Szerbia - SuperLigaStadion FK MačvaAz adatok állapota: 2026. október 16.

Mačva Šabac - OFK Beograd: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Mačva Šabac–OFK Beograd: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Mačva Šabac a(z) SuperLiga (Szerbia) sorozatban játszik a(z) OFK Beograd ellen. A mérkőzést 2026. október 17. napjára tűzték ki. Helyszín: Stadion FK Mačva.

Aktuális forma

Mačva Šabac: 0-3-2, 0,60 pont mérkőzésenként. OFK Beograd: 0-2-3, 0,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Mačva Šabac: 0,73 szerzett és 1,73 kapott gól mérkőzésenként. OFK Beograd: 1,18 szerzett és 1,91 kapott gól. Ligaátlag: 2,65 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Mačva Šabac 45%, OFK Beograd 55%. Over 2.5: Mačva Šabac 45%, OFK Beograd 55%. Ligaátlag: BTTS 45%, Over 2.5 51%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Mačva Šabac 1,06, OFK Beograd 1,37. Lövések mérkőzésenként: Mačva Šabac 9,0, OFK Beograd 11,7. Átlagos labdabirtoklás: Mačva Šabac 41%, OFK Beograd 54%.

Első és második félidő

Mačva Šabac: félidei vezetés 18%, második félidei gólok 0,45. OFK Beograd: félidei vezetés 27%, második félidei gólok 0,55.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Mačva Šabac esetében 76-90+ (3), OFK Beograd esetében pedig 61-75 (4). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

SuperLiga: 2,65 gól mérkőzésenként, BTTS 45%, Over 2.5 51%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(3.35)
(3.35)
(2.03)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Mačva ŠabacOFK Beograd
0.73Szerzett gól / meccs1.18
Mačva ŠabacOFK Beograd
1.73Kapott gól / meccs1.91
Mačva ŠabacOFK Beograd
41%Átlagos labdabirtoklás54%
Mačva ŠabacOFK Beograd
2.27Kaput eltaláló lövések / meccs3.91
Mačva ŠabacOFK Beograd

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

9Lövések meccsenként11.73
Mačva ŠabacOFK Beograd
2.27Kaput eltaláló lövések3.91
Mačva ŠabacOFK Beograd
8.1%Lövésértékesítés10.1%
Mačva ŠabacOFK Beograd
41%Labdabirtoklás54%
Mačva ŠabacOFK Beograd
1.06xG szerzett1.37
Mačva ŠabacOFK Beograd
2.17xG kapott1.43
Mačva ŠabacOFK Beograd

Lövésminőség

Mačva Šabac: KiegyensúlyozottOFK Beograd: Kiegyensúlyozott
Mačva ŠabacOFK Beograd
Pontosság (kaput eltaláló lövések)25%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.320.30

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Mačva Šabac 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

0.6 pont / meccs - Mačva Šabac · 0.4 pont / meccs - OFK Beograd

Mačva Šabac
DDLLD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
18% W27% D55% L
Idény (Gy-D-V)
2-3-6
0.82 pont / meccs · gólkülönbség -11
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-3-2
0.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-1-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-1-2
LWWDL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 1.4xG: 1.09Ellenfél xG-je: 2.17BTTS: 60%Over 2.5: 40%
OFK Beograd
LDLLD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
18% W36% D45% L
Idény (Gy-D-V)
2-4-5
0.91 pont / meccs · gólkülönbség -8
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-2-3
0.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-1-4
Utolsó 5 idegenben
1-1-3
WLLLD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 2.4xG: 1.28Ellenfél xG-je: 1.73BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

OFK Beograd 62%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.73 gól / meccs - Mačva Šabac · 1.18 gól / meccs - OFK Beograd

Mačva Šabac 10%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.73 gól / meccs - Mačva Šabac · 1.91 gól / meccs - OFK Beograd

Mačva Šabac gólszerzési profilja: erős

Mačva Šabac a meccsek 64%-án szerez gólt (7 a 11 meccsből), míg OFK Beograd 27%-ban tart Clean sheetet (3 a 11 meccsből).

OFK Beograd gólszerzési profilja: erős

OFK Beograd a meccsek 64%-án szerez gólt (7 a 11 meccsből), míg Mačva Šabac 27%-ban tart Clean sheetet (3 a 11 meccsből).

8Szerzett gólok (idény)13
Mačva ŠabacOFK Beograd
19Kapott gólok (idény)21
Mačva ŠabacOFK Beograd
2.45Átlagos gólszám a meccsen3.09
Mačva ŠabacOFK Beograd
4Szerzett gólok (utolsó 5)6
Mačva ŠabacOFK Beograd
7Kapott gólok (utolsó 5)12
Mačva ŠabacOFK Beograd

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

64%1 gól64%
Mačva ŠabacOFK Beograd
9%2 gól27%
Mačva ŠabacOFK Beograd
0%3 gól18%
Mačva ŠabacOFK Beograd
0%4 gól9%
Mačva ŠabacOFK Beograd

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

73%1 gól73%
Mačva ŠabacOFK Beograd
64%2 gól55%
Mačva ŠabacOFK Beograd
18%3 gól36%
Mačva ŠabacOFK Beograd
9%4 gól18%
Mačva ŠabacOFK Beograd

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

9%BTTS a félidőben27%
Mačva ŠabacOFK Beograd
0%BTTS mindkét félidőben9%
Mačva ŠabacOFK Beograd
9%Mindkét félidőben gólt szerzett27%
Mačva ŠabacOFK Beograd

