Magyarország - NB IIVárosi StadionAz adatok állapota: 2026. október 15.

Mezőkövesd-Zsóry - Kecskeméti TE: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Mezőkövesd-Zsóry–Kecskeméti TE: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Mezőkövesd-Zsóry a(z) NB II (Magyarország) sorozatban játszik a(z) Kecskeméti TE ellen. A mérkőzést 2026. október 17. napjára tűzték ki. Helyszín: Városi Stadion.

Aktuális forma

Mezőkövesd-Zsóry: 2-2-1, 1,60 pont mérkőzésenként. Kecskeméti TE: 4-1-0, 2,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Mezőkövesd-Zsóry: 1,44 szerzett és 1,11 kapott gól mérkőzésenként. Kecskeméti TE: 1,89 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,87 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Mezőkövesd-Zsóry 56%, Kecskeméti TE 67%. Over 2.5: Mezőkövesd-Zsóry 33%, Kecskeméti TE 67%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 52%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Mezőkövesd-Zsóry 1,66, Kecskeméti TE 1,68. Lövések mérkőzésenként: Mezőkövesd-Zsóry 10,8, Kecskeméti TE 11,3. Átlagos labdabirtoklás: Mezőkövesd-Zsóry 41%, Kecskeméti TE 47%.

Első és második félidő

Mezőkövesd-Zsóry: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 0,78. Kecskeméti TE: félidei vezetés 11%, második félidei gólok 1,44.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Mezőkövesd-Zsóry esetében 31-45+ (3), Kecskeméti TE esetében pedig 76-90+ (6). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

NB II: 2,87 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 52%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-1. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 100%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(3.35)
(3.35)
(1.99)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
1.44Szerzett gól / meccs1.89
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
1.11Kapott gól / meccs1
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
41%Átlagos labdabirtoklás47%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
4.33Kaput eltaláló lövések / meccs4.89
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

10.78Lövések meccsenként11.33
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
4.33Kaput eltaláló lövések4.89
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
13.4%Lövésértékesítés16.7%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
41%Labdabirtoklás47%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
1.66xG szerzett1.68
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
1.17xG kapott0.75
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Lövésminőség

Mezőkövesd-Zsóry: KontratámadóKecskeméti TE: Kontratámadó
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
Pontosság (kaput eltaláló lövések)40%43%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.150.15
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.330.39

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Kecskeméti TE 63%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.6 pont / meccs - Mezőkövesd-Zsóry · 2.6 pont / meccs - Kecskeméti TE

Mezőkövesd-Zsóry
WLWDD
Idénybeli eredménybontás
44% W22% D33% L
Idény (Gy-D-V)
4-2-3
1.56 pont / meccs · gólkülönbség +3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-1
1.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-2-0
Utolsó 5 hazai pályán
3-2-0
WWWDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.0Kapott gólok: 1.4xG: 1.96Ellenfél xG-je: 1.07BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Kecskeméti TE
WWDWW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
67% W22% D11% L
Idény (Gy-D-V)
6-2-1
2.22 pont / meccs · gólkülönbség +8
Utolsó 5 (Gy-D-V)
4-1-0
2.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
3-1-1
Utolsó 5 idegenben
3-1-1
LWWDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.4Kapott gólok: 0.8xG: 1.82Ellenfél xG-je: 0.80BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Kecskeméti TE 31%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.44 gól / meccs - Mezőkövesd-Zsóry · 1.89 gól / meccs - Kecskeméti TE

Kecskeméti TE 11%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.11 gól / meccs - Mezőkövesd-Zsóry · 1 gól / meccs - Kecskeméti TE

Mezőkövesd-Zsóry gólszerzési profilja: erős

Mezőkövesd-Zsóry a meccsek 67%-án szerez gólt (6 a 9 meccsből), míg Kecskeméti TE 33%-ban tart Clean sheetet (3 a 9 meccsből).

Kecskeméti TE gólszerzési profilja: nagyon erős

Kecskeméti TE a meccsek 100%-án szerez gólt (9 a 9 meccsből), míg Mezőkövesd-Zsóry 11%-ban tart Clean sheetet (1 a 9 meccsből).

13Szerzett gólok (idény)17
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
10Kapott gólok (idény)9
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
2.56Átlagos gólszám a meccsen2.89
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
10Szerzett gólok (utolsó 5)12
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
7Kapott gólok (utolsó 5)4
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

67%1 gól100%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
33%2 gól56%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
22%3 gól22%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
22%4 gól11%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

89%1 gól67%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
22%2 gól22%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0%3 gól11%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0%4 gól0%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

11%BTTS a félidőben33%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0%BTTS mindkét félidőben11%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
22%Mindkét félidőben gólt szerzett22%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

BTTS és gólszám

33%Legalább 3 gól és BTTS56%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül11%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
80%BTTS – legutóbbi 560%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő előtt56%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
22%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
11%Legalább 3 gól a félidő előtt11%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

