Kolumbia - Categoria Primera AEstadio Metropolitano Roberto MeléndezAz adatok állapota: 2026. október 18.

A meccset felfüggesztették vagy elhalasztották

A meccs időpontja változhat. A statisztikák továbbra is elérhetők meccskontextusként.

Junior - Deportivo Pereira: mérkőzésstatisztikák

Junior–Deportivo Pereira: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Junior a(z) Categoria Primera A (Kolumbia) sorozatban játszik a(z) Deportivo Pereira ellen. A meccs időpontja változhat. A statisztikák továbbra is elérhetők meccskontextusként. Helyszín: Estadio Metropolitano Roberto Meléndez.

Aktuális forma

Junior: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként. Deportivo Pereira: 0-3-2, 0,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Junior: 1,51 szerzett és 1,35 kapott gól mérkőzésenként. Deportivo Pereira: 0,71 szerzett és 1,58 kapott gól. Ligaátlag: 2,55 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Junior 57%, Deportivo Pereira 42%. Over 2.5: Junior 54%, Deportivo Pereira 45%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 48%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Junior 1,47, Deportivo Pereira 0,94. Lövések mérkőzésenként: Junior 13,6, Deportivo Pereira 8,8. Átlagos labdabirtoklás: Junior 54%, Deportivo Pereira 46%.

Első és második félidő

Junior: félidei vezetés 35%, második félidei gólok 0,76. Deportivo Pereira: félidei vezetés 23%, második félidei gólok 0,39.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Junior esetében 76-90+ (14), Deportivo Pereira esetében pedig 31-45+ (5). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Categoria Primera A: 2,55 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 48%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-1. Átlagos gólszám: 3,67, BTTS: 67%.

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

JuniorDeportivo Pereira
1.51Szerzett gól / meccs0.71
JuniorDeportivo Pereira
1.35Kapott gól / meccs1.58
JuniorDeportivo Pereira
54%Átlagos labdabirtoklás46%
JuniorDeportivo Pereira
4.65Kaput eltaláló lövések / meccs3.19
JuniorDeportivo Pereira

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.57Lövések meccsenként8.81
JuniorDeportivo Pereira
4.65Kaput eltaláló lövések3.19
JuniorDeportivo Pereira
11.2%Lövésértékesítés8.1%
JuniorDeportivo Pereira
54%Labdabirtoklás46%
JuniorDeportivo Pereira
1.47xG szerzett0.94
JuniorDeportivo Pereira
1.42xG kapott1.72
JuniorDeportivo Pereira

Lövésminőség

Junior: KiegyensúlyozottDeportivo Pereira: Kiegyensúlyozott
JuniorDeportivo Pereira
Pontosság (kaput eltaláló lövések)34%36%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.320.22

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Junior 133%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.4 pont / meccs - Junior · 0.6 pont / meccs - Deportivo Pereira

Junior
WWLLD
Idénybeli eredménybontás
41% W24% D35% L
Idény (Gy-D-V)
15-9-13
1.46 pont / meccs · gólkülönbség +6
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
8-7-4
Utolsó 5 hazai pályán
1-4-0
DDDWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 1.8xG: 1.78Ellenfél xG-je: 1.34BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Deportivo Pereira
DDLLD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
6% W42% D52% L
Idény (Gy-D-V)
2-13-16
0.61 pont / meccs · gólkülönbség -27
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-3-2
0.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-6-9
Utolsó 5 idegenben
1-3-1
DDWDL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 1.6xG: 0.90Ellenfél xG-je: 1.28BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Junior 113%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.51 gól / meccs - Junior · 0.71 gól / meccs - Deportivo Pereira

Junior 17%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.35 gól / meccs - Junior · 1.58 gól / meccs - Deportivo Pereira

Junior gólszerzési profilja: nagyon erős

Junior a meccsek 81%-án szerez gólt (30 a 37 meccsből), míg Deportivo Pereira 23%-ban tart Clean sheetet (7 a 31 meccsből).

Deportivo Pereira gólszerzési profilja: vegyes

Deportivo Pereira a meccsek 45%-án szerez gólt (14 a 31 meccsből), míg Junior 27%-ban tart Clean sheetet (10 a 37 meccsből).

56Szerzett gólok (idény)22
JuniorDeportivo Pereira
50Kapott gólok (idény)49
JuniorDeportivo Pereira
2.86Átlagos gólszám a meccsen2.29
JuniorDeportivo Pereira
10Szerzett gólok (utolsó 5)3
JuniorDeportivo Pereira
9Kapott gólok (utolsó 5)8
JuniorDeportivo Pereira

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

81%1 gól45%
JuniorDeportivo Pereira
46%2 gól26%
JuniorDeportivo Pereira
19%3 gól0%
JuniorDeportivo Pereira
5%4 gól0%
JuniorDeportivo Pereira

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

73%1 gól77%
JuniorDeportivo Pereira
41%2 gól48%
JuniorDeportivo Pereira
16%3 gól23%
JuniorDeportivo Pereira
5%4 gól6%
JuniorDeportivo Pereira

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

30%BTTS a félidőben10%
JuniorDeportivo Pereira
11%BTTS mindkét félidőben0%
JuniorDeportivo Pereira
35%Mindkét félidőben gólt szerzett13%
JuniorDeportivo Pereira

