East Kilbride - Hamilton Academical: mérkőzésstatisztikák
East Kilbride–Hamilton Academical: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
East Kilbride a(z) League One (Skócia) sorozatban játszott a(z) Hamilton Academical ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 5. napján játszották. Helyszín: K Park Training Academy. Végeredmény: 0:1.
Aktuális forma
East Kilbride: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként. Hamilton Academical: 4-1-0, 2,60 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
East Kilbride: 1,80 szerzett és 1,80 kapott gól mérkőzésenként. Hamilton Academical: 2,20 szerzett és 0,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,33 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: East Kilbride 40%, Hamilton Academical 0%. Over 2.5: East Kilbride 80%, Hamilton Academical 40%. Ligaátlag: BTTS 29%, Over 2.5 50%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: East Kilbride 1,37, Hamilton Academical 1,38. Lövések mérkőzésenként: East Kilbride 9,8, Hamilton Academical 10,0. Átlagos labdabirtoklás: East Kilbride 55%, Hamilton Academical 46%.
Első és második félidő
East Kilbride: félidei vezetés 20%, második félidei gólok 1,20. Hamilton Academical: félidei vezetés 80%, második félidei gólok 1,20.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak East Kilbride esetében 61-75 (4), Hamilton Academical esetében pedig 0-15 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
League One: 2,33 gól mérkőzésenként, BTTS 29%, Over 2.5 50%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
Az East Kilbride hazai pályán lenyűgöző: eddigi mindkét mérkőzését megnyerte, átlagosan 4,0 gólt szerez, és meccsenként mindössze 0,5 gólt kap. A hazaiak jobb minőségű helyzeteket is alakítanak ki: xG-mutatójuk 1,83, miközben ellenfeleiknek csupán 0,72 xG-t engedélyeznek, a mérkőzésenkénti 14 lövésük pedig 6,5 kaput eltaláló kísérletet eredményez. A Hamilton Academical vezeti a tabellát, és a szezonban lejátszott 5 mérkőzésén még nem szenvedett vereséget, az utóbbi öt fordulóban azonban mindössze 6 gólt szerzett, szemben az East Kilbride 11 találatával. A vendégek idegenben nagyon stabilak védekezésben: mérkőzéseik 100%-án megőrizték kapujukat a góltól, és átlagosan 0,67 xG-t engedélyeztek, ezért a döntetlen reális forgatókönyv marad. Ennek ellenére a hazai pálya előnye, a hazaiak 29%-os hatékonysága, valamint két mérkőzés óta tartó hazai győzelmi sorozatuk minimálisan az East Kilbride mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A legerősebb jelzés a BTTS – Nem kimenetel mellett szól: mindkét csapat a korábbi bajnoki mérkőzéseinek 100%-án kapott gól nélkül zárt, a szezon során pedig egyaránt 0%-os a mindkét csapat gólját hozó mérkőzéseik aránya. A Hamilton Academical még nem kapott gólt, miközben az ellenfelek által elért átlagos xG mindössze 0,67, az East Kilbride pedig átlagosan csupán 1,30 xG-t alakít ki. Az elmúlt öt mérkőzésen is ritkán fordult elő BTTS: az East Kilbride találkozóinak 40%-án, a Hamilton mérkőzéseinek pedig mindössze 20%-án, a vendégek pedig átlagosan 0,8 gólt kaptak. Az East Kilbride az utolsó öt meccsén védekezésben sebezhetőbbnek bizonyult, hiszen 11 gólt kapott, a Hamilton azonban ismét korlátozhatja azt az ellenfelet, amely a jelenlegi szezon egyetlen mérkőzésén sem szerzett gólt. A mindössze 28%-os bajnoki BTTS-arány tovább erősíti azt a forgatókönyvet, amelyben legalább az egyik csapat nem talál be.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Hamilton védekezése stabil alapokon nyugszik: mérkőzésenként átlagosan mindössze 0.67-es xG-t engedélyez, az elmúlt 5 mérkőzésen pedig csak 4 gólt kapott, ami meccsenként 0.8 gól. Az East Kilbride legutóbb nyíltabban játszott, hiszen öt fellépésén átlagosan 2.2 gólt szerzett és ugyanennyit kapott, ráadásul mindegyik mérkőzésen 2.5 gólnál több esett. Ugyanakkor mindkét csapat profilja azt mutatja, hogy a gólgazdag eredmények nem számítanak megszokottnak: a hazaiak mérkőzéseinek 67%-án 3.5 gólnál kevesebb esett, az ellenfelek átlagos xG-je pedig mindössze 1.09. A vendégek átlagosan 1.51 xG-t alakítanak ki, ám a hazaiak 0.78-as xG-t engedő védekezésével szemben reálisan körülbelül egy gól várható tőlük. A 2.48 gólos előrejelzés jelentős mozgásteret hagy négy találatig, ezért a legjobb opció a 3.5 gól alatti eredmény.