Egyesült Államok - MLSGillette StadiumAz adatok állapota: 2026. október 15.

New England Revolution - Seattle Sounders: mérkőzésstatisztikák

New England Revolution–Seattle Sounders: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

New England Revolution a(z) MLS (Egyesült Államok) sorozatban játszott a(z) Seattle Sounders ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Helyszín: Gillette Stadium. Végeredmény: 0:3.

Aktuális forma

New England Revolution: 3-0-2, 1,80 pont mérkőzésenként. Seattle Sounders: 3-2-0, 2,20 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

New England Revolution: 1,67 szerzett és 1,33 kapott gól mérkőzésenként. Seattle Sounders: 1,30 szerzett és 1,30 kapott gól. Ligaátlag: 3,22 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: New England Revolution 63%, Seattle Sounders 59%. Over 2.5: New England Revolution 70%, Seattle Sounders 44%. Ligaátlag: BTTS 63%, Over 2.5 63%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: New England Revolution 1,51, Seattle Sounders 1,59. Lövések mérkőzésenként: New England Revolution 12,5, Seattle Sounders 13,7. Átlagos labdabirtoklás: New England Revolution 50%, Seattle Sounders 51%.

Első és második félidő

New England Revolution: félidei vezetés 37%, második félidei gólok 0,96. Seattle Sounders: félidei vezetés 19%, második félidei gólok 0,81.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak New England Revolution esetében 76-90+ (14), Seattle Sounders esetében pedig 76-90+ (12). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

MLS: 3,22 gól mérkőzésenként, BTTS 63%, Over 2.5 63%.

Egymás elleni mérleg

Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A New England Revolution hazai mérkőzéseinek 69%-át megnyeri, és ezeken átlagosan 2 gólt szerez, míg a Seattle Sounders idegenben mindössze a meccsei 23%-án győz, és átlagosan 0,92 gólt lő. A hazaiak a kapu előtt is hatékonyabbak: otthon lövéseik 18%-át értékesítik, szemben a vendégek idegenbeli 8%-os mutatójával, ugyanakkor a két csapat xG-je hasonló: 1,43, illetve 1,42. Védekezésben a New England hazai pályán átlagosan 1 gólt kap, miközben ellenfelei xG-je 1,5; a Seattle idegenben 1,15 gólt enged, ellenfelei xG-je pedig 1,7, ami szintén a hazaiak mellett szól. A Seattle ugyanakkor már 5 mérkőzés óta veretlen: 3 győzelmet és 2 döntetlent jegyzett, míg a New England 3-szor nyert és 2-szer veszített. A vendégek jó sorozata növeli a döntetlen kockázatát, de a hazai és idegenbeli eredmények közötti jelentős különbség a New England győzelme felé billenti a mérleg nyelvét.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS az New England Revolution mérkőzéseinek 64%-ában, a Seattle Sounders találkozóinak pedig 54%-ában jött össze, az utóbbi 5 meccsen pedig mindkét csapatnál 80% volt ez az arány. A hazaiak átlagosan 1,64 gólt szereznek meccsenként, míg a Seattle mindössze 0,92-t, ami arra utal, hogy a vendégek gólszerzése kevésbé biztos része ennek a fogadásnak. A legutóbbi támadóformájuk azonban árnyalja a képet: a Seattle 11 gólt szerzett 5 mérkőzésen, a New England pedig ezalatt 9-et kapott. A hazaiak ugyanakkor az utóbbi 5 találkozójukon 9 gólt lőttek, miközben a Seattle 6-ot kapott, így az ő oldalukon is valós esély van a gólszerzésre. A vendégek gyengébb szezonbeli átlaga ellenére mindkét támadósor aktuális formája és a mindkét oldalon gyakran születő gólok a BTTS „igen” választás mellett szólnak.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A New England hazai pályán átlagosan 1,64 gólt szerez, míg a Seattle idegenben 1,15 gólt kap meccsenként, ami szilárd alapot ad a hazaiak gólszerzéséhez. A vendégek idegenben mindössze 0,92 gólt szereznek meccsenként, az utolsó 5 mérkőzésükön azonban átlagosan 2,2 gólt lőttek, miközben a hazaiak 1,8-at kaptak. A két csapat utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 3,6, illetve 3,4 gól esett, a New England hazai mérkőzéseinek pedig 93%-án legalább 2 gól született. A Seattle idegenbeli meccseinek 54%-án fordult elő ilyen eredmény, így az 1,5-ös határt erősebb adatok támasztják alá, mint a kockázatosabb 2,5-ös vonalat. A 3,05 gólos előrejelzés alapján a választás az 1,5 gól felettre esik.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A New England az utolsó 5 mérkőzéséből 3 alkalommal vezetett a félidőben, míg a Seattle az 5-ből 3-szor hátrányban volt az első félidő után, ami a hazaiak korai előnyére utal. A szezon egészét tekintve a hazaiak az első félidőkben átlagosan 0,64 gólt szereznek, szemben a vendégek 0,31-es átlagával; a Seattle az első félidőkben átlagosan 0,62 gólt kap. Az előny megtartása mellett szól a New England 50%-os győzelmi aránya a Seattle 23%-ával szemben, valamint a mérkőzésenkénti 1,64-es gólszerző átlaga a 0,92-vel szemben. A hazaiak átlagos xG-je 1,75, míg a Seattle mérkőzésenként 1,70 xG értékű helyzetet enged az ellenfeleinek, ami tovább erősíti az 1/1 tippet. A választás azonban nem kockázatmentes: a Seattle az utolsó 5 mérkőzéséből 4-en megnyerte a második félidőt, és a szünet után átlagosan 1,8 gólt szerzett, így továbbra is számottevő az esélye annak, hogy ledolgozza a hátrányát.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 1
1. félidő
0 : 2
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

