Anglia - National LeagueMill Farm StadiumAz adatok állapota: 2026. augusztus 31.

Fylde - Forest Green Rovers: mérkőzésstatisztikák

Fylde címere
Fylde
2 : 0félidő 0:0
Forest Green Rovers címere
Forest Green Rovers

Fylde–Forest Green Rovers: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Fylde a(z) National League (Anglia) sorozatban játszott a(z) Forest Green Rovers ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 28. napján játszották. Helyszín: Mill Farm Stadium. Végeredmény: 2:0.

Aktuális forma

Fylde: 1-1-1, 1,33 pont mérkőzésenként. Forest Green Rovers: 2-0-1, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Fylde: 2,00 szerzett és 2,00 kapott gól mérkőzésenként. Forest Green Rovers: 1,67 szerzett és 2,00 kapott gól. Ligaátlag: 3,14 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Fylde 100%, Forest Green Rovers 67%. Over 2.5: Fylde 100%, Forest Green Rovers 100%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 65%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Fylde 1,25, Forest Green Rovers 1,67. Lövések mérkőzésenként: Fylde 9,3, Forest Green Rovers 12,3. Átlagos labdabirtoklás: Fylde 55%, Forest Green Rovers 47%.

Első és második félidő

Fylde: félidei vezetés 67%, második félidei gólok 1,00. Forest Green Rovers: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,67.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Fylde esetében 31-45+ (3), Forest Green Rovers esetében pedig 46-60 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

National League: 3,14 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 65%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Fylde egyértelműen jobb formát mutat az utóbbi öt mérkőzésen: 3 győzelemmel és egy döntetlennel 10 pontot szerzett, míg a Forest Green Rovers 6 pontot gyűjtött, és 3 vereséget szenvedett. A hazaiak ebben az időszakban 14 gólt szereztek, ami több mint kétszerese az ellenfél 6 találatának, hazai pályán pedig mérkőzésenként átlagosan 1,89-es xG-t produkálnak, 9 kaput eltaláló lövés mellett. A Forest Green idegenbeli xG-je még magasabb, 2,26, ráadásul meccsenként 16 lövéssel próbálkozik, így támadásban továbbra is komoly veszélyt jelent. A Fylde mellett szól azonban az 53%-os átlagos labdabirtoklás és a 14%-os helyzetkihasználás, miközben a vendégek az utóbbi öt mérkőzésen 12 gólt kaptak, ami védekezési problémáikra utal. Egyik csapat sem őrizte még meg kapuját kapott gól nélkül a megfelelő körülmények között, ezért gólgazdag mérkőzés várható, enyhe hazai fölénnyel.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS „Nem” ellen szóló jelzés egyértelmű, mivel a Forest Green Rovers mérkőzéseinek 100%-ában mindkét csapat szerzett gólt, míg a Fylde esetében ez az arány 50%. Az utóbbi öt találkozón ez a mutató a Fylde esetében 80%, a vendégeknél pedig 60% volt; a hazaiak átlagosan 2,8 gólt szereztek, ellenfeleik pedig 2,4 gólt kaptak. A Forest Green rengeteg helyzetet alakít ki: átlagosan 16 lövést ad le, ebből 7 talál kaput, az átlagos xG-je pedig magas, 2,26. A Fylde a szezon egyetlen mérkőzésén sem őrizte meg kapuját kapott gól nélkül, és átlagosan 2,5 gólt kap, ami erősen támogatja a vendégek gólszerzését, miközben a Forest Greennek sincs kapott gól nélküli mérkőzése. Bár a vendégek védelme a szezon során mérkőzésenként mindössze 1,0 gólt kap, a legutóbbi időszak 2,4-es kapottgól-átlaga, valamint a Fylde támadóformája mindkét csapat gólszerzése mellett szól.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A gólokkal kapcsolatos jelzés egyértelmű: a Fylde az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,8 gólt szerzett, míg a Forest Green Rovers ebben az időszakban meccsenként 2,4 gólt kapott. A hazaiak az utóbbi öt mérkőzésük mindegyikén legalább 3 gólt szereztek, a vendégek pedig legutóbbi meccseik 80%-án lépték át ezt a határt. A Forest Green Rovers emellett sok helyzetet alakít ki: idegenben átlagosan 16 lövést és 7 kaput eltaláló lövést jegyez, az átlagos xG-je pedig 2,26. Egyik csapat sem őrzött meg még kapott gól nélküli mérkőzést a jelenlegi sorozatban, és mérkőzéseik 100%-án legalább két gól született, ezért az over 1,5-re vonatkozó opciót támasztják alá a legerősebben az adatok.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv az, hogy a Fylde a szünetben vezet, és a mérkőzés végéig megőrzi előnyét, mivel a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésükből 3 alkalommal megnyerték az első félidőt, amelyben átlagosan 1,0 gólt szereztek, és mindössze 0,4-et kaptak. A Forest Green ugyanezen időszakban egyetlen gólt sem szerzett a szünet előtt, mérkőzéseinek 80%-ában hátrányban volt a félidőben, és átlagosan 1,8 gólt kapott. Az utolsó öt mérkőzés összesített formája szintén a Fylde mellett szól: a hazaiak meccsenként 2,8 gólt szereznek, és találkozóik 60%-át megnyerték, míg a vendégek 60%-os vereségi mutatót produkáltak, valamint átlagosan 2,4 gólt kaptak. Bár a Forest Green szezonbeli xG-je magasabb, 2,26 az 1,44-gyel szemben, a csapat jelenlegi első félidei gyengesége egyértelműen növeli annak esélyét, hogy a hazaiak korán előnybe kerüljenek. A Fylde ráadásul a szünet után átlagosan 1,8 gólt szerez, ezért a vezetés megszerzése után szilárd alapjai vannak ahhoz, hogy 1/1-es eredményt érjen el.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
2 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

