Románia - Liga IIStadionul AreniAz adatok állapota: 2026. augusztus 31.

FC Cetatea Suceava - Popești-Leordeni: mérkőzésstatisztikák

FC Cetatea Suceava–Popești-Leordeni: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

FC Cetatea Suceava a(z) Liga II (Románia) sorozatban játszott a(z) Popești-Leordeni ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 29. napján játszották. Helyszín: Stadionul Areni. Végeredmény: 1:1.

Aktuális forma

FC Cetatea Suceava: 2-0-2, 1,50 pont mérkőzésenként. Popești-Leordeni: 2-2-0, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

FC Cetatea Suceava: 1,50 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Popești-Leordeni: 2,25 szerzett és 1,25 kapott gól. Ligaátlag: 2,68 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: FC Cetatea Suceava 50%, Popești-Leordeni 100%. Over 2.5: FC Cetatea Suceava 50%, Popești-Leordeni 50%. Ligaátlag: BTTS 59%, Over 2.5 52%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: FC Cetatea Suceava 2,10, Popești-Leordeni 2,01. Lövések mérkőzésenként: FC Cetatea Suceava 19,5, Popești-Leordeni 17,8. Átlagos labdabirtoklás: FC Cetatea Suceava 53%, Popești-Leordeni 54%.

Első és második félidő

FC Cetatea Suceava: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,75. Popești-Leordeni: félidei vezetés 25%, második félidei gólok 1,50.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak FC Cetatea Suceava esetében 46-60 (3), Popești-Leordeni esetében pedig 76-90+ (4). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Liga II: 2,68 gól mérkőzésenként, BTTS 59%, Over 2.5 52%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Popești-Leordeni az 5. helyen áll, míg az FC Cetatea Suceava a 10., a vendégek pedig továbbra is veretlenek a szezonban: 2 győzelem és 2 döntetlen a mérlegük. A legutóbbi forma szintén enyhén a vendégcsapat felé billenti a mérleget: öt mérkőzésen 10 pontot szereztek és 13 gólt lőttek, szemben a hazaiak 6 pontjával és 6 találatával. A Cetatea hazai pályán ugyanakkor minőségi helyzeteket alakít ki: átlagos xG-je 1,87, mérkőzésenként 15,5 lövés és 6 kaput eltaláló kísérlet mellett, ami szinte megegyezik a vendégek idegenbeli 1,85-ös xG-mutatójával. A hazaiak otthon átlagosan 1,5 gólt szereznek, ugyanakkor ugyanennyit kapnak is, míg a Popești-Leordeni mindkét eddigi idegenbeli mérkőzésén döntetlent játszott, és egyszer sem őrizte meg kapuját kapott gól nélkül. A kialakított helyzetek hasonló minősége, valamint a vendégek egyértelmű idegenbeli döntetlentrendje a pontok megosztását valószínűsíti.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS-piac melletti jelzés egyértelmű, mivel mindkét csapat mérkőzéseinek 100%-án mindkét fél szerzett gólt a szezonban, és egyikük sem hozott le egyetlen meccset sem kapott gól nélkül. A Cetatea Suceava átlagosan 3,5 gólt szerez, ugyanakkor 1,5-öt kap, míg a Popești-Leordeni mérkőzésenként átlagosan 1,0 gólt lő és 1,0-t kap. Az elmúlt öt találkozón különösen a vendégek voltak eredményesek: meccsenként 2,6 gólt jegyeztek, miközben mindkét csapat átlagosan 1,4 gólt kapott mérkőzésenként. A támadópotenciált a magas xG-értékek is alátámasztják: a hazaiaknál 1,89, a vendégeknél pedig 2,04 az utolsó öt meccsen, miközben a védekezésben engedett xG rendre 1,19, illetve 1,25 volt. Bár a hazaiak legutóbbi BTTS-aránya mindössze 40%, a labda nélküli játék gyengesége és a vendégek aktuális gólerősségének együttese mindkét csapat gólszerzése mellett szól.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Mindkét csapat profilja egyértelműen a gólgazdag mérkőzés mellett szól: a hazaiak átlagos xG-je 2.18, a vendégeké 1.85, miközben a kapott xG értékeik 1.55, illetve 1.38. Az utolsó öt mérkőzésen a Popești-Leordeni átlagosan 2.6 gólt szerzett, miközben mindkét csapat mérkőzésenként 1.4 gólt kapott. Mindkét együttes a szezon eddigi mérkőzéseinek 100%-ában átlépte az 1.5 gólos határt, és rendszeresen legalább egy gólt is szerzett. Bár a Cetatea legutóbbi öt mérkőzéséből csak 40%-on esett 2.5 gólnál több, a vendégek támadópotenciálja és a 3.15 gólos összesített előrejelzés miatt az 1.5 gól feletti opció egyértelműen a legbiztonságosabb választás.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb jelzést Popești-Leordeni aktuális formája adja: a vendégek az utolsó 5 mérkőzésükből 3-at megnyertek, és átlagosan 2,6 gólt szereztek, míg a Cetatea Suceava 5 meccséből 3-at elveszített, és mindössze 1,2 gólt szerzett. A hazai csapat az utolsó öt fellépésének 60%-ában hátrányban volt a szünetben, a vendégek pedig 40%-ban vezettek, és ebben a játékrészben 3:0-s pozitív gólkülönbséget jegyeztek. Popești-Leordeni átlagosan 1,85 xG-t alakít ki, míg a Cetatea 1,55 xG-re engedi az ellenfeleit, ami alátámasztja annak lehetőségét, hogy a vendégek már a szünetben vezetést szereznek. A hazaiaknak ugyanakkor a rendelkezésre álló hazai mérkőzéseken nagyon magas, 3,5 gólos átlaguk van, a védekezésük azonban egyetlen kapott gól nélküli mérkőzést sem hozott ezeken a találkozókon, a vendégek jobb aktuális hatékonysága pedig a 2/2 forgatókönyv mellett szól.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 1
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

