Houston Dynamo - Sporting KC: mérkőzésstatisztikák
Houston Dynamo–Sporting KC: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Houston Dynamo a(z) MLS (Egyesült Államok) sorozatban játszott a(z) Sporting KC ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 27. napján játszották. Helyszín: Shell Energy Stadium. Végeredmény: 0:2.
Aktuális forma
Houston Dynamo: 1-3-1, 1,20 pont mérkőzésenként. Sporting KC: 1-0-4, 0,60 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Houston Dynamo: 1,31 szerzett és 1,15 kapott gól mérkőzésenként. Sporting KC: 1,16 szerzett és 2,52 kapott gól. Ligaátlag: 3,21 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Houston Dynamo 38%, Sporting KC 64%. Over 2.5: Houston Dynamo 38%, Sporting KC 80%. Ligaátlag: BTTS 63%, Over 2.5 63%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Houston Dynamo 1,43, Sporting KC 1,23. Lövések mérkőzésenként: Houston Dynamo 12,9, Sporting KC 10,5. Átlagos labdabirtoklás: Houston Dynamo 48%, Sporting KC 44%.
Első és második félidő
Houston Dynamo: félidei vezetés 35%, második félidei gólok 0,73. Sporting KC: félidei vezetés 20%, második félidei gólok 0,56.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Houston Dynamo esetében 31-45+ (10), Sporting KC esetében pedig 16-30 (6). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
MLS: 3,21 gól mérkőzésenként, BTTS 63%, Over 2.5 63%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-0. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 0%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Houston Dynamo egyértelműen erősebb hazai pályán: mérkőzései 62%-át megnyerte, meccsenként átlagosan mindössze 0,77 gólt kap, és találkozói 46%-án megőrzi kapuját a góltól. A Sporting KC idegenben mérkőzéseinek 83%-át elveszítette, átlagosan 0,92 gólt szerez, és találkozói felén egyetlen gólt sem tud lőni. A vendégek védekezési problémáinak mértéke szintén kulcsfontosságú: idegenben meccsenként 3,08 gólt kapnak, egyetlen alkalommal sem maradtak kapott gól nélkül, az ellenük szóló átlagos xG pedig 1,82, szemben a Houston 1,41-es értékével. A Sporting KC legutóbbi öt mérkőzése négy vereséget és 14 kapott gólt hozott, míg a Houston ebben az időszakban mindössze 4 gólt kapott. A hazaiak az utóbbi időben nem jeleskednek a helyzetkihasználásban, hiszen öt mérkőzésen 4 gólt szereztek, stabilabb védekezésük és ellenfelük idegenbeli, rendkívül gyenge teljesítménye azonban a Houston győzelme mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS-tippre elsősorban a Sporting KC nagyon gyenge védekezése szól, amely idegenben átlagosan 3,08 gólt kap, és egyetlen mérkőzésen sem őrizte meg kapuját a góltól. A Houston hazai pályán szintén nem zárt még kapott gól nélkül, átlagosan 2,00 gólt kap mérkőzésenként, így a vendégeknek reális esélyük van a gólszerzésre annak ellenére, hogy idegenben csak 0,92 gólt szereznek átlagosan. A hazaiak mérkőzéseinek 77%-án mindkét csapat betalált, ami jóval meghaladja a liga 63%-os átlagát, míg a Sporting KC legutóbbi öt mérkőzésének 80%-án mindkét együttes szerzett gólt. A Houston támadóformája azonban gyengébb, hiszen az elmúlt öt mérkőzésén mindössze 0,8 gólt szerzett meccsenként, ezért a mindkét csapat góljával járó forgatókönyv fölénye nem egyértelmű. Ennek ellenére a Sporting KC az utóbbi időben mérkőzésenként 2,0 gólt szerzett, miközben ebben az időszakban átlagosan 2,8 gólt kapott, így a mérkőzés kedvezhet annak, hogy mindkét csapat betaláljon.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
Mindkét csapat védekezési profilja erősen támogatja a gólgazdag forgatókönyvet: a Houston hazai pályán átlagosan 2,00 gólt kap, míg a Sporting Kansas City idegenben 3,08-at. Egyik csapat sem őrzött még kapott gól nélküli mérkőzést, és a Houston meccseinek 92%-án, valamint a Sporting KC összes találkozóján legalább két gól esett. A hazaiak átlagosan 1,33 xG-t alakítanak ki, miközben az ellenfelek 1,82 xG-t engednek az ellenfeleiknek, ami egyértelmű esélyt ad a Houstonnak legalább egy gól megszerzésére. A Sporting KC az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,00 gólt szerzett, ugyanakkor 2,80-at kapott, és mind az öt legutóbbi találkozójukon 2,5 gólnál több esett. A legerősebb és legbiztonságosabb jelzés az over 1,5, mivel a 3,20 gólos előrejelzés, valamint a legalább kétgólos mérkőzések nagyon magas aránya határozottan e választás mellett szól.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
