Etiópia - Ethiopia Premier LeagueAddis Ababa StadiumAz adatok állapota: 2026. október 15.

Mekelakeya - Ethiopia Nigd Bank: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Mekelakeya–Ethiopia Nigd Bank: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Mekelakeya a(z) Ethiopia Premier League (Etiópia) sorozatban játszik a(z) Ethiopia Nigd Bank ellen. A mérkőzést 2026. október 18. napjára tűzték ki. Helyszín: Addis Ababa Stadium.

Aktuális forma

Mekelakeya: 1-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként. Ethiopia Nigd Bank: 1-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Mekelakeya: 1,00 szerzett és 0,00 kapott gól mérkőzésenként. Ethiopia Nigd Bank: 1,00 szerzett és 0,00 kapott gól. Ligaátlag: 1,22 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Mekelakeya 0%, Ethiopia Nigd Bank 0%. Over 2.5: Mekelakeya 0%, Ethiopia Nigd Bank 0%. Ligaátlag: BTTS 22%, Over 2.5 0%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Mekelakeya 1,34, Ethiopia Nigd Bank 0,61. Lövések mérkőzésenként: Mekelakeya 11,0, Ethiopia Nigd Bank 3,0. Átlagos labdabirtoklás: Mekelakeya 60%, Ethiopia Nigd Bank 40%.

Első és második félidő

Mekelakeya: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00. Ethiopia Nigd Bank: félidei vezetés 100%, második félidei gólok 0,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Mekelakeya esetében 76-90+ (1), Ethiopia Nigd Bank esetében pedig 31-45+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Ethiopia Premier League: 1,22 gól mérkőzésenként, BTTS 22%, Over 2.5 0%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-0. Átlagos gólszám: 3,00, BTTS: 50%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(-)
(-)
(-)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
1Szerzett gól / meccs1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Kapott gól / meccs0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
60%Átlagos labdabirtoklás40%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
2Kaput eltaláló lövések / meccs1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

11Lövések meccsenként3
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
2Kaput eltaláló lövések1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
9.1%Lövésértékesítés33.3%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
60%Labdabirtoklás40%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
1.34xG szerzett0.61
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0.86xG kapott1.38
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Lövésminőség

Mekelakeya: KiegyensúlyozottEthiopia Nigd Bank: Kontratámadó
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
Pontosság (kaput eltaláló lövések)18%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.20
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.501.00

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Mekelakeya
W
5 egymást követő győzelem
Idénybeli eredménybontás
100% W0% D0% L
Idény (Gy-D-V)
1-0-0
3.00 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-0
3.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 0.0xG: 1.34Ellenfél xG-je: 0.86BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Ethiopia Nigd Bank
W
5 egymást követő győzelem
Idénybeli eredménybontás
100% W0% D0% L
Idény (Gy-D-V)
1-0-0
3.00 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-0
3.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-0-0
Utolsó 5 idegenben
1-0-0
W
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 0.0xG: 0.61Ellenfél xG-je: 1.38BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Mekelakeya gólszerzési profilja: vegyes

Mekelakeya a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Ethiopia Nigd Bank 100%-ban tart Clean sheetet (1 a 1 meccsből).

Ethiopia Nigd Bank gólszerzési profilja: vegyes

Ethiopia Nigd Bank a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Mekelakeya 100%-ban tart Clean sheetet (1 a 1 meccsből).

1Szerzett gólok (idény)1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Kapott gólok (idény)0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
1Átlagos gólszám a meccsen1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
1Szerzett gólok (utolsó 5)1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Kapott gólok (utolsó 5)0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%2 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%3 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%4 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

0%1 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%2 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%3 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%4 gól0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%BTTS mindkét félidőben0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

BTTS és gólszám

0%Legalább 3 gól és BTTS0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%BTTS – legutóbbi 50%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

0%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Legalább 2 gól a félidő után0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Legalább 3 gól a félidő után0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Ethiopia Nigd Bank 200%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1 pont / meccs - Mekelakeya · 3 pont / meccs - Ethiopia Nigd Bank

