Anglia - EFL League TwoMEMS Priestfield StadiumAz adatok állapota: 2026. augusztus 31.

Gillingham - Northampton Town: mérkőzésstatisztikák

Gillingham–Northampton Town: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Gillingham a(z) EFL League Two (Anglia) sorozatban játszott a(z) Northampton Town ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 29. napján játszották. Helyszín: MEMS Priestfield Stadium. Végeredmény: 1:1.

Aktuális forma

Gillingham: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként. Northampton Town: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Gillingham: 0,00 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Northampton Town: 0,00 szerzett és 0,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,41 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Gillingham 0%, Northampton Town 0%. Over 2.5: Gillingham 50%, Northampton Town 0%. Ligaátlag: BTTS 48%, Over 2.5 48%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Gillingham 1,44, Northampton Town 1,39. Lövések mérkőzésenként: Gillingham 13,5, Northampton Town 12,0. Átlagos labdabirtoklás: Gillingham 41%, Northampton Town 51%.

Első és második félidő

Gillingham: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Northampton Town: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Gillingham esetében 0-15 (0), Northampton Town esetében pedig 0-15 (0). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

League Two: 2,41 gól mérkőzésenként, BTTS 48%, Over 2.5 48%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Mindkét csapat gól nélkül kezdte a szezont: a Gillingham hazai pályán átlagosan 0 gólt szerzett, a Northampton pedig idegenben szintén 0-t, miközben mindkét együttes mérkőzéseinek 100%-ában gólképtelen maradt. A hazaiak gyakrabban jutnak lövőhelyzethez: átlagosan 18 lövést és 7 kaput eltaláló lövést jegyeznek, szemben a Northampton 15, illetve 6 kísérletével, ám ezt nem tudják gólokra váltani. A vendégek védekezése stabilabbnak tűnik, hiszen idegenben átlagosan 1 gólt kapnak, és ellenfeleik xG-mutatója 0,87, míg a Gillingham 3 gólt kapott, az ellenfelek xG-je pedig 1,92. Másfelől a Northampton az utóbbi 5 mérkőzésén egyetlen gólt sem szerzett, ezek közül 4-et elveszített, ami jelentősen gyengíti a vendégsiker melletti érveit. A Gillingham az elmúlt öt mérkőzésen valamivel jobb mérleggel rendelkezik: 3 gólt szerzett, és meccsenként 0,8 pontot átlagolt, szemben ellenfele 0,2 pontjával, de mindkét támadósor problémái leginkább döntetlenre utalnak.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A legerősebb jelzés a két csapat rendkívül gyenge gólszerző formája: a Gillingham az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 0,6 gólt szerez, míg a Northampton ebben az időszakban egyetlen gólt sem lőtt. A BTTS (mindkét csapat szerez gólt) az utóbbi öt hazai mérkőzésnek mindössze 20%-ában fordult elő, a Northampton mérkőzésein pedig 0%-ban, szemben a liga 46%-os átlagával. A Northampton 1,20-as átlagos xG-je ellenére mérkőzésenként 6 kaput eltaláló lövést jegyez, azonban a 0 rúgott gólos sorozata egyértelműen csökkenti annak esélyét, hogy a vendégek betaláljanak. A Gillingham szezonbeli adatai alapján védekezésben stabil, az ellenfeleknek engedett átlagos xG-je mindössze 0,54, ami tovább erősíti azt a forgatókönyvet, amelyben legalább az egyik csapat nem szerez gólt. A BTTS-re vonatkozó tippet ezért sem a jelenlegi gólszerző forma, sem a két csapat korábbi mutatói nem támasztják alá egyértelműen.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Northampton egyértelműen több helyzetet alakít ki: mérkőzésenként átlagosan 15 lövéssel és 6 kaput eltaláló lövéssel zár, szemben a Gillingham 9, illetve 3 lövésével, miközben az átlagos xG-je 1.69. A hazaiaknak azonban hazai pályán stabil védekezési mutatóik vannak, az ellenfelek átlagos xG-je mindössze 0.54, ami várhatóan korlátozza a vendégek lehetőségeit. A Northampton az utóbbi öt mérkőzésén egyetlen gólt sem szerzett, annak ellenére, hogy az átlagos xG-je 1.20 volt, míg a Gillingham mérkőzésenként mindössze 0.6 gólt átlagolt. A Gillingham ugyanebben az időszakban átlagosan 2.4 gólt kapott meccsenként, a két csapat mérlege azonban inkább a hazaiak korlátozott támadótermelésére, mintsem nyílt adok-kapokra utal. A 2.05 gólos előrejelzés egyértelmű előnyt jelent az Under 3.5 opció számára, mivel ennek a határvonalnak a veszteségéhez legalább négy gól szükséges.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb jelzés a mérkőzés óvatos kezdése: a jelenlegi adatok szerint mindkét csapat a mérkőzései 100%-ában döntetlenre állt a szünetben, és az első félidőben sem gólt nem szerzett, sem gólt nem kapott. A legutóbbi öt mérkőzésen a Gillingham 60%-ban, a Northampton pedig 40%-ban állt döntetlenre 45 perc után, miközben a hazaiak átlagosan mindössze 0,2 gólt, a vendégek pedig 0,0 gólt szereztek az első félidőben. A fordulás után a hazaiak az utóbbi öt találkozón átlagosan csak 0,4 gólt szereztek, míg a Northampton ekkor egyetlen gólt sem lőtt, és az utóbbi öt mérkőzésén egyet sem nyert meg. A Gillingham összességében gyengébb védekezéssel rendelkezik, legutóbb mérkőzésenként 2,4 gólt kapott, szemben a Northampton 1,6 góljával, ami a hazai pálya előnye ellenére is csökkenti a hazai győzelembe vetett bizalmat. Ezért a félidei és a végeredmény tekintetében is a döntetlen a legvalószínűbb egyedi forgatókönyv, bár a Northampton magas, 1,69-es xG-je és a mérkőzésenkénti 6 kaput eltaláló lövése reális lehetőséget teremt a vendégek későbbi győzelmére.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
0 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

