Lengyelország - EkstraklasaStadion MiejskiAz adatok állapota: 2026. október 18.

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze: mérkőzésstatisztikák

Jagiellonia Białystok–Górnik Zabrze: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Jagiellonia Białystok a(z) Ekstraklasa (Lengyelország) sorozatban játszott a(z) Górnik Zabrze ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Helyszín: Stadion Miejski. Végeredmény: 1:3.

Aktuális forma

Jagiellonia Białystok: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként. Górnik Zabrze: 4-1-0, 2,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Jagiellonia Białystok: 1,50 szerzett és 1,63 kapott gól mérkőzésenként. Górnik Zabrze: 1,78 szerzett és 0,89 kapott gól. Ligaátlag: 3,00 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Jagiellonia Białystok 63%, Górnik Zabrze 67%. Over 2.5: Jagiellonia Białystok 63%, Górnik Zabrze 67%. Ligaátlag: BTTS 66%, Over 2.5 62%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Jagiellonia Białystok 1,59, Górnik Zabrze 1,63. Lövések mérkőzésenként: Jagiellonia Białystok 13,4, Górnik Zabrze 13,4. Átlagos labdabirtoklás: Jagiellonia Białystok 57%, Górnik Zabrze 48%.

Első és második félidő

Jagiellonia Białystok: félidei vezetés 38%, második félidei gólok 0,63. Górnik Zabrze: félidei vezetés 44%, második félidei gólok 1,11.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Jagiellonia Białystok esetében 31-45+ (6), Górnik Zabrze esetében pedig 76-90+ (6). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Ekstraklasa: 3,00 gól mérkőzésenként, BTTS 66%, Over 2.5 62%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-2. Átlagos gólszám: 3,00, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A tabella élén álló Górnik Zabrze a mérkőzés esélyese: az utolsó 5 találkozójából 4-et megnyert, és egyet sem veszített el, míg a Jagiellonia ez idő alatt 4 vereséget szenvedett. Idegenben a vendégek 5 mérkőzésből 4-et nyertek meg, átlagosan 1,6 gólt szereztek, és mindössze 0,4-et kaptak; a Jagiellonia hazai pályán átlagosan 1 gólt szerez, és 1,5-öt kap. A Górnik fölényét a helyzetkihasználás is alátámasztja: lövéseinek 12%-ából születik gól, szemben a hazaiak 7%-os mutatójával, noha átlagosan valamivel kevesebbszer próbálkozik. A Jagiellonia hazai pályán magasabb xG-értékű helyzeteket alakít ki (1,74), mint amekkora a Górnik idegenbeli xG-je (1,61), de eddig nem váltotta ezeket hasonló hatékonysággal gólokra. A vendégek idegenbeli mérkőzéseik 60%-án nem kaptak gólt, míg a hazaiak az utolsó 5 meccsükön 10 gólt kaptak, ami tovább erősíti a Górnik győzelmére vonatkozó előrejelzést.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A Jagiellonia hazai mérkőzéseinek 100%-án mindkét csapat szerzett gólt, az utolsó 5 találkozóján pedig 4-szer fordult elő ilyen eredmény. A Górnik idegenben átlagosan 1,6 gólt szerez, és 1,61-es xG-t produkál, miközben a hazaiak otthon átlagosan 1,5 gólt kapnak, ami erősen a vendégek gólszerzése mellett szól. A Jagiellonia gólszerzési esélyeit az otthoni 2,0-es gólátlag és az 1,65-ös xG is alátámasztja. A legfőbb ellenérv a Górnik védelme: a vendégek idegenbeli meccseik 60%-án nem kaptak gólt, az utolsó 5 találkozón pedig összesen mindössze 2 gólt kaptak. A kockázat ellenére arra számítok, hogy mindkét csapat szerez gólt, mert a Jagiellonia támadóereje valós esélyt ad neki arra, hogy feltörje a vendégek védelmét.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Jagiellonia hazai mérkőzésein a találkozók 100%-ában, a Górnik idegenbeli meccsein pedig 60%-ában esett legalább 2 gól, ami az 1,5 gól feletti opció mellett szól. A hazaiak átlagosan 2,0 gólt szereznek otthon, a Górnik viszont idegenben mindössze 0,4 gólt kap, ezért óvatosabban ítélem meg a Jagiellonia gólszerzési esélyeit. Másfelől a vendégek idegenben átlagosan 1,6 gólt szereznek, míg a Jagiellonia otthon 1,5 gólt kap; a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésükön 10 gólt is kaptak. A 2,60 gólos összesített előrejelzés az 1,5 gól feletti opciót támasztja alá, a Górnik stabil védelme viszont gyengíti a magasabb gólhatárok melletti érveket.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Górnik az elemzett 5 mérkőzésből 3-on vezetett a félidőben, és az első játékrészben egyszer sem kapott gólt, míg a Jagiellonia a 4 hazai mérkőzéséből 3 alkalommal hátrányban volt a szünetben. A vendégek átlagosan 1,0 gólt szereznek az első félidőben, a hazaiak pedig 0,25-öt, ezért a Górnik félidei vezetése a legerősebb jelzés. Az előny megtartása mellett szól a közelmúlt formája: a Górnik 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, és átlagosan 0,4 gólt kapott, míg a Jagiellonia 5-ből 4-et elveszített, és 2,0 gólt kapott mérkőzésenként. A hazaiak ugyanakkor otthon átlagosan 1,75 gólt szereznek a szünet után, így a hátrány ledolgozása továbbra is valós veszélyt jelent a tipp szempontjából. Ennek ellenére a Górnik első félidei fölénye és egyértelműen jobb közelmúltbeli eredményei alapján a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a vendégek vezetnek a szünetben, és megnyerik a mérkőzést.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
1 : 3
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

