Skócia - League TwoBorough BriggsAz adatok állapota: 2026. október 15.

Elgin City - Edinburgh City: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Elgin City–Edinburgh City: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Elgin City a(z) League Two (Skócia) sorozatban játszik a(z) Edinburgh City ellen. A mérkőzést 2026. október 17. napjára tűzték ki. Helyszín: Borough Briggs.

Aktuális forma

Elgin City: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként. Edinburgh City: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Elgin City: 2,70 szerzett és 1,70 kapott gól mérkőzésenként. Edinburgh City: 2,00 szerzett és 1,80 kapott gól. Ligaátlag: 3,46 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Elgin City 70%, Edinburgh City 60%. Over 2.5: Elgin City 80%, Edinburgh City 70%. Ligaátlag: BTTS 58%, Over 2.5 66%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Elgin City 1,29, Edinburgh City 1,19. Lövések mérkőzésenként: Elgin City 9,5, Edinburgh City 8,2. Átlagos labdabirtoklás: Elgin City 42%, Edinburgh City 53%.

Első és második félidő

Elgin City: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 1,60. Edinburgh City: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,70.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Elgin City esetében 76-90+ (9), Edinburgh City esetében pedig 16-30 (5). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

League Two: 3,46 gól mérkőzésenként, BTTS 58%, Over 2.5 66%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 5 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 4-0-1. Átlagos gólszám: 4,20, BTTS: 40%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(1.90)
(3.60)
(3.53)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Elgin CityEdinburgh City
2.7Szerzett gól / meccs2
Elgin CityEdinburgh City
1.7Kapott gól / meccs1.8
Elgin CityEdinburgh City
42%Átlagos labdabirtoklás53%
Elgin CityEdinburgh City
5.4Kaput eltaláló lövések / meccs5
Elgin CityEdinburgh City

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

9.5Lövések meccsenként8.2
Elgin CityEdinburgh City
5.4Kaput eltaláló lövések5
Elgin CityEdinburgh City
28.4%Lövésértékesítés24.4%
Elgin CityEdinburgh City
42%Labdabirtoklás53%
Elgin CityEdinburgh City
1.29xG szerzett1.19
Elgin CityEdinburgh City
1.13xG kapott1.05
Elgin CityEdinburgh City

Lövésminőség

Elgin City: KontratámadóEdinburgh City: Hatékony befejezés
Elgin CityEdinburgh City
Pontosság (kaput eltaláló lövések)57%61%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.140.15
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.500.40

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Edinburgh City 17%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Elgin City · 1.4 pont / meccs - Edinburgh City

Elgin City
LLLWW
Idénybeli eredménybontás
50% W20% D30% L
Idény (Gy-D-V)
5-2-3
1.70 pont / meccs · gólkülönbség +10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-1-1
Utolsó 5 hazai pályán
3-1-1
DWWLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 2.4xG: 1.32Ellenfél xG-je: 1.30BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Edinburgh City
LWWDL
Idénybeli eredménybontás
40% W30% D30% L
Idény (Gy-D-V)
4-3-3
1.50 pont / meccs · gólkülönbség +2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-2-1
Utolsó 5 idegenben
2-2-1
DWLWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.6Kapott gólok: 2.0xG: 1.06Ellenfél xG-je: 1.24BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Elgin City 35%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.7 gól / meccs - Elgin City · 2 gól / meccs - Edinburgh City

Elgin City 6%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.7 gól / meccs - Elgin City · 1.8 gól / meccs - Edinburgh City

Elgin City gólszerzési profilja: nagyon erős

Elgin City a meccsek 90%-án szerez gólt (9 a 10 meccsből), míg Edinburgh City 30%-ban tart Clean sheetet (3 a 10 meccsből).

Edinburgh City gólszerzési profilja: nagyon erős

Edinburgh City a meccsek 80%-án szerez gólt (8 a 10 meccsből), míg Elgin City 20%-ban tart Clean sheetet (2 a 10 meccsből).

27Szerzett gólok (idény)20
Elgin CityEdinburgh City
17Kapott gólok (idény)18
Elgin CityEdinburgh City
4.4Átlagos gólszám a meccsen3.8
Elgin CityEdinburgh City
10Szerzett gólok (utolsó 5)13
Elgin CityEdinburgh City
12Kapott gólok (utolsó 5)10
Elgin CityEdinburgh City

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

90%1 gól80%
Elgin CityEdinburgh City
60%2 gól50%
Elgin CityEdinburgh City
50%3 gól30%
Elgin CityEdinburgh City
40%4 gól10%
Elgin CityEdinburgh City

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

80%1 gól70%
Elgin CityEdinburgh City
50%2 gól50%
Elgin CityEdinburgh City
20%3 gól40%
Elgin CityEdinburgh City
10%4 gól10%
Elgin CityEdinburgh City

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

30%BTTS a félidőben10%
Elgin CityEdinburgh City
10%BTTS mindkét félidőben0%
Elgin CityEdinburgh City
50%Mindkét félidőben gólt szerzett40%
Elgin CityEdinburgh City

BTTS és gólszám

60%Legalább 3 gól és BTTS50%
Elgin CityEdinburgh City
20%Legalább 3 gól BTTS nélkül20%
Elgin CityEdinburgh City
80%BTTS – legutóbbi 580%
Elgin CityEdinburgh City

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt70%
Elgin CityEdinburgh City
50%Legalább 2 gól a félidő előtt50%
Elgin CityEdinburgh City
30%Legalább 3 gól a félidő előtt30%
Elgin CityEdinburgh City

2. félidő

90%Legalább 1 gól a félidő után90%
Elgin CityEdinburgh City
80%Legalább 2 gól a félidő után60%
Elgin CityEdinburgh City
30%Legalább 3 gól a félidő után30%
Elgin CityEdinburgh City

