Evesham United - Chippenham Town: mérkőzésstatisztikák
Evesham United–Chippenham Town: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Evesham United a(z) Southern League Premier South (Anglia) sorozatban játszott a(z) Chippenham Town ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 29. napján játszották. Helyszín: The Spiers & Hartwell Jubilee Stadium. Végeredmény: 2:0.
Aktuális forma
Evesham United: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként. Chippenham Town: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Evesham United: 1,57 szerzett és 2,00 kapott gól mérkőzésenként. Chippenham Town: 1,00 szerzett és 2,00 kapott gól. Ligaátlag: 3,07 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Evesham United 57%, Chippenham Town 57%. Over 2.5: Evesham United 86%, Chippenham Town 57%. Ligaátlag: BTTS 56%, Over 2.5 57%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Evesham United 0,76, Chippenham Town 0,68. Lövések mérkőzésenként: Evesham United 0,0, Chippenham Town -0,4. Átlagos labdabirtoklás: Evesham United 6%, Chippenham Town 5%.
Első és második félidő
Evesham United: félidei vezetés 43%, második félidei gólok 0,71. Chippenham Town: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,71.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Evesham United esetében 31-45+ (4), Chippenham Town esetében pedig 76-90+ (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Southern League Premier South: 3,07 gól mérkőzésenként, BTTS 56%, Over 2.5 57%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
Az Evesham United hazai pályán egyértelműen nagyobb támadópotenciállal rendelkezik: mérkőzésenként átlagosan 1,00 gólt szerez, míg a Chippenham Town idegenben 0,50 gólt átlagol. A hazaiak több helyzetet is alakítanak ki: átlagosan 6 lövést és 3 kaput eltaláló lövést jegyeznek, szemben a vendégek 3 lövésével és 2 kaput eltaláló kísérletével; az xG-mutató rendre 0,76 és 0,68. A Chippenham idegenbeli mérkőzéseinek 75%-án nem szerzett gólt, és az ilyen találkozók 75%-át elveszítette, ráadásul vendégként átlagosan 2,25 gólt kap. Az Eveshamnek védekezésben szintén vannak problémái, mivel 2,38-as xG-értéket engedélyez ellenfeleinek, a vendégek azonban nem használják ki kellő hatékonysággal a helyzeteiket. A hazaiak legutóbbi öt mérkőzése 2 győzelmet és 7 kapott gólt hozott, míg a Chippenham mindössze egyszer nyert, ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az Evesham United szűk győzelme.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
Erősebb jel utal arra, hogy az egyik csapat nem szerez gólt, elsősorban a Chippenham miatt, amely idegenben átlagosan mindössze 0,50 gólt szerez, és az ilyen mérkőzések 75%-án nem talált be. A BTTS – Nem, vagyis hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt, a csapat idegenbeli mérkőzéseinek csupán 25%-ában fordult elő, ami jóval elmarad a liga 56%-os átlagától. Az Evesham hazai pályán sok gólt kap, átlagosan 1,67-et, és egyetlen alkalommal sem őrizte meg kapuját kapott gól nélkül, a vendégek támadójátéka azonban túl gyenge ahhoz, hogy ez az érv felülkerekedjen. A Chippenham az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 1,0 gólt szerzett, de az ebben az időszakban elért 60%-os BTTS-mutató kis mintán alapul, és ellentétben áll az egész idényre vonatkozó idegenbeli támadójátékával. A hazaiak otthon átlagosan 1,67 gólt szereznek, ezért továbbra is az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy ők betalálnak, a vendégek viszont nem tudnak válaszolni.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
Az Evesham mérkőzésenként átlagosan 1,67 gólt szerez, míg a Chippenham nem kevesebb mint 2,25 gólt kap, ami egyértelműen erősíti annak esélyét, hogy a hazaiak legalább két gólt szereznek, illetve hogy a mérkőzésen összesen legalább két gól születik. Mindkét csapat szezonbeli mérkőzéseinek 100%-ában esett legalább két gól, a hazaiak pedig fellépték a 2,5 gólos határt meccseik 67%-ában. Az Evesham legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,6 gól született, a Chippenham találkozóin pedig 2,0, ezért a 2,60 gólos előrejelzés inkább egy mérsékelten nyílt, mintsem zárt forgatókönyvhöz áll közelebb. A vendégek ugyan átlagosan mindössze 0,50 gólt szereznek a szezonban, az utóbbi öt mérkőzésen azonban 1,54-es xG-t produkáltak, így hozzájárulhatnak a végeredményhez. A legerősebb választás az over 1,5, mivel ezt mindkét csapatnál támogatja a vonal 100%-os teljesülése, valamint a Chippenham gyenge védekezése.