57Labdabirtoklás (%)43
New England RevolutionSeattle Sounders
13Lövések9
New England RevolutionSeattle Sounders
5Kaput eltaláló lövések5
New England RevolutionSeattle Sounders
1.68xG1.18
New England RevolutionSeattle Sounders
8Szögletek5
New England RevolutionSeattle Sounders
69Veszélyes támadások36
New England RevolutionSeattle Sounders
6Szabálytalanságok15
New England RevolutionSeattle Sounders
1Lapok2
New England RevolutionSeattle Sounders

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

New England RevolutionSeattle Sounders
1.67Szerzett gól / meccs1.3
New England RevolutionSeattle Sounders
1.33Kapott gól / meccs1.3
New England RevolutionSeattle Sounders
50%Átlagos labdabirtoklás51%
New England RevolutionSeattle Sounders
4.89Kaput eltaláló lövések / meccs5.04
New England RevolutionSeattle Sounders
New England RevolutionSeattle Sounders

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

12.52Lövések meccsenként13.67
New England RevolutionSeattle Sounders
4.89Kaput eltaláló lövések5.04
New England RevolutionSeattle Sounders
13.3%Lövésértékesítés9.5%
New England RevolutionSeattle Sounders
50%Labdabirtoklás51%
New England RevolutionSeattle Sounders
1.51xG szerzett1.59
New England RevolutionSeattle Sounders
1.54xG kapott1.65
New England RevolutionSeattle Sounders

Lövésminőség

New England Revolution: Hatékony befejezésSeattle Sounders: Kiegyensúlyozott
New England RevolutionSeattle Sounders
Pontosság (kaput eltaláló lövések)39%37%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.340.26

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Seattle Sounders 22%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.8 pont / meccs - New England Revolution · 2.2 pont / meccs - Seattle Sounders

New England Revolution
LWWWL
Idénybeli eredménybontás
52% W15% D33% L
Idény (Gy-D-V)
14-4-9
1.70 pont / meccs · gólkülönbség +9
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-2
1.80 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
9-2-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-2-1
DWLDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.8Kapott gólok: 1.8xG: 1.72Ellenfél xG-je: 1.61BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Seattle Sounders
DDWWW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
37% W30% D33% L
Idény (Gy-D-V)
10-8-9
1.41 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-2-0
2.20 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
3-5-5
Utolsó 5 idegenben
0-3-2
LLDDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.2Kapott gólok: 1.2xG: 1.84Ellenfél xG-je: 1.77BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

New England Revolution 28%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.67 gól / meccs - New England Revolution · 1.3 gól / meccs - Seattle Sounders

New England Revolution gólszerzési profilja: nagyon erős

New England Revolution a meccsek 78%-án szerez gólt (21 a 27 meccsből), míg Seattle Sounders 26%-ban tart Clean sheetet (7 a 27 meccsből).

