Gamba All Blacks - Samartex: mérkőzésstatisztikák
Gamba All Blacks–Samartex: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Gamba All Blacks a(z) Ghana Premier League (Ghána) sorozatban játszott a(z) Samartex ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 27. napján játszották. Végeredmény: 1:1.
Aktuális forma
Gamba All Blacks: 1-1-1, 1,33 pont mérkőzésenként. Samartex: 2-1-0, 2,33 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Gamba All Blacks: 0,33 szerzett és 0,33 kapott gól mérkőzésenként. Samartex: 1,67 szerzett és 0,67 kapott gól. Ligaátlag: 2,37 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Gamba All Blacks 0%, Samartex 67%. Over 2.5: Gamba All Blacks 0%, Samartex 33%. Ligaátlag: BTTS 52%, Over 2.5 52%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Gamba All Blacks 1,68, Samartex 0,96. Lövések mérkőzésenként: Gamba All Blacks 9,0, Samartex 1,3. Átlagos labdabirtoklás: Gamba All Blacks 32%, Samartex 15%.
Első és második félidő
Gamba All Blacks: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 0,00. Samartex: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 1,33.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Gamba All Blacks esetében 31-45+ (1), Samartex esetében pedig 76-90+ (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Ghana Premier League: 2,37 gól mérkőzésenként, BTTS 52%, Over 2.5 52%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-1. Átlagos gólszám: 1,00, BTTS: 0%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Gamba All Blacks élvezheti a hazai pálya előnyét: eddigi egyetlen hazai mérkőzését megnyerte, nem kapott gólt, és magas, 2,24-es átlagos xG-t alakított ki. A hazaiak mérkőzésenként átlagosan 21 lövést eresztenek meg, ebből 8 talál kaput, így egyértelműen felülmúlják a Samartexet, amely idegenben csupán 6 kísérletet és 2 kaput eltaláló lövést jegyez meccsenként. A Samartex ugyanakkor előrébb áll a tabellán, a 2. helyen, 3 forduló után veretlen, és 7 pontot szerzett, míg az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2 pontot gyűjtött meccsenként, szemben a hazaiak 1,4 pontjával. A vendégek hatékonyabban értékesítik helyzeteiket: lövéseik 17%-ából születik gól, míg a Gamba esetében ez az arány 5%, ugyanakkor idegenbeli xG-jük mindössze 0,96, miközben ellenfeleik átlagosan 1,01-es xG-t engedélyeznek. Kiegyenlített, inkább kevés gólt hozó mérkőzés várható, de a Gamba hazai pályán kialakított helyzeteinek magasabb minősége kissé a javára billenti a mérleg nyelvét.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A Samartex idegenbeli mérkőzésein az esetek 100%-ában kapott gól nélkül zárt, és átlagosan 0,0 gólt kapott, ami erős érv a hazaiak gólszerzése ellen. A Gamba All Blacks hazai pályán átlagosan 2,0 gólt szerzett, ám legutóbbi támadójátéka egyértelműen gyengébb: az előző öt mérkőzésén mindössze 0,6 gólt átlagolt meccsenként. A hazaiak legutóbbi öt mérkőzésének csupán 20%-án szerzett mindkét csapat gólt, míg a Samartex teljes idegenbeli szezonjában ez az arány 0%. A vendégek az utóbbi időben átlagosan 1,2 gólt szereznek meccsenként, ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy ők betalálnak, miközben a Gamba kevés vagy egyetlen gólt sem szerez — vagyis BTTS: Nem. Ez azt jelenti, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt; nem jelenti automatikusan a 0:0-s eredményt, és nem azt, hogy egyik csapat sem talál be.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Gamba All Blacks legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan mindössze 0,6 gólt szerzett és 0,6 gólt kapott, míg a Samartex esetében ezek az értékek 1,2, illetve 0,8. Mindkét csapatnál a legutóbbi öt mérkőzésnek csupán 20%-án esett 2,5 gólnál több, ami éles ellentétben áll a mérkőzésenkénti 2,36 gólos bajnoki átlaggal. A Samartex idegenben a rendelkezésre álló mérkőzéseinek 100%-án megőrizte kapuját a góltól, miközben az utóbbi időszakban az ellenfelekkel szembeni átlagos xG-értéke mindössze 0,33, ami korlátozza a hazaiak gólszerzési potenciálját. Az 1,65 gólos előrejelzés elsősorban a 3,5 gól alatti opció biztonságos előnyét jelzi, mivel ennek a fogadásnak az elvesztéséhez legalább négy találatra lenne szükség, annak ellenére, hogy mindkét csapat legutóbbi eredményei rendkívül óvatos játékot mutatnak.