Németország - BundesligaPreZero ArenaAz adatok állapota: 2026. október 14.

Hoffenheim - Hamburger SV: mérkőzésstatisztikák

Hoffenheim címere
Hoffenheim
2 : 3félidő 1:1
Hamburger SV címere
Hamburger SV

Hoffenheim–Hamburger SV: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Hoffenheim a(z) Bundesliga (Németország) sorozatban játszott a(z) Hamburger SV ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Helyszín: PreZero Arena. Végeredmény: 2:3.

Aktuális forma

Hoffenheim: 1-0-3, 0,75 pont mérkőzésenként. Hamburger SV: 1-0-3, 0,75 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Hoffenheim: 1,75 szerzett és 2,50 kapott gól mérkőzésenként. Hamburger SV: 0,50 szerzett és 3,25 kapott gól. Ligaátlag: 3,81 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Hoffenheim 100%, Hamburger SV 25%. Over 2.5: Hoffenheim 100%, Hamburger SV 75%. Ligaátlag: BTTS 59%, Over 2.5 78%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Hoffenheim 2,06, Hamburger SV 1,08. Lövések mérkőzésenként: Hoffenheim 19,0, Hamburger SV 9,5. Átlagos labdabirtoklás: Hoffenheim 57%, Hamburger SV 42%.

Első és második félidő

Hoffenheim: félidei vezetés 75%, második félidei gólok 1,00. Hamburger SV: félidei vezetés 25%, második félidei gólok 0,25.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Hoffenheim esetében 46-60 (2), Hamburger SV esetében pedig 31-45+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Bundesliga: 3,81 gól mérkőzésenként, BTTS 59%, Over 2.5 78%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-0. Átlagos gólszám: 4,00, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Hoffenheim hazai pályán egyértelmű támadó fölényben van: mérkőzésenként átlagosan 2 gólt szerez és 7 kaput eltaláló lövést ad le, míg a Hamburger SV idegenben még nem talált be, és 3,5 kaput eltaláló lövés az átlaga. A helyzetek minősége is a hazaiak mellett szól: hazai xG-mutatójuk 2,16, a vendégek idegenbeli xG-je pedig 1,09. A Hamburger SV védelme idegenben átlagosan 2,08 xG-t enged az ellenfeleknek, és mérkőzésenként 3,5 gólt kap, ami növeli annak esélyét, hogy a Hoffenheim érvényesítse fölényét. A hazaiak védelme azonban nem megbízható: otthon átlagosan 2 gólt kapnak, az utóbbi öt meccsükből pedig négyet elveszítettek. A vendégek megnyerték az utolsó két mérkőzésüket, de eddigi mindkét idegenbeli találkozójukon vereséget szenvedtek, így továbbra is a Hoffenheim győzelme tűnik a legvalószínűbb eredménynek.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS „Nem” mellett szóló legerősebb érv a Hamburger SV idegenbeli gólszegénysége: átlagosan 0 gólt szereztek, és eddigi idegenbeli mérkőzéseik 100%-án nem találtak be. Az utolsó öt meccsen a vendégek átlagosan 0,8 gólt lőttek, és mindkét csapat mindössze a mérkőzéseik 20%-án szerzett gólt, szemben a Hoffenheim 80%-os mutatójával. A hazaiak otthon átlagosan 3 gólt kapnak, így a Hamburg gólszerzése továbbra is reális lehetőség, különösen annak fényében, hogy az idegenbeli xG-je 1,09. A vendégek eddigi idegenbeli gólszerzési nehézségei azonban felülmúlják a Hoffenheim gyenge védekezését, ezért valamivel valószínűbb, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