Seattle Sounders gólszerzési profilja: nagyon erős

Seattle Sounders a meccsek 78%-án szerez gólt (21 a 27 meccsből), míg New England Revolution 19%-ban tart Clean sheetet (5 a 27 meccsből).

45Szerzett gólok (idény)35
New England RevolutionSeattle Sounders
36Kapott gólok (idény)35
New England RevolutionSeattle Sounders
3Átlagos gólszám a meccsen2.59
New England RevolutionSeattle Sounders
9Szerzett gólok (utolsó 5)11
New England RevolutionSeattle Sounders
9Kapott gólok (utolsó 5)6
New England RevolutionSeattle Sounders

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

78%1 gól78%
New England RevolutionSeattle Sounders
48%2 gól33%
New England RevolutionSeattle Sounders
22%3 gól15%
New England RevolutionSeattle Sounders
11%4 gól4%
New England RevolutionSeattle Sounders

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

81%1 gól74%
New England RevolutionSeattle Sounders
33%2 gól37%
New England RevolutionSeattle Sounders
15%3 gól11%
New England RevolutionSeattle Sounders
4%4 gól4%
New England RevolutionSeattle Sounders

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

19%BTTS a félidőben22%
New England RevolutionSeattle Sounders
0%BTTS mindkét félidőben7%
New England RevolutionSeattle Sounders
33%Mindkét félidőben gólt szerzett19%
New England RevolutionSeattle Sounders

BTTS és gólszám

56%Legalább 3 gól és BTTS44%
New England RevolutionSeattle Sounders
15%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
New England RevolutionSeattle Sounders
80%BTTS – legutóbbi 580%
New England RevolutionSeattle Sounders

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

85%Legalább 1 gól a félidő előtt70%
New England RevolutionSeattle Sounders
44%Legalább 2 gól a félidő előtt30%
New England RevolutionSeattle Sounders
15%Legalább 3 gól a félidő előtt4%
New England RevolutionSeattle Sounders

2. félidő

85%Legalább 1 gól a félidő után78%
New England RevolutionSeattle Sounders
48%Legalább 2 gól a félidő után44%
New England RevolutionSeattle Sounders
11%Legalább 3 gól a félidő után19%
New England RevolutionSeattle Sounders

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

New England Revolution 28%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.33 pont / meccs - New England Revolution · 1.04 pont / meccs - Seattle Sounders

New England Revolution — félidei állapot
37% vezet22% döntetlenre áll41% hátrányban van
Seattle Sounders — félidei állapot
19% vezet48% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.33Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.04
New England RevolutionSeattle Sounders
0.7Szerzett gólok (1. félidő)0.48
New England RevolutionSeattle Sounders
0.78Kapott gólok (1. félidő)0.56
New England RevolutionSeattle Sounders
1.48Átlagos gólszám (1. félidő)1.04
New England RevolutionSeattle Sounders
44%Kapott gól nélküli félidő előtt44%
New England RevolutionSeattle Sounders
52%Nem szerzett gólt a félidő előtt63%
New England RevolutionSeattle Sounders

Félidő után (2. félidő)

1.74Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.56
New England RevolutionSeattle Sounders
0.96Szerzett gólok (2. félidő)0.81
New England RevolutionSeattle Sounders
0.56Kapott gólok (2. félidő)0.74
New England RevolutionSeattle Sounders
1.52Átlagos gólszám (2. félidő)1.56
New England RevolutionSeattle Sounders
56%Kapott gól nélküli félidő után52%
New England RevolutionSeattle Sounders
37%Nem szerzett gólt a félidő után41%
New England RevolutionSeattle Sounders

New England Revolution — második félidei eredmények

48% W30% D22% L
36
Félidei pontok
19
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
47
Második félidei pontok
+11
Gólkülönbség (2. félidő)
1.33
PPG a félidő előtt
Előny megtartása141%

A meccsek 37%-án vezet a félidőben, és ezek 52%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.2

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Seattle Sounders — második félidei eredmények

41% W33% D26% L
28
Félidei pontok
13
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
42
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.04
PPG a félidő előtt
Előny megtartása195%

