Nigéria - NPFLAz adatok állapota: 2026. október 15.

Inter Lagos - Nasarawa United: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Inter Lagos–Nasarawa United: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Inter Lagos a(z) NPFL (Nigéria) sorozatban játszik a(z) Nasarawa United ellen. A mérkőzést 2026. október 18. napjára tűzték ki.

Aktuális forma

Inter Lagos: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként. Nasarawa United: 2-2-1, 1,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Inter Lagos: 0,63 szerzett és 1,63 kapott gól mérkőzésenként. Nasarawa United: 1,00 szerzett és 0,86 kapott gól. Ligaátlag: 2,41 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Inter Lagos 50%, Nasarawa United 43%. Over 2.5: Inter Lagos 38%, Nasarawa United 29%. Ligaátlag: BTTS 44%, Over 2.5 42%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Inter Lagos 1,18, Nasarawa United 1,53. Lövések mérkőzésenként: Inter Lagos 7,8, Nasarawa United 5,4. Átlagos labdabirtoklás: Inter Lagos 37%, Nasarawa United 29%.

Első és második félidő

Inter Lagos: félidei vezetés 13%, második félidei gólok 0,13. Nasarawa United: félidei vezetés 29%, második félidei gólok 0,43.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Inter Lagos esetében 16-30 (2), Nasarawa United esetében pedig 16-30 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

NPFL: 2,41 gól mérkőzésenként, BTTS 44%, Over 2.5 42%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(-)
(-)
(-)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Inter LagosNasarawa United
0.63Szerzett gól / meccs1
Inter LagosNasarawa United
1.63Kapott gól / meccs0.86
Inter LagosNasarawa United
37%Átlagos labdabirtoklás29%
Inter LagosNasarawa United
2.75Kaput eltaláló lövések / meccs2.29
Inter LagosNasarawa United

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

7.75Lövések meccsenként5.43
Inter LagosNasarawa United
2.75Kaput eltaláló lövések2.29
Inter LagosNasarawa United
8.1%Lövésértékesítés18.4%
Inter LagosNasarawa United
37%Labdabirtoklás29%
Inter LagosNasarawa United
1.18xG szerzett1.53
Inter LagosNasarawa United
1.79xG kapott1.2
Inter LagosNasarawa United

Lövésminőség

Inter Lagos: KiegyensúlyozottNasarawa United: Kontratámadó
Inter LagosNasarawa United
Pontosság (kaput eltaláló lövések)35%42%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.150.28
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.230.44

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Nasarawa United 60%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1 pont / meccs - Inter Lagos · 1.6 pont / meccs - Nasarawa United

Inter Lagos
WDLDL
Idénybeli eredménybontás
13% W25% D63% L
Idény (Gy-D-V)
1-2-5
0.63 pont / meccs · gólkülönbség -8
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-2-2
Utolsó 5 hazai pályán
0-2-2
LLDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 1.4xG: 1.35Ellenfél xG-je: 2.35BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Nasarawa United
DLWDW
Idénybeli eredménybontás
43% W29% D29% L
Idény (Gy-D-V)
3-2-2
1.57 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-1
1.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-1-2
Utolsó 5 idegenben
0-1-2
LLD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 0.6xG: 1.33Ellenfél xG-je: 1.09BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Nasarawa United 59%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.63 gól / meccs - Inter Lagos · 1 gól / meccs - Nasarawa United

Nasarawa United 90%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.63 gól / meccs - Inter Lagos · 0.86 gól / meccs - Nasarawa United

Inter Lagos gólszerzési profilja: vegyes

Inter Lagos a meccsek 63%-án szerez gólt (5 a 8 meccsből), míg Nasarawa United 57%-ban tart Clean sheetet (4 a 7 meccsből).

Nasarawa United gólszerzési profilja: nagyon erős

Nasarawa United a meccsek 86%-án szerez gólt (6 a 7 meccsből), míg Inter Lagos 13%-ban tart Clean sheetet (1 a 8 meccsből).

5Szerzett gólok (idény)7
Inter LagosNasarawa United
13Kapott gólok (idény)6
Inter LagosNasarawa United
2.25Átlagos gólszám a meccsen1.86
Inter LagosNasarawa United
4Szerzett gólok (utolsó 5)5
Inter LagosNasarawa United
7Kapott gólok (utolsó 5)3
Inter LagosNasarawa United

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

63%1 gól86%
Inter LagosNasarawa United
0%2 gól14%
Inter LagosNasarawa United
0%3 gól0%
Inter LagosNasarawa United
0%4 gól0%
Inter LagosNasarawa United

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

88%1 gól43%
Inter LagosNasarawa United
50%2 gól29%
Inter LagosNasarawa United
25%3 gól14%
Inter LagosNasarawa United
0%4 gól0%
Inter LagosNasarawa United

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

38%BTTS a félidőben29%
Inter LagosNasarawa United
0%BTTS mindkét félidőben0%
Inter LagosNasarawa United
0%Mindkét félidőben gólt szerzett14%
Inter LagosNasarawa United