55Labdabirtoklás (%)45
GillinghamNorthampton Town
11Lövések5
GillinghamNorthampton Town
3Kaput eltaláló lövések1
GillinghamNorthampton Town
1.17xG0.57
GillinghamNorthampton Town
4Szögletek4
GillinghamNorthampton Town
35Veszélyes támadások23
GillinghamNorthampton Town
10Szabálytalanságok16
GillinghamNorthampton Town
2Lapok4
GillinghamNorthampton Town

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

GillinghamNorthampton Town
0Szerzett gól / meccs0
GillinghamNorthampton Town
1.5Kapott gól / meccs0.5
GillinghamNorthampton Town
41%Átlagos labdabirtoklás51%
GillinghamNorthampton Town
5Kaput eltaláló lövések / meccs4.5
GillinghamNorthampton Town

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.5Lövések meccsenként12
GillinghamNorthampton Town
5Kaput eltaláló lövések4.5
GillinghamNorthampton Town
0%Lövésértékesítés0%
GillinghamNorthampton Town
41%Labdabirtoklás51%
GillinghamNorthampton Town
1.44xG szerzett1.39
GillinghamNorthampton Town
1.77xG kapott0.71
GillinghamNorthampton Town

Lövésminőség

Gillingham: KiegyensúlyozottNorthampton Town: Kiegyensúlyozott
GillinghamNorthampton Town
Pontosság (kaput eltaláló lövések)37%38%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.000.00

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Gillingham
LD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W50% R50% P
Idény (Gy-D-V)
0-1-1
0.50 pont / meccs · gólkülönbség -3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-1-1
0.50 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-1
L
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.0Kapott gólok: 1.5xG: 1.44Ellenfél xG-je: 1.77BTTS: 0%Over 2.5: 50%
Northampton Town
DL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W50% R50% P
Idény (Gy-D-V)
0-1-1
0.50 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-1-1
0.50 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-1
Utolsó 5 idegenben
0-0-1
L
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.0Kapott gólok: 0.5xG: 1.39Ellenfél xG-je: 0.71BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Northampton Town 200%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.5 gól / meccs - Gillingham · 0.5 gól / meccs - Northampton Town

Gillingham gólszerzési profilja: nehezebb

Gillingham a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 2 meccsből), míg Northampton Town 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).

Northampton Town gólszerzési profilja: nehezebb

Northampton Town a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 2 meccsből), míg Gillingham 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).

0Szerzett gólok (idény)0
GillinghamNorthampton Town
3Kapott gólok (idény)1
GillinghamNorthampton Town
1.5Átlagos gólszám a meccsen0.5
GillinghamNorthampton Town
0Szerzett gólok (utolsó 5)0
GillinghamNorthampton Town
3Kapott gólok (utolsó 5)1
GillinghamNorthampton Town

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

0%1 gól0%
GillinghamNorthampton Town
0%2 gól0%
GillinghamNorthampton Town
0%3 gól0%
GillinghamNorthampton Town
0%4 gól0%
GillinghamNorthampton Town

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

50%1 gól50%
GillinghamNorthampton Town
50%2 gól0%
GillinghamNorthampton Town
50%3 gól0%
GillinghamNorthampton Town
0%4 gól0%
GillinghamNorthampton Town

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
GillinghamNorthampton Town
0%BTTS mindkét félidőben0%
GillinghamNorthampton Town
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
GillinghamNorthampton Town

BTTS és gólszám

0%Legalább 3 gól és BTTS0%
GillinghamNorthampton Town
50%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
GillinghamNorthampton Town
0%BTTS – legutóbbi 50%
GillinghamNorthampton Town

