Hollandia - Eerste DivisieDe Oude MeerdijkAz adatok állapota: 2026. október 16.

Emmen - Volendam: mérkőzésstatisztikák

Emmen címere
Emmen
5 : 3félidő 1:0
Volendam címere
Volendam

Emmen–Volendam: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Emmen a(z) Eerste Divisie (Hollandia) sorozatban játszott a(z) Volendam ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 4. napján játszották. Helyszín: De Oude Meerdijk. Végeredmény: 5:3.

Aktuális forma

Emmen: 3-0-1, 2,25 pont mérkőzésenként. Volendam: 2-0-2, 1,50 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Emmen: 2,50 szerzett és 2,25 kapott gól mérkőzésenként. Volendam: 2,75 szerzett és 1,25 kapott gól. Ligaátlag: 3,79 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Emmen 50%, Volendam 50%. Over 2.5: Emmen 75%, Volendam 75%. Ligaátlag: BTTS 79%, Over 2.5 74%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Emmen 2,18, Volendam 1,49. Lövések mérkőzésenként: Emmen 20,0, Volendam 12,5. Átlagos labdabirtoklás: Emmen 52%, Volendam 52%.

Első és második félidő

Emmen: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,75. Volendam: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 1,50.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Emmen esetében 46-60 (3), Volendam esetében pedig 76-90+ (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Eerste Divisie: 3,79 gól mérkőzésenként, BTTS 79%, Over 2.5 74%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Emmen az utóbbi 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, miközben a Volendam ugyanebben az időszakban 3 vereséget szenvedett, és eddigi mindkét idegenbeli mérkőzését elveszítette. A hazaiak otthon átlagosan 2 gólt szereznek mérkőzésenként, 16 lövést adnak le, ebből 7 talál kaput, ami jelentősen felülmúlja a Volendam idegenbeli átlagait: 1 gól, 6,5 lövés és 2,5 kaput eltaláló kísérlet. A kialakított helyzetek minőségében mutatkozó különbséget az Emmen 1,75-ös xG-je is alátámasztja, szemben a vendégek mindössze 0,84-es értékével; a Volendam idegenben lejátszott mérkőzéseinek 50%-án nem szerzett gólt. A Volendam védelme idegenben átlagosan 2 gólt kap, és 1,67-es xG-t engedélyez ellenfeleinek, míg az Emmen hazai pályán mérkőzésenként mindössze 0,5 gólt kapott, és fellépéseinek 50%-án érintetlen maradt a kapuja. A hazaiak formabeli, támadójátékbeli intenzitásban és védekezési stabilitásban mutatkozó fölénye a győzelmük mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