BTTS és gólszám

25%Legalább 3 gól és BTTS29%
Inter LagosNasarawa United
13%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Inter LagosNasarawa United
60%BTTS – legutóbbi 540%
Inter LagosNasarawa United

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

75%Legalább 1 gól a félidő előtt57%
Inter LagosNasarawa United
38%Legalább 2 gól a félidő előtt29%
Inter LagosNasarawa United
13%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Inter LagosNasarawa United

2. félidő

63%Legalább 1 gól a félidő után71%
Inter LagosNasarawa United
38%Legalább 2 gól a félidő után29%
Inter LagosNasarawa United
0%Legalább 3 gól a félidő után0%
Inter LagosNasarawa United

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Nasarawa United 78%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.88 pont / meccs - Inter Lagos · 1.57 pont / meccs - Nasarawa United

Inter Lagos — félidei állapot
13% vezet50% döntetlenre áll38% hátrányban van
Nasarawa United — félidei állapot
29% vezet71% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.88Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.57
Inter LagosNasarawa United
0.5Szerzett gólok (1. félidő)0.57
Inter LagosNasarawa United
0.75Kapott gólok (1. félidő)0.29
Inter LagosNasarawa United
1.25Átlagos gólszám (1. félidő)0.86
Inter LagosNasarawa United
38%Kapott gól nélküli félidő előtt71%
Inter LagosNasarawa United
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt43%
Inter LagosNasarawa United

Félidő után (2. félidő)

0.75Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.29
Inter LagosNasarawa United
0.13Szerzett gólok (2. félidő)0.43
Inter LagosNasarawa United
0.88Kapott gólok (2. félidő)0.57
Inter LagosNasarawa United
1Átlagos gólszám (2. félidő)1
Inter LagosNasarawa United
50%Kapott gól nélküli félidő után57%
Inter LagosNasarawa United
88%Nem szerzett gólt a félidő után57%
Inter LagosNasarawa United

Inter Lagos — második félidei eredmények

13% W38% D50% L
7
Félidei pontok
4
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
6
Második félidei pontok
-6
Gólkülönbség (2. félidő)
0.88
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 13%-án vezet a félidőben, és ezek 13%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A szünet után meccsenként 0.1 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Nasarawa United — második félidei eredmények

29% W43% D29% L
11
Félidei pontok
4
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
9
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.57
PPG a félidő előtt
Előny megtartása148%

A meccsek 29%-án vezet a félidőben, és ezek 43%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Inter Lagos — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.201.00
Szerzett gól / meccs0.60.2
Kapott gól / meccs0.60.8
Átlagos gólszám a meccsen1.21.0
1 gól80%60%
2 gól40%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt40%80%
Gólkülönbség0-3
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 3
Nasarawa United — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.801.20
Szerzett gól / meccs0.60.4
Kapott gól / meccs0.20.4
Átlagos gólszám a meccsen0.80.8
1 gól60%60%
2 gól20%20%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%60%
Nem szerzett gólt40%60%
Gólkülönbség+20
Félidő: 40% vezet - 60% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 60% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Inter Lagos
SzerzettKapott
0
2
0-15
2
0
16-30
2
4
31-45
0
2
46-60
0
1
61-75
1
4
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

Nasarawa United
SzerzettKapott
1
2
0-15
3
0
16-30
0
0
31-45
2
0
46-60
0
2
61-75
1
2
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.06
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.7 : 1.3
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
85%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
47%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
54%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
5%
0:0 kockázat
körülbelül minden 20. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Inter Lagos

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.61
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.39
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.55
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.16
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
37%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
230%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.37
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 20%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
20%

Nasarawa United

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.33
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.19
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.53
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.34
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
141%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
51%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.03
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 14%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 14% az első 15 percben esik.
14%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a NPFL átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Inter LagosLigaNasarawa United
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.252.41▼ 1.86
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 50%44%• 43%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 38%42%▼ 29%
Clean sheetek▼ 13%35%▲ 57%
Gól a félidő előtt▲ 75%71%▼ 57%
Gól a félidő után▼ 63%68%▲ 71%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.41
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
44%
Mindkét csapat szerzett gólt
42%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
35%
Clean sheetek
1.70
Hazai gólok / mérkőzés
0.71
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+139%
Hazai támadói előny
+58%
Hazai védekezési előny
+53%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
71%
1 gól
29%
2 gól
9%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
68%
1 gól
37%
2 gól
20%
3 gól
6%
4 gól

GYIK

Mikor játszik egymással Inter Lagos és Nasarawa United?

Inter Lagos 2026. október 18. napján találkozik Nasarawa United csapatával a(z) NPFL keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Inter Lagos–Nasarawa United meccs előtt?

Inter Lagos átlagosan 0,63 gólt szerez meccsenként, Nasarawa United pedig 1,00-at. A(z) NPFL átlaga 2,41 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 42%-án fordul elő. A BTTS Inter Lagos meccseinek 50%-án és Nasarawa United meccseinek 43%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Inter Lagos és Nasarawa United?

Az utolsó öt meccsen Inter Lagos 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Nasarawa United mérlege: 2 győzelem, 2 döntetlen és 1 vereség (1,60 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Inter Lagos–Nasarawa United meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.