67Labdabirtoklás (%)33
FyldeForest Green Rovers
9Lövések10
FyldeForest Green Rovers
4Kaput eltaláló lövések2
FyldeForest Green Rovers
1.5xG1.25
FyldeForest Green Rovers
4Szögletek6
FyldeForest Green Rovers
89Veszélyes támadások67
FyldeForest Green Rovers
10Szabálytalanságok9
FyldeForest Green Rovers
2Lapok2
FyldeForest Green Rovers

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

FyldeForest Green Rovers
2Szerzett gól / meccs1.67
FyldeForest Green Rovers
2Kapott gól / meccs2
FyldeForest Green Rovers
55%Átlagos labdabirtoklás47%
FyldeForest Green Rovers
5Kaput eltaláló lövések / meccs5
FyldeForest Green Rovers

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

9.33Lövések meccsenként12.33
FyldeForest Green Rovers
5Kaput eltaláló lövések5
FyldeForest Green Rovers
21.4%Lövésértékesítés13.5%
FyldeForest Green Rovers
55%Labdabirtoklás47%
FyldeForest Green Rovers
1.25xG szerzett1.67
FyldeForest Green Rovers
1.56xG kapott1.36
FyldeForest Green Rovers

Lövésminőség

Fylde: Hatékony befejezésForest Green Rovers: Kontratámadó
FyldeForest Green Rovers
Pontosság (kaput eltaláló lövések)54%41%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.130.14
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.400.33

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Forest Green Rovers 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.33 pont / meccs - Fylde · 2 pont / meccs - Forest Green Rovers

Fylde
DWL
Idénybeli eredménybontás
33% W33% R33% P
Idény (Gy-D-V)
1-1-1
1.33 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-1
1.33 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-1-0
Utolsó 5 hazai pályán
0-1-0
D
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 2.0xG: 1.25Ellenfél xG-je: 1.56BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Forest Green Rovers
WWL
Idénybeli eredménybontás
67% W0% R33% P
Idény (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-1
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-0-0
Utolsó 5 idegenben
1-0-0
W
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.7Kapott gólok: 2.0xG: 1.67Ellenfél xG-je: 1.36BTTS: 67%Over 2.5: 100%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Fylde 20%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2 gól / meccs - Fylde · 1.67 gól / meccs - Forest Green Rovers

Fylde gólszerzési profilja: nagyon erős

Fylde a meccsek 100%-án szerez gólt (3 a 3 meccsből), míg Forest Green Rovers 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 3 meccsből).

Forest Green Rovers gólszerzési profilja: nagyon erős

Forest Green Rovers a meccsek 67%-án szerez gólt (2 a 3 meccsből), míg Fylde 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 3 meccsből).

6Szerzett gólok (idény)5
FyldeForest Green Rovers
6Kapott gólok (idény)6
FyldeForest Green Rovers
4Átlagos gólszám a meccsen3.67
FyldeForest Green Rovers
6Szerzett gólok (utolsó 5)5
FyldeForest Green Rovers
6Kapott gólok (utolsó 5)6
FyldeForest Green Rovers

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól67%
FyldeForest Green Rovers
100%2 gól67%
FyldeForest Green Rovers
0%3 gól33%
FyldeForest Green Rovers
0%4 gól0%
FyldeForest Green Rovers

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
FyldeForest Green Rovers
67%2 gól67%
FyldeForest Green Rovers
33%3 gól33%
FyldeForest Green Rovers
0%4 gól0%
FyldeForest Green Rovers

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

33%BTTS a félidőben0%
FyldeForest Green Rovers
0%BTTS mindkét félidőben0%
FyldeForest Green Rovers
33%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
FyldeForest Green Rovers

BTTS és gólszám

100%Legalább 3 gól és BTTS67%
FyldeForest Green Rovers
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül33%
FyldeForest Green Rovers
100%BTTS – legutóbbi 567%
FyldeForest Green Rovers

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
FyldeForest Green Rovers
33%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
FyldeForest Green Rovers
33%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
FyldeForest Green Rovers

2. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő után100%
FyldeForest Green Rovers
67%Legalább 2 gól a félidő után67%
FyldeForest Green Rovers
67%Legalább 3 gól a félidő után33%
FyldeForest Green Rovers