2. félidő

78%Legalább 1 gól a félidő után89%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
33%Legalább 2 gól a félidő után67%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
11%Legalább 3 gól a félidő után33%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Mezőkövesd-Zsóry 44%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.44 pont / meccs - Mezőkövesd-Zsóry · 1 pont / meccs - Kecskeméti TE

Mezőkövesd-Zsóry — félidei állapot
33% vezet44% döntetlenre áll22% hátrányban van
Kecskeméti TE — félidei állapot
11% vezet67% döntetlenre áll22% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.44Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0.67Szerzett gólok (1. félidő)0.44
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0.33Kapott gólok (1. félidő)0.56
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
1Átlagos gólszám (1. félidő)1
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
67%Kapott gól nélküli félidő előtt44%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
56%Nem szerzett gólt a félidő előtt67%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Félidő után (2. félidő)

1.11Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2.22
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0.78Szerzett gólok (2. félidő)1.44
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
0.78Kapott gólok (2. félidő)0.44
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
1.56Átlagos gólszám (2. félidő)1.89
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
33%Kapott gól nélküli félidő után67%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE
56%Nem szerzett gólt a félidő után11%
Mezőkövesd-ZsóryKecskeméti TE

Mezőkövesd-Zsóry — második félidei eredmények

22% W44% D33% L
13
Félidei pontok
6
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
1.44
PPG a félidő előtt
Előny megtartása133%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 44%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.5

A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Kecskeméti TE — második félidei eredmények

67% W22% D11% L
9
Félidei pontok
4
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
20
Második félidei pontok
+9
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása609%

A meccsek 11%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Mezőkövesd-Zsóry — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.601.00
Szerzett gól / meccs0.81.2
Kapott gól / meccs0.21.2
Átlagos gólszám a meccsen1.02.4
1 gól60%100%
2 gól20%60%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%0%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség+30
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 4
Kecskeméti TE — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.202.60
Szerzett gól / meccs0.61.8
Kapott gól / meccs0.60.2
Átlagos gólszám a meccsen1.22.0
1 gól60%100%
2 gól40%80%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%80%
Nem szerzett gólt60%0%
Gólkülönbség0+8
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 80% győzelem - 20% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Mezőkövesd-Zsóry
SzerzettKapott
2
1
0-15
1
1
16-30
3
1
31-45
3
1
46-60
2
2
61-75
2
4
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

Kecskeméti TE
SzerzettKapott
1
0
0-15
0
3
16-30
3
2
31-45
5
1
46-60
2
2
61-75
6
1
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (3). Késői gólok mérlege (76–90): +5 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.72
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.2 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
95%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
62%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-8%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
67%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Mezőkövesd-Zsóry

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.49
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.16
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.22
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.06
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
82%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
98%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.04
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 15%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 15% az első 15 percben esik.
15%

Kecskeméti TE

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.93
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.04
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.21
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.25
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
167%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
57%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.38
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 35%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 6% az első 15 percben esik.
35%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a NB II átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Mezőkövesd-ZsóryLigaKecskeméti TE
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.562.87• 2.89
Mindkét csapat szerzett gólt• 56%55%▲ 67%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 33%52%▲ 67%
Clean sheetek▼ 11%24%▲ 33%
Gól a félidő előtt▼ 67%73%▼ 56%
Gól a félidő után▼ 78%83%▲ 89%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.87
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
52%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
1.75
Hazai gólok / mérkőzés
1.13
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+55%
Hazai támadói előny
+35%
Hazai védekezési előny
+28%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
34%
2 gól
14%
3 gól
7%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
83%
1 gól
45%
2 gól
18%
3 gól
6%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Mezőkövesd-Zsóry 0 - 1 - 1 Kecskeméti TE. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

GYIK

Mikor játszik egymással Mezőkövesd-Zsóry és Kecskeméti TE?

Mezőkövesd-Zsóry 2026. október 17. napján, a(z) Városi Stadion stadionban találkozik Kecskeméti TE csapatával a(z) NB II keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Mezőkövesd-Zsóry és Kecskeméti TE egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Mezőkövesd-Zsóry 0 alkalommal nyert, Kecskeméti TE 1 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Mezőkövesd-Zsóry–Kecskeméti TE meccs előtt?

Mezőkövesd-Zsóry átlagosan 1,44 gólt szerez meccsenként, Kecskeméti TE pedig 1,89-at. A(z) NB II átlaga 2,87 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 52%-án fordul elő. A BTTS Mezőkövesd-Zsóry meccseinek 56%-án és Kecskeméti TE meccseinek 67%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Mezőkövesd-Zsóry és Kecskeméti TE?

Az utolsó öt meccsen Mezőkövesd-Zsóry 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,60 pont meccsenként). Kecskeméti TE mérlege: 4 győzelem, 1 döntetlen és 0 vereség (2,60 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Mezőkövesd-Zsóry–Kecskeméti TE meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Mezőkövesd-Zsóry–Kecskeméti TE meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.