Kuressaare - Trans: mérkőzésstatisztikák
Kuressaare–Trans: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Kuressaare a(z) Meistriliiga (Észtország) sorozatban játszott a(z) Trans ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 5. napján játszották. Helyszín: Kuressaare linnastaadion. Végeredmény: 3:1.
Aktuális forma
Kuressaare: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként. Trans: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Kuressaare: 1,08 szerzett és 1,64 kapott gól mérkőzésenként. Trans: 0,72 szerzett és 2,28 kapott gól. Ligaátlag: 3,13 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Kuressaare 52%, Trans 40%. Over 2.5: Kuressaare 56%, Trans 68%. Ligaátlag: BTTS 59%, Over 2.5 66%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Kuressaare 1,51, Trans 1,45. Lövések mérkőzésenként: Kuressaare 12,2, Trans 12,4. Átlagos labdabirtoklás: Kuressaare 41%, Trans 43%.
Első és második félidő
Kuressaare: félidei vezetés 24%, második félidei gólok 0,60. Trans: félidei vezetés 20%, második félidei gólok 0,28.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Kuressaare esetében 76-90+ (8), Trans esetében pedig 31-45+ (5). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Meistriliiga: 3,13 gól mérkőzésenként, BTTS 59%, Over 2.5 66%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 6 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 3-2-1. Átlagos gólszám: 2,17, BTTS: 50%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Kuressaare hazai pálya adta előnyének köszönhetően egyértelmű fölényben van: hazai pályán mérkőzésenként átlagosan 1,17 gólt szerez, míg a Trans idegenben mindössze 0,33 gólt lő. A vendégek idegenbeli mérkőzéseik 83%-át elveszítették, ezeken pedig meccsenként 2,92 gólt kapnak, gólkülönbségük pedig -31. A hazaiak aktuális formája is jobb, hiszen az utóbbi öt mérkőzésükből 3-at megnyertek, 16 gólt szereztek, és mindössze egyszer szenvedtek vereséget. A Trans az utóbbi időszakban javított eredményein, öt mérkőzésen 11 gólt szerzett, idegenben azonban a meccsei 75%-án nem talált be, és mindössze 8%-os győzelmi aránnyal rendelkezik. A Kuressaare védekezése nem különösebben stabil, hiszen 1,88-as xG-helyzetet engedélyez ellenfeleinek, ám a Trans idegenbeli támadójátékának gyengesége és alacsony, 3%-os hatékonysága a hazaiak győzelmét valószínűsíti.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS – Nem mellett szóló legerősebb érv a Trans szezonbeli gólszerzési hatékonysága: a vendégek mérkőzésenként átlagosan mindössze 0,33 gólt szereznek, és a találkozók 75%-án nem találtak be. A Trans mérkőzésein csupán az esetek 25%-ában teljesült a BTTS, ami jóval elmarad a Kuressaare 54%-os, illetve a liga 59%-os átlagától. A Kuressaare mérkőzésenként átlagosan 1,69 gólt kap, a Trans azonban mindössze 3%-os lövési hatékonysággal és meccsenként 3,08 kaput eltaláló lövéssel rendelkezik, ami korlátozza a vendégek esélyeit arra, hogy kihasználják ellenfelük gyengeségeit. Az utolsó öt mérkőzés némileg ellenérvként szolgál, mivel a Trans átlagosan 2,2, a Kuressaare pedig 3,2 gólt szerzett, a vendégek BTTS-mutatója azonban ebben az időszakban is csak 20% volt. A hazaiaknak jó esélyük van gólt szerezni a mérkőzésenként átlagosan 2,92 gólt kapó Trans védelme ellen, valószínűbb azonban, hogy legalább az egyik csapat – mindenekelőtt a vendégek – gól nélkül marad.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
Kuressaare stabilną támadóalapot teremt: átlagos xG-je 1,60, míg a Trans mérkőzésenként átlagosan kiemelkedően magas, 2,92 gólt kap, és mindössze a találkozók 8%-án őrzi meg kapuját kapott gól nélkül. A hazaiak emellett kiváló góllövő formában vannak: az utóbbi 5 mérkőzésen 16 gólt szereztek, miközben a Trans ugyanebben az időszakban 11 alkalommal talált be. Az 1,5-ös határ a Kuressaare mérkőzéseinek 92%-án, a Trans találkozóinak pedig 75%-án teljesült, ami jóval erősebb jelzés, mint a magasabb határok esetében. Bár a mérkőzéseik 69%-án, illetve 67%-án esett 2,5 gólnál több, a Trans gyenge szezonbeli támadójátéka – mérkőzésenként 0,33 góllal – növeli annak kockázatát, hogy a mérkőzés mindössze két találatnál megáll. A legbiztonságosabb értéket ezért továbbra is az 1,5 feletti gólszám jelenti, amelyet a teljes mérkőzésre vonatkozó 2,90 gólos előrejelzés is alátámaszt.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A Kuressaare a teljes szezon alapján egyértelmű fölényben van: mérkőzésenként átlagosan 1,08 gólt szerez, miközben a Trans 2,92 gólt kap, a vendégek pedig mindössze a mérkőzések 8%-át nyerték meg, 83%-ukat elveszítették. A hazaiak félidei vezetésére utaló jelzést erősíti a legutóbbi forma is: a Kuressaare öt mérkőzésből 60%-ban vezetett 45 perc után, és a szünetig átlagosan 1,8 gólt szerzett. A Trans különösen gyenge a fordulás után: ekkor átlagosan egyetlen gólt sem szerez, 1,83 gólt kap, és a mérkőzések 92%-ában elveszítette a második félidőt. A Kuressaare a szünet után átlagosan 0,54 gólt szerez, és a második félidőkre vetítve 1,15 pontot gyűjt, szemben a Trans mindössze 0,08 pontjával, ami elősegítheti az előny megtartását vagy növelését. Bár mindkét csapat legutóbbi mérkőzéseinek 60%-ában vezetett a szünetben, a Trans jóval gyengébb szezonbeli támadójátéka — mindössze 0,33 gól mérkőzésenként — miatt az 1/1 kimenetel a legvalószínűbb.