48Labdabirtoklás (%)52
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
7Lövések6
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
2Kaput eltaláló lövések5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1.04xG1.13
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
3Szögletek4
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
63Veszélyes támadások54
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
12Szabálytalanságok12
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0Lapok0
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1.5Szerzett gól / meccs2.25
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1.5Kapott gól / meccs1.25
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
53%Átlagos labdabirtoklás54%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
6Kaput eltaláló lövések / meccs5.5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

19.5Lövések meccsenként17.75
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
6Kaput eltaláló lövések5.5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
7.7%Lövésértékesítés12.7%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
53%Labdabirtoklás54%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
2.1xG szerzett2.01
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1.39xG kapott1.47
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Lövésminőség

FC Cetatea Suceava: TámadóPopești-Leordeni: Támadó
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
Pontosság (kaput eltaláló lövések)31%31%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.250.41

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Popești-Leordeni 33%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.5 pont / meccs - FC Cetatea Suceava · 2 pont / meccs - Popești-Leordeni

FC Cetatea Suceava
LWWL
Idénybeli eredménybontás
50% W0% R50% P
Idény (Gy-D-V)
2-0-2
1.50 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-2
1.50 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-1
LW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.5Kapott gólok: 1.5xG: 2.10Ellenfél xG-je: 1.39BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Popești-Leordeni
DWDW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
50% W50% R0% P
Idény (Gy-D-V)
2-2-0
2.00 pont / meccs · gólkülönbség +4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-0
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-2-0
Utolsó 5 idegenben
0-2-0
DD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.3Kapott gólok: 1.3xG: 2.01Ellenfél xG-je: 1.47BTTS: 100%Over 2.5: 50%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Popești-Leordeni 50%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.5 gól / meccs - FC Cetatea Suceava · 2.25 gól / meccs - Popești-Leordeni

Popești-Leordeni 20%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.5 gól / meccs - FC Cetatea Suceava · 1.25 gól / meccs - Popești-Leordeni

FC Cetatea Suceava gólszerzési profilja: nagyon erős

FC Cetatea Suceava a meccsek 100%-án szerez gólt (4 a 4 meccsből), míg Popești-Leordeni 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 4 meccsből).

Popești-Leordeni gólszerzési profilja: nagyon erős

Popești-Leordeni a meccsek 100%-án szerez gólt (4 a 4 meccsből), míg FC Cetatea Suceava 50%-ban tart Clean sheetet (2 a 4 meccsből).

6Szerzett gólok (idény)9
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
6Kapott gólok (idény)5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
3Átlagos gólszám a meccsen3.5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
6Szerzett gólok (utolsó 5)9
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
6Kapott gólok (utolsó 5)5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%2 gól50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0%3 gól50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0%4 gól25%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

50%1 gól100%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%2 gól25%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%3 gól0%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0%4 gól0%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

25%BTTS a félidőben50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0%BTTS mindkét félidőben25%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%Mindkét félidőben gólt szerzett50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%BTTS – legutóbbi 5100%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%Legalább 2 gól a félidő előtt50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
25%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
25%Legalább 2 gól a félidő után50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0%Legalább 3 gól a félidő után50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

FC Cetatea Suceava 20%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.5 pont / meccs - FC Cetatea Suceava · 1.25 pont / meccs - Popești-Leordeni

