Belgium - Pro LeagueHet KuipjeAz adatok állapota: 2026. augusztus 30.

KVC Westerlo - Zulte-Waregem: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

KVC Westerlo–Zulte-Waregem: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

KVC Westerlo a(z) Pro League (Belgium) sorozatban játszik a(z) Zulte-Waregem ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 30. napjára tűzték ki. Helyszín: Het Kuipje.

Aktuális forma

KVC Westerlo: 0-0-3, 0,00 pont mérkőzésenként. Zulte-Waregem: 2-1-0, 2,33 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

KVC Westerlo: 1,00 szerzett és 4,00 kapott gól mérkőzésenként. Zulte-Waregem: 2,00 szerzett és 0,33 kapott gól. Ligaátlag: 3,28 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: KVC Westerlo 67%, Zulte-Waregem 33%. Over 2.5: KVC Westerlo 100%, Zulte-Waregem 67%. Ligaátlag: BTTS 52%, Over 2.5 69%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: KVC Westerlo 1,43, Zulte-Waregem 1,46. Lövések mérkőzésenként: KVC Westerlo 13,7, Zulte-Waregem 13,0. Átlagos labdabirtoklás: KVC Westerlo 53%, Zulte-Waregem 36%.

Első és második félidő

KVC Westerlo: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Zulte-Waregem: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 1,33.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak KVC Westerlo esetében 0-15 (3), Zulte-Waregem esetében pedig 46-60 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Pro League: 3,28 gól mérkőzésenként, BTTS 52%, Over 2.5 69%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-0. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 50%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(2.80)
(3.81)
(2.20)

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

KVC WesterloZulte-Waregem
1Szerzett gól / meccs2
KVC WesterloZulte-Waregem
4Kapott gól / meccs0.33
KVC WesterloZulte-Waregem
53%Átlagos labdabirtoklás36%
KVC WesterloZulte-Waregem
3Kaput eltaláló lövések / meccs5.33
KVC WesterloZulte-Waregem

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.67Lövések meccsenként13
KVC WesterloZulte-Waregem
3Kaput eltaláló lövések5.33
KVC WesterloZulte-Waregem
7.3%Lövésértékesítés15.4%
KVC WesterloZulte-Waregem
53%Labdabirtoklás36%
KVC WesterloZulte-Waregem
1.43xG szerzett1.46
KVC WesterloZulte-Waregem
2.07xG kapott1.23
KVC WesterloZulte-Waregem

Lövésminőség

KVC Westerlo: KiegyensúlyozottZulte-Waregem: Kontratámadó
KVC WesterloZulte-Waregem
Pontosság (kaput eltaláló lövések)22%41%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.100.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.330.38

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

KVC Westerlo
LLL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% R100% P
Idény (Gy-D-V)
0-0-3
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -9
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-3
0.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-1
L
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 4.0xG: 1.43Ellenfél xG-je: 2.07BTTS: 67%Over 2.5: 100%
Zulte-Waregem
WDW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
67% W33% R0% P
Idény (Gy-D-V)
2-1-0
2.33 pont / meccs · gólkülönbség +5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-0
2.33 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-1-0
Utolsó 5 idegenben
0-1-0
D
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 0.3xG: 1.46Ellenfél xG-je: 1.23BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Zulte-Waregem 100%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1 gól / meccs - KVC Westerlo · 2 gól / meccs - Zulte-Waregem

Zulte-Waregem 1112%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

4 gól / meccs - KVC Westerlo · 0.33 gól / meccs - Zulte-Waregem

KVC Westerlo gólszerzési profilja: vegyes

KVC Westerlo a meccsek 67%-án szerez gólt (2 a 3 meccsből), míg Zulte-Waregem 67%-ban tart Clean sheetet (2 a 3 meccsből).

Zulte-Waregem gólszerzési profilja: nagyon erős

Zulte-Waregem a meccsek 67%-án szerez gólt (2 a 3 meccsből), míg KVC Westerlo 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 3 meccsből).

3Szerzett gólok (idény)6
KVC WesterloZulte-Waregem
12Kapott gólok (idény)1
KVC WesterloZulte-Waregem
5Átlagos gólszám a meccsen2.33
KVC WesterloZulte-Waregem
3Szerzett gólok (utolsó 5)6
KVC WesterloZulte-Waregem
12Kapott gólok (utolsó 5)1
KVC WesterloZulte-Waregem

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

67%1 gól67%
KVC WesterloZulte-Waregem
33%2 gól67%
KVC WesterloZulte-Waregem
0%3 gól33%
KVC WesterloZulte-Waregem
0%4 gól33%
KVC WesterloZulte-Waregem

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól33%
KVC WesterloZulte-Waregem
100%2 gól0%
KVC WesterloZulte-Waregem
100%3 gól0%
KVC WesterloZulte-Waregem
67%4 gól0%
KVC WesterloZulte-Waregem

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

67%BTTS a félidőben0%
KVC WesterloZulte-Waregem
0%BTTS mindkét félidőben0%
KVC WesterloZulte-Waregem
0%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
KVC WesterloZulte-Waregem

BTTS és gólszám

67%Legalább 3 gól és BTTS33%
KVC WesterloZulte-Waregem
33%Legalább 3 gól BTTS nélkül33%
KVC WesterloZulte-Waregem
67%BTTS – legutóbbi 533%
KVC WesterloZulte-Waregem

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt67%
KVC WesterloZulte-Waregem
100%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
KVC WesterloZulte-Waregem
33%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
KVC WesterloZulte-Waregem

