Malut United - Borneo: mérkőzésstatisztikák
Malut United–Borneo: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Malut United a(z) Liga 1 (Indonézia) sorozatban játszott a(z) Borneo ellen. A mérkőzést 2026. október 11. napján játszották. Végeredmény: 2:1.
Aktuális forma
Malut United: 0-1-2, 0,33 pont mérkőzésenként. Borneo: 2-0-2, 1,50 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Malut United: 1,00 szerzett és 1,67 kapott gól mérkőzésenként. Borneo: 0,75 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,88 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Malut United 67%, Borneo 25%. Over 2.5: Malut United 33%, Borneo 25%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 53%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Malut United 1,53, Borneo 1,08. Lövések mérkőzésenként: Malut United 12,0, Borneo 8,0. Átlagos labdabirtoklás: Malut United 50%, Borneo 48%.
Első és második félidő
Malut United: félidei vezetés 67%, második félidei gólok 0,00. Borneo: félidei vezetés 25%, második félidei gólok 0,50.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Malut United esetében 31-45+ (2), Borneo esetében pedig 46-60 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Liga 1: 2,88 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 53%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-1. Átlagos gólszám: 6,50, BTTS: 100%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Borneo a tabella hatodik helyén áll, és az utolsó 5 mérkőzéséből 3-at megnyert, míg a tizenötödik Malut United ugyanezen időszak alatt egyszer sem győzött. A vendégek ezeken a meccseken 10 gólt szereztek és 5-öt kaptak, a hazaiak pedig 5 gólt lőttek, miközben 13-at kaptak, ami az idegenben játszó Borneo mellett szól. A Malut United hazai pályán ugyanakkor átlagosan 1,71-es xG-vel alakít ki helyzeteket, szemben a Borneo idegenbeli 1,53-as értékével, így a hazaiak gólszerzése sem zárható ki. A Malut United eddigi hazai mérlege kizárólag döntetlenekből áll, míg a Borneo minden idegenbeli mérkőzését megnyerte, és ezeken gólt sem kapott. A kevés hazai és idegenbeli mérkőzés miatt a vendégek fölénye nem egyértelmű, de az utóbbi időszakban mutatott hatékonyabb támadójátékuk és stabilabb védekezésük alapján a Borneo győzelme a legvalószínűbb kimenetel.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS „nem” mellett szóló legerősebb jel Borneo idegenbeli mérlege: egyetlen gólt sem kapott idegenben, és a mindkét csapat gólt szerez piac 0%-ban lett nyertes. A Malut United hazai pályán átlagosan mindössze 0,67 gólt szerez 0,93-as xG mellett, és meccsenként 2 kaput eltaláló lövést jegyez, ami növeli annak kockázatát, hogy a hazaiak nem találnak be. Másfelől Borneo az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2 gólt szerzett, míg a Malut United 2,6-ot kapott, így valószínűnek tűnik, hogy a vendégek betalálnak. Óvatosságra int azonban, hogy az utolsó 5 meccsen a hazaiaknál 80%-ban, a vendégeknél pedig 40%-ban volt BTTS, ezért a „nem” kimenetel előnye csekély.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Borneo támadójátéka egyértelműen veszélyesebb: az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerzett, míg a Malut United ebben az időszakban mérkőzésenként 2,6 gólt kapott. Ugyanakkor a hazaiak az utolsó 5 fellépésükön átlagosan mindössze 1,0 gólt szereztek, és a szezonban meccsenként 2 kaput eltaláló lövést jegyeznek a vendégek 5 próbálkozásával szemben, ami csökkenti annak esélyét, hogy mindkét csapat sok gólt szerezzen. Az óvatosabb előrejelzés mellett szól az is, hogy mindkét csapat legutóbbi 5 mérkőzésének csupán 40%-án esett 2,5 gólnál több, bár a Malut United mostanában gyengélkedő védelme növeli annak kockázatát, hogy a Borneo több gólt is szerezzen. Ezért a 2,65 gólos összesített előrejelzés mellett a legerősebb választás a 3,5 gól alatti opció, 73%-os becsült valószínűséggel.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A legerősebb jel arra utal, hogy a Borneo vezet a félidőben, és a mérkőzés végéig megőrzi az előnyét: a Malut United a hazai mérkőzései közül 3-ból 2 alkalommal hátrányban volt az első félidő után, és ezeken a meccseken a szünetig egyetlen gólt sem szerzett. A Borneo az eddigi egyetlen idegenbeli mérkőzésén vezetett a félidőben, ezért ezt az eredményt érdemes óvatosan kezelni, bár illik a hazaiak gyenge mérkőzéskezdéséhez. A vendégek több helyzetet alakítanak ki — az átlagos xG-jük 1,53, míg a Malut Unitedé 0,93, a kaput eltaláló lövések száma pedig meccsenként 5, illetve 2. A Borneo az utolsó öt mérkőzésén 3-szor nyert, és átlagosan 2 gólt szerzett, míg a hazaiak egyszer sem győztek, és átlagosan 2,6 gólt kaptak. Ráadásul a Malut United ebben az időszakban a második félidőben mindössze 0,2 gólt szerzett meccsenként, ami csökkenti egy esetleges hátrány ledolgozásának esélyét.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Malut United | Borneo | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 39% | 34% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.13 | 0.14 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.21 | 0.27 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Borneo 355%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