Az Emmen hazai pályán rendkívül erős támadómutatókkal rendelkezik: mérkőzésenként átlagosan 4,5 gólt szerez, 2,15-ös xG-t hoz össze, és 7 kaput eltaláló lövést jegyez, miközben a Volendam idegenben átlagosan 2,0 gólt kap, és egyetlen mérkőzésen sem őrizte meg kapuját kapott gól nélkül. A BTTS legnagyobb kérdőjele azonban a vendégek idegenbeli támadójátéka: saját stadionjukon kívül mindössze 1,0 gólt szereznek meccsenként, csupán 0,84-es xG-t produkálnak, és átlagosan 2,5 kaput eltaláló lövést eresztenek meg. Az Emmen hazai pályán átlagosan 0,5 gólt kap, és a mérkőzések 50%-án nem kapott gólt, míg a Volendam idegenbeli találkozóinak 50%-án nem talált be. Bár a Volendam legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,4 gólt szerzett, az xG-je mindössze 1,27 volt, ami jóval elmarad az Emmen 2,08-as értékétől. A ligában magas, 78%-os a BTTS aránya, a hazai pálya előnye és a vendégek korlátozott idegenbeli támadópotenciálja azonban valamivel inkább azt a forgatókönyvet támogatja, hogy legalább az egyik csapat gól nélkül marad.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az Emmen hazai pályán rendkívül erős támadóstatisztikákkal rendelkezik: mérkőzésenként átlagosan 2.15 xG-t hoz létre, 18.5 lövést és 7.0 kaput eltaláló lövést jegyez, miközben a Volendam idegenben 1.67 xG-t engedélyez az ellenfeleknek. A hazaiak otthon átlagosan 4.5 gólt szereztek, az utolsó öt mérkőzésen pedig mindkét csapat találkozóin egyaránt 4.0 gól esett: az Emmen meccsein 4.0, a Volendam mérkőzésein szintén 4.0. A Volendam idegenben átlagosan mindössze 1.0 gólt szerez, ám az utóbbi öt mérkőzésen elért 2.4 gólos átlaga, valamint az Emmen által ebben az időszakban kapott 1.8 gól növeli annak esélyét, hogy a vendégek is hozzájárulnak a gólszámhoz. Az Emmen legutóbbi öt mérkőzésének 60%-án, a Volendam találkozóinak pedig 80%-án esett 2.5 gólnál több, miközben a bajnoki átlag magas, 3.85 gól. A legerősebb választás azonban továbbra is az over 1.5, mivel az Emmen támadó fölénye és mindkét csapat magas gólszerzési profilja jelentősen csökkenti annak esélyét, hogy legfeljebb egy gól szülessen.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv a félidei döntetlen és az Emmen mérkőzés végi győzelme, mivel a hazaiak az utóbbi öt mérkőzésük 80%-ában döntetlenre álltak a szünetben, ugyanakkor ebből az 5 mérkőzésből 4-et megnyertek. Az Emmen a fordulás után egyértelműen javul: az utóbbi öt fellépésén átlagosan 1,6 gólt szerzett a második félidőben, és az esetek 80%-ában megnyerte ezt a játékrészt. Az egész szezonra vonatkozó hazai adatok szintén a házigazdák mellett szólnak: átlagosan 4,5 gólt szereznek, mindössze 0,5-öt kapnak, és mindkét lejátszott mérkőzésüket megnyerték. A Volendam ugyan jobb közelmúltbeli első félidei mérleggel rendelkezik, átlagosan 1,25 gólt szerezve az Emmen 0,6 góljával szemben, idegenben azonban csak átlagosan 1,0 gólt lő, 2,0-t kap, és eddig minden mérkőzését elveszítette. Az Emmen által kialakított helyzetek minőségében mutatkozó fölény, amely a 2,15-ös xG-ben nyilvánul meg a Volendam 0,84-ével szemben, valamint a 7,0 kaput eltaláló lövésben a 2,5-tel szemben, várhatóan eldönti a javukra a mérkőzés végső szakaszát.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 0
1. félidő
4 : 3
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

50Labdabirtoklás (%)50
EmmenVolendam
20Lövések10
EmmenVolendam
10Kaput eltaláló lövések7
EmmenVolendam
2.4xG1.38
EmmenVolendam
6Szögletek2
EmmenVolendam
61Veszélyes támadások35
EmmenVolendam
10Szabálytalanságok9
EmmenVolendam
3Lapok2
EmmenVolendam

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

2.5Szerzett gól / meccs2.75
EmmenVolendam
2.25Kapott gól / meccs1.25
EmmenVolendam
52%Átlagos labdabirtoklás52%
EmmenVolendam
7.75Kaput eltaláló lövések / meccs4.75
EmmenVolendam

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

20Lövések meccsenként12.5
EmmenVolendam
7.75Kaput eltaláló lövések4.75
EmmenVolendam
12.5%Lövésértékesítés22%
EmmenVolendam
52%Labdabirtoklás52%
EmmenVolendam
2.18xG szerzett1.49
EmmenVolendam
1.22xG kapott1.46
EmmenVolendam

Lövésminőség

Emmen: TámadóVolendam: Hatékony befejezés
EmmenVolendam
Pontosság (kaput eltaláló lövések)39%38%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.320.58

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Emmen 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