57Labdabirtoklás (%)43
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
11Lövések15
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
3Kaput eltaláló lövések9
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.36xG2.04
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
4Szögletek4
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
61Veszélyes támadások64
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13Szabálytalanságok18
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
2Lapok4
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.5Szerzett gól / meccs1.78
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.63Kapott gól / meccs0.89
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
57%Átlagos labdabirtoklás48%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
4.13Kaput eltaláló lövések / meccs4.56
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.38Lövések meccsenként13.44
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
4.13Kaput eltaláló lövések4.56
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
11.2%Lövésértékesítés13.2%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
57%Labdabirtoklás48%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.59xG szerzett1.63
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.82xG kapott1.36
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Lövésminőség

Jagiellonia Białystok: KiegyensúlyozottGórnik Zabrze: Hatékony befejezés
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
Pontosság (kaput eltaláló lövések)31%34%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.360.39

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Górnik Zabrze 117%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Jagiellonia Białystok · 2.6 pont / meccs - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok
WLWLL
Idénybeli eredménybontás
50% W0% D50% L
Idény (Gy-D-V)
4-0-4
1.50 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-0-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-0-2
WLWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.8Kapott gólok: 2.0xG: 1.53Ellenfél xG-je: 1.75BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Górnik Zabrze
WWWWD
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
78% W11% D11% L
Idény (Gy-D-V)
7-1-1
2.44 pont / meccs · gólkülönbség +8
Utolsó 5 (Gy-D-V)
4-1-0
2.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
4-1-0
Utolsó 5 idegenben
4-1-0
WWWWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 0.4xG: 1.46Ellenfél xG-je: 1.14BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Górnik Zabrze 19%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.5 gól / meccs - Jagiellonia Białystok · 1.78 gól / meccs - Górnik Zabrze

Górnik Zabrze 83%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.63 gól / meccs - Jagiellonia Białystok · 0.89 gól / meccs - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok gólszerzési profilja: erős

Jagiellonia Białystok a meccsek 75%-án szerez gólt (6 a 8 meccsből), míg Górnik Zabrze 33%-ban tart Clean sheetet (3 a 9 meccsből).

Górnik Zabrze gólszerzési profilja: nagyon erős

Górnik Zabrze a meccsek 89%-án szerez gólt (8 a 9 meccsből), míg Jagiellonia Białystok 13%-ban tart Clean sheetet (1 a 8 meccsből).

12Szerzett gólok (idény)16
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13Kapott gólok (idény)8
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
3.13Átlagos gólszám a meccsen2.67
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
9Szerzett gólok (utolsó 5)7
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
10Kapott gólok (utolsó 5)2
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

75%1 gól89%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
38%2 gól78%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13%3 gól11%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13%4 gól0%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

88%1 gól67%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
63%2 gól11%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13%3 gól11%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
0%4 gól0%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

38%BTTS a félidőben0%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13%BTTS mindkét félidőben0%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
25%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

BTTS és gólszám

63%Legalább 3 gól és BTTS67%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
80%BTTS – legutóbbi 540%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

75%Legalább 1 gól a félidő előtt78%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
50%Legalább 2 gól a félidő előtt22%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
25%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után89%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
38%Legalább 2 gól a félidő után56%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13%Legalább 3 gól a félidő után11%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Jagiellonia Białystok — félidei állapot
38% vezet38% döntetlenre áll25% hátrányban van
Górnik Zabrze — félidei állapot
44% vezet22% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.5Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.56
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
0.88Szerzett gólok (1. félidő)0.67
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
0.63Kapott gólok (1. félidő)0.33
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.5Átlagos gólszám (1. félidő)1
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
50%Kapott gól nélküli félidő előtt67%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
38%Nem szerzett gólt a félidő előtt56%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Félidő után (2. félidő)

0.88Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.78
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
0.63Szerzett gólok (2. félidő)1.11
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1Kapott gólok (2. félidő)0.56
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
1.63Átlagos gólszám (2. félidő)1.67
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
13%Kapott gól nélküli félidő után56%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
63%Nem szerzett gólt a félidő után22%
Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze

Jagiellonia Białystok — második félidei eredmények

25% W13% D63% L
12
Félidei pontok
7
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
7
Második félidei pontok
-3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása132%

A meccsek 38%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.4

A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Górnik Zabrze — második félidei eredmények

44% W44% D11% L
14
Félidei pontok
6
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
16
Második félidei pontok
+5
Gólkülönbség (2. félidő)
1.56
PPG a félidő előtt
Előny megtartása177%