Az utolsó 5 mérkőzésén a Hoffenheim átlagosan 1,4 gólt szerzett és 2,4-et kapott, míg a Hamburger SV esetében ezek az értékek 0,8, illetve 2,6 voltak, ami mindkét védelem egyértelmű sebezhetőségére utal. A Hoffenheim ebben az időszakban meccsenként 2,22 xG értékű helyzetet alakított ki, míg a Hamburger SV ellenfelei átlagosan 1,72 xG-t értek el. Az utolsó 5 mérkőzésen a Hoffenheim meccseinek 80%-án, a Hamburger SV találkozóinak pedig 60%-án esett 2,5 gólnál több, bár a vendégek gyengébb támadójátéka miatt kevésbé biztos a magasabb gólszámra vonatkozó előrejelzés. A legerősebb választás az 1,5 gól feletti opció: a Hoffenheim eddigi hazai, illetve a Hamburger SV eddigi idegenbeli mérkőzésein ez a határ minden esetben, azaz 100%-ban teljesült, az előre jelzett összgólszám pedig 3,35.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Hoffenheim félidei vezetésére a Hamburger SV idegenbeli mérlege utal a legerősebben: a vendégek mindkét eddigi mérkőzésükön hátrányban voltak a szünetben, és egyik találkozón sem szereztek gólt. A Hoffenheim a 2 hazai mérkőzéséből 1-en vezetett a félidőben, az utóbbi meccseken pedig átlagosan 0,5 gólt szerzett az első félidőben, míg a vendégek 0,2-t. A vezetés megtartása mellett szól az is, hogy a Hamburger SV idegenben átlagosan 3,5 gólt kap, a Hoffenheim pedig az utolsó öt mérkőzésén 1,4 gólt szerzett, ezért az 1/1-es forgatókönyvet választom. Ez azonban nem kockázatmentes tipp: a hazaiak otthon átlagosan 3 gólt kapnak, a vendégek pedig az utolsó 5 mérkőzésükből 2-t megnyertek, így a fordítás továbbra is reális lehetőség. A mindössze két hazai és két idegenbeli mérkőzésből álló kis minta tovább csökkenti az előrejelzés megbízhatóságát.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
1 : 2
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

64Labdabirtoklás (%)36
HoffenheimHamburger SV
17Lövések15
HoffenheimHamburger SV
4Kaput eltaláló lövések4
HoffenheimHamburger SV
1.86xG1.47
HoffenheimHamburger SV
7Szögletek3
HoffenheimHamburger SV
68Veszélyes támadások33
HoffenheimHamburger SV
11Szabálytalanságok16
HoffenheimHamburger SV
3Lapok0
HoffenheimHamburger SV

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

HoffenheimHamburger SV
1.75Szerzett gól / meccs0.5
HoffenheimHamburger SV
2.5Kapott gól / meccs3.25
HoffenheimHamburger SV
57%Átlagos labdabirtoklás42%
HoffenheimHamburger SV
5Kaput eltaláló lövések / meccs3.75
HoffenheimHamburger SV

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

19Lövések meccsenként9.5
HoffenheimHamburger SV
5Kaput eltaláló lövések3.75
HoffenheimHamburger SV
9.2%Lövésértékesítés5.3%
HoffenheimHamburger SV
57%Labdabirtoklás42%
HoffenheimHamburger SV
2.06xG szerzett1.08
HoffenheimHamburger SV
1.55xG kapott1.95
HoffenheimHamburger SV

Lövésminőség

Hoffenheim: DominánsHamburger SV: Kiegyensúlyozott
HoffenheimHamburger SV
Pontosság (kaput eltaláló lövések)26%39%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.350.13

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Hoffenheim
LLWL
Idénybeli eredménybontás
25% W0% D75% L
Idény (Gy-D-V)
1-0-3
0.75 pont / meccs · gólkülönbség -3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-3
0.75 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-1
LW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.8Kapott gólok: 2.5xG: 2.06Ellenfél xG-je: 1.55BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Hamburger SV
LLLW
Idénybeli eredménybontás
25% W0% D75% L
Idény (Gy-D-V)
1-0-3
0.75 pont / meccs · gólkülönbség -11
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-3
0.75 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-2
Utolsó 5 idegenben
0-0-2
LL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.5Kapott gólok: 3.3xG: 1.08Ellenfél xG-je: 1.95BTTS: 25%Over 2.5: 75%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Hoffenheim 250%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.75 gól / meccs - Hoffenheim · 0.5 gól / meccs - Hamburger SV

Hoffenheim 30%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

2.5 gól / meccs - Hoffenheim · 3.25 gól / meccs - Hamburger SV

Hoffenheim gólszerzési profilja: nagyon erős

Hoffenheim a meccsek 100%-án szerez gólt (4 a 4 meccsből), míg Hamburger SV 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 4 meccsből).

