Argentína - Prim B NacionalEstadio 23 de AgostoAz adatok állapota: 2026. október 18.

Gimnasia Jujuy - Gimnasia y Tiro: mérkőzésstatisztikák

Gimnasia Jujuy–Gimnasia y Tiro: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Gimnasia Jujuy a(z) Prim B Nacional (Argentína) sorozatban játszott a(z) Gimnasia y Tiro ellen. A mérkőzést 2026. október 11. napján játszották. Helyszín: Estadio 23 de Agosto. Végeredmény: 2:2.

Aktuális forma

Gimnasia Jujuy: 2-2-1, 1,60 pont mérkőzésenként. Gimnasia y Tiro: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Gimnasia Jujuy: 1,50 szerzett és 1,25 kapott gól mérkőzésenként. Gimnasia y Tiro: 1,00 szerzett és 0,88 kapott gól. Ligaátlag: 1,94 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Gimnasia Jujuy 66%, Gimnasia y Tiro 44%. Over 2.5: Gimnasia Jujuy 56%, Gimnasia y Tiro 28%. Ligaátlag: BTTS 39%, Over 2.5 33%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Gimnasia Jujuy 1,54, Gimnasia y Tiro 1,24. Lövések mérkőzésenként: Gimnasia Jujuy 12,3, Gimnasia y Tiro 10,3. Átlagos labdabirtoklás: Gimnasia Jujuy 56%, Gimnasia y Tiro 50%.

Első és második félidő

Gimnasia Jujuy: félidei vezetés 28%, második félidei gólok 0,97. Gimnasia y Tiro: félidei vezetés 31%, második félidei gólok 0,44.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Gimnasia Jujuy esetében 61-75 (11), Gimnasia y Tiro esetében pedig 31-45+ (13). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Prim B Nacional: 1,94 gól mérkőzésenként, BTTS 39%, Over 2.5 33%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-0. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Gimnasia Jujuy egyértelmű esélyes hazai pályán: otthon a mérkőzései 69%-át megnyerte, míg a Gimnasia y Tiro idegenben a találkozói 50%-át elveszítette. A hazaiak átlagosan 1,88 gólt szereznek otthon meccsenként, a vendégek pedig 0,94-et idegenben; a helyzetkialakításban mutatkozó fölényüket az 1,90-es xG is alátámasztja, szemben az ellenfél 1,17-es értékével. A Jujuy otthon átlagosan 5,56 kaput eltaláló lövést jegyez, míg a vendégek idegenben 4,00-t, és az ilyen hazai meccseinek mindössze 6%-án maradt gól nélkül; a vendégek az idegenbeli találkozóik 44%-án nem találtak be. Az utolsó öt mérkőzésen mindkét csapat két-két győzelmet aratott, a hazaiak azonban 8 gólt szereztek, a vendégek pedig 4-et. Bár a Gimnasia y Tiro ebben az időszakban csak 3 gólt kapott, szemben a hazaiak 7 góljával, a gólszerzésben és a hazai, illetve idegenbeli eredményekben mutatkozó különbség a Jujuy győzelme mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

