Mazovia Mińsk Mazowiecki - Lechia T. Mazowiecki: mérkőzésstatisztikák
Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban
Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.
Mazovia Mińsk Mazowiecki–Lechia T. Mazowiecki: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Mazovia Mińsk Mazowiecki a(z) 3 Liga Group 1 (Lengyelország) sorozatban játszik a(z) Lechia T. Mazowiecki ellen. A mérkőzést 2026. október 24. napjára tűzték ki.
Aktuális forma
Mazovia Mińsk Mazowiecki: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként. Lechia T. Mazowiecki: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Mazovia Mińsk Mazowiecki: 2,31 szerzett és 1,92 kapott gól mérkőzésenként. Lechia T. Mazowiecki: 1,69 szerzett és 2,08 kapott gól. Ligaátlag: 3,57 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Mazovia Mińsk Mazowiecki 85%, Lechia T. Mazowiecki 85%. Over 2.5: Mazovia Mińsk Mazowiecki 85%, Lechia T. Mazowiecki 77%. Ligaátlag: BTTS 70%, Over 2.5 65%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Mazovia Mińsk Mazowiecki 2,00, Lechia T. Mazowiecki 1,61. Lövések mérkőzésenként: Mazovia Mińsk Mazowiecki 12,2, Lechia T. Mazowiecki 13,1. Átlagos labdabirtoklás: Mazovia Mińsk Mazowiecki 45%, Lechia T. Mazowiecki 50%.
Első és második félidő
Mazovia Mińsk Mazowiecki: félidei vezetés 23%, második félidei gólok 1,31. Lechia T. Mazowiecki: félidei vezetés 31%, második félidei gólok 0,92.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Mazovia Mińsk Mazowiecki esetében 76-90+ (7), Lechia T. Mazowiecki esetében pedig 31-45+ (6). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
3 Liga Group 1: 3,57 gól mérkőzésenként, BTTS 70%, Over 2.5 65%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Mérkőzés előtt
1X2 oddsok
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Mazovia Mińsk Mazowiecki | Lechia T. Mazowiecki | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 37% | 42% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.16 | 0.12 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.51 | 0.31 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Mazovia Mińsk Mazowiecki 37%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
2.31 gól / meccs - Mazovia Mińsk Mazowiecki · 1.69 gól / meccs - Lechia T. Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki 8%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1.92 gól / meccs - Mazovia Mińsk Mazowiecki · 2.08 gól / meccs - Lechia T. Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki a meccsek 92%-án szerez gólt (12 a 13 meccsből), míg Lechia T. Mazowiecki 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 13 meccsből).
Lechia T. Mazowiecki a meccsek 85%-án szerez gólt (11 a 13 meccsből), míg Mazovia Mińsk Mazowiecki 8%-ban tart Clean sheetet (1 a 13 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Over / Under - Lechia T. Mazowiecki
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Lechia T. Mazowiecki 15%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1 pont / meccs - Mazovia Mińsk Mazowiecki · 1.15 pont / meccs - Lechia T. Mazowiecki
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Mazovia Mińsk Mazowiecki — második félidei eredmények
A meccsek 23%-án vezet a félidőben, és ezek 46%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Lechia T. Mazowiecki — második félidei eredmények
A meccsek 31%-án vezet a félidőben, és ezek 31%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.40 | 1.40 |
| Szerzett gól / meccs | 0.4 | 1.0 |
| Kapott gól / meccs | 1.2 | 1.2 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.6 | 2.2 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 gól | 60% | 80% |
| 3 gól | 20% | 40% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 20% | 0% |
| Nem szerzett gólt | 60% | 40% |
| Gólkülönbség | -4 | -1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 1.40 |
| Szerzett gól / meccs | 0.4 | 0.6 |
| Kapott gól / meccs | 1.0 | 0.8 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.4 | 1.4 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 gól | 60% | 40% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 40% | 40% |
| Nem szerzett gólt | 60% | 40% |
| Gólkülönbség | -3 | -1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 76-90 (7 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (6). Késői gólok mérlege (76–90): +4 - a késői szakaszokban erős.
Legveszélyesebb percek 31-45 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (6). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Lechia T. Mazowiecki
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a 3 Liga Group 1 átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Mazovia Mińsk Mazowiecki | Liga | Lechia T. Mazowiecki | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▲ 4.23 | 3.57 | ▲ 3.77 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▲ 85% | 70% | ▲ 85% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▲ 85% | 65% | ▲ 77% |
| Clean sheetek | ▼ 8% | 16% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | • 77% | 77% | ▲ 85% |
| Gól a félidő után | ▼ 77% | 82% | ▲ 92% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
GYIK
Mikor játszik egymással Mazovia Mińsk Mazowiecki és Lechia T. Mazowiecki?
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2026. október 24. napján találkozik Lechia T. Mazowiecki csapatával a(z) 3 Liga Group 1 keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Mazovia Mińsk Mazowiecki–Lechia T. Mazowiecki meccs előtt?
Mazovia Mińsk Mazowiecki átlagosan 2,31 gólt szerez meccsenként, Lechia T. Mazowiecki pedig 1,69-at. A(z) 3 Liga Group 1 átlaga 3,57 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 65%-án fordul elő. A BTTS Mazovia Mińsk Mazowiecki meccseinek 85%-án és Lechia T. Mazowiecki meccseinek 85%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Mazovia Mińsk Mazowiecki és Lechia T. Mazowiecki?
Az utolsó öt meccsen Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,80 pont meccsenként). Lechia T. Mazowiecki mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 3 vereség (0,80 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Mazovia Mińsk Mazowiecki–Lechia T. Mazowiecki meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Mazovia Mińsk Mazowiecki–Lechia T. Mazowiecki meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


