Franciaország - NationalStade Auguste GenteletAz adatok állapota: 2026. augusztus 31.

Fleury 91 - Orléans: mérkőzésstatisztikák

Fleury 91 címere
Fleury 91
0 : 2félidő 0:1
Orléans címere
Orléans

Fleury 91–Orléans: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Fleury 91 a(z) National (Franciaország) sorozatban játszott a(z) Orléans ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 20. napján játszották. Helyszín: Stade Auguste Gentelet. Végeredmény: 0:2.

Aktuális forma

Fleury 91: 0-2-0, 1,00 pont mérkőzésenként. Orléans: 1-0-1, 1,50 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Fleury 91: 0,50 szerzett és 0,50 kapott gól mérkőzésenként. Orléans: 1,50 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,39 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Fleury 91 50%, Orléans 50%. Over 2.5: Fleury 91 0%, Orléans 50%. Ligaátlag: BTTS 33%, Over 2.5 33%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Fleury 91 0,75, Orléans 1,11. Lövések mérkőzésenként: Fleury 91 4,5, Orléans 8,0. Átlagos labdabirtoklás: Fleury 91 48%, Orléans 49%.

Első és második félidő

Fleury 91: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,00. Orléans: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,50.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Fleury 91 esetében 31-45+ (1), Orléans esetében pedig 61-75 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

National: 2,39 gól mérkőzésenként, BTTS 33%, Over 2.5 33%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-1. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 0%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Az Orléans a 6. helyen áll, míg a Fleury 91 csupán a 14. helyet foglalja el, a vendégek pedig az utóbbi 5 mérkőzésükön 7 gólt szereztek, szemben a hazaiak mindössze 2 találatával. A Fleury az utolsó öt mérkőzéséből egyet sem nyert meg: három vereséget és két döntetlent jegyzett, ezalatt pedig 10 gólt kapott. A hazaiak eddig egyetlen otthoni mérkőzésükön 0:0-s döntetlent játszottak, átlagosan 0,81 xG értékű helyzeteket alakítanak ki, ám ezen a találkozón nem tudtak betalálni. Az Orléans a szezon egyetlen idegenbeli mérkőzését 2:0-ra megnyerte, kapott gól nélkül zárt, és lövőhelyzeteinek 50%-át értékesítette. Bár a vendégek idegenbeli xG-je mindössze 0,59, jelenlegi hatékonyságuk, valamint a Fleury egyértelműen gyengébb formája az Orléans győzelme mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

BTTS-tipp: Nem – elsősorban a Fleury 91 jelenlegi, nagyon gyenge támadójátéka miatt, amely az utóbbi öt mérkőzésén mindössze 2 gólt szerzett, vagyis meccsenként átlagosan 0,4-et. Az Orléans idegenbeli mérkőzésein még nem kapott gólt, és ezek 100%-ában megőrizte a kapott gól nélküli mérkőzést, ami jelentősen csökkenti a hazaiak gólszerzési esélyeit. Bár a Fleury legutóbb meccsenként 2,0 gólt kapott, az Orléans az utóbbi öt fellépésén átlagosan 1,4 gólt szerzett, így továbbra is reális forgatókönyv, hogy a vendégek kapott gól nélkül nyernek. Az elmúlt öt mérkőzés alapján mindkét csapat találkozóinak mindössze 40%-án esett gól mindkét oldalon, a 33%-os ligás átlag pedig tovább erősíti azt a verziót, amelyben legalább az egyik csapat nem szerez gólt. A BTTS „Nem” azt jelenti, hogy legalább az egyik csapat nem talál be; ez nem jelenti automatikusan a 0:0-s eredményt, és nem azt, hogy egyik csapat sem szerez gólt.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Fleury az utóbbi öt mérkőzésén mindössze 2 gólt szerzett, ami meccsenként átlagosan 0.4 gólnak felel meg, miközben az xG-mutatója 0.79 volt. Az Orléans nagyobb támadópotenciált mutat, ebben az időszakban átlagosan 1.4 gólt szerzett és 1.29 xG-t hozott össze, ugyanakkor az utóbbi öt fordulóban lejátszott mérkőzéseinek csak 40%-án esett 2.5 gólnál több. Mindkét csapatnál 40% volt azoknak a mérkőzéseknek az aránya, amelyeken legalább három gól született az utóbbi öt fellépés során, ami nem támasztja alá a nyílt adok-kapok forgatókönyvét. A bajnoki átlag 2.39 gól, míg a 2.20 gólos előrejelzés ennél alacsonyabb, elsősorban a hazaiak gyenge helyzetkihasználása miatt. Így a legjobb választás a 3.5 gól alatti opció, mivel a négygólos eredményhez mindkét csapat legutóbbi teljesítményprofiljának egyértelmű felülmúlására lenne szükség.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Az Orléans egyértelműen jobb formát mutat: az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 1,4 gólt szerzett és 1,0 gólt kapott, míg a Fleury 91 mindössze 0,4 gólt lőtt, miközben 2,0 gólt kapott. A szünetben mindkét csapat az utolsó öt mérkőzésének 40%-án döntetlenre állt, a Fleury támadósora pedig a mérkőzések első félidejében mindössze 0,2 gólt szerzett meccsenként. A vendégek a fordulás után jelentősen veszélyesebbek, átlagosan 1,0 gólt szereznek a második félidőben, szemben a hazaiak 0,2 góljával, ráadásul a második félidők egyikét sem veszítették el. A Fleury 91 az utolsó 5 mérkőzésén egyet sem nyert meg, és ezek 60%-át elveszítette, míg az Orléans 40%-os győzelmi aránnyal rendelkezik, ami tovább erősíti a kiegyenlített első félidő, valamint a vendégek hajrábeli fölényének forgatókönyvét. Ezért a legvalószínűbb kimenetel a félidei döntetlen és az Orléans győzelme a lefújáskor.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 1
1. félidő
0 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

