Kolumbia - Categoria Primera AEstadio Nemesio Camacho El CampínAz adatok állapota: 2026. október 15.

Millonarios - Jaguares de Córdoba: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Millonarios–Jaguares de Córdoba: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Millonarios a(z) Categoria Primera A (Kolumbia) sorozatban játszik a(z) Jaguares de Córdoba ellen. A mérkőzést 2026. október 17. napjára tűzték ki. Helyszín: Estadio Nemesio Camacho El Campín.

Aktuális forma

Millonarios: 2-3-0, 1,80 pont mérkőzésenként. Jaguares de Córdoba: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Millonarios: 1,52 szerzett és 1,06 kapott gól mérkőzésenként. Jaguares de Córdoba: 1,10 szerzett és 1,77 kapott gól. Ligaátlag: 2,55 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Millonarios 61%, Jaguares de Córdoba 55%. Over 2.5: Millonarios 48%, Jaguares de Córdoba 55%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 48%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Millonarios 1,64, Jaguares de Córdoba 1,13. Lövések mérkőzésenként: Millonarios 15,5, Jaguares de Córdoba 10,9. Átlagos labdabirtoklás: Millonarios 49%, Jaguares de Córdoba 45%.

Első és második félidő

Millonarios: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 0,91. Jaguares de Córdoba: félidei vezetés 19%, második félidei gólok 0,65.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Millonarios esetében 46-60 (13), Jaguares de Córdoba esetében pedig 76-90+ (11). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Categoria Primera A: 2,55 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 48%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-1. Átlagos gólszám: 1,00, BTTS: 0%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(1.19)
(6.10)
(13.20)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

MillonariosJaguares de Córdoba
1.52Szerzett gól / meccs1.1
MillonariosJaguares de Córdoba
1.06Kapott gól / meccs1.77
MillonariosJaguares de Córdoba
49%Átlagos labdabirtoklás45%
MillonariosJaguares de Córdoba
5.91Kaput eltaláló lövések / meccs3.65
MillonariosJaguares de Córdoba

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

15.48Lövések meccsenként10.9
MillonariosJaguares de Córdoba
5.91Kaput eltaláló lövések3.65
MillonariosJaguares de Córdoba
9.8%Lövésértékesítés10.1%
MillonariosJaguares de Córdoba
49%Labdabirtoklás45%
MillonariosJaguares de Córdoba
1.64xG szerzett1.13
MillonariosJaguares de Córdoba
1.11xG kapott1.67
MillonariosJaguares de Córdoba

Lövésminőség

Millonarios: TámadóJaguares de Córdoba: Kiegyensúlyozott
MillonariosJaguares de Córdoba
Pontosság (kaput eltaláló lövések)38%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.10
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.260.30

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Millonarios 125%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.8 pont / meccs - Millonarios · 0.8 pont / meccs - Jaguares de Córdoba

Millonarios
WWDDD
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
36% W36% D27% L
Idény (Gy-D-V)
12-12-9
1.45 pont / meccs · gólkülönbség +15
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-3-0
1.80 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
8-5-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-2-1
LWDDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.8Kapott gólok: 1.0xG: 1.57Ellenfél xG-je: 1.27BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Jaguares de Córdoba
DLLLW
Idénybeli eredménybontás
23% W23% D55% L
Idény (Gy-D-V)
7-7-17
0.90 pont / meccs · gólkülönbség -21
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-3-11
Utolsó 5 idegenben
0-1-4
LLDLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 2.0xG: 1.19Ellenfél xG-je: 2.03BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Millonarios 38%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.52 gól / meccs - Millonarios · 1.1 gól / meccs - Jaguares de Córdoba

Millonarios 67%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.06 gól / meccs - Millonarios · 1.77 gól / meccs - Jaguares de Córdoba

Millonarios gólszerzési profilja: nagyon erős

Millonarios a meccsek 85%-án szerez gólt (28 a 33 meccsből), míg Jaguares de Córdoba 16%-ban tart Clean sheetet (5 a 31 meccsből).