Mekelakeya — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van
Ethiopia Nigd Bank — félidei állapot
100% vezet0% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)3
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Szerzett gólok (1. félidő)1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Kapott gólok (1. félidő)0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Átlagos gólszám (1. félidő)1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
100%Kapott gól nélküli félidő előtt100%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
100%Nem szerzett gólt a félidő előtt0%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Félidő után (2. félidő)

3Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
1Szerzett gólok (2. félidő)0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0Kapott gólok (2. félidő)0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
1Átlagos gólszám (2. félidő)0
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
100%Kapott gól nélküli félidő után100%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank
0%Nem szerzett gólt a félidő után100%
MekelakeyaEthiopia Nigd Bank

Mekelakeya — második félidei eredmények

100% W0% D0% L
1
Félidei pontok
0
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
3
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Ethiopia Nigd Bank — második félidei eredmények

0% W100% D0% L
3
Félidei pontok
1
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
3.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 100%-án vezet a félidőben, és ezek 100%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Mekelakeya — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.003.00
Szerzett gól / meccs0.01.0
Kapott gól / meccs0.00.0
Átlagos gólszám a meccsen0.01.0
1 gól0%100%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%100%
Nem szerzett gólt100%0%
Gólkülönbség0+1
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 100% győzelem - 0% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Ethiopia Nigd Bank — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs3.001.00
Szerzett gól / meccs1.00.0
Kapott gól / meccs0.00.0
Átlagos gólszám a meccsen1.00.0
1 gól100%0%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%100%
Nem szerzett gólt0%100%
Gólkülönbség+10
Félidő: 100% vezet - 0% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 100% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Mekelakeya
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (1 goal). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Ethiopia Nigd Bank
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

1.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.5 : 0.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
82%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
0%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+200%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Mekelakeya

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.48
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.52
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
0.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.34
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.86
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
455%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
0%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 100%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
100%

Ethiopia Nigd Bank

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.77
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.77
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
0.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.39
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+1.38
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
100%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
0%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Ethiopia Premier League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

MekelakeyaLigaEthiopia Nigd Bank
Átlagos gólszám a meccsen▼ 1.001.22▼ 1.00
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 0%22%▼ 0%
Legalább 3 gól (Over 2.5)• 0%0%• 0%
Clean sheetek▲ 100%44%▲ 100%
Gól a félidő előtt▼ 0%44%▲ 100%
Gól a félidő után▲ 100%56%▼ 0%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

1.22
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
22%
Mindkét csapat szerzett gólt
0%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
44%
Clean sheetek
0.22
Hazai gólok / mérkőzés
1.00
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+-78%
Hazai támadói előny
+-355%
Hazai védekezési előny
+-67%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
44%
1 gól
0%
2 gól
0%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
56%
1 gól
22%
2 gól
0%
3 gól
0%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Mekelakeya 2 - 0 - 0 Ethiopia Nigd Bank. Átlagos gólszám 3.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

Ethiopia Nigd Bank
0 : 2
Mekelakeya
Mekelakeya
3 : 1
Ethiopia Nigd Bank

GYIK

Mikor játszik egymással Mekelakeya és Ethiopia Nigd Bank?

Mekelakeya 2026. október 18. napján, a(z) Addis Ababa Stadium stadionban találkozik Ethiopia Nigd Bank csapatával a(z) Ethiopia Premier League keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Mekelakeya és Ethiopia Nigd Bank egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Mekelakeya 2 alkalommal nyert, Ethiopia Nigd Bank 0 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Mekelakeya–Ethiopia Nigd Bank meccs előtt?

Mekelakeya átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Ethiopia Nigd Bank pedig 1,00-at. A(z) Ethiopia Premier League átlaga 1,22 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 0%-án fordul elő. A BTTS Mekelakeya meccseinek 0%-án és Ethiopia Nigd Bank meccseinek 0%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Mekelakeya és Ethiopia Nigd Bank?

Az utolsó öt meccsen Mekelakeya 1 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget ért el (3,00 pont meccsenként). Ethiopia Nigd Bank mérlege: 1 győzelem, 0 döntetlen és 0 vereség (3,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Mekelakeya–Ethiopia Nigd Bank meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Mekelakeya–Ethiopia Nigd Bank meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.