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Edinburgh City 19%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.6 pont / meccs - Elgin City · 1.9 pont / meccs - Edinburgh City

Elgin City — félidei állapot
50% vezet10% döntetlenre áll40% hátrányban van
Edinburgh City — félidei állapot
50% vezet40% döntetlenre áll10% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.6Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.9
Elgin CityEdinburgh City
1.1Szerzett gólok (1. félidő)1.3
Elgin CityEdinburgh City
0.8Kapott gólok (1. félidő)0.4
Elgin CityEdinburgh City
1.9Átlagos gólszám (1. félidő)1.7
Elgin CityEdinburgh City
40%Kapott gól nélküli félidő előtt80%
Elgin CityEdinburgh City
30%Nem szerzett gólt a félidő előtt40%
Elgin CityEdinburgh City

Félidő után (2. félidő)

1.5Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.8
Elgin CityEdinburgh City
1.6Szerzett gólok (2. félidő)0.7
Elgin CityEdinburgh City
0.9Kapott gólok (2. félidő)1.4
Elgin CityEdinburgh City
2.5Átlagos gólszám (2. félidő)2.1
Elgin CityEdinburgh City
30%Kapott gól nélküli félidő után30%
Elgin CityEdinburgh City
30%Nem szerzett gólt a félidő után40%
Elgin CityEdinburgh City

Elgin City — második félidei eredmények

40% W30% D30% L
16
Félidei pontok
11
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
15
Második félidei pontok
+7
Gólkülönbség (2. félidő)
1.60
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Edinburgh City — második félidei eredmények

20% W20% D60% L
19
Félidei pontok
13
Félidei gólok
+9
Gólkülönbség (1. félidő)
8
Második félidei pontok
-7
Gólkülönbség (2. félidő)
1.90
PPG a félidő előtt
Előny megtartása80%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 40%-át megnyeri. Általában megtartja a vezetést a lefújásig.

Védekezés a félidő után+1.0

A szünet után meccsenként 1.0 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Elgin City — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.601.00
Szerzett gól / meccs0.41.6
Kapott gól / meccs1.21.2
Átlagos gólszám a meccsen1.62.8
1 gól100%100%
2 gól20%80%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%0%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség-4+2
Félidő: 20% vezet - 0% döntetlenre áll - 80% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 2
Edinburgh City — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.200.20
Szerzett gól / meccs2.00.6
Kapott gól / meccs0.21.8
Átlagos gólszám a meccsen2.22.4
1 gól80%80%
2 gól60%60%
3 gól40%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%20%
Nem szerzett gólt20%60%
Gólkülönbség+9-6
Félidő: 60% vezet - 40% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 20% döntetlenre áll - 80% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 10

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Elgin City
SzerzettKapott
1
2
0-15
4
2
16-30
6
4
31-45
6
1
46-60
1
4
61-75
9
4
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (9 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (4). Késői gólok mérlege (76–90): +5 - a késői szakaszokban erős.

Edinburgh City
SzerzettKapott
3
0
0-15
5
2
16-30
5
2
31-45
2
3
46-60
0
6
61-75
5
5
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (6). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.10
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.3 : 1.9
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
118%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
65%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+2%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
72%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
2%
0:0 kockázat
körülbelül minden 50. meccsen
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Elgin City

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.16
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.84
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-4.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.41
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.57
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
138%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
113%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.50
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 4% az első 15 percben esik.
33%

Edinburgh City

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.14
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.06
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.81
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.75
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
133%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
92%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.10
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.6
Késői gólok
A csapat góljainak 25%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 15% az első 15 percben esik.
25%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a League Two átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Elgin CityLigaEdinburgh City
Átlagos gólszám a meccsen▲ 4.403.46▲ 3.80
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 70%58%▲ 60%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 80%66%▲ 70%
Clean sheetek▼ 20%22%▲ 30%
Gól a félidő előtt▲ 100%84%▼ 70%
Gól a félidő után▲ 90%86%▲ 90%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.46
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
58%
Mindkét csapat szerzett gólt
66%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
22%
Clean sheetek
1.96
Hazai gólok / mérkőzés
1.50
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+31%
Hazai támadói előny
+23%
Hazai védekezési előny
+28%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
84%
1 gól
42%
2 gól
16%
3 gól
6%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
86%
1 gól
54%
2 gól
26%
3 gól
16%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (5): Elgin City 4 - 0 - 1 Edinburgh City. Átlagos gólszám 4.20, mindkét csapat gólt szerzett 40% meccs.

Edinburgh City
0 : 5
Elgin City
Edinburgh City FC
0 : 3
Elgin City FC
Elgin City FC
3 : 0
Edinburgh City FC
Edinburgh City FC
1 : 3
Elgin City FC
Elgin City FC
2 : 4
Edinburgh City FC

GYIK

Mikor játszik egymással Elgin City és Edinburgh City?

Elgin City 2026. október 17. napján, a(z) Borough Briggs stadionban találkozik Edinburgh City csapatával a(z) League Two keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Elgin City és Edinburgh City egymás elleni mérlege?

Az utolsó 5 egymás elleni meccsen Elgin City 4 alkalommal nyert, Edinburgh City 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 4,20 gól esett, és 40%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Elgin City–Edinburgh City meccs előtt?

Elgin City átlagosan 2,70 gólt szerez meccsenként, Edinburgh City pedig 2,00-at. A(z) League Two átlaga 3,46 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 66%-án fordul elő. A BTTS Elgin City meccseinek 70%-án és Edinburgh City meccseinek 60%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Elgin City és Edinburgh City?

Az utolsó öt meccsen Elgin City 2 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Edinburgh City mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség (1,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Elgin City–Edinburgh City meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.