61Labdabirtoklás (%)39
Fleury 91Orléans
10Lövések13
Fleury 91Orléans
6Kaput eltaláló lövések5
Fleury 91Orléans
1.39xG1.35
Fleury 91Orléans
5Szögletek10
Fleury 91Orléans
46Veszélyes támadások25
Fleury 91Orléans
22Szabálytalanságok18
Fleury 91Orléans
4Lapok3
Fleury 91Orléans

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

0.5Szerzett gól / meccs1.5
Fleury 91Orléans
0.5Kapott gól / meccs1
Fleury 91Orléans
48%Átlagos labdabirtoklás49%
Fleury 91Orléans
2.5Kaput eltaláló lövések / meccs4.5
Fleury 91Orléans

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

4.5Lövések meccsenként8
Fleury 91Orléans
2.5Kaput eltaláló lövések4.5
Fleury 91Orléans
11.1%Lövésértékesítés18.8%
Fleury 91Orléans
48%Labdabirtoklás49%
Fleury 91Orléans
0.75xG szerzett1.11
Fleury 91Orléans
0.88xG kapott1.31
Fleury 91Orléans

Lövésminőség

Fleury 91: KiegyensúlyozottOrléans: Hatékony befejezés
Fleury 91Orléans
Pontosság (kaput eltaláló lövések)56%56%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.170.14
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.200.33

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Orléans 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1 pont / meccs - Fleury 91 · 1.5 pont / meccs - Orléans

Fleury 91
DD
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W100% R0% P
Idény (Gy-D-V)
0-2-0
1.00 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-2-0
1.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-1-0
Utolsó 5 hazai pályán
0-1-0
D
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.5Kapott gólok: 0.5xG: 0.75Ellenfél xG-je: 0.88BTTS: 50%Over 2.5: 0%
Orléans
WL
Idénybeli eredménybontás
50% W0% R50% P
Idény (Gy-D-V)
1-0-1
1.50 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-1
1.50 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-0-0
Utolsó 5 idegenben
1-0-0
W
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.5Kapott gólok: 1.0xG: 1.11Ellenfél xG-je: 1.31BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Orléans 200%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.5 gól / meccs - Fleury 91 · 1.5 gól / meccs - Orléans

Fleury 91 100%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

0.5 gól / meccs - Fleury 91 · 1 gól / meccs - Orléans

Fleury 91 gólszerzési profilja: vegyes

Fleury 91 a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Orléans 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).

Orléans gólszerzési profilja: nagyon erős

Orléans a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg Fleury 91 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).

1Szerzett gólok (idény)3
Fleury 91Orléans
1Kapott gólok (idény)2
Fleury 91Orléans
1Átlagos gólszám a meccsen2.5
Fleury 91Orléans
1Szerzett gólok (utolsó 5)3
Fleury 91Orléans
1Kapott gólok (utolsó 5)2
Fleury 91Orléans

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

50%1 gól100%
Fleury 91Orléans
0%2 gól50%
Fleury 91Orléans
0%3 gól0%
Fleury 91Orléans
0%4 gól0%
Fleury 91Orléans

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

50%1 gól50%
Fleury 91Orléans
0%2 gól50%
Fleury 91Orléans
0%3 gól0%
Fleury 91Orléans
0%4 gól0%
Fleury 91Orléans

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
Fleury 91Orléans
0%BTTS mindkét félidőben0%
Fleury 91Orléans
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Fleury 91Orléans

BTTS és gólszám

0%Legalább 3 gól és BTTS50%
Fleury 91Orléans
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Fleury 91Orléans
50%BTTS – legutóbbi 550%
Fleury 91Orléans

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő előtt50%
Fleury 91Orléans
0%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
Fleury 91Orléans
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Fleury 91Orléans

2. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő után100%
Fleury 91Orléans
0%Legalább 2 gól a félidő után100%
Fleury 91Orléans
0%Legalább 3 gól a félidő után0%
Fleury 91Orléans

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Fleury 91 300%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2 pont / meccs - Fleury 91 · 0.5 pont / meccs - Orléans

Fleury 91 — félidei állapot
50% vezet50% döntetlenre áll0% hátrányban van
Orléans — félidei állapot
0% vezet50% döntetlenre áll50% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.5
Fleury 91Orléans
0.5Szerzett gólok (1. félidő)0
Fleury 91Orléans
0Kapott gólok (1. félidő)0.5
Fleury 91Orléans
0.5Átlagos gólszám (1. félidő)0.5
Fleury 91Orléans
100%Kapott gól nélküli félidő előtt50%
Fleury 91Orléans
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
Fleury 91Orléans

Félidő után (2. félidő)

0.5Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2
Fleury 91Orléans
0Szerzett gólok (2. félidő)1.5
Fleury 91Orléans
0.5Kapott gólok (2. félidő)0.5
Fleury 91Orléans
0.5Átlagos gólszám (2. félidő)2
Fleury 91Orléans
50%Kapott gól nélküli félidő után50%
Fleury 91Orléans
100%Nem szerzett gólt a félidő után0%
Fleury 91Orléans

Fleury 91 — második félidei eredmények

0% W50% R50% P
4
Félidei pontok
1
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása0%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 0%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Orléans — második félidei eredmények

50% W50% R0% P
1
Félidei pontok
0
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
4
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
0.50
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Fleury 91 — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.000.50
Szerzett gól / meccs0.50.0
Kapott gól / meccs0.00.5
Átlagos gólszám a meccsen0.50.5
1 gól50%50%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%50%
Nem szerzett gólt50%100%
Gólkülönbség+1-1
Félidő: 50% vezet - 50% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 50% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1
Orléans — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.502.00
Szerzett gól / meccs0.01.5
Kapott gól / meccs0.50.5
Átlagos gólszám a meccsen0.52.0
1 gól50%100%
2 gól0%100%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés50%50%
Nem szerzett gólt100%0%
Gólkülönbség-1+2
Félidő: 0% vezet - 50% döntetlenre áll - 50% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 50% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Fleury 91
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

Orléans
SzerzettKapott
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
0
1
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

1.75
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.8 : 1.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
73%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+43%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
50%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Fleury 91

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.13
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.13
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.25
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.38
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
39%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
45%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

Orléans

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.20
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.70
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.39
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.31
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
135%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
78%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.5
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a National átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Fleury 91LigaOrléans
Átlagos gólszám a meccsen 1.002.39 2.50
Mindkét csapat szerzett gólt 50%33% 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 0%33% 50%
Clean sheetek 50%39% 50%
Gól a félidő előtt 50%83% 50%
Gól a félidő után 50%61% 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.39
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
33%
Mindkét csapat szerzett gólt
33%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
39%
Clean sheetek
1.28
Hazai gólok / mérkőzés
1.11
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+15%
Hazai támadói előny
+13%
Hazai védekezési előny
+11%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
83%
1 gól
22%
2 gól
6%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
61%
1 gól
39%
2 gól
17%
3 gól
11%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. OrléansSárga lapFei Hong Faham
  2. OrléansGólMamadou DiakoGólpassz: Grégory Berthier
  3. Fleury 91Sárga lapJonathan Rivas Marouani
  4. Fleury 91Sárga lapClément Jordan Badin
  5. Fleury 91Sárga lapGregoire Lefebvre
  6. Fleury 91Sárga lapMorgan Jean-Pierre
  7. OrléansSárga lapLilian Raillot
  8. OrléansGólRobin Legendre
  9. OrléansCsereBeállt: Abou BaLejött: Grégory Berthier
  10. OrléansCsereBeállt: Guillaume KhousLejött: Mamadou Diako
  11. OrléansCsereBeállt: Adham RibeiroLejött: Robin Legendre
  12. OrléansCsereBeállt: Belkacem Dali-AmarLejött: Idrissa Seydi
  13. OrléansSárga lapAdham Ribeiro

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Fleury 91 1 - 0 - 1 Orléans. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Fleury 91–Orléans meccs eredménye?

A(z) National meccse Fleury 91 0:2 Orléans eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Fleury 91 és Orléans egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Fleury 91 1 alkalommal nyert, Orléans 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Fleury 91–Orléans meccs előtt?

Fleury 91 átlagosan 0,50 gólt szerez meccsenként, Orléans pedig 1,50-at. A(z) National átlaga 2,39 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 33%-án fordul elő. A BTTS Fleury 91 meccseinek 50%-án és Orléans meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Fleury 91 és Orléans?

Az utolsó öt meccsen Fleury 91 0 győzelmet, 2 döntetlent és 0 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Orléans mérlege: 1 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (1,50 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Fleury 91–Orléans meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.