Argentína - Prim B NacionalEstadio Nuevo Francisco UrbanoAz adatok állapota: 2026. október 18.

Deportivo Morón - Club Atlético Mitre: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Deportivo Morón–Club Atlético Mitre: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Deportivo Morón a(z) Prim B Nacional (Argentína) sorozatban játszik a(z) Club Atlético Mitre ellen. A mérkőzést 2026. október 18. napjára tűzték ki. Helyszín: Estadio Nuevo Francisco Urbano.

Aktuális forma

Deportivo Morón: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként. Club Atlético Mitre: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Deportivo Morón: 1,55 szerzett és 1,03 kapott gól mérkőzésenként. Club Atlético Mitre: 0,88 szerzett és 1,18 kapott gól. Ligaátlag: 1,94 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Deportivo Morón 55%, Club Atlético Mitre 42%. Over 2.5: Deportivo Morón 55%, Club Atlético Mitre 36%. Ligaátlag: BTTS 39%, Over 2.5 33%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Deportivo Morón 1,39, Club Atlético Mitre 1,25. Lövések mérkőzésenként: Deportivo Morón 10,4, Club Atlético Mitre 9,1. Átlagos labdabirtoklás: Deportivo Morón 50%, Club Atlético Mitre 50%.

Első és második félidő

Deportivo Morón: félidei vezetés 45%, második félidei gólok 0,76. Club Atlético Mitre: félidei vezetés 15%, második félidei gólok 0,58.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Deportivo Morón esetében 31-45+ (14), Club Atlético Mitre esetében pedig 46-60 (7). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Prim B Nacional: 1,94 gól mérkőzésenként, BTTS 39%, Over 2.5 33%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-1-0. Átlagos gólszám: 2,33, BTTS: 33%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(1.75)
(3.10)
(4.73)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Deportivo MorónClub Atlético Mitre
1.55Szerzett gól / meccs0.88
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
1.03Kapott gól / meccs1.18
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
50%Átlagos labdabirtoklás50%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
3.73Kaput eltaláló lövések / meccs3.18
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

10.39Lövések meccsenként9.09
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
3.73Kaput eltaláló lövések3.18
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
14.9%Lövésértékesítés9.7%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
50%Labdabirtoklás50%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
1.39xG szerzett1.25
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
1.18xG kapott1.3
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Lövésminőség

Deportivo Morón: Hatékony befejezésClub Atlético Mitre: Kiegyensúlyozott
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
Pontosság (kaput eltaláló lövések)36%35%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.130.14
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.420.28

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Deportivo Morón 20%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Deportivo Morón · 1 pont / meccs - Club Atlético Mitre

Deportivo Morón
WLLWL
Idénybeli eredménybontás
52% W21% D27% L
Idény (Gy-D-V)
17-7-9
1.76 pont / meccs · gólkülönbség +17
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
12-3-1
Utolsó 5 hazai pályán
4-0-1
WWWLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 1.6xG: 1.03Ellenfél xG-je: 1.20BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Club Atlético Mitre
DLLWD
Idénybeli eredménybontás
21% W45% D33% L
Idény (Gy-D-V)
7-15-11
1.09 pont / meccs · gólkülönbség -10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-8-6
Utolsó 5 idegenben
2-1-2
WLDLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.4Kapott gólok: 0.8xG: 0.99Ellenfél xG-je: 0.89BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Deportivo Morón 76%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.55 gól / meccs - Deportivo Morón · 0.88 gól / meccs - Club Atlético Mitre

Deportivo Morón 15%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.03 gól / meccs - Deportivo Morón · 1.18 gól / meccs - Club Atlético Mitre

Deportivo Morón gólszerzési profilja: erős

Deportivo Morón a meccsek 79%-án szerez gólt (26 a 33 meccsből), míg Club Atlético Mitre 39%-ban tart Clean sheetet (13 a 33 meccsből).

Club Atlético Mitre gólszerzési profilja: erős

Club Atlético Mitre a meccsek 61%-án szerez gólt (20 a 33 meccsből), míg Deportivo Morón 30%-ban tart Clean sheetet (10 a 33 meccsből).

51Szerzett gólok (idény)29
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
34Kapott gólok (idény)39
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
2.58Átlagos gólszám a meccsen2.06
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
6Szerzett gólok (utolsó 5)2
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
8Kapott gólok (utolsó 5)4
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

79%1 gól61%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
55%2 gól21%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
15%3 gól3%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
6%4 gól3%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

70%1 gól61%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
33%2 gól36%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
0%3 gól18%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
0%4 gól3%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

15%BTTS a félidőben12%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
3%BTTS mindkét félidőben0%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
33%Mindkét félidőben gólt szerzett12%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

BTTS és gólszám

48%Legalább 3 gól és BTTS24%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
6%Legalább 3 gól BTTS nélkül12%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
80%BTTS – legutóbbi 50%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő előtt61%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
30%Legalább 2 gól a félidő előtt27%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
9%Legalább 3 gól a félidő előtt3%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

2. félidő

88%Legalább 1 gól a félidő után73%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
48%Legalább 2 gól a félidő után33%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
9%Legalább 3 gól a félidő után9%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Deportivo Morón 81%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.76 pont / meccs - Deportivo Morón · 0.97 pont / meccs - Club Atlético Mitre