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után67%
KVC WesterloZulte-Waregem
67%Legalább 2 gól a félidő után67%
KVC WesterloZulte-Waregem
33%Legalább 3 gól a félidő után0%
KVC WesterloZulte-Waregem

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Zulte-Waregem 99%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.67 pont / meccs - KVC Westerlo · 1.33 pont / meccs - Zulte-Waregem

KVC Westerlo — félidei állapot
0% vezet67% döntetlenre áll33% hátrányban van
Zulte-Waregem — félidei állapot
33% vezet33% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.67Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.33
KVC WesterloZulte-Waregem
1Szerzett gólok (1. félidő)0.67
KVC WesterloZulte-Waregem
1.67Kapott gólok (1. félidő)0.33
KVC WesterloZulte-Waregem
2.67Átlagos gólszám (1. félidő)1
KVC WesterloZulte-Waregem
0%Kapott gól nélküli félidő előtt67%
KVC WesterloZulte-Waregem
33%Nem szerzett gólt a félidő előtt67%
KVC WesterloZulte-Waregem

Félidő után (2. félidő)

0Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2.33
KVC WesterloZulte-Waregem
0Szerzett gólok (2. félidő)1.33
KVC WesterloZulte-Waregem
2.33Kapott gólok (2. félidő)0
KVC WesterloZulte-Waregem
2.33Átlagos gólszám (2. félidő)1.33
KVC WesterloZulte-Waregem
0%Kapott gól nélküli félidő után100%
KVC WesterloZulte-Waregem
100%Nem szerzett gólt a félidő után33%
KVC WesterloZulte-Waregem

KVC Westerlo — második félidei eredmények

0% W0% R100% P
2
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
0
Második félidei pontok
-7
Gólkülönbség (2. félidő)
0.67
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+0.7

A szünet után meccsenként 0.7 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Zulte-Waregem — második félidei eredmények

67% W33% R0% P
4
Félidei pontok
2
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
7
Második félidei pontok
+4
Gólkülönbség (2. félidő)
1.33
PPG a félidő előtt
Előny megtartása203%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.3

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

KVC Westerlo — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.670.00
Szerzett gól / meccs1.00.0
Kapott gól / meccs1.72.3
Átlagos gólszám a meccsen2.72.3
1 gól100%100%
2 gól100%67%
3 gól33%33%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%0%
Nem szerzett gólt33%100%
Gólkülönbség-2-7
Félidő: 0% vezet - 67% döntetlenre áll - 33% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 0% döntetlenre áll - 100% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 67% - Félidei gólok összesen: 3
Zulte-Waregem — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.332.33
Szerzett gól / meccs0.71.3
Kapott gól / meccs0.30.0
Átlagos gólszám a meccsen1.01.3
1 gól67%67%
2 gól33%67%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés67%100%
Nem szerzett gólt67%33%
Gólkülönbség+1+4
Félidő: 33% vezet - 33% döntetlenre áll - 33% hátrányban van
2. félidő: 67% győzelem - 33% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

KVC Westerlo
SzerzettKapott
3
0
0-15
0
2
16-30
0
3
31-45
0
2
46-60
0
1
61-75
0
4
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.

Zulte-Waregem
SzerzettKapott
0
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
2
0
46-60
0
0
61-75
2
0
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.67
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.7 : 3.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
112%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-32%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
45%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
11%
0:0 kockázat
körülbelül minden 9. meccsen
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

KVC Westerlo

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.64
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-2.36
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.43
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-1.93
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
54%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
284%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 100% az első 15 percben esik.
0%

Zulte-Waregem

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.23
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.44
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.54
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.90
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
142%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
18%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.7
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
33%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Pro League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

KVC WesterloLigaZulte-Waregem
Átlagos gólszám a meccsen 5.003.28 2.33
Mindkét csapat szerzett gólt 67%52% 33%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 100%69% 67%
Clean sheetek 0%26% 67%
Gól a félidő előtt 100%83% 67%
Gól a félidő után 100%86% 67%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.28
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
52%
Mindkét csapat szerzett gólt
69%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
26%
Clean sheetek
1.86
Hazai gólok / mérkőzés
1.41
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+32%
Hazai támadói előny
+24%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
83%
1 gól
48%
2 gól
17%
3 gól
3%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
86%
1 gól
59%
2 gól
17%
3 gól
7%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): KVC Westerlo 2 - 0 - 0 Zulte-Waregem. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

SV Zulte-Waregem
0 : 1
KVC Westerlo
KVC Westerlo
3 : 1
SV Zulte-Waregem

GYIK

Mikor játszik egymással KVC Westerlo és Zulte-Waregem?

KVC Westerlo 2026. augusztus 30. napján, a(z) Het Kuipje stadionban találkozik Zulte-Waregem csapatával a(z) Pro League keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) KVC Westerlo és Zulte-Waregem egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen KVC Westerlo 2 alkalommal nyert, Zulte-Waregem 0 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) KVC Westerlo–Zulte-Waregem meccs előtt?

KVC Westerlo átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Zulte-Waregem pedig 2,00-at. A(z) Pro League átlaga 3,28 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 69%-án fordul elő. A BTTS KVC Westerlo meccseinek 67%-án és Zulte-Waregem meccseinek 33%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg KVC Westerlo és Zulte-Waregem?

Az utolsó öt meccsen KVC Westerlo 0 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Zulte-Waregem mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,33 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) KVC Westerlo–Zulte-Waregem meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) KVC Westerlo–Zulte-Waregem meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.