A meccsek 19%-án vezet a félidőben, és ezek 37%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

New England Revolution — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.801.60
Szerzett gól / meccs0.61.2
Kapott gól / meccs0.61.2
Átlagos gólszám a meccsen1.22.4
1 gól100%100%
2 gól20%80%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%20%
Nem szerzett gólt40%20%
Gólkülönbség00
Félidő: 60% vezet - 0% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3
Seattle Sounders — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.802.60
Szerzett gól / meccs0.41.8
Kapott gól / meccs0.60.6
Átlagos gólszám a meccsen1.02.4
1 gól80%100%
2 gól20%80%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt80%0%
Gólkülönbség-1+6
Félidő: 20% vezet - 20% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 80% győzelem - 20% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

New England Revolution
SzerzettKapott
5
4
0-15
4
6
16-30
10
11
31-45
8
4
46-60
4
6
61-75
14
5
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (14 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (11). Késői gólok mérlege (76–90): +9 - a késői szakaszokban erős.

Seattle Sounders
SzerzettKapott
4
2
0-15
6
7
16-30
3
6
31-45
7
5
46-60
3
3
61-75
12
12
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (12 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (12). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.80
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 1.3
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
87%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
61%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-100%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
61%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
5%
0:0 kockázat
körülbelül minden 20. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

New England Revolution

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.03
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.37
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.16
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.21
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
91%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
96%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.10
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 31%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 11% az első 15 percben esik.
31%

Seattle Sounders

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.06
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.06
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-2.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.29
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.35
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
94%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
71%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.79
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 34%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 11% az első 15 percben esik.
34%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a MLS átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

New England RevolutionLigaSeattle Sounders
Átlagos gólszám a meccsen▼ 3.003.22▼ 2.59
Mindkét csapat szerzett gólt• 63%63%▼ 59%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 70%63%▼ 44%
Clean sheetek▼ 19%21%▲ 26%
Gól a félidő előtt▲ 85%78%▼ 70%
Gól a félidő után▲ 85%82%▼ 78%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.22
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
63%
Mindkét csapat szerzett gólt
63%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
21%
Clean sheetek
1.84
Hazai gólok / mérkőzés
1.39
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+32%
Hazai támadói előny
+24%
Hazai védekezési előny
+18%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
78%
1 gól
43%
2 gól
18%
3 gól
6%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
82%
1 gól
53%
2 gól
24%
3 gól
10%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Seattle SoundersGólHassani Dotson
  2. Seattle SoundersSárga lapCristian Roldu00e1n
  3. New England RevolutionSárga lapWilliam Sands
  4. Seattle SoundersSárga lapHassani Dotson
  5. Seattle SoundersCsereBeállt: Snyder BrunellLejött: Sebastian Gomez
  6. New England RevolutionCsereBeállt: Ilay FeingoldLejött: Matt Polster
  7. Seattle SoundersCsereBeállt: Paul Joseph Arriola HendricksLejött: Jordan Perry Morris
  8. Seattle SoundersCsereBeállt: Stuart HawkinsLejött: Yeimar Pastor Gómez Andrade
  9. New England RevolutionCsereBeállt: Judah SiqueiraLejött: Jackson Yueill
  10. Seattle SoundersGólDejan JoveljićGólpassz: Paul Joseph Arriola Hendricks
  11. New England RevolutionCsereBeállt: Dániel GazdagLejött: Luca Daniel Langoni

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

GYIK

Mi lett a(z) New England Revolution–Seattle Sounders meccs eredménye?

A(z) MLS meccse New England Revolution 0:3 Seattle Sounders eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) New England Revolution–Seattle Sounders meccs előtt?

New England Revolution átlagosan 1,67 gólt szerez meccsenként, Seattle Sounders pedig 1,30-at. A(z) MLS átlaga 3,22 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 63%-án fordul elő. A BTTS New England Revolution meccseinek 63%-án és Seattle Sounders meccseinek 59%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg New England Revolution és Seattle Sounders?

Az utolsó öt meccsen New England Revolution 3 győzelmet, 0 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,80 pont meccsenként). Seattle Sounders mérlege: 3 győzelem, 2 döntetlen és 0 vereség (2,20 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) New England Revolution–Seattle Sounders meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.