Haverfordwest County - Penybont: mérkőzésstatisztikák
Haverfordwest County–Penybont: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Haverfordwest County a(z) Welsh Premier League (Wales) sorozatban játszott a(z) Penybont ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 14. napján játszották. Helyszín: New Bridge Meadow Stadium. Végeredmény: 0:3.
Aktuális forma
Haverfordwest County: 0-0-2, 0,00 pont mérkőzésenként. Penybont: 1-1-0, 2,00 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Haverfordwest County: 0,00 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Penybont: 1,00 szerzett és 0,50 kapott gól. Ligaátlag: 3,13 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Haverfordwest County 0%, Penybont 50%. Over 2.5: Haverfordwest County 0%, Penybont 50%. Ligaátlag: BTTS 63%, Over 2.5 63%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Haverfordwest County 1,15, Penybont 0,92. Lövések mérkőzésenként: Haverfordwest County 8,5, Penybont 7,5. Átlagos labdabirtoklás: Haverfordwest County 40%, Penybont 42%.
Első és második félidő
Haverfordwest County: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Penybont: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,00.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Haverfordwest County esetében 0-15 (0), Penybont esetében pedig 16-30 (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Welsh Premier League: 3,13 gól mérkőzésenként, BTTS 63%, Over 2.5 63%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-3. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 33%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Penybont a 6. helyen áll, míg a Haverfordwest County a 14., az elmúlt öt mérkőzés pedig egyértelműen a vendégeket részesíti előnyben: 7 pontot szereztek, szemben a hazaiak mindössze 1 pontjával. A Haverfordwest az előző öt meccsén csupán 1 gólt szerzett, ezek közül négyet elveszített, és ebben az időszakban összesen 10 gólt kapott. Hazai pályán a házigazdák még nem találtak be, noha átlagosan 1,58-as xG-mutatójú helyzeteket alakítanak ki, ami elsősorban rendkívül gyenge helyzetkihasználásra utal. A Penybont eddigi idegenbeli mérkőzését 2:1-re megnyerte, vendégként átlagosan 2 gólt szerez, és egyetlen idegenbeli meccsén sem maradt gól nélkül. A vendégek védekezése nem hibátlan, hiszen átlagosan 1,34-es xG-t engedélyeznek ellenfeleiknek, ezért a döntetlen is reális eredmény, ám a jobb forma és a támadójáték hatékonysága az ő győzelmük mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS „Nem” mellett szóló legerősebb érv a Haverfordwest nagyon gyenge helyzetkihasználása: a csapat az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 1 gólt szerzett, ami meccsenként átlagosan 0,2 gólnak felel meg, és ezen találkozók csupán 20%-án talált be mindkét csapat. A Penybont támadójátéka sem nevezhető kiemelkedően kiegyensúlyozottnak, mivel az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 0,8 gólt szerzett, BTTS-mutatója pedig szintén 20%. A hazaiak ugyanakkor az utóbbi öt mérkőzésükön átlagosan 2,0 gólt kaptak, az ellenük szóló xG pedig 1,85 volt, így a vendégeknek egyértelmű esélyük van a gólszerzésre. Bár a Haverfordwest az utóbbi időszakban 1,11-es xG-t hoz, a tényleges góltermelése továbbra is jelentősen elmarad ettől, ezért valószínűbb az a forgatókönyv, amelyben legalább az egyik csapat – elsősorban a hazai együttes – nem talál be.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Haverfordwest az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 0.2 gólt szerzett meccsenként, és ezeknek a találkozóknak csupán 20%-án esett 2.5 gólnál több. A Penybont ebben az időszakban 0.8 gólt szerzett mérkőzésenként, és náluk is csak a meccsek 40%-án esett legalább három gól. A hazaiak ugyan átlagosan 2.0 gólt kaptak az utóbbi öt mérkőzésükön, a vendégek támadójátéka azonban mindössze 0.77 xG-t hozott össze, ami korlátozza a nagyon gólgazdag mérkőzés esélyét. A 2.25 gólos összesített projekció egyértelműen a 3.5-ös határ alatt van, ezért a legnagyobb értéket a 3.5 gól alatti tipp kínálja.