Magyarország - NB IIAlkotmány téri pályaAz adatok állapota: 2026. november 03.

Kozármisleny - Ajka: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Kozármisleny–Ajka: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Kozármisleny a(z) NB II (Magyarország) sorozatban játszik a(z) Ajka ellen. A mérkőzést 2026. november 7. napjára tűzték ki. Helyszín: Alkotmány téri pálya.

Aktuális forma

Kozármisleny: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként. Ajka: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Kozármisleny: 0,83 szerzett és 1,67 kapott gól mérkőzésenként. Ajka: 1,42 szerzett és 1,25 kapott gól. Ligaátlag: 2,91 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Kozármisleny 33%, Ajka 67%. Over 2.5: Kozármisleny 50%, Ajka 42%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 56%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Kozármisleny 1,12, Ajka 1,17. Lövések mérkőzésenként: Kozármisleny 6,2, Ajka 6,7. Átlagos labdabirtoklás: Kozármisleny 41%, Ajka 40%.

Első és második félidő

Kozármisleny: félidei vezetés 17%, második félidei gólok 0,67. Ajka: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 0,75.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Kozármisleny esetében 61-75 (4), Ajka esetében pedig 31-45+ (4). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

NB II: 2,91 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 56%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-1-0. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 50%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(-)
(-)
(-)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

0.83Szerzett gól / meccs1.42
KozármislenyAjka
1.67Kapott gól / meccs1.25
KozármislenyAjka
41%Átlagos labdabirtoklás40%
KozármislenyAjka
2.58Kaput eltaláló lövések / meccs3.42
KozármislenyAjka

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

6.17Lövések meccsenként6.67
KozármislenyAjka
2.58Kaput eltaláló lövések3.42
KozármislenyAjka
13.5%Lövésértékesítés21.3%
KozármislenyAjka
41%Labdabirtoklás40%
KozármislenyAjka
1.12xG szerzett1.17
KozármislenyAjka
1.6xG kapott1.76
KozármislenyAjka

Lövésminőség

Kozármisleny: KontratámadóAjka: Kontratámadó
KozármislenyAjka
Pontosság (kaput eltaláló lövések)42%51%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.180.18
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.320.42

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Kozármisleny 40%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.4 pont / meccs - Kozármisleny · 1 pont / meccs - Ajka

Kozármisleny
DLWLW
Idénybeli eredménybontás
25% W8% D67% L
Idény (Gy-D-V)
3-1-8
0.83 pont / meccs · gólkülönbség -10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
1-0-3
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-3
LWLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.0xG: 1.17Ellenfél xG-je: 1.23BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Ajka
LDLWD
Idénybeli eredménybontás
42% W33% D25% L
Idény (Gy-D-V)
5-4-3
1.58 pont / meccs · gólkülönbség +2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-2-1
Utolsó 5 idegenben
2-2-1
DWLDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.6Kapott gólok: 1.8xG: 0.89Ellenfél xG-je: 1.76BTTS: 100%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Ajka 71%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.83 gól / meccs - Kozármisleny · 1.42 gól / meccs - Ajka

Ajka 34%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.67 gól / meccs - Kozármisleny · 1.25 gól / meccs - Ajka

Kozármisleny gólszerzési profilja: erős

Kozármisleny a meccsek 58%-án szerez gólt (7 a 12 meccsből), míg Ajka 25%-ban tart Clean sheetet (3 a 12 meccsből).

Ajka gólszerzési profilja: nagyon erős

Ajka a meccsek 92%-án szerez gólt (11 a 12 meccsből), míg Kozármisleny 25%-ban tart Clean sheetet (3 a 12 meccsből).

10Szerzett gólok (idény)17
KozármislenyAjka
20Kapott gólok (idény)15
KozármislenyAjka
2.5Átlagos gólszám a meccsen2.67
KozármislenyAjka
5Szerzett gólok (utolsó 5)8
KozármislenyAjka
5Kapott gólok (utolsó 5)9
KozármislenyAjka

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

58%1 gól92%
KozármislenyAjka
17%2 gól33%
KozármislenyAjka
8%3 gól17%
KozármislenyAjka
0%4 gól0%
KozármislenyAjka

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

75%1 gól75%
KozármislenyAjka
67%2 gól25%
KozármislenyAjka
17%3 gól17%
KozármislenyAjka
8%4 gól8%
KozármislenyAjka

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben33%
KozármislenyAjka
0%BTTS mindkét félidőben8%
KozármislenyAjka
8%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
KozármislenyAjka

BTTS és gólszám

25%Legalább 3 gól és BTTS33%
KozármislenyAjka
25%Legalább 3 gól BTTS nélkül8%
KozármislenyAjka
20%BTTS – legutóbbi 5100%
KozármislenyAjka

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

58%Legalább 1 gól a félidő előtt75%
KozármislenyAjka
0%Legalább 2 gól a félidő előtt42%
KozármislenyAjka
0%Legalább 3 gól a félidő előtt8%
KozármislenyAjka