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb jelzés arra utal, hogy a Hamilton a szünetben vezetni fog, és a mérkőzés végéig megőrzi előnyét. Az East Kilbride az elmúlt 5 mérkőzésén az esetek 60%-ában hátrányban volt a félidőben, a szünetig átlagosan mindössze 0,4 gólt szerzett és 1,2-t kapott, miközben a Hamilton a mérkőzései 40%-ában vezetett, és ebben a játékrészben csupán 0,4 gólt kapott. A vendégek xG-átlaga is valamivel magasabb: 1,51 az 1,30-cal szemben, továbbá egyértelmű fölényben vannak a kaput eltaláló lövések tekintetében is: átlagosan 6,5 ilyen kísérletük van, szemben a hazaiak 4,0-s átlagával. Bár az East Kilbride mindhárom eddigi hazai mérkőzését megnyerte, legutóbbi sorozata védekezésben instabil, mérkőzésenként átlagosan 2,2 kapott góllal. A Hamilton mindkét idegenbeli mérkőzésén kapott gól nélkül zárt, ami az iksz jelentős kockázata ellenére is erősíti a 2/2 forgatókönyvét.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| East Kilbride | Hamilton Academical | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 45% | 50% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.14 | 0.14 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.41 | 0.44 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Hamilton Academical 86%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.4 pont / meccs - East Kilbride · 2.6 pont / meccs - Hamilton Academical
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Hamilton Academical 22%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
1.8 gól / meccs - East Kilbride · 2.2 gól / meccs - Hamilton Academical
East Kilbride a meccsek 60%-án szerez gólt (3 a 5 meccsből), míg Hamilton Academical 100%-ban tart Clean sheetet (5 a 5 meccsből).
Hamilton Academical a meccsek 80%-án szerez gólt (4 a 5 meccsből), míg East Kilbride 20%-ban tart Clean sheetet (1 a 5 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - East Kilbride
Over / Under - Hamilton Academical
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Hamilton Academical 160%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1 pont / meccs - East Kilbride · 2.6 pont / meccs - Hamilton Academical
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
East Kilbride — második félidei eredmények
A meccsek 20%-án vezet a félidőben, és ezek 40%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Hamilton Academical — második félidei eredmények
A meccsek 80%-án vezet a félidőben, és ezek 80%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 1.40 |
| Szerzett gól / meccs | 0.6 | 1.2 |
| Kapott gól / meccs | 0.8 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.4 | 2.2 |
| 1 gól | 60% | 100% |
| 2 gól | 40% | 80% |
| 3 gól | 20% | 40% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 40% | 40% |
| Nem szerzett gólt | 80% | 40% |
| Gólkülönbség | -1 | +1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.60 | 1.80 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 1.2 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.0 | 1.2 |
| 1 gól | 80% | 40% |
| 2 gól | 20% | 40% |
| 3 gól | 0% | 40% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 100% |
| Nem szerzett gólt | 20% | 60% |
| Gólkülönbség | +5 | +6 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 61-75 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (3). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 0-15 (3 goals). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
East Kilbride
Hamilton Academical
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a League One átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| East Kilbride | Liga | Hamilton Academical | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▲ 3.60 | 2.33 | ▼ 2.20 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▲ 40% | 29% | ▼ 0% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▲ 80% | 50% | ▼ 40% |
| Clean sheetek | ▼ 20% | 44% | ▲ 100% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 60% | 54% | ▲ 80% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 71% | ▼ 40% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) East Kilbride–Hamilton Academical meccs eredménye?
A(z) League One meccse East Kilbride 0:1 Hamilton Academical eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) East Kilbride–Hamilton Academical meccs előtt?
East Kilbride átlagosan 1,80 gólt szerez meccsenként, Hamilton Academical pedig 2,20-at. A(z) League One átlaga 2,33 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 50%-án fordul elő. A BTTS East Kilbride meccseinek 40%-án és Hamilton Academical meccseinek 0%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg East Kilbride és Hamilton Academical?
Az utolsó öt meccsen East Kilbride 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,40 pont meccsenként). Hamilton Academical mérlege: 4 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,60 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) East Kilbride–Hamilton Academical meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) East Kilbride–Hamilton Academical meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