Jaguares de Córdoba gólszerzési profilja: erős

Jaguares de Córdoba a meccsek 71%-án szerez gólt (22 a 31 meccsből), míg Millonarios 33%-ban tart Clean sheetet (11 a 33 meccsből).

50Szerzett gólok (idény)34
MillonariosJaguares de Córdoba
35Kapott gólok (idény)55
MillonariosJaguares de Córdoba
2.58Átlagos gólszám a meccsen2.87
MillonariosJaguares de Córdoba
9Szerzett gólok (utolsó 5)7
MillonariosJaguares de Córdoba
5Kapott gólok (utolsó 5)10
MillonariosJaguares de Córdoba

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

85%1 gól71%
MillonariosJaguares de Córdoba
45%2 gól29%
MillonariosJaguares de Córdoba
12%3 gól10%
MillonariosJaguares de Córdoba
6%4 gól0%
MillonariosJaguares de Córdoba

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

67%1 gól84%
MillonariosJaguares de Córdoba
30%2 gól65%
MillonariosJaguares de Córdoba
9%3 gól23%
MillonariosJaguares de Córdoba
0%4 gól3%
MillonariosJaguares de Córdoba

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

18%BTTS a félidőben26%
MillonariosJaguares de Córdoba
3%BTTS mindkét félidőben10%
MillonariosJaguares de Córdoba
27%Mindkét félidőben gólt szerzett16%
MillonariosJaguares de Córdoba

BTTS és gólszám

42%Legalább 3 gól és BTTS45%
MillonariosJaguares de Córdoba
6%Legalább 3 gól BTTS nélkül10%
MillonariosJaguares de Córdoba
80%BTTS – legutóbbi 580%
MillonariosJaguares de Córdoba

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

58%Legalább 1 gól a félidő előtt71%
MillonariosJaguares de Córdoba
27%Legalább 2 gól a félidő előtt35%
MillonariosJaguares de Córdoba
12%Legalább 3 gól a félidő előtt13%
MillonariosJaguares de Córdoba

2. félidő

85%Legalább 1 gól a félidő után84%
MillonariosJaguares de Córdoba
48%Legalább 2 gól a félidő után55%
MillonariosJaguares de Córdoba
15%Legalább 3 gól a félidő után23%
MillonariosJaguares de Córdoba

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Millonarios 43%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.52 pont / meccs - Millonarios · 1.06 pont / meccs - Jaguares de Córdoba

Millonarios — félidei állapot
33% vezet52% döntetlenre áll15% hátrányban van
Jaguares de Córdoba — félidei állapot
19% vezet48% döntetlenre áll32% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.52Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.06
MillonariosJaguares de Córdoba
0.61Szerzett gólok (1. félidő)0.45
MillonariosJaguares de Córdoba
0.39Kapott gólok (1. félidő)0.74
MillonariosJaguares de Córdoba
1Átlagos gólszám (1. félidő)1.19
MillonariosJaguares de Córdoba
70%Kapott gól nélküli félidő előtt45%
MillonariosJaguares de Córdoba
55%Nem szerzett gólt a félidő előtt58%
MillonariosJaguares de Córdoba

Félidő után (2. félidő)

1.55Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0.94
MillonariosJaguares de Córdoba
0.91Szerzett gólok (2. félidő)0.65
MillonariosJaguares de Córdoba
0.67Kapott gólok (2. félidő)1.03
MillonariosJaguares de Córdoba
1.58Átlagos gólszám (2. félidő)1.68
MillonariosJaguares de Córdoba
45%Kapott gól nélküli félidő után26%
MillonariosJaguares de Córdoba
33%Nem szerzett gólt a félidő után55%
MillonariosJaguares de Córdoba