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után83%
KozármislenyAjka
67%Legalább 2 gól a félidő után33%
KozármislenyAjka
25%Legalább 3 gól a félidő után17%
KozármislenyAjka

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Ajka 63%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.92 pont / meccs - Kozármisleny · 1.5 pont / meccs - Ajka

Kozármisleny — félidei állapot
17% vezet42% döntetlenre áll42% hátrányban van
Ajka — félidei állapot
33% vezet50% döntetlenre áll17% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.92Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.5
KozármislenyAjka
0.17Szerzett gólok (1. félidő)0.67
KozármislenyAjka
0.42Kapott gólok (1. félidő)0.67
KozármislenyAjka
0.58Átlagos gólszám (1. félidő)1.33
KozármislenyAjka
58%Kapott gól nélküli félidő előtt58%
KozármislenyAjka
83%Nem szerzett gólt a félidő előtt33%
KozármislenyAjka

Félidő után (2. félidő)

1.17Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.58
KozármislenyAjka
0.67Szerzett gólok (2. félidő)0.75
KozármislenyAjka
1.25Kapott gólok (2. félidő)0.58
KozármislenyAjka
1.92Átlagos gólszám (2. félidő)1.33
KozármislenyAjka
33%Kapott gól nélküli félidő után42%
KozármislenyAjka
50%Nem szerzett gólt a félidő után42%
KozármislenyAjka

Kozármisleny — második félidei eredmények

33% W17% D50% L
11
Félidei pontok
2
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
14
Második félidei pontok
-7
Gólkülönbség (2. félidő)
0.92
PPG a félidő előtt
Előny megtartása147%

A meccsek 17%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.8

A szünet után meccsenként 0.8 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Ajka — második félidei eredmények

42% W33% D25% L
18
Félidei pontok
8
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
19
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása127%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 42%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Kozármisleny — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.80
Szerzett gól / meccs0.01.0
Kapott gól / meccs0.20.8
Átlagos gólszám a meccsen0.21.8
1 gól20%100%
2 gól0%60%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%60%
Nem szerzett gólt100%40%
Gólkülönbség-1+1
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 0% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Ajka — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.60
Szerzett gól / meccs0.80.8
Kapott gól / meccs1.20.6
Átlagos gólszám a meccsen2.01.4
1 gól80%80%
2 gól80%40%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%40%
Nem szerzett gólt20%40%
Gólkülönbség-2+1
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 80% - Félidei gólok összesen: 4

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Kozármisleny
SzerzettKapott
1
1
0-15
1
0
16-30
0
4
31-45
2
7
46-60
4
5
61-75
2
3
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (7). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

Ajka
SzerzettKapott
2
2
0-15
2
4
16-30
4
2
31-45
3
1
46-60
4
3
61-75
2
3
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.58
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.0 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
89%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-23%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
53%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
3%
0:0 kockázat
körülbelül minden 33. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Kozármisleny

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.48
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.36
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.29
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.07
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
52%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
127%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.57
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 20%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 10% az első 15 percben esik.
20%

Ajka

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.59
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.76
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.25
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.51
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
108%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
78%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.58
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 12%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 12% az első 15 percben esik.
12%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a NB II átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

KozármislenyLigaAjka
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.502.91▼ 2.67
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 33%55%▲ 67%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 50%56%▼ 42%
Clean sheetek• 25%24%• 25%
Gól a félidő előtt▼ 58%71%▲ 75%
Gól a félidő után▲ 100%82%• 83%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.91
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
56%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
1.60
Hazai gólok / mérkőzés
1.31
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+22%
Hazai támadói előny
+18%
Hazai védekezési előny
+14%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
71%
1 gól
38%
2 gól
17%
3 gól
6%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
82%
1 gól
42%
2 gól
21%
3 gól
8%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Kozármisleny 1 - 1 - 0 Ajka. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

Kozármisleny SE
1 : 1
FC Ajka
FC Ajka
0 : 2
Kozármisleny SE

GYIK

Mikor játszik egymással Kozármisleny és Ajka?

Kozármisleny 2026. november 7. napján, a(z) Alkotmány téri pálya stadionban találkozik Ajka csapatával a(z) NB II keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Kozármisleny és Ajka egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Kozármisleny 1 alkalommal nyert, Ajka 0 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Kozármisleny–Ajka meccs előtt?

Kozármisleny átlagosan 0,83 gólt szerez meccsenként, Ajka pedig 1,42-at. A(z) NB II átlaga 2,91 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 56%-án fordul elő. A BTTS Kozármisleny meccseinek 33%-án és Ajka meccseinek 67%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Kozármisleny és Ajka?

Az utolsó öt meccsen Kozármisleny 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,40 pont meccsenként). Ajka mérlege: 1 győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség (1,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Kozármisleny–Ajka meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.