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

0%Legalább 1 gól a félidő előtt0%
GillinghamNorthampton Town
0%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
GillinghamNorthampton Town
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
GillinghamNorthampton Town

2. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő után50%
GillinghamNorthampton Town
50%Legalább 2 gól a félidő után0%
GillinghamNorthampton Town
50%Legalább 3 gól a félidő után0%
GillinghamNorthampton Town

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Gillingham — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van
Northampton Town — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
GillinghamNorthampton Town
0Szerzett gólok (1. félidő)0
GillinghamNorthampton Town
0Kapott gólok (1. félidő)0
GillinghamNorthampton Town
0Átlagos gólszám (1. félidő)0
GillinghamNorthampton Town
100%Kapott gól nélküli félidő előtt100%
GillinghamNorthampton Town
100%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
GillinghamNorthampton Town

Félidő után (2. félidő)

0.5Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.5
GillinghamNorthampton Town
0Szerzett gólok (2. félidő)0
GillinghamNorthampton Town
1.5Kapott gólok (2. félidő)0.5
GillinghamNorthampton Town
1.5Átlagos gólszám (2. félidő)0.5
GillinghamNorthampton Town
50%Kapott gól nélküli félidő után50%
GillinghamNorthampton Town
100%Nem szerzett gólt a félidő után100%
GillinghamNorthampton Town

Gillingham — második félidei eredmények

0% W50% R50% P
2
Félidei pontok
0
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
-3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+1.5

A szünet után meccsenként 1.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Northampton Town — második félidei eredmények

0% W50% R50% P
2
Félidei pontok
0
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Gillingham — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.50
Szerzett gól / meccs0.00.0
Kapott gól / meccs0.01.5
Átlagos gólszám a meccsen0.01.5
1 gól0%50%
2 gól0%50%
3 gól0%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%50%
Nem szerzett gólt100%100%
Gólkülönbség0-3
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 50% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Northampton Town — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.50
Szerzett gól / meccs0.00.0
Kapott gól / meccs0.00.5
Átlagos gólszám a meccsen0.00.5
1 gól0%50%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%50%
Nem szerzett gólt100%100%
Gólkülönbség0-1
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 50% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Gillingham
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
3
76-90

Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (3). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

Northampton Town
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

1.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.3 : 0.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
41%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
0%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
0%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
100%
0:0 kockázat
körülbelül minden 1. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Gillingham

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.33
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.17
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-1.44
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.27
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
0%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
150%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

Northampton Town

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.68
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.18
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-1.39
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.21
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
0%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
35%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a League Two átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

GillinghamLigaNorthampton Town
Átlagos gólszám a meccsen 1.502.41 0.50
Mindkét csapat szerzett gólt 0%48% 0%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 50%48% 0%
Clean sheetek 50%33% 50%
Gól a félidő előtt 0%70% 0%
Gól a félidő után 50%67% 50%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.41
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
48%
Mindkét csapat szerzett gólt
48%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
33%
Clean sheetek
1.41
Hazai gólok / mérkőzés
1.00
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+41%
Hazai támadói előny
+29%
Hazai védekezési előny
+26%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
70%
1 gól
26%
2 gól
4%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
67%
1 gól
44%
2 gól
15%
3 gól
7%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. GillinghamSárga lapRobbie McKenzie
  2. GillinghamGólConor McManusGólpassz: Nicholas Freeman
  3. GillinghamSárga lapOmar Jerome Beckles
  4. Northampton TownSárga lapTyrese Momodu Fornah
  5. Northampton TownCsereBeállt: Samuel Tobias HoskinsLejött: Joe Wormleighton
  6. Northampton TownGólLogan Briggs
  7. Northampton TownSárga lapJames Maxwell
  8. GillinghamCsereBeállt: Cameron AntwiLejött: Robbie McKenzie
  9. Northampton TownCsereBeállt: Nathaniel OpokuLejött: Matthew Warhurst
  10. Northampton TownCsereBeállt: Max DycheLejött: Janoi Donacien
  11. Northampton TownSárga lapLogan Briggs
  12. Northampton TownSárga lapMax Dyche
  13. GillinghamCsereBeállt: Sheldon KendallLejött: Conor McManus
  14. GillinghamCsereBeállt: Harry WebsterLejött: James Brophy

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) Gillingham–Northampton Town meccs eredménye?

A(z) EFL League Two meccse Gillingham 1:1 Northampton Town eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Gillingham–Northampton Town meccs előtt?

Gillingham átlagosan 0,00 gólt szerez meccsenként, Northampton Town pedig 0,00-at. A(z) EFL League Two átlaga 2,41 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 48%-án fordul elő. A BTTS Gillingham meccseinek 0%-án és Northampton Town meccseinek 0%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Gillingham és Northampton Town?

Az utolsó öt meccsen Gillingham 0 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget ért el (0,50 pont meccsenként). Northampton Town mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (0,50 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Gillingham–Northampton Town meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.