Valószínűbb, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt: a Gimnasia Jujuy a mérkőzései 56%-ában nem kap gólt, míg a Gimnasia y Tiro a találkozói 44%-ában gólképtelen marad. A hazaiak átlagosan mindössze 0,56 gólt kapnak meccsenként, a vendégek pedig 0,94-et szereznek, ami csökkenti annak esélyét, hogy betaláljanak. A „nem” kimenetel mellett szól a BTTS 39%-os bajnoki átlaga, valamint a hazaiak mérkőzésein mért 38% is. Fontos ellenérv, hogy a hazaiak legutóbbi 5 mérkőzésén mindkét csapat minden alkalommal betalált, a vendégeknél viszont ez 5 meccsből csak egyszer fordult elő. Ezért a Gimnasia Jujuy legutóbbi sorozata ellenére annak a forgatókönyvnek adok előnyt, amelyben legalább az egyik csapat gól nélkül marad.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Gimnasia Jujuy mérkőzéseinek 94%-ában, míg a Gimnasia y Tiro találkozóinak 81%-ában 3,5 gólnál kevesebb született, ami erős alapot ad ennek a határnak a választásához. A hazaiak meccsenként átlagosan mindössze 0,56 gólt kapnak, és a találkozóik 56%-ában nem kapnak gólt, míg a vendégek mérkőzéseik 44%-ában nem találnak be. A bajnokság 1,94-es gólátlaga szintén a mérsékelt gólszám mellett szól. Némi óvatosságra int a hazaiak legutóbbi öt mérkőzése, amelyeken átlagosan 3,0 gól született, ám a szezonban mindössze a meccseik 6%-án esett 3,5-nél több gól. Ezért a 3,5 gólnál kevesebb erősebb választás, mint egy alacsonyabb határ, annak ellenére, hogy az előrejelzés összesen 1,94 góllal számol.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

Valószínű a félidei döntetlen: mindkét csapat eddigi mérkőzéseinek 50%-ában döntetlennel zárult az első félidő, a Gimnasia y Tiro pedig az utolsó 5 mérkőzésén egyszer sem kapott gólt a szünet előtt. A térfélcsere után a hazaiak kerülhetnek fölénybe: ebben a játékrészben átlagosan 0,50 gólt szereznek, míg a vendégek 0,63 gólt kapnak. Az utolsó 5 mérkőzésen még szembetűnőbb volt a különbség: a Gimnasia Jujuy átlagosan 1,0 gólt szerzett a szünet után, a Gimnasia y Tiro viszont csak 0,2-t. A hazaiak a szezonbeli mérkőzéseik 50%-át megnyerték, szemben a vendégek 31%-os arányával, ezért a legvalószínűbb forgatókönyv a félidei döntetlen és a Gimnasia Jujuy győzelme a lefújáskor.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
2 : 2
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

57Labdabirtoklás (%)43
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
11Lövések8
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
3Kaput eltaláló lövések6
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.35xG1.12
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
8Szögletek5
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
62Veszélyes támadások27
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
10Szabálytalanságok18
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
0Lapok4
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.5Szerzett gól / meccs1
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.25Kapott gól / meccs0.88
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
56%Átlagos labdabirtoklás50%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
4.44Kaput eltaláló lövések / meccs3.88
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

12.31Lövések meccsenként10.25
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
4.44Kaput eltaláló lövések3.88
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
12.2%Lövésértékesítés9.8%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
56%Labdabirtoklás50%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.54xG szerzett1.24
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.56xG kapott1.22
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Lövésminőség

Gimnasia Jujuy: KiegyensúlyozottGimnasia y Tiro: Kiegyensúlyozott
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
Pontosság (kaput eltaláló lövések)36%38%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.130.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.340.26

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Gimnasia Jujuy 14%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.6 pont / meccs - Gimnasia Jujuy · 1.4 pont / meccs - Gimnasia y Tiro

Gimnasia Jujuy
WWDDL
Idénybeli eredménybontás
47% W28% D25% L
Idény (Gy-D-V)
15-9-8
1.69 pont / meccs · gólkülönbség +8
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-1
1.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
11-4-1
Utolsó 5 hazai pályán
2-2-1
LWDWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.6Kapott gólok: 1.4xG: 1.56Ellenfél xG-je: 1.66BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Gimnasia y Tiro
WDLWL
Idénybeli eredménybontás
41% W28% D31% L
Idény (Gy-D-V)
13-9-10
1.50 pont / meccs · gólkülönbség +4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
5-3-8
Utolsó 5 idegenben
1-1-3
DLWLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 0.6xG: 1.13Ellenfél xG-je: 1.22BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Gimnasia Jujuy 50%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.5 gól / meccs - Gimnasia Jujuy · 1 gól / meccs - Gimnasia y Tiro

Gimnasia y Tiro 42%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.25 gól / meccs - Gimnasia Jujuy · 0.88 gól / meccs - Gimnasia y Tiro

Gimnasia Jujuy gólszerzési profilja: erős

Gimnasia Jujuy a meccsek 81%-án szerez gólt (26 a 32 meccsből), míg Gimnasia y Tiro 38%-ban tart Clean sheetet (12 a 32 meccsből).