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb forgatókönyv a félidei döntetlen, majd a Samartex győzelme, mivel mindkét csapat a legutóbbi öt mérkőzésének 60%-ában döntetlenre állt 45 perc után. Az első félidők különösen óvatosan alakulnak: a Gamba átlagosan 0,2 gólt szerez ezekben, a Samartex szintén 0,2-t, és mindkét csapat a legutóbbi mérkőzéseinek 80%-ában kapott gól nélkül zárta az első félidőt. A szünet után a vendégek fölénye egyértelműbb: a Samartex átlagosan 1,0 gólt szerez, és legutóbbi öt mérkőzésén egyetlen második félidőt sem veszített el, miközben a Gamba mindössze 0,4 gólt szerez. A vendégek legutóbbi öt mérkőzésük 60%-át megnyerték, szemben a Gamba 40%-ával, továbbá meccsenkénti 2,0 pontos átlaguk meghaladja a hazaiak 1,4-es értékét, ami tovább erősíti azt a prognózist, hogy a szünet után átveszik a mérkőzés irányítását.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Gamba All Blacks | Samartex | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 33% | 0% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.19 | 0.72 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.11 | 0.00 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Samartex 75%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.33 pont / meccs - Gamba All Blacks · 2.33 pont / meccs - Samartex
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Samartex 406%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
0.33 gól / meccs - Gamba All Blacks · 1.67 gól / meccs - Samartex
Gamba All Blacks 103%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
0.33 gól / meccs - Gamba All Blacks · 0.67 gól / meccs - Samartex
Gamba All Blacks a meccsek 33%-án szerez gólt (1 a 3 meccsből), míg Samartex 33%-ban tart Clean sheetet (1 a 3 meccsből).
Samartex a meccsek 100%-án szerez gólt (3 a 3 meccsből), míg Gamba All Blacks 67%-ban tart Clean sheetet (2 a 3 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Gamba All Blacks
Over / Under - Samartex
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Gamba All Blacks — második félidei eredmények
A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 33%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Samartex — második félidei eredmények
A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.7 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.67 | 0.67 |
| Szerzett gól / meccs | 0.3 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 0.3 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.3 | 0.3 |
| 1 gól | 33% | 33% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 67% |
| Nem szerzett gólt | 67% | 100% |
| Gólkülönbség | +1 | -1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.67 | 2.33 |
| Szerzett gól / meccs | 0.3 | 1.3 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 0.7 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.3 | 2.0 |
| 1 gól | 33% | 100% |
| 2 gól | 0% | 67% |
| 3 gól | 0% | 33% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 33% |
| Nem szerzett gólt | 67% | 0% |
| Gólkülönbség | +1 | +2 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 76-90 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (2). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Gamba All Blacks
Samartex
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Ghana Premier League átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Gamba All Blacks | Liga | Samartex | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 0.67 | 2.37 | • 2.33 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 52% | ▲ 67% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 52% | ▼ 33% |
| Clean sheetek | ▲ 67% | 30% | ▲ 33% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 33% | 74% | ▼ 33% |
| Gól a félidő után | ▼ 33% | 67% | ▲ 100% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (2): Gamba All Blacks 1 - 0 - 1 Samartex. Átlagos gólszám 1.00, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Gamba All Blacks–Samartex meccs eredménye?
A(z) Ghana Premier League meccse Gamba All Blacks 1:1 Samartex eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) Gamba All Blacks és Samartex egymás elleni mérlege?
Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Gamba All Blacks 1 alkalommal nyert, Samartex 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 1,00 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Gamba All Blacks–Samartex meccs előtt?
Gamba All Blacks átlagosan 0,33 gólt szerez meccsenként, Samartex pedig 1,67-at. A(z) Ghana Premier League átlaga 2,37 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 52%-án fordul elő. A BTTS Gamba All Blacks meccseinek 0%-án és Samartex meccseinek 67%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Gamba All Blacks és Samartex?
Az utolsó öt meccsen Gamba All Blacks 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,33 pont meccsenként). Samartex mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,33 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Gamba All Blacks–Samartex meccshez?
A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.


