LASK Linz - Ried: mérkőzésstatisztikák
LASK Linz–Ried: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
LASK Linz a(z) Bundesliga (Ausztria) sorozatban játszott a(z) Ried ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 14. napján játszották. Helyszín: Raiffeisen Arena. Végeredmény: 4:1.
Aktuális forma
LASK Linz: 2-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként. Ried: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
LASK Linz: 2,50 szerzett és 0,00 kapott gól mérkőzésenként. Ried: 1,00 szerzett és 1,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,33 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: LASK Linz 0%, Ried 100%. Over 2.5: LASK Linz 50%, Ried 50%. Ligaátlag: BTTS 50%, Over 2.5 42%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: LASK Linz 2,51, Ried 2,28. Lövések mérkőzésenként: LASK Linz 22,5, Ried 20,5. Átlagos labdabirtoklás: LASK Linz 58%, Ried 53%.
Első és második félidő
LASK Linz: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 1,50. Ried: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,50.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak LASK Linz esetében 16-30 (2), Ried esetében pedig 31-45+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Bundesliga: 2,33 gól mérkőzésenként, BTTS 50%, Over 2.5 42%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-1. Átlagos gólszám: 3,00, BTTS: 100%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A LASK Linz vezeti a hazai tabellát, és a szezon eddigi mindkét mérkőzését megnyerte, 5 gólt szerezve és egyet sem kapva. Hazai pályán a házigazdák átlagosan 2,67 xG értékű helyzeteket alakítanak ki, mérkőzésenként 23 lövést és 10 kaput eltaláló kísérletet jegyeznek, miközben védelmük mindössze 0,48 xG-t engedélyez az ellenfeleknek. A Ried idegenben átlagosan csak 1 gólt szerez 23 lövésből, ami a mindössze 4%-os hatékonyságból adódik, miközben mérkőzésenként átlagosan egy gólt kap. A LASK formája is egyértelműen jobb: az utolsó 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, ezeken 15 gólt szerzett, míg a Ried ebben az időszakban 2 vereséget szenvedett és 8 gólt kapott. A vendégek képesek 60%-os labdabirtoklást elérni, és idegenben 2,38 xG-t generálnak, de a hazaiak védekezésben és a helyzetkihasználásban mutatkozó fölénye a LASK győzelmére utal.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS „nem” tipp elsősorban a LASK jelenlegi védekezésén alapul: a csapat az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 2 gólt kapott, ami meccsenként átlagosan 0,4 gólt jelent, miközben az ellenfeleknek engedélyezett átlagos xG-je csupán 0,74. A LASK az 5 mérkőzésből 3 alkalommal kapott gól nélkül zárt, ami ebben az időszakban 0%-os BTTS-mutatóban tükröződik. A Ried képes gólt szerezni: az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 1,8 gólt szerzett, az xG-je pedig 1,94 volt, ugyanakkor meccsenként 1,6 gólt kap, és 1,40-es xG-helyzetet engedélyez ellenfeleinek. A hazaiak kiváló támadóformában vannak, az utóbbi öt találkozójukon átlagosan 3,0 gólt szereztek, ezért a legvalószínűbb forgatókönyvnek az tűnik, hogy úgy nyernek, hogy a vendégek nem találnak be. Mindkét csapat szezonbeli 100%-os BTTS-mutatója nagyon kevés mérkőzésen alapul, ezért kevésbé mérvadó, mint a LASK egyértelműen jobb, öt mérkőzésen át tartó védekezési sorozata.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A LASK az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 3,0 gólt szerzett, és 2,45 xG értékben alakított ki helyzeteket, miközben a Ried ebben az időszakban mérkőzésenként 1,6 gólt kapott. A vendégeknek szintén vannak támadó érveik: átlagosan 1,8 gólt szereztek 1,94 xG mellett, a LASK pedig mérkőzésenként 0,74 xG-hez engedte az ellenfeleit. Mindkét csapat eddigi bajnoki mérkőzéseinek 100%-ában átlépte az 1,5 gólos határt, míg az utóbbi öt meccsen a 2,5 gólos határ az esetek 60%-ában, illetve 80%-ában teljesült. A 3,30 gólos összesített előrejelzés egyértelműen meghaladja az 1,5-ös határt, ezért az 1,5 gól feletti opció a legerősebb választás, annak ellenére, hogy a jelenlegi szezon mintája még meglehetősen kicsi. A sok lövés – a LASK esetében 18,0, a Riednél pedig 23,0 mérkőzésenként – tovább erősíti a legalább kétgólos forgatókönyvet.