2.25 pont / meccs - Emmen · 1.5 pont / meccs - Volendam

Emmen
WWWL
Idénybeli eredménybontás
75% W0% D25% L
Idény (Gy-D-V)
3-0-1
2.25 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-1
2.25 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
2-0-0
WW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.5Kapott gólok: 2.3xG: 2.18Ellenfél xG-je: 1.22BTTS: 50%Over 2.5: 75%
Volendam
LWLW
Idénybeli eredménybontás
50% W0% D50% L
Idény (Gy-D-V)
2-0-2
1.50 pont / meccs · gólkülönbség +6
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-2
1.50 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-2
Utolsó 5 idegenben
0-0-2
LL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.8Kapott gólok: 1.3xG: 1.49Ellenfél xG-je: 1.46BTTS: 50%Over 2.5: 75%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Volendam 10%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.5 gól / meccs - Emmen · 2.75 gól / meccs - Volendam

Volendam 80%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

2.25 gól / meccs - Emmen · 1.25 gól / meccs - Volendam

Emmen gólszerzési profilja: nagyon erős

Emmen a meccsek 75%-án szerez gólt (3 a 4 meccsből), míg Volendam 25%-ban tart Clean sheetet (1 a 4 meccsből).

Volendam gólszerzési profilja: nagyon erős

Volendam a meccsek 75%-án szerez gólt (3 a 4 meccsből), míg Emmen 25%-ban tart Clean sheetet (1 a 4 meccsből).

10Szerzett gólok (idény)11
EmmenVolendam
9Kapott gólok (idény)5
EmmenVolendam
4.75Átlagos gólszám a meccsen4
EmmenVolendam
10Szerzett gólok (utolsó 5)11
EmmenVolendam
9Kapott gólok (utolsó 5)5
EmmenVolendam

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

75%1 gól75%
EmmenVolendam
50%2 gól75%
EmmenVolendam
50%3 gól50%
EmmenVolendam
25%4 gól25%
EmmenVolendam

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

75%1 gól75%
EmmenVolendam
50%2 gól25%
EmmenVolendam
50%3 gól25%
EmmenVolendam
50%4 gól0%
EmmenVolendam

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

25%BTTS a félidőben50%
EmmenVolendam
25%BTTS mindkét félidőben25%
EmmenVolendam
25%Mindkét félidőben gólt szerzett75%
EmmenVolendam

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS50%
EmmenVolendam
25%Legalább 3 gól BTTS nélkül25%
EmmenVolendam
50%BTTS – legutóbbi 550%
EmmenVolendam

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő előtt75%
EmmenVolendam
50%Legalább 2 gól a félidő előtt50%
EmmenVolendam
25%Legalább 3 gól a félidő előtt25%
EmmenVolendam

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
EmmenVolendam
75%Legalább 2 gól a félidő után75%
EmmenVolendam
50%Legalább 3 gól a félidő után50%
EmmenVolendam

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Volendam 167%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.75 pont / meccs - Emmen · 2 pont / meccs - Volendam

Emmen — félidei állapot
0% vezet75% döntetlenre áll25% hátrányban van
Volendam — félidei állapot
50% vezet50% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.75Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)2
EmmenVolendam
0.75Szerzett gólok (1. félidő)1.25
EmmenVolendam
1.25Kapott gólok (1. félidő)0.5
EmmenVolendam
2Átlagos gólszám (1. félidő)1.75
EmmenVolendam
50%Kapott gól nélküli félidő előtt50%
EmmenVolendam
75%Nem szerzett gólt a félidő előtt25%
EmmenVolendam

Félidő után (2. félidő)

2.25Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.5
EmmenVolendam
1.75Szerzett gólok (2. félidő)1.5
EmmenVolendam
1Kapott gólok (2. félidő)0.75
EmmenVolendam
2.75Átlagos gólszám (2. félidő)2.25
EmmenVolendam
25%Kapott gól nélküli félidő után50%
EmmenVolendam
25%Nem szerzett gólt a félidő után25%
EmmenVolendam

Emmen — második félidei eredmények

75% W0% D25% L
3
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
9
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
0.75
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után-0.3

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Volendam — második félidei eredmények