Gimnasia y Tiro gólszerzési profilja: nagyon erős

Gimnasia y Tiro a meccsek 69%-án szerez gólt (22 a 32 meccsből), míg Gimnasia Jujuy 19%-ban tart Clean sheetet (6 a 32 meccsből).

48Szerzett gólok (idény)32
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
40Kapott gólok (idény)28
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
2.75Átlagos gólszám a meccsen1.88
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
8Szerzett gólok (utolsó 5)4
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
7Kapott gólok (utolsó 5)3
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

81%1 gól69%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
44%2 gól28%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
13%3 gól3%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
6%4 gól0%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

81%1 gól63%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
31%2 gól16%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
13%3 gól9%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
0%4 gól0%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

16%BTTS a félidőben16%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
3%BTTS mindkét félidőben0%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
28%Mindkét félidőben gólt szerzett19%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

BTTS és gólszám

47%Legalább 3 gól és BTTS28%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
9%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
100%BTTS – legutóbbi 520%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

66%Legalább 1 gól a félidő előtt59%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
31%Legalább 2 gól a félidő előtt31%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
6%Legalább 3 gól a félidő előtt6%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

2. félidő

88%Legalább 1 gól a félidő után72%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
56%Legalább 2 gól a félidő után19%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
19%Legalább 3 gól a félidő után0%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Gimnasia y Tiro 13%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.28 pont / meccs - Gimnasia Jujuy · 1.44 pont / meccs - Gimnasia y Tiro

Gimnasia Jujuy — félidei állapot
28% vezet44% döntetlenre áll28% hátrányban van
Gimnasia y Tiro — félidei állapot
31% vezet50% döntetlenre áll19% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.28Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.44
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
0.53Szerzett gólok (1. félidő)0.56
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
0.5Kapott gólok (1. félidő)0.41
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.03Átlagos gólszám (1. félidő)0.97
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
59%Kapott gól nélküli félidő előtt69%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
59%Nem szerzett gólt a félidő előtt56%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Félidő után (2. félidő)

1.63Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.28
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
0.97Szerzett gólok (2. félidő)0.44
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
0.75Kapott gólok (2. félidő)0.47
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
1.72Átlagos gólszám (2. félidő)0.91
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
50%Kapott gól nélküli félidő után56%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro
31%Nem szerzett gólt a félidő után56%
Gimnasia JujuyGimnasia y Tiro

Gimnasia Jujuy — második félidei eredmények

44% W31% D25% L
41
Félidei pontok
17
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
52
Második félidei pontok
+7
Gólkülönbség (2. félidő)
1.28
PPG a félidő előtt
Előny megtartása168%

A meccsek 28%-án vezet a félidőben, és ezek 47%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Gimnasia y Tiro — második félidei eredmények

28% W44% D28% L
46
Félidei pontok
18
Félidei gólok
+5
Gólkülönbség (1. félidő)
41
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.44
PPG a félidő előtt
Előny megtartása132%