Hamburger SV gólszerzési profilja: erős

Hamburger SV a meccsek 25%-án szerez gólt (1 a 4 meccsből), míg Hoffenheim 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 4 meccsből).

7Szerzett gólok (idény)2
HoffenheimHamburger SV
10Kapott gólok (idény)13
HoffenheimHamburger SV
4.25Átlagos gólszám a meccsen3.75
HoffenheimHamburger SV
7Szerzett gólok (utolsó 5)2
HoffenheimHamburger SV
10Kapott gólok (utolsó 5)13
HoffenheimHamburger SV

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól25%
HoffenheimHamburger SV
75%2 gól25%
HoffenheimHamburger SV
0%3 gól0%
HoffenheimHamburger SV
0%4 gól0%
HoffenheimHamburger SV

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
HoffenheimHamburger SV
75%2 gól75%
HoffenheimHamburger SV
75%3 gól50%
HoffenheimHamburger SV
0%4 gól50%
HoffenheimHamburger SV

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
HoffenheimHamburger SV
0%BTTS mindkét félidőben0%
HoffenheimHamburger SV
75%Mindkét félidőben gólt szerzett25%
HoffenheimHamburger SV

BTTS és gólszám

100%Legalább 3 gól és BTTS25%
HoffenheimHamburger SV
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül50%
HoffenheimHamburger SV
100%BTTS – legutóbbi 525%
HoffenheimHamburger SV

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
HoffenheimHamburger SV
25%Legalább 2 gól a félidő előtt75%
HoffenheimHamburger SV
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
HoffenheimHamburger SV

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után75%
HoffenheimHamburger SV
100%Legalább 2 gól a félidő után75%
HoffenheimHamburger SV
50%Legalább 3 gól a félidő után50%
HoffenheimHamburger SV

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Hoffenheim 200%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2.25 pont / meccs - Hoffenheim · 0.75 pont / meccs - Hamburger SV

Hoffenheim — félidei állapot
75% vezet0% döntetlenre áll25% hátrányban van
Hamburger SV — félidei állapot
25% vezet0% döntetlenre áll75% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2.25Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.75
HoffenheimHamburger SV
0.75Szerzett gólok (1. félidő)0.25
HoffenheimHamburger SV
0.5Kapott gólok (1. félidő)1.5
HoffenheimHamburger SV
1.25Átlagos gólszám (1. félidő)1.75
HoffenheimHamburger SV
75%Kapott gól nélküli félidő előtt25%
HoffenheimHamburger SV
25%Nem szerzett gólt a félidő előtt75%
HoffenheimHamburger SV

Félidő után (2. félidő)

0.5Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.5
HoffenheimHamburger SV
1Szerzett gólok (2. félidő)0.25
HoffenheimHamburger SV
2Kapott gólok (2. félidő)1.75
HoffenheimHamburger SV
3Átlagos gólszám (2. félidő)2
HoffenheimHamburger SV
0%Kapott gól nélküli félidő után25%
HoffenheimHamburger SV
0%Nem szerzett gólt a félidő után75%
HoffenheimHamburger SV

Hoffenheim — második félidei eredmények

0% W50% D50% L
9
Félidei pontok
3
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
2
Második félidei pontok
-4
Gólkülönbség (2. félidő)
2.25
PPG a félidő előtt
Előny megtartása33%

A meccsek 75%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+1.5

A szünet után meccsenként 1.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Hamburger SV — második félidei eredmények