Millonarios — második félidei eredmények

39% W36% D24% L
50
Félidei pontok
20
Félidei gólok
+7
Gólkülönbség (1. félidő)
51
Második félidei pontok
+8
Gólkülönbség (2. félidő)
1.52
PPG a félidő előtt
Előny megtartása109%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 36%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Jaguares de Córdoba — második félidei eredmények

19% W35% D45% L
33
Félidei pontok
14
Félidei gólok
-9
Gólkülönbség (1. félidő)
29
Második félidei pontok
-12
Gólkülönbség (2. félidő)
1.06
PPG a félidő előtt
Előny megtartása121%

A meccsek 19%-án vezet a félidőben, és ezek 23%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Millonarios — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.801.60
Szerzett gól / meccs0.81.0
Kapott gól / meccs0.40.6
Átlagos gólszám a meccsen1.21.6
1 gól60%80%
2 gól40%60%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%40%
Nem szerzett gólt40%40%
Gólkülönbség+2+2
Félidő: 40% vezet - 60% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 4
Jaguares de Córdoba — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.200.80
Szerzett gól / meccs0.60.8
Kapott gól / meccs0.61.4
Átlagos gólszám a meccsen1.22.2
1 gól80%100%
2 gól40%60%
3 gól0%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%0%
Nem szerzett gólt40%60%
Gólkülönbség0-3
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Millonarios
SzerzettKapott
4
2
0-15
7
3
16-30
9
8
31-45
13
8
46-60
7
7
61-75
10
7
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (13 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (8). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.

Jaguares de Córdoba
SzerzettKapott
4
9
0-15
5
7
16-30
5
7
31-45
5
8
46-60
4
11
61-75
11
13
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (11 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (13). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.73
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.6 : 1.1
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
107%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
58%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-63%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
60%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
4%
0:0 kockázat
körülbelül minden 25. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Millonarios

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.53
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.07
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-18.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.12
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.05
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
101%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
102%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.35
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 20%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 8% az első 15 percben esik.
20%

Jaguares de Córdoba

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.54
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.13
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.03
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.10
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
106%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
117%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.10
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 32%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 12% az első 15 percben esik.
32%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Categoria Primera A átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

MillonariosLigaJaguares de Córdoba
Átlagos gólszám a meccsen• 2.582.55▲ 2.87
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 61%55%• 55%
Legalább 3 gól (Over 2.5)• 48%48%▲ 55%
Clean sheetek▲ 33%27%▼ 16%
Gól a félidő előtt▼ 58%67%▲ 71%
Gól a félidő után▲ 85%78%▲ 84%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.55
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
48%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
27%
Clean sheetek
1.51
Hazai gólok / mérkőzés
1.04
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+45%
Hazai támadói előny
+31%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
67%
1 gól
35%
2 gól
11%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
78%
1 gól
40%
2 gól
15%
3 gól
5%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Millonarios 0 - 0 - 1 Jaguares de Córdoba. Átlagos gólszám 1.00, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

GYIK

Mikor játszik egymással Millonarios és Jaguares de Córdoba?

Millonarios 2026. október 17. napján, a(z) Estadio Nemesio Camacho El Campín stadionban találkozik Jaguares de Córdoba csapatával a(z) Categoria Primera A keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Millonarios–Jaguares de Córdoba meccs előtt?

Millonarios átlagosan 1,52 gólt szerez meccsenként, Jaguares de Córdoba pedig 1,10-at. A(z) Categoria Primera A átlaga 2,55 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 48%-án fordul elő. A BTTS Millonarios meccseinek 61%-án és Jaguares de Córdoba meccseinek 55%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Millonarios és Jaguares de Córdoba?

Az utolsó öt meccsen Millonarios 2 győzelmet, 3 döntetlent és 0 vereséget ért el (1,80 pont meccsenként). Jaguares de Córdoba mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 3 vereség (0,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Millonarios–Jaguares de Córdoba meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Millonarios–Jaguares de Córdoba meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.