A meccsek 31%-án vezet a félidőben, és ezek 41%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Gimnasia Jujuy — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.001.80
Szerzett gól / meccs0.61.0
Kapott gól / meccs1.00.4
Átlagos gólszám a meccsen1.61.4
1 gól80%80%
2 gól60%60%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt40%20%
Gólkülönbség-2+3
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 60% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 3
Gimnasia y Tiro — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.800.60
Szerzett gól / meccs0.60.2
Kapott gól / meccs0.00.6
Átlagos gólszám a meccsen0.60.8
1 gól40%60%
2 gól20%20%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%40%
Nem szerzett gólt60%80%
Gólkülönbség+3-2
Félidő: 40% vezet - 60% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 60% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Gimnasia Jujuy
SzerzettKapott
3
5
0-15
6
6
16-30
8
5
31-45
10
8
46-60
11
4
61-75
10
12
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (11 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (12). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

Gimnasia y Tiro
SzerzettKapott
3
2
0-15
2
3
16-30
13
8
31-45
0
2
46-60
5
7
61-75
9
6
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (13 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (8). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.31
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.2 : 1.1
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
119%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
55%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-14%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
56%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
6%
0:0 kockázat
körülbelül minden 17. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Gimnasia Jujuy

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.02
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.27
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-2.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.04
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.31
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
126%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
167%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.09
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 21%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 6% az első 15 percben esik.
21%

Gimnasia y Tiro

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.02
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.10
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-6.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.24
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.34
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
133%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
74%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.10
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 28%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 9% az első 15 percben esik.
28%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Prim B Nacional átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Gimnasia JujuyLigaGimnasia y Tiro
Átlagos gólszám a meccsen▲ 2.751.94• 1.88
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 66%39%▲ 44%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 56%33%▼ 28%
Clean sheetek▼ 19%38%• 38%
Gól a félidő előtt▲ 66%56%▲ 59%
Gól a félidő után▲ 88%70%▲ 72%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

1.94
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
39%
Mindkét csapat szerzett gólt
33%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
38%
Clean sheetek
1.19
Hazai gólok / mérkőzés
0.75
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+59%
Hazai támadói előny
+37%
Hazai védekezési előny
+25%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
56%
1 gól
21%
2 gól
5%
3 gól
1%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
70%
1 gól
29%
2 gól
9%
3 gól
2%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Gimnasia y TiroSárga lapFranco Nicolás Sivetti
  2. Gimnasia y TiroSárga lapRoberto Matías Birge
  3. Gimnasia JujuyGólGuillermo CosaroGólpassz: Francisco Nahuel Molina
  4. Gimnasia y TiroCsereBeállt: Ivo Facundo ChavesLejött: Juan Cruz Oviedo
  5. Gimnasia JujuyGólFrancisco Nahuel Molina
  6. Gimnasia JujuyCsereBeállt: Hugo Maximiliano Soria SánchezLejött: Federico Paradela
  7. Gimnasia y TiroGólManuel GuaniniGólpassz: Lautaro Montoya
  8. Gimnasia JujuyCsereBeállt: Pablo Abel Argañaraz ParadiLejött: Mauro Daniel Cachi
  9. Gimnasia y TiroCsereBeállt: Adolfo TalluraLejött: Fabricio Daniel Hernán Rojas
  10. Gimnasia y TiroSárga lapGabriel Adrián Díaz

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Gimnasia Jujuy 0 - 1 - 0 Gimnasia y Tiro. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Gimnasia Jujuy–Gimnasia y Tiro meccs eredménye?

A(z) Prim B Nacional meccse Gimnasia Jujuy 2:2 Gimnasia y Tiro eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Gimnasia Jujuy–Gimnasia y Tiro meccs előtt?

Gimnasia Jujuy átlagosan 1,50 gólt szerez meccsenként, Gimnasia y Tiro pedig 1,00-at. A(z) Prim B Nacional átlaga 1,94 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 33%-án fordul elő. A BTTS Gimnasia Jujuy meccseinek 66%-án és Gimnasia y Tiro meccseinek 44%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Gimnasia Jujuy és Gimnasia y Tiro?

Az utolsó öt meccsen Gimnasia Jujuy 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,60 pont meccsenként). Gimnasia y Tiro mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség (1,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Gimnasia Jujuy–Gimnasia y Tiro meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.