FC Cetatea Suceava — félidei állapot
50% vezet0% döntetlenre áll50% hátrányban van
Popești-Leordeni — félidei állapot
25% vezet50% döntetlenre áll25% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.5Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.25
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0.75Szerzett gólok (1. félidő)0.75
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1Kapott gólok (1. félidő)0.75
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1.75Átlagos gólszám (1. félidő)1.5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%Kapott gól nélküli félidő előtt25%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
25%Nem szerzett gólt a félidő előtt25%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

Félidő után (2. félidő)

1.75Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2.25
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0.75Szerzett gólok (2. félidő)1.5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
0.5Kapott gólok (2. félidő)0.5
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
1.25Átlagos gólszám (2. félidő)2
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
50%Kapott gól nélküli félidő után50%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni
25%Nem szerzett gólt a félidő után25%
FC Cetatea SuceavaPopești-Leordeni

FC Cetatea Suceava — második félidei eredmények

50% W25% R25% P
6
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
7
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.5

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Popești-Leordeni — második félidei eredmények

75% W0% R25% P
5
Félidei pontok
3
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
9
Második félidei pontok
+4
Gólkülönbség (2. félidő)
1.25
PPG a félidő előtt
Előny megtartása200%

A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.3

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

FC Cetatea Suceava — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.501.75
Szerzett gól / meccs0.80.8
Kapott gól / meccs1.00.5
Átlagos gólszám a meccsen1.81.3
1 gól100%100%
2 gól50%25%
3 gól25%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%50%
Nem szerzett gólt25%25%
Gólkülönbség-1+1
Félidő: 50% vezet - 0% döntetlenre áll - 50% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 25% döntetlenre áll - 25% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 25% - Félidei gólok összesen: 3
Popești-Leordeni — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.252.25
Szerzett gól / meccs0.81.5
Kapott gól / meccs0.80.5
Átlagos gólszám a meccsen1.52.0
1 gól100%100%
2 gól50%50%
3 gól0%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés25%50%
Nem szerzett gólt25%25%
Gólkülönbség0+4
Félidő: 25% vezet - 50% döntetlenre áll - 25% hátrányban van
2. félidő: 75% győzelem - 0% döntetlenre áll - 25% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 50% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

FC Cetatea Suceava
SzerzettKapott
1
1
0-15
1
1
16-30
1
2
31-45
3
0
46-60
0
0
61-75
0
2
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

Popești-Leordeni
SzerzettKapott
0
1
0-15
2
0
16-30
1
2
31-45
1
1
46-60
1
0
61-75
4
1
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.25
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.4 : 1.9
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
121%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
75%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

FC Cetatea Suceava

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.71
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.71
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
0.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.60
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.11
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
100%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
127%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 17% az első 15 percben esik.
0%

Popești-Leordeni

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.54
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.46
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.24
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.22
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
191%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
83%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.8
Késői gólok
A csapat góljainak 44%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
44%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Liga II átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

FC Cetatea SuceavaLigaPopești-Leordeni
Átlagos gólszám a meccsen 3.002.68 3.50
Mindkét csapat szerzett gólt 50%59% 100%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 50%52% 50%
Clean sheetek 50%23% 0%
Gól a félidő előtt 100%77% 100%
Gól a félidő után 100%82% 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.68
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
59%
Mindkét csapat szerzett gólt
52%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
23%
Clean sheetek
1.50
Hazai gólok / mérkőzés
1.18
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+27%
Hazai támadói előny
+21%
Hazai védekezési előny
+15%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
77%
1 gól
34%
2 gól
11%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
82%
1 gól
43%
2 gól
20%
3 gól
0%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

Hazai csapat

Egyéb rögzített játékosok

Vendégcsapat

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. FC Cetatea SuceavaGólAlexandru Aftanache

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) FC Cetatea Suceava–Popești-Leordeni meccs eredménye?

A(z) Liga II meccse FC Cetatea Suceava 1:1 Popești-Leordeni eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) FC Cetatea Suceava–Popești-Leordeni meccs előtt?

FC Cetatea Suceava átlagosan 1,50 gólt szerez meccsenként, Popești-Leordeni pedig 2,25-at. A(z) Liga II átlaga 2,68 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 52%-án fordul elő. A BTTS FC Cetatea Suceava meccseinek 50%-án és Popești-Leordeni meccseinek 100%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg FC Cetatea Suceava és Popești-Leordeni?

Az utolsó öt meccsen FC Cetatea Suceava 2 győzelmet, 0 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,50 pont meccsenként). Popești-Leordeni mérlege: 2 győzelem, 2 döntetlen és 0 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) FC Cetatea Suceava–Popești-Leordeni meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.