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A LASK lényegesen jobb formában van: az utolsó 5 mérkőzéséből 4-et megnyert, ezeken átlagosan 3,0 gólt szerzett, és mindössze 0,4-et kapott, míg a Ried 5 meccséből 2-t elveszített, és átlagosan 1,6 gólt kapott. A hazaiak az utolsó 5 fellépésük 60%-ában vezettek a szünetben, a vendégek pedig az esetek 40%-ában hátrányban vonultak pihenőre; emellett a LASK az első félidőkben átlagosan mindössze 0,2 gólt engedélyezett, szemben a Ried 0,6 góljával. A helyzetek minősége terén mutatkozó fölény szintén a linzi csapatnak kedvez, amely 2,17-es xG-t és mérkőzésenként 9 kaput eltaláló lövést jegyez, miközben a Ried ellenfeleinek xG-je 1,46. A fordulás után a LASK az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2,2 gólt szerzett, és az esetek 80%-ában megnyerte ezt a játékrészt, míg a Ried mindössze egyszer nyerte meg a második félidőt. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a hazaiak már a szünet előtt vezetést szereznek, majd ezt megőrzik vagy növelik a lefújásig.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| LASK Linz | Ried | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 38% | 39% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.11 | 0.11 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.29 | 0.13 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
LASK Linz 500%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
3 pont / meccs - LASK Linz · 0.5 pont / meccs - Ried
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
LASK Linz 150%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
2.5 gól / meccs - LASK Linz · 1 gól / meccs - Ried
LASK Linz a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg Ried 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 2 meccsből).
Ried a meccsek 100%-án szerez gólt (2 a 2 meccsből), míg LASK Linz 100%-ban tart Clean sheetet (2 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - LASK Linz
Over / Under - Ried
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
LASK Linz 300%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
2 pont / meccs - LASK Linz · 0.5 pont / meccs - Ried
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
LASK Linz — második félidei eredmények
A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 100%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Ried — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.00 | 3.00 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 1.5 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.0 | 1.5 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 gól | 50% | 50% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 100% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 0% |
| Gólkülönbség | +2 | +3 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.50 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Kapott gól / meccs | 1.0 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.5 | 1.0 |
| 1 gól | 100% | 50% |
| 2 gól | 50% | 50% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 0% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 50% |
| Gólkülönbség | -1 | 0 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 16-30 (2 goals). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.
Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
LASK Linz
Ried
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Bundesliga átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| LASK Linz | Liga | Ried | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▲ 2.50 | 2.33 | ▲ 2.50 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 50% | ▲ 100% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▲ 50% | 42% | ▲ 50% |
| Clean sheetek | ▲ 100% | 25% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 50% | 67% | ▲ 100% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 75% | ▼ 50% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (2): LASK Linz 0 - 1 - 1 Ried. Átlagos gólszám 3.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) LASK Linz–Ried meccs eredménye?
A(z) Bundesliga meccse LASK Linz 4:1 Ried eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) LASK Linz és Ried egymás elleni mérlege?
Az utolsó 2 egymás elleni meccsen LASK Linz 0 alkalommal nyert, Ried 1 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,00 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) LASK Linz–Ried meccs előtt?
LASK Linz átlagosan 2,50 gólt szerez meccsenként, Ried pedig 1,00-at. A(z) Bundesliga átlaga 2,33 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 42%-án fordul elő. A BTTS LASK Linz meccseinek 0%-án és Ried meccseinek 100%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg LASK Linz és Ried?
Az utolsó öt meccsen LASK Linz 2 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget ért el (3,00 pont meccsenként). Ried mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (0,50 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) LASK Linz–Ried meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) LASK Linz–Ried meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