Houston egyértelmű előnyben van az első félidőkben: a mérkőzések 31%-ában vezetett a szünetben, míg a Sporting Kansas City a 45. perc után az esetek 75%-ában hátrányban volt. A hazaiak a szünetig átlagosan 0,85 gólt szereznek, a vendégek pedig ebben az időszakban 1,75 gólt kapnak, ami erősen alátámasztja Houston vezetésének forgatókönyvét. A hazaiak fölénye a helyzetek kialakításában is megmutatkozik a teljes mérkőzés során: meccsenként 4,92 kaput eltaláló lövést jegyeznek az ellenfelek 3,17-ével szemben, xG-mutatójuk pedig 1,33, míg a Sportingé 1,13. Kansas City azonban a térfélcsere után is veszélyes, hiszen az utolsó öt mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerzett, ezért a döntetlen vagy a hátrány ledolgozásának esélye is számottevő. Houston gyenge védekezése ellenére a Sporting a szezon mérkőzéseinek 83%-át elveszítette, és átlagosan 3,08 gólt kapott, így továbbra is az a legvalószínűbb, hogy a hazaiak a mérkőzés végéig megőrzik vezetésüket.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Houston Dynamo | Sporting KC | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 35% | 39% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.11 | 0.12 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.29 | 0.28 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Houston Dynamo 100%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.2 pont / meccs - Houston Dynamo · 0.6 pont / meccs - Sporting KC
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Houston Dynamo 13%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
1.31 gól / meccs - Houston Dynamo · 1.16 gól / meccs - Sporting KC
Houston Dynamo 119%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1.15 gól / meccs - Houston Dynamo · 2.52 gól / meccs - Sporting KC
Houston Dynamo a meccsek 73%-án szerez gólt (19 a 26 meccsből), míg Sporting KC 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 25 meccsből).
Sporting KC a meccsek 64%-án szerez gólt (16 a 25 meccsből), míg Houston Dynamo 42%-ban tart Clean sheetet (11 a 26 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Houston Dynamo
Over / Under - Sporting KC
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Houston Dynamo 83%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1.46 pont / meccs - Houston Dynamo · 0.8 pont / meccs - Sporting KC
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Houston Dynamo — második félidei eredmények
A meccsek 35%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Sporting KC — második félidei eredmények
A meccsek 20%-án vezet a félidőben, és ezek 20%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.20 | 1.20 |
| Szerzett gól / meccs | 0.2 | 0.6 |
| Kapott gól / meccs | 0.2 | 0.6 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.4 | 1.2 |
| 1 gól | 40% | 40% |
| 2 gól | 0% | 40% |
| 3 gól | 0% | 40% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 80% | 60% |
| Nem szerzett gólt | 80% | 60% |
| Gólkülönbség | 0 | 0 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.20 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 1.4 | 0.6 |
| Kapott gól / meccs | 1.2 | 1.6 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 2.6 | 2.2 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 80% | 80% |
| 3 gól | 40% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 40% | 20% |
| Nem szerzett gólt | 40% | 40% |
| Gólkülönbség | +1 | -5 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 31-45 (10 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (10). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 16-30 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (14). Késői gólok mérlege (76–90): -7 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Houston Dynamo
Sporting KC
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a MLS átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Houston Dynamo | Liga | Sporting KC | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 2.46 | 3.21 | ▲ 3.68 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 38% | 63% | • 64% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 38% | 63% | ▲ 80% |
| Clean sheetek | ▲ 42% | 21% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 62% | 77% | ▲ 88% |
| Gól a félidő után | ▼ 65% | 82% | ▲ 88% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Előző találkozó: Houston Dynamo 1 - 0 - 0 Sporting KC. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Houston Dynamo–Sporting KC meccs eredménye?
A(z) MLS meccse Houston Dynamo 0:2 Sporting KC eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Houston Dynamo–Sporting KC meccs előtt?
Houston Dynamo átlagosan 1,31 gólt szerez meccsenként, Sporting KC pedig 1,16-at. A(z) MLS átlaga 3,21 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 63%-án fordul elő. A BTTS Houston Dynamo meccseinek 38%-án és Sporting KC meccseinek 64%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Houston Dynamo és Sporting KC?
Az utolsó öt meccsen Houston Dynamo 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Sporting KC mérlege: 1 győzelem, 0 döntetlen és 4 vereség (0,60 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Houston Dynamo–Sporting KC meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Houston Dynamo–Sporting KC meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