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Fylde — félidei állapot
67% vezet33% döntetlenre áll0% hátrányban van
Forest Green Rovers — félidei állapot
0% vezet0% döntetlenre áll100% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2.33Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0
FyldeForest Green Rovers
1Szerzett gólok (1. félidő)0
FyldeForest Green Rovers
0.33Kapott gólok (1. félidő)1.33
FyldeForest Green Rovers
1.33Átlagos gólszám (1. félidő)1.33
FyldeForest Green Rovers
67%Kapott gól nélküli félidő előtt0%
FyldeForest Green Rovers
33%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
FyldeForest Green Rovers

Félidő után (2. félidő)

0.67Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2
FyldeForest Green Rovers
1Szerzett gólok (2. félidő)1.67
FyldeForest Green Rovers
1.67Kapott gólok (2. félidő)0.67
FyldeForest Green Rovers
2.67Átlagos gólszám (2. félidő)2.33
FyldeForest Green Rovers
33%Kapott gól nélküli félidő után33%
FyldeForest Green Rovers
33%Nem szerzett gólt a félidő után33%
FyldeForest Green Rovers

Fylde — második félidei eredmények

0% W67% R33% P
7
Félidei pontok
3
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
2
Második félidei pontok
-2
Gólkülönbség (2. félidő)
2.33
PPG a félidő előtt
Előny megtartása49%

A meccsek 67%-án vezet a félidőben, és ezek 33%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+1.3

A szünet után meccsenként 1.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Forest Green Rovers — második félidei eredmények

67% W0% R33% P
0
Félidei pontok
0
Félidei gólok
-4
Gólkülönbség (1. félidő)
6
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
0.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után-0.7

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Fylde — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.330.67
Szerzett gól / meccs1.01.0
Kapott gól / meccs0.31.7
Átlagos gólszám a meccsen1.32.7
1 gól67%67%
2 gól33%67%
3 gól33%67%
Kapott gól nélküli mérkőzés67%33%
Nem szerzett gólt33%33%
Gólkülönbség+2-2
Félidő: 67% vezet - 33% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 67% döntetlenre áll - 33% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 33% - Félidei gólok összesen: 3
Forest Green Rovers — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.002.00
Szerzett gól / meccs0.01.7
Kapott gól / meccs1.30.7
Átlagos gólszám a meccsen1.32.3
1 gól100%100%
2 gól33%67%
3 gól0%33%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%33%
Nem szerzett gólt100%33%
Gólkülönbség-4+3
Félidő: 0% vezet - 0% döntetlenre áll - 100% hátrányban van
2. félidő: 67% győzelem - 0% döntetlenre áll - 33% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Fylde
SzerzettKapott
0
1
0-15
0
0
16-30
3
0
31-45
0
0
46-60
2
1
61-75
1
4
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

Forest Green Rovers
SzerzettKapott
0
3
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
3
1
46-60
0
0
61-75
2
1
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (3). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.83
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.0 : 1.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
122%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
84%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
67%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Fylde

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.31
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.31
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.75
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.44
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
119%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
137%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 17%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
17%

Forest Green Rovers

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.31
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.64
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
0.00
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.64
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
114%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
119%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.7
Késői gólok
A csapat góljainak 40%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
40%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a National League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

FyldeLigaForest Green Rovers
Átlagos gólszám a meccsen 4.003.14 3.67
Mindkét csapat szerzett gólt 100%62% 67%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 100%65% 100%
Clean sheetek 0%19% 0%
Gól a félidő előtt 67%78% 100%
Gól a félidő után 67%84% 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.14
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
62%
Mindkét csapat szerzett gólt
65%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
19%
Clean sheetek
1.68
Hazai gólok / mérkőzés
1.46
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+15%
Hazai támadói előny
+13%
Hazai védekezési előny
+14%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
78%
1 gól
27%
2 gól
14%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
84%
1 gól
57%
2 gól
27%
3 gól
22%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Forest Green RoversSárga lapSydney Agina
  2. Forest Green RoversCsereBeállt: Sean EtalukuLejött: James Berry-McNally
  3. FyldeGólHarvey BroadGólpassz: Greg Thomas Olley
  4. FyldeGólHarvey BroadGólpassz: Aaron Drewe
  5. Forest Green RoversCsereBeállt: Joshua Oluwole OlaoluwaLejött: Freddie Sass
  6. Forest Green RoversSárga lapTate Campbell
  7. FyldeSárga lapTheo Upton
  8. FyldeCsereBeállt: Luca Ty ThomasLejött: Theo Upton
  9. FyldeSárga lapLuca Ty Thomas

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Fylde–Forest Green Rovers meccs eredménye?

A(z) National League meccse Fylde 2:0 Forest Green Rovers eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Fylde–Forest Green Rovers meccs előtt?

Fylde átlagosan 2,00 gólt szerez meccsenként, Forest Green Rovers pedig 1,67-at. A(z) National League átlaga 3,14 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 65%-án fordul elő. A BTTS Fylde meccseinek 100%-án és Forest Green Rovers meccseinek 67%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Fylde és Forest Green Rovers?

Az utolsó öt meccsen Fylde 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,33 pont meccsenként). Forest Green Rovers mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Fylde–Forest Green Rovers meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.