0.33 pont / meccs - Malut United · 1.5 pont / meccs - Borneo
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Malut United 33%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
1 gól / meccs - Malut United · 0.75 gól / meccs - Borneo
Borneo 67%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1.67 gól / meccs - Malut United · 1 gól / meccs - Borneo
Malut United a meccsek 67%-án szerez gólt (2 a 3 meccsből), míg Borneo 50%-ban tart Clean sheetet (2 a 4 meccsből).
Borneo a meccsek 75%-án szerez gólt (3 a 4 meccsből), míg Malut United 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 3 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Malut United
Over / Under - Borneo
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Malut United 100%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
2 pont / meccs - Malut United · 1 pont / meccs - Borneo
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Malut United — második félidei eredmények
A meccsek 67%-án vezet a félidőben, és ezek 0%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.
A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Borneo — második félidei eredmények
A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 2.00 | 0.33 |
| Szerzett gól / meccs | 1.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.7 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.7 | 1.0 |
| 1 gól | 100% | 67% |
| 2 gól | 33% | 33% |
| 3 gól | 33% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 33% | 33% |
| Nem szerzett gólt | 33% | 100% |
| Gólkülönbség | +1 | -3 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 1.25 |
| Szerzett gól / meccs | 0.3 | 0.5 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.8 | 1.0 |
| 1 gól | 75% | 50% |
| 2 gól | 0% | 25% |
| 3 gól | 0% | 25% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 75% |
| Nem szerzett gólt | 75% | 50% |
| Gólkülönbség | -1 | 0 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 31-45 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 46-60 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Malut United
Borneo
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Liga 1 átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Malut United | Liga | Borneo | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 2.67 | 2.88 | ▼ 1.75 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▲ 67% | 62% | ▼ 25% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 33% | 53% | ▼ 25% |
| Clean sheetek | ▼ 0% | 19% | ▲ 50% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 100% | 74% | • 75% |
| Gól a félidő után | ▼ 67% | 79% | ▼ 50% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (2): Malut United 1 - 0 - 1 Borneo. Átlagos gólszám 6.50, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Malut United–Borneo meccs eredménye?
A(z) Liga 1 meccse Malut United 2:1 Borneo eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) Malut United és Borneo egymás elleni mérlege?
Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Malut United 1 alkalommal nyert, Borneo 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 6,50 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Malut United–Borneo meccs előtt?
Malut United átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Borneo pedig 0,75-at. A(z) Liga 1 átlaga 2,88 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 53%-án fordul elő. A BTTS Malut United meccseinek 67%-án és Borneo meccseinek 25%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Malut United és Borneo?
Az utolsó öt meccsen Malut United 0 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget ért el (0,33 pont meccsenként). Borneo mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 2 vereség (1,50 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Malut United–Borneo meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Malut United–Borneo meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