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Kuressaare | Trans | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 36% | 28% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.12 | 0.12 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.25 | 0.21 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Kuressaare 75%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.4 pont / meccs - Kuressaare · 0.8 pont / meccs - Trans
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Kuressaare 50%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
1.08 gól / meccs - Kuressaare · 0.72 gól / meccs - Trans
Kuressaare 39%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1.64 gól / meccs - Kuressaare · 2.28 gól / meccs - Trans
Kuressaare a meccsek 52%-án szerez gólt (13 a 25 meccsből), míg Trans 12%-ban tart Clean sheetet (3 a 25 meccsből).
Trans a meccsek 48%-án szerez gólt (12 a 25 meccsből), míg Kuressaare 8%-ban tart Clean sheetet (2 a 25 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Kuressaare
Over / Under - Trans
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Kuressaare 29%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1.08 pont / meccs - Kuressaare · 0.84 pont / meccs - Trans
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Kuressaare — második félidei eredmények
A meccsek 24%-án vezet a félidőben, és ezek 28%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Trans — második félidei eredmények
A meccsek 20%-án vezet a félidőben, és ezek 20%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.60 | 0.60 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 0.6 |
| Kapott gól / meccs | 0.6 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.6 | 1.6 |
| 1 gól | 80% | 80% |
| 2 gól | 40% | 40% |
| 3 gól | 20% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 40% | 20% |
| Nem szerzett gólt | 40% | 60% |
| Gólkülönbség | +2 | -2 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.20 | 0.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.6 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.6 | 1.4 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.2 | 1.4 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 20% | 20% |
| 3 gól | 0% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 40% | 0% |
| Nem szerzett gólt | 60% | 100% |
| Gólkülönbség | 0 | -7 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 76-90 (8 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (10). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 31-45 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (14). Késői gólok mérlege (76–90): -9 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Kuressaare
Trans
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Meistriliiga átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Kuressaare | Liga | Trans | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 2.72 | 3.13 | ▼ 3.00 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 52% | 59% | ▼ 40% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 56% | 66% | ▲ 68% |
| Clean sheetek | ▼ 8% | 22% | ▼ 12% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 72% | 76% | ▲ 84% |
| Gól a félidő után | ▼ 84% | 89% | ▲ 96% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (6): Kuressaare 3 - 2 - 1 Trans. Átlagos gólszám 2.17, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Kuressaare–Trans meccs eredménye?
A(z) Meistriliiga meccse Kuressaare 3:1 Trans eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) Kuressaare és Trans egymás elleni mérlege?
Az utolsó 6 egymás elleni meccsen Kuressaare 3 alkalommal nyert, Trans 1 alkalommal, 2 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,17 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Kuressaare–Trans meccs előtt?
Kuressaare átlagosan 1,08 gólt szerez meccsenként, Trans pedig 0,72-at. A(z) Meistriliiga átlaga 3,13 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 66%-án fordul elő. A BTTS Kuressaare meccseinek 52%-án és Trans meccseinek 40%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Kuressaare és Trans?
Az utolsó öt meccsen Kuressaare 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,40 pont meccsenként). Trans mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 3 vereség (0,80 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Kuressaare–Trans meccshez?
A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.