0% W50% D50% L
3
Félidei pontok
1
Félidei gólok
-5
Gólkülönbség (1. félidő)
2
Második félidei pontok
-6
Gólkülönbség (2. félidő)
0.75
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Hoffenheim — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.250.50
Szerzett gól / meccs0.81.0
Kapott gól / meccs0.52.0
Átlagos gólszám a meccsen1.33.0
1 gól100%100%
2 gól25%100%
3 gól0%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés75%0%
Nem szerzett gólt25%0%
Gólkülönbség+1-4
Félidő: 75% vezet - 0% döntetlenre áll - 25% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 50% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3
Hamburger SV — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.750.50
Szerzett gól / meccs0.30.3
Kapott gól / meccs1.51.8
Átlagos gólszám a meccsen1.82.0
1 gól100%75%
2 gól75%75%
3 gól0%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés25%25%
Nem szerzett gólt75%75%
Gólkülönbség-5-6
Félidő: 25% vezet - 0% döntetlenre áll - 75% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 50% döntetlenre áll - 50% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Hoffenheim
SzerzettKapott
1
0
0-15
1
1
16-30
1
1
31-45
2
2
46-60
2
4
61-75
0
2
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

Hamburger SV
SzerzettKapott
0
1
0-15
0
3
16-30
1
2
31-45
1
1
46-60
0
2
61-75
0
4
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.5 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
105%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
63%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
0%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
25%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Hoffenheim

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.51
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.26
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.31
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.95
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
74%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
175%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 14% az első 15 percben esik.
0%

Hamburger SV

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.87
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.88
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.7 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.58
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-1.30
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
35%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
137%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Bundesliga átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

HoffenheimLigaHamburger SV
Átlagos gólszám a meccsen▲ 4.253.81• 3.75
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 100%59%▼ 25%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 100%78%▼ 75%
Clean sheetek▼ 0%24%▼ 0%
Gól a félidő előtt▲ 100%86%▲ 100%
Gól a félidő után▲ 100%86%▼ 75%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.81
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
59%
Mindkét csapat szerzett gólt
78%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
2.38
Hazai gólok / mérkőzés
1.43
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+66%
Hazai támadói előny
+40%
Hazai védekezési előny
+24%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
86%
1 gól
38%
2 gól
14%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
86%
1 gól
76%
2 gól
51%
3 gól
27%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Hamburger SVGólYussuf Yurary Poulsen
  2. Hamburger SVCsereBeállt: Miro MuheimLejött: Nicolai Remberg
  3. Hamburger SVGólSebastiaan Bornauw
  4. HoffenheimGólBambasé ContéGólpassz: Fisnik Asllani
  5. Hamburger SVCsereBeállt: Otto Emerson StangeLejött: Yussuf Yurary Poulsen
  6. HoffenheimSárga lapLeon Avdullahu
  7. Hamburger SVGólTeremas Igoboras MoffiGólpassz: Miro Muheim
  8. HoffenheimCsereBeállt: Valentin André Stanislas GendreyLejött: Bambasé Conté
  9. Hamburger SVGólMiro Muheim

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Hoffenheim 2 - 0 - 0 Hamburger SV. Átlagos gólszám 4.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Hoffenheim–Hamburger SV meccs eredménye?

A(z) Bundesliga meccse Hoffenheim 2:3 Hamburger SV eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Hoffenheim és Hamburger SV egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Hoffenheim 2 alkalommal nyert, Hamburger SV 0 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 4,00 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Hoffenheim–Hamburger SV meccs előtt?

Hoffenheim átlagosan 1,75 gólt szerez meccsenként, Hamburger SV pedig 0,50-at. A(z) Bundesliga átlaga 3,81 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 78%-án fordul elő. A BTTS Hoffenheim meccseinek 100%-án és Hamburger SV meccseinek 25%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Hoffenheim és Hamburger SV?

Az utolsó öt meccsen Hoffenheim 1 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,75 pont meccsenként). Hamburger SV mérlege: 1 győzelem, 0 döntetlen és 3 vereség (0,75 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Hoffenheim–Hamburger SV meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Hoffenheim–Hamburger SV meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.