Deportivo Morón — félidei állapot
45% vezet39% döntetlenre áll15% hátrányban van
Club Atlético Mitre — félidei állapot
15% vezet52% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.76Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.97
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
0.79Szerzett gólok (1. félidő)0.3
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
0.3Kapott gólok (1. félidő)0.61
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
1.09Átlagos gólszám (1. félidő)0.91
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
73%Kapott gól nélküli félidő előtt55%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
45%Nem szerzett gólt a félidő előtt73%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Félidő után (2. félidő)

1.48Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.45
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
0.76Szerzett gólok (2. félidő)0.58
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
0.73Kapott gólok (2. félidő)0.58
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
1.48Átlagos gólszám (2. félidő)1.15
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
45%Kapott gól nélküli félidő után61%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre
42%Nem szerzett gólt a félidő után55%
Deportivo MorónClub Atlético Mitre

Deportivo Morón — második félidei eredmények

39% W30% D30% L
58
Félidei pontok
26
Félidei gólok
+16
Gólkülönbség (1. félidő)
49
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.76
PPG a félidő előtt
Előny megtartása116%

A meccsek 45%-án vezet a félidőben, és ezek 52%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.4

A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Club Atlético Mitre — második félidei eredmények

36% W36% D27% L
32
Félidei pontok
10
Félidei gólok
-10
Gólkülönbség (1. félidő)
48
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
0.97
PPG a félidő előtt
Előny megtartása140%

A meccsek 15%-án vezet a félidőben, és ezek 21%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Deportivo Morón — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.200.40
Szerzett gól / meccs0.80.4
Kapott gól / meccs0.21.4
Átlagos gólszám a meccsen1.01.8
1 gól80%100%
2 gól20%80%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%0%
Nem szerzett gólt20%60%
Gólkülönbség+3-5
Félidő: 60% vezet - 40% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 40% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 4
Club Atlético Mitre — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.00
Szerzett gól / meccs0.00.4
Kapott gól / meccs0.20.6
Átlagos gólszám a meccsen0.21.0
1 gól20%60%
2 gól0%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%60%
Nem szerzett gólt100%80%
Gólkülönbség-1-1
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Deportivo Morón
SzerzettKapott
2
4
0-15
10
2
16-30
14
4
31-45
11
9
46-60
7
5
61-75
7
10
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (14 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (10). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

Club Atlético Mitre
SzerzettKapott
2
3
0-15
5
12
16-30
3
5
31-45
7
3
46-60
5
6
61-75
7
10
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (7 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (12). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.32
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.4 : 1.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
120%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
49%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
0%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
48%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
8%
0:0 kockázat
körülbelül minden 13. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Deportivo Morón

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.21
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.31
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-10.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.16
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.15
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
130%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
137%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.56
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 14%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 4% az első 15 percben esik.
14%

Club Atlético Mitre

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.05
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.25
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.37
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.12
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
117%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
99%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.09
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 24%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 7% az első 15 percben esik.
24%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Prim B Nacional átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Deportivo MorónLigaClub Atlético Mitre
Átlagos gólszám a meccsen▲ 2.581.94▲ 2.06
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 55%39%▲ 42%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 55%33%▲ 36%
Clean sheetek▼ 30%38%• 39%
Gól a félidő előtt▲ 67%55%▲ 61%
Gól a félidő után▲ 88%70%▲ 73%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

1.94
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
39%
Mindkét csapat szerzett gólt
33%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
38%
Clean sheetek
1.19
Hazai gólok / mérkőzés
0.75
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+59%
Hazai támadói előny
+37%
Hazai védekezési előny
+26%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
55%
1 gól
21%
2 gól
5%
3 gól
1%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
70%
1 gól
30%
2 gól
9%
3 gól
2%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (3): Deportivo Morón 2 - 1 - 0 Club Atlético Mitre. Átlagos gólszám 2.33, mindkét csapat gólt szerzett 33% meccs.

Club Atlético Mitre
1 : 3
Deportivo Morón
CD Morón
3 : 0
Club Atlético Mitre
Club Atlético Mitre
0 : 0
CD Morón

GYIK

Mikor játszik egymással Deportivo Morón és Club Atlético Mitre?

Deportivo Morón 2026. október 18. napján, a(z) Estadio Nuevo Francisco Urbano stadionban találkozik Club Atlético Mitre csapatával a(z) Prim B Nacional keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Deportivo Morón és Club Atlético Mitre egymás elleni mérlege?

Az utolsó 3 egymás elleni meccsen Deportivo Morón 2 alkalommal nyert, Club Atlético Mitre 0 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,33 gól esett, és 33%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Deportivo Morón–Club Atlético Mitre meccs előtt?

Deportivo Morón átlagosan 1,55 gólt szerez meccsenként, Club Atlético Mitre pedig 0,88-at. A(z) Prim B Nacional átlaga 1,94 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 33%-án fordul elő. A BTTS Deportivo Morón meccseinek 55%-án és Club Atlético Mitre meccseinek 42%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Deportivo Morón és Club Atlético Mitre?

Az utolsó öt meccsen Deportivo Morón 2 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Club Atlético Mitre mérlege: 1 győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség (1,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Deportivo Morón–Club Atlético Mitre meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.