50% W0% D50% L
8
Félidei pontok
5
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
6
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Emmen — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.752.25
Szerzett gól / meccs0.81.8
Kapott gól / meccs1.31.0
Átlagos gólszám a meccsen2.02.8
1 gól50%100%
2 gól50%75%
3 gól25%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%25%
Nem szerzett gólt75%25%
Gólkülönbség-2+3
Félidő: 0% vezet - 75% döntetlenre áll - 25% hátrányban van
2. félidő: 75% győzelem - 0% döntetlenre áll - 25% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 25% - Félidei gólok összesen: 3
Volendam — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.50
Szerzett gól / meccs1.31.5
Kapott gól / meccs0.50.8
Átlagos gólszám a meccsen1.82.3
1 gól75%100%
2 gól50%75%
3 gól25%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%50%
Nem szerzett gólt25%25%
Gólkülönbség+3+3
Félidő: 50% vezet - 50% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 0% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 50% - Félidei gólok összesen: 5

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Emmen
SzerzettKapott
1
1
0-15
0
3
16-30
2
1
31-45
3
0
46-60
3
2
61-75
1
2
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (3). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

Volendam
SzerzettKapott
2
0
0-15
1
2
16-30
2
0
31-45
1
1
46-60
2
0
61-75
3
2
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.38
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.9 : 2.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
115%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
56%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
6%
0:0 kockázat
körülbelül minden 17. meccsen
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Emmen

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.96
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.71
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.32
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-1.03
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
132%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
120%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 10%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 10% az első 15 percben esik.
10%

Volendam

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.03
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.47
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.26
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.21
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
146%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
66%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 27%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 18% az első 15 percben esik.
27%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Eerste Divisie átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

EmmenLigaVolendam
Átlagos gólszám a meccsen▲ 4.753.79▲ 4.00
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 50%79%▼ 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)• 75%74%• 75%
Clean sheetek▲ 25%11%▲ 25%
Gól a félidő előtt▼ 50%86%▼ 75%
Gól a félidő után▲ 100%88%▲ 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.79
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
79%
Mindkét csapat szerzett gólt
74%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
11%
Clean sheetek
1.90
Hazai gólok / mérkőzés
1.88
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+1%
Hazai támadói előny
+1%
Hazai védekezési előny
+9%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
86%
1 gól
52%
2 gól
21%
3 gól
10%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
88%
1 gól
62%
2 gól
33%
3 gól
14%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. EmmenGólSybrand VeldhuisGólpassz: Freddy Quispel
  2. EmmenSárga lapAlessandro Hojabrpour
  3. VolendamSárga lapNordin Bukala
  4. EmmenSárga lapFreddy Quispel
  5. VolendamGólDaan HuismanGólpassz: Nick Doodeman
  6. EmmenGólFreddy QuispelGólpassz: Luca Everink
  7. EmmenCsereBeállt: Mustafa AbdullatifLejött: Sybrand Veldhuis
  8. VolendamGólReuven Niemeijer
  9. EmmenSárga lapYanis Dedelhomme
  10. EmmenGólFreddy QuispelGólpassz: Luca Everink
  11. VolendamCsereBeállt: Mawouna Kodjo AmevorLejött: Mike Kleijn
  12. VolendamGólHenk Veerman
  13. EmmenGólMichael Breij
  14. VolendamSárga lapSerigne Abdou Lahat Deme
  15. EmmenCsereBeállt: Torben RheinLejött: Jack Cooper Love

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Emmen–Volendam meccs eredménye?

A(z) Eerste Divisie meccse Emmen 5:3 Volendam eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Emmen–Volendam meccs előtt?

Emmen átlagosan 2,50 gólt szerez meccsenként, Volendam pedig 2,75-at. A(z) Eerste Divisie átlaga 3,79 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 74%-án fordul elő. A BTTS Emmen meccseinek 50%-án és Volendam meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Emmen és Volendam?

Az utolsó öt meccsen Emmen 3 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (2,25 pont meccsenként). Volendam mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 2 vereség (1,50 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Emmen–Volendam meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.