BTTS és gólszám

43%Legalább 3 gól és BTTS35%
JuniorDeportivo Pereira
11%Legalább 3 gól BTTS nélkül10%
JuniorDeportivo Pereira
80%BTTS – legutóbbi 540%
JuniorDeportivo Pereira

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

81%Legalább 1 gól a félidő előtt61%
JuniorDeportivo Pereira
49%Legalább 2 gól a félidő előtt19%
JuniorDeportivo Pereira
11%Legalább 3 gól a félidő előtt13%
JuniorDeportivo Pereira

2. félidő

73%Legalább 1 gól a félidő után65%
JuniorDeportivo Pereira
38%Legalább 2 gól a félidő után39%
JuniorDeportivo Pereira
16%Legalább 3 gól a félidő után26%
JuniorDeportivo Pereira

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Junior 30%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.43 pont / meccs - Junior · 1.1 pont / meccs - Deportivo Pereira

Junior — félidei állapot
35% vezet38% döntetlenre áll27% hátrányban van
Deportivo Pereira — félidei állapot
23% vezet42% döntetlenre áll35% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.43Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.1
JuniorDeportivo Pereira
0.76Szerzett gólok (1. félidő)0.32
JuniorDeportivo Pereira
0.68Kapott gólok (1. félidő)0.65
JuniorDeportivo Pereira
1.43Átlagos gólszám (1. félidő)0.97
JuniorDeportivo Pereira
51%Kapott gól nélküli félidő előtt58%
JuniorDeportivo Pereira
38%Nem szerzett gólt a félidő előtt71%
JuniorDeportivo Pereira

Félidő után (2. félidő)

1.38Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.65
JuniorDeportivo Pereira
0.76Szerzett gólok (2. félidő)0.39
JuniorDeportivo Pereira
0.68Kapott gólok (2. félidő)0.94
JuniorDeportivo Pereira
1.43Átlagos gólszám (2. félidő)1.32
JuniorDeportivo Pereira
51%Kapott gól nélküli félidő után35%
JuniorDeportivo Pereira
46%Nem szerzett gólt a félidő után71%
JuniorDeportivo Pereira

Junior — második félidei eredmények

30% W49% D22% L
53
Félidei pontok
28
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
51
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.43
PPG a félidő előtt
Előny megtartása117%

A meccsek 35%-án vezet a félidőben, és ezek 41%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Deportivo Pereira — második félidei eredmények

6% W45% D48% L
34
Félidei pontok
10
Félidei gólok
-10
Gólkülönbség (1. félidő)
20
Második félidei pontok
-17
Gólkülönbség (2. félidő)
1.10
PPG a félidő előtt
Előny megtartása26%

A meccsek 23%-án vezet a félidőben, és ezek 6%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Junior — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.001.60
Szerzett gól / meccs1.01.0
Kapott gól / meccs1.20.6
Átlagos gólszám a meccsen2.21.6
1 gól80%80%
2 gól80%60%
3 gól40%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%40%
Nem szerzett gólt20%40%
Gólkülönbség-1+2
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 5
Deportivo Pereira — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.601.00
Szerzett gól / meccs0.20.4
Kapott gól / meccs1.00.6
Átlagos gólszám a meccsen1.21.0
1 gól60%60%
2 gól40%20%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%40%
Nem szerzett gólt80%80%
Gólkülönbség-4-1
Félidő: 0% vezet - 60% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Junior
SzerzettKapott
7
8
0-15
8
7
16-30
13
10
31-45
6
5
46-60
8
8
61-75
14
12
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (14 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (12). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

Deportivo Pereira
SzerzettKapott
3
6
0-15
2
6
16-30
5
8
31-45
3
10
46-60
5
9
61-75
4
10
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (10). Késői gólok mérlege (76–90): -6 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.58
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 1.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
101%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+43%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
36%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
10%
0:0 kockázat
körülbelül minden 10. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Junior

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.05
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.11
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-7.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.04
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.07
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
100%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
130%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.06
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 25%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 13% az első 15 percben esik.
25%

Deportivo Pereira

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.78
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.09
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+3.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.23
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.14
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
68%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
105%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.01
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 18%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 14% az első 15 percben esik.
18%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Categoria Primera A átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

JuniorLigaDeportivo Pereira
Átlagos gólszám a meccsen▲ 2.862.55▼ 2.29
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 57%55%▼ 42%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 54%48%▼ 45%
Clean sheetek• 27%27%▼ 23%
Gól a félidő előtt▲ 81%67%▼ 61%
Gól a félidő után▼ 73%78%▼ 65%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.55
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
48%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
27%
Clean sheetek
1.51
Hazai gólok / mérkőzés
1.04
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+45%
Hazai támadói előny
+31%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
67%
1 gól
35%
2 gól
11%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
78%
1 gól
40%
2 gól
15%
3 gól
5%
4 gól

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (3): Junior 2 - 0 - 1 Deportivo Pereira. Átlagos gólszám 3.67, mindkét csapat gólt szerzett 67% meccs.

Deportivo Pereira
2 : 3
Junior
CD Popular Junior FC SA
3 : 2
CS Deportiva y Cultural de Pereira
CS Deportiva y Cultural de Pereira
1 : 0
CD Popular Junior FC SA