A meccsek 44%-án vezet a félidőben, és ezek 78%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Jagiellonia Białystok — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.400.60
Szerzett gól / meccs1.20.6
Kapott gól / meccs1.01.0
Átlagos gólszám a meccsen2.21.6
1 gól100%100%
2 gól80%20%
3 gól40%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%0%
Nem szerzett gólt20%80%
Gólkülönbség+1-2
Félidő: 40% vezet - 20% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 0% döntetlenre áll - 80% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 6
Górnik Zabrze — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.602.00
Szerzett gól / meccs0.60.8
Kapott gól / meccs0.20.2
Átlagos gólszám a meccsen0.81.0
1 gól60%80%
2 gól20%20%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%80%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség+2+3
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 20% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Jagiellonia Białystok
SzerzettKapott
0
2
0-15
1
2
16-30
6
1
31-45
0
3
46-60
0
1
61-75
5
4
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Górnik Zabrze
SzerzettKapott
1
2
0-15
2
0
16-30
3
1
31-45
1
1
46-60
3
1
61-75
6
3
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (3). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.90
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.2 : 1.7
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
97%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
65%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+3%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
67%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
3%
0:0 kockázat
körülbelül minden 33. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Jagiellonia Białystok

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.23
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.10
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.09
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.19
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
92%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
119%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.30
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 42%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
42%

Górnik Zabrze

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.27
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.62
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.15
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.47
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
130%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
55%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.16
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 38%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 6% az első 15 percben esik.
38%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Ekstraklasa átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Jagiellonia BiałystokLigaGórnik Zabrze
Átlagos gólszám a meccsen▲ 3.133.00▼ 2.67
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 63%66%• 67%
Legalább 3 gól (Over 2.5)• 63%62%▲ 67%
Clean sheetek▼ 13%21%▲ 33%
Gól a félidő előtt▲ 75%70%▲ 78%
Gól a félidő után▲ 100%85%▲ 89%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.00
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
66%
Mindkét csapat szerzett gólt
62%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
21%
Clean sheetek
1.63
Hazai gólok / mérkőzés
1.37
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+19%
Hazai támadói előny
+16%
Hazai védekezési előny
+13%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
70%
1 gól
34%
2 gól
12%
3 gól
4%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
85%
1 gól
56%
2 gól
24%
3 gól
11%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Górnik ZabrzeSárga lapRafal Janicki
  2. Górnik ZabrzeSárga lapOndřej Zmrzlý
  3. Górnik ZabrzeGólJarosław KubickiGólpassz: Sondre Liseth
  4. Górnik ZabrzeGólSondre Liseth
  5. Górnik ZabrzeCsereBeállt: Peter Federico González CarmonaLejött: Yvan Ikia Dimi
  6. Jagiellonia BiałystokCsereBeállt: Jeremy Nosakhare AgbonifoLejött: Sergio Lozano Lluch
  7. Jagiellonia BiałystokGólJesús Imaz Ballesté
  8. Jagiellonia BiałystokSárga lapJeremy Nosakhare Agbonifo
  9. Jagiellonia BiałystokCsereBeállt: Aleksandar ĆirkovićLejött: Kajetan Szmyt
  10. Górnik ZabrzeSárga lapJarosław Kubicki
  11. Jagiellonia BiałystokCsereBeállt: Kamil JóźwiakLejött: Rodrigo Fernandes da Conceição
  12. Górnik ZabrzeCsereBeállt: Kacper UrbańskiLejött: Paulo Guilherme Gonçalves Bernardo
  13. Górnik ZabrzeSárga lapMalthe Höjholt
  14. Jagiellonia BiałystokSárga lapYuki Kobayashi
  15. Górnik ZabrzeGólKacper Urbański

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Jagiellonia Białystok 0 - 0 - 2 Górnik Zabrze. Átlagos gólszám 3.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

SSA Jagiellonia Białystok
1 : 2
KS Górnik Zabrze
KS Górnik Zabrze
2 : 1
SSA Jagiellonia Białystok

GYIK

Mi lett a(z) Jagiellonia Białystok–Górnik Zabrze meccs eredménye?

A(z) Ekstraklasa meccse Jagiellonia Białystok 1:3 Górnik Zabrze eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Jagiellonia Białystok és Górnik Zabrze egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Jagiellonia Białystok 0 alkalommal nyert, Górnik Zabrze 2 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,00 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Jagiellonia Białystok–Górnik Zabrze meccs előtt?

Jagiellonia Białystok átlagosan 1,50 gólt szerez meccsenként, Górnik Zabrze pedig 1,78-at. A(z) Ekstraklasa átlaga 3,00 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 62%-án fordul elő. A BTTS Jagiellonia Białystok meccseinek 63%-án és Górnik Zabrze meccseinek 67%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Jagiellonia Białystok és Górnik Zabrze?

Az utolsó öt meccsen Jagiellonia Białystok 2 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Górnik Zabrze mérlege: 4 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,60 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Jagiellonia Białystok–Górnik Zabrze meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.