BTTS és gólszám

36%Legalább 3 gól és BTTS45%
Mačva ŠabacOFK Beograd
9%Legalább 3 gól BTTS nélkül9%
Mačva ŠabacOFK Beograd
60%BTTS – legutóbbi 580%
Mačva ŠabacOFK Beograd

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

55%Legalább 1 gól a félidő előtt73%
Mačva ŠabacOFK Beograd
18%Legalább 2 gól a félidő előtt27%
Mačva ŠabacOFK Beograd
18%Legalább 3 gól a félidő előtt27%
Mačva ŠabacOFK Beograd

2. félidő

82%Legalább 1 gól a félidő után73%
Mačva ŠabacOFK Beograd
64%Legalább 2 gól a félidő után45%
Mačva ŠabacOFK Beograd
9%Legalább 3 gól a félidő után36%
Mačva ŠabacOFK Beograd

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

OFK Beograd 18%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1 pont / meccs - Mačva Šabac · 1.18 pont / meccs - OFK Beograd

Mačva Šabac — félidei állapot
18% vezet45% döntetlenre áll36% hátrányban van
OFK Beograd — félidei állapot
27% vezet36% döntetlenre áll36% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.18
Mačva ŠabacOFK Beograd
0.27Szerzett gólok (1. félidő)0.64
Mačva ŠabacOFK Beograd
0.64Kapott gólok (1. félidő)0.73
Mačva ŠabacOFK Beograd
0.91Átlagos gólszám (1. félidő)1.36
Mačva ŠabacOFK Beograd
64%Kapott gól nélküli félidő előtt45%
Mačva ŠabacOFK Beograd
73%Nem szerzett gólt a félidő előtt55%
Mačva ŠabacOFK Beograd

Félidő után (2. félidő)

0.91Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.82
Mačva ŠabacOFK Beograd
0.45Szerzett gólok (2. félidő)0.55
Mačva ŠabacOFK Beograd
1.09Kapott gólok (2. félidő)1.18
Mačva ŠabacOFK Beograd
1.55Átlagos gólszám (2. félidő)1.73
Mačva ŠabacOFK Beograd
36%Kapott gól nélküli félidő után45%
Mačva ŠabacOFK Beograd
55%Nem szerzett gólt a félidő után55%
Mačva ŠabacOFK Beograd

Mačva Šabac — második félidei eredmények

18% W36% D45% L
11
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-4
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
-7
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 18%-án vezet a félidőben, és ezek 18%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

OFK Beograd — második félidei eredmények

18% W27% D55% L
13
Félidei pontok
7
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
9
Második félidei pontok
-7
Gólkülönbség (2. félidő)
1.18
PPG a félidő előtt
Előny megtartása67%

A meccsek 27%-án vezet a félidőben, és ezek 18%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.4

A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Mačva Šabac — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.201.00
Szerzett gól / meccs0.40.4
Kapott gól / meccs0.41.0
Átlagos gólszám a meccsen0.81.4
1 gól40%80%
2 gól20%60%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%40%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség0-3
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 2
OFK Beograd — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.20
Szerzett gól / meccs0.60.6
Kapott gól / meccs0.81.6
Átlagos gólszám a meccsen1.42.2
1 gól80%80%
2 gól20%60%
3 gól20%60%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%20%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség-1-5
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 20% döntetlenre áll - 80% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Mačva Šabac
SzerzettKapott
0
4
0-15
2
2
16-30
1
1
31-45
1
3
46-60
1
3
61-75
3
6
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (6). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

OFK Beograd
SzerzettKapott
2
3
0-15
3
2
16-30
2
3
31-45
2
4
46-60
4
4
61-75
0
5
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (5). Késői gólok mérlege (76–90): -5 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.77
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.3 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
105%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
41%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
13%
0:0 kockázat
körülbelül minden 8. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Mačva Šabac

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-1.11
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.11
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+4.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.33
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.44
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
46%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
165%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.22
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 38%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
38%

OFK Beograd

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.06
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.67
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.19
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.48
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
112%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
119%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.51
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 15% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a SuperLiga átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Mačva ŠabacLigaOFK Beograd
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.452.65▲ 3.09
Mindkét csapat szerzett gólt• 45%45%▲ 55%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 45%51%▲ 55%
Clean sheetek▼ 27%32%▼ 27%
Gól a félidő előtt▼ 55%72%• 73%
Gól a félidő után▲ 82%72%• 73%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.65
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
45%
Mindkét csapat szerzett gólt
51%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
32%
Clean sheetek
1.60
Hazai gólok / mérkőzés
1.05
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+52%
Hazai támadói előny
+34%
Hazai védekezési előny
+25%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
72%
1 gól
29%
2 gól
15%
3 gól
3%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
72%
1 gól
44%
2 gól
24%
3 gól
5%
4 gól

GYIK

Mikor játszik egymással Mačva Šabac és OFK Beograd?

Mačva Šabac 2026. október 17. napján, a(z) Stadion FK Mačva stadionban találkozik OFK Beograd csapatával a(z) SuperLiga keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Mačva Šabac–OFK Beograd meccs előtt?

Mačva Šabac átlagosan 0,73 gólt szerez meccsenként, OFK Beograd pedig 1,18-at. A(z) SuperLiga átlaga 2,65 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 51%-án fordul elő. A BTTS Mačva Šabac meccseinek 45%-án és OFK Beograd meccseinek 55%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Mačva Šabac és OFK Beograd?

Az utolsó öt meccsen Mačva Šabac 0 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget ért el (0,60 pont meccsenként). OFK Beograd mérlege: 0 győzelem, 2 döntetlen és 3 vereség (0,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Mačva Šabac–OFK Beograd meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.