Milford - Kruger United: mérkőzésstatisztikák
Milford–Kruger United: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Milford a(z) Premier Soccer League (Dél-afrikai Köztársaság) sorozatban játszott a(z) Kruger United ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 15. napján játszották. Helyszín: Sugar Ray Xulu Stadium. Végeredmény: 2:1.
Aktuális forma
Milford: 1-0-1, 1,50 pont mérkőzésenként. Kruger United: 0-1-1, 0,50 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Milford: 0,50 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Kruger United: 0,50 szerzett és 1,50 kapott gól. Ligaátlag: 2,26 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Milford 0%, Kruger United 50%. Over 2.5: Milford 0%, Kruger United 50%. Ligaátlag: BTTS 47%, Over 2.5 32%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Milford 1,13, Kruger United 1,00. Lövések mérkőzésenként: Milford 10,0, Kruger United 8,5. Átlagos labdabirtoklás: Milford 51%, Kruger United 44%.
Első és második félidő
Milford: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,50. Kruger United: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Milford esetében 76-90+ (1), Kruger United esetében pedig 31-45+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Premier Soccer League: 2,26 gól mérkőzésenként, BTTS 47%, Over 2.5 32%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Kruger United az utóbbi időszakban egyértelműen jobb formát mutat: öt mérkőzésen 10 gólt szerzett, míg a Milford mindössze 3-at. A vendégek az utolsó 5 találkozójukból 3-at megnyertek, és mérkőzésenként átlagosan 2 pontot gyűjtöttek, szemben a Milford 2 győzelmével és 1,4-es PPG-mutatójával. A hazaiak védelme azonban valamivel stabilabbnak tűnik, mivel ebben a sorozatban 4 gólt kaptak, míg a Kruger United 6-ot, ami növeli egy kiegyenlített mérkőzés esélyét. A szezon eddigi egyetlen egymás elleni mérkőzésén a Milford 0:2-re, a Kruger United pedig 1:3-ra kapott ki, ám a vendégek jelenlegi, jóval hatékonyabb támadójátéka minimális különbségű győzelmük mellett szól.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A mindkét csapat gólszerzését kizáró forgatókönyv elsősorban a Milford korlátozott támadójátéka miatt valószínűbb: az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 3 gólt szerzett, ami meccsenként átlagosan 0,6 találatot jelent. A Milford ezen öt fellépésén mindössze az esetek 20%-ában jött a BTTS, ami jóval elmarad a Kruger United 60%-os, valamint a liga 43%-os átlagától. A Kruger United támadásban jó formában van, az utóbbi 5 mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerzett, ezért a gólszerzése reális, ez azonban nem garantálja a hazaiak találatát. Bár a két csapat legutóbbi xG-értékei hasonlóak — a Milford esetében 1,17, a Kruger Unitednél pedig 1,11 —, a hazaiak gyengébb tényleges góllövő teljesítménye arra utal, hogy legalább az egyik csapat gól nélkül zárja a mérkőzést. A „No” tipp elsősorban a vendégek kapott gól nélküli győzelmét foglalja magában, de minden olyan eredményt is, amelyben a Kruger United nem tud gólt szerezni.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A Milford az elmúlt öt mérkőzésén átlagosan mindössze 0,6 gólt szerzett, meccsein pedig átlagosan összesen 1,4 gól esett, mivel csupán 0,8 gólt kapott. A Kruger United támadásban egyértelműen hatékonyabb: az előző öt találkozóján átlagosan 2,0 gólt szerzett, xG-je azonban 1,11, így a támadójáték eredményessége részben meghaladhatja a várakozásokat. A két csapat xG-átlagának összege — a Milford esetében 1,17, a Kruger Unitednél 1,11 — egy 2,25 gólhoz közeli alapforgatókönyvet jelez. A liga szintén inkább kevés gólt hoz: az átlag 2,14 gól, és a mérkőzések mindössze 43%-án született legalább három találat. Ezért a legerősebb választás a 3,5 gól alatti eredmény: még a vendégek jó formája mellett is a védekezésben szervezett Milford csökkenti annak valószínűségét, hogy négy vagy több gól szülessen.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A Kruger United egyértelműen jobb formában van: az utolsó öt mérkőzésének 60%-át megnyerte, és átlagosan 2,0 gólt szerzett, míg a Milford mindössze 0,6 gólt lőtt. A vendégek nagyon erősen kezdik a mérkőzéseket: az utolsó öt fellépésük 80%-ában már a szünetben vezettek, az első félidőben átlagosan 1,0 gólt szereztek, és mindössze 0,2-t kaptak. A Milford ugyanebben az időszakban a mérkőzéseinek csak 20%-ában vezetett 45 perc után, a szünetig átlagosan 0,2 gólt szerzett, és a találkozók 40%-ában hátrányban vonult az öltözőbe. A fordulás után a Kruger United továbbra is magas góltermelést mutat: a félidőkben átlagosan 2,0 gólt jegyzett, és az utolsó mérkőzéseinek 80%-ában legalább két gólt szerzett. A legerősebb forgatókönyv tehát az, hogy a vendégek már a szünetre előnybe kerülnek, és ezt a lefújásig megőrzik.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Milford | Kruger United | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 35% | 35% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.11 | 0.12 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.14 | 0.17 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Milford 200%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.5 pont / meccs - Milford · 0.5 pont / meccs - Kruger United
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Milford 50%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1 gól / meccs - Milford · 1.5 gól / meccs - Kruger United
Milford a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Kruger United 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Kruger United a meccsek 50%-án szerez gólt (1 a 2 meccsből), míg Milford 50%-ban tart Clean sheetet (1 a 2 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Milford
Over / Under - Kruger United
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Kruger United 100%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
0.5 pont / meccs - Milford · 1 pont / meccs - Kruger United
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Milford — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Kruger United — második félidei eredmények
A szünet után meccsenként 0.5 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.50 | 1.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.5 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 0.5 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.5 | 1.0 |
| 1 gól | 50% | 100% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 50% |
| Gólkülönbség | -1 | 0 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 0.50 |
| Szerzett gól / meccs | 0.5 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.5 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.0 | 1.0 |
| 1 gól | 50% | 50% |
| 2 gól | 50% | 50% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 50% | 50% |
| Nem szerzett gólt | 50% | 100% |
| Gólkülönbség | 0 | -2 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 76-90 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Milford
Kruger United
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Premier Soccer League átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Milford | Liga | Kruger United | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 1.50 | 2.26 | ▼ 2.00 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 47% | ▲ 50% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 32% | ▲ 50% |
| Clean sheetek | ▲ 50% | 34% | ▲ 50% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 50% | 63% | ▼ 50% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 63% | ▼ 50% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
- Kruger UnitedCsereBeállt: Thulani NdlelaLejött: Heaven Sereets
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Milford–Kruger United meccs eredménye?
A(z) Premier Soccer League meccse Milford 2:1 Kruger United eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Milford–Kruger United meccs előtt?
Milford átlagosan 0,50 gólt szerez meccsenként, Kruger United pedig 0,50-at. A(z) Premier Soccer League átlaga 2,26 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 32%-án fordul elő. A BTTS Milford meccseinek 0%-án és Kruger United meccseinek 50%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Milford és Kruger United?
Az utolsó öt meccsen Milford 1 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,50 pont meccsenként). Kruger United mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (0,50 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Milford–Kruger United meccshez?
Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.