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb forgatókönyv az, hogy a Penybont vezet a félidőben, és megnyeri a teljes mérkőzést, mivel a vendégek a rendelkezésre álló szezonmérleg alapján a mérkőzéseik 100%-át megnyerték, és átlagosan 2,0 gólt szereztek. A Haverfordwest az utóbbi öt mérkőzésén nem aratott győzelmet, ezek 80%-át elveszítette, és meccsenként mindössze 0,2 gólt szerzett, miközben 2,0-t kapott. A helyzetek kialakításában mutatkozó különbség szintén egyértelműen a vendégeknek kedvez: átlagos xG-értékük 1,33, szemben a hazaiak 0,57-ével, míg a kaput eltaláló lövések száma 4,0 a 0,0-val szemben. A hazaiak az utóbbi öt mérkőzésükből négyen hátrányban voltak a szünetben, és az első félidőkben egyetlen gólt sem szereztek, miközben a Penybont legutóbbi mérkőzéseinek 40%-án vezetett 45 perc után. A vendégek arra is képesek lehetnek, hogy megőrizzék előnyüket, mivel az utóbbi öt mérkőzésük második félideiben átlagosan mindössze 0,4 gólt kaptak, a Haverfordwest pedig ebben az időszakban csupán 0,2 gólt szerzett.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Haverfordwest County | Penybont | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 35% | 27% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.14 | 0.12 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.00 | 0.50 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Penybont 200%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1.5 gól / meccs - Haverfordwest County · 0.5 gól / meccs - Penybont
Haverfordwest County a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 2 meccsből), míg Penybont 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Penybont a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Haverfordwest County 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Haverfordwest County
Over / Under - Penybont
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Penybont 300%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
0.5 pont / meccs - Haverfordwest County · 2 pont / meccs - Penybont
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Haverfordwest County — második félidei eredmények
A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Penybont — második félidei eredmények
A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.50 | 0.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.5 | 1.0 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 0% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 100% |
| Gólkülönbség | -1 | -2 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.00 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 0.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.5 | 0.0 |
| 1 gól | 50% | 0% |
| 2 gól | 50% | 0% |
| 3 gól | 50% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 100% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 100% |
| Gólkülönbség | +1 | 0 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 16-30 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Haverfordwest County
Penybont
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Welsh Premier League átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Haverfordwest County | Liga | Penybont | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 1.50 | 3.13 | ▼ 1.50 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 63% | ▼ 50% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 63% | ▼ 50% |
| Clean sheetek | ▼ 0% | 22% | ▲ 50% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 50% | 81% | ▼ 50% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 69% | ▼ 0% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (3): Haverfordwest County 0 - 0 - 3 Penybont. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 33% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Haverfordwest County–Penybont meccs eredménye?
A(z) Welsh Premier League meccse Haverfordwest County 0:3 Penybont eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) Haverfordwest County és Penybont egymás elleni mérlege?
Az utolsó 3 egymás elleni meccsen Haverfordwest County 0 alkalommal nyert, Penybont 3 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,00 gól esett, és 33%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Haverfordwest County–Penybont meccs előtt?
Haverfordwest County átlagosan 0,00 gólt szerez meccsenként, Penybont pedig 1,00-at. A(z) Welsh Premier League átlaga 3,13 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 63%-án fordul elő. A BTTS Haverfordwest County meccseinek 0%-án és Penybont meccseinek 50%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Haverfordwest County és Penybont?
Az utolsó öt meccsen Haverfordwest County 0 győzelmet, 0 döntetlent és 2 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Penybont mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,00 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Haverfordwest County–Penybont meccshez?
A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.