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb forgatókönyv a félidei döntetlen, majd az Evesham United győzelme, mivel a hazaiak az utolsó öt mérkőzésük 40%-ában döntetlenre álltak 45 perc után, míg a Chippenham esetében ez az arány elérte a 60%-ot. A mérkőzés kezdeti szakasza óvatos játékot hozhat: az Evesham legutóbb átlagosan mindössze 0,2 gólt szerzett a szünet előtt, a Chippenham pedig 0,4-et, miközben mindkét csapat ezen mérkőzések 60%-ában kapott gól nélkül zárta az első félidőt. A térfélcsere után a hazaiak jobban teljesítenek: átlagosan 1,0 gólt szereznek és 0,6-ot kapnak, míg a vendégek 0,6 gólt lőnek. A szezon egészét tekintve az Evesham támadásban még egyértelműbb fölényben van: a hazaiak mérkőzésenként 1,67 gólt szereznek, a Chippenham viszont csak 0,50-et, miközben 2,25 gólt kap. A vendégek eddigi mérkőzéseik 75%-át elveszítették, és az esetek 75%-ában hátrányban vonultak szünetre, ezért a mérkőzést nyitó döntetlen, majd a hazaiak javára billenő eredmény a leglogikusabb forgatókönyv.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Evesham United | Chippenham Town | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 0% | 0% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.00 | 0.00 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.00 | 0.00 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Evesham United 17%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.4 pont / meccs - Evesham United · 1.2 pont / meccs - Chippenham Town
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Evesham United 57%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
1.57 gól / meccs - Evesham United · 1 gól / meccs - Chippenham Town
Evesham United a meccsek 71%-án szerez gólt (5 a 7 meccsből), míg Chippenham Town 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 7 meccsből).
Chippenham Town a meccsek 57%-án szerez gólt (4 a 7 meccsből), míg Evesham United 29%-ban tart Clean sheetet (2 a 7 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Evesham United
Over / Under - Chippenham Town
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Evesham United 233%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1.43 pont / meccs - Evesham United · 0.43 pont / meccs - Chippenham Town
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Evesham United — második félidei eredmények
A meccsek 43%-án vezet a félidőben, és ezek 43%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.9 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Chippenham Town — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.40 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.8 | 0.6 |
| Kapott gól / meccs | 0.6 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.4 | 1.6 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 gól | 40% | 60% |
| 3 gól | 20% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 60% | 40% |
| Nem szerzett gólt | 40% | 40% |
| Gólkülönbség | +1 | -2 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.40 | 1.40 |
| Szerzett gól / meccs | 0.4 | 0.8 |
| Kapott gól / meccs | 1.6 | 0.6 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 2.0 | 1.4 |
| 1 gól | 100% | 80% |
| 2 gól | 80% | 40% |
| 3 gól | 20% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 0% | 40% |
| Nem szerzett gólt | 60% | 60% |
| Gólkülönbség | -6 | +1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 31-45 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (5). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 76-90 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (4). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Evesham United
Chippenham Town
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Southern League Premier South átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Evesham United | Liga | Chippenham Town | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▲ 3.57 | 3.07 | • 3.00 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | • 57% | 56% | • 57% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▲ 86% | 57% | • 57% |
| Clean sheetek | ▲ 29% | 25% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 86% | 78% | ▲ 86% |
| Gól a félidő után | ▲ 86% | 83% | ▲ 86% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Egyéb rögzített játékosok
Vendégcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
- Evesham UnitedGólKai Churchley
- Evesham UnitedGólBrandon Liggett
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Evesham United–Chippenham Town meccs eredménye?
A(z) Southern League Premier South meccse Evesham United 2:0 Chippenham Town eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Evesham United–Chippenham Town meccs előtt?
Evesham United átlagosan 1,57 gólt szerez meccsenként, Chippenham Town pedig 1,00-at. A(z) Southern League Premier South átlaga 3,07 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 57%-án fordul elő. A BTTS Evesham United meccseinek 57%-án és Chippenham Town meccseinek 57%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Evesham United és Chippenham Town?
Az utolsó öt meccsen Evesham United 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,40 pont meccsenként). Chippenham Town mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 3 vereség (1,20 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Evesham United–Chippenham Town meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Evesham United–Chippenham Town meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


