Argentína - Primera DivisiónEstadio Marcelo Alberto BielsaAz adatok állapota: 2026. október 18.

Newell's Old Boys - Central Córdoba SdE: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Newell's Old Boys–Central Córdoba SdE: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Newell's Old Boys a(z) Primera División (Argentína) sorozatban játszik a(z) Central Córdoba SdE ellen. A mérkőzést 2026. október 19. napjára tűzték ki. Helyszín: Estadio Marcelo Alberto Bielsa.

Aktuális forma

Newell's Old Boys: 1-3-1, 1,20 pont mérkőzésenként. Central Córdoba SdE: 0-3-2, 0,60 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Newell's Old Boys: 0,93 szerzett és 1,29 kapott gól mérkőzésenként. Central Córdoba SdE: 0,75 szerzett és 1,32 kapott gól. Ligaátlag: 2,16 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Newell's Old Boys 50%, Central Córdoba SdE 36%. Over 2.5: Newell's Old Boys 32%, Central Córdoba SdE 32%. Ligaátlag: BTTS 47%, Over 2.5 38%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Newell's Old Boys 1,22, Central Córdoba SdE 1,26. Lövések mérkőzésenként: Newell's Old Boys 10,1, Central Córdoba SdE 11,1. Átlagos labdabirtoklás: Newell's Old Boys 46%, Central Córdoba SdE 44%.

Első és második félidő

Newell's Old Boys: félidei vezetés 14%, második félidei gólok 0,71. Central Córdoba SdE: félidei vezetés 11%, második félidei gólok 0,50.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Newell's Old Boys esetében 76-90+ (14), Central Córdoba SdE esetében pedig 31-45+ (6). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Primera División: 2,16 gól mérkőzésenként, BTTS 47%, Over 2.5 38%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-1-1. Átlagos gólszám: 2,67, BTTS: 67%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(1.86)
(3.28)
(4.90)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0.93Szerzett gól / meccs0.75
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
1.29Kapott gól / meccs1.32
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
46%Átlagos labdabirtoklás44%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
3.29Kaput eltaláló lövések / meccs3.04
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

10.11Lövések meccsenként11.11
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
3.29Kaput eltaláló lövések3.04
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
9.2%Lövésértékesítés6.8%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
46%Labdabirtoklás44%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
1.22xG szerzett1.26
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
1.49xG kapott1.75
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Lövésminőség

Newell's Old Boys: KiegyensúlyozottCentral Córdoba SdE: Kiegyensúlyozott
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
Pontosság (kaput eltaláló lövések)33%27%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.280.25

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Newell's Old Boys 100%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Newell's Old Boys · 0.6 pont / meccs - Central Córdoba SdE

Newell's Old Boys
DDWDL
Idénybeli eredménybontás
25% W39% D36% L
Idény (Gy-D-V)
7-11-10
1.14 pont / meccs · gólkülönbség -10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-3-1
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
4-7-3
Utolsó 5 hazai pályán
2-3-0
DWWDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 0.6xG: 1.16Ellenfél xG-je: 1.01BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Central Córdoba SdE
LLDDD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
21% W29% D50% L
Idény (Gy-D-V)
6-8-14
0.93 pont / meccs · gólkülönbség -16
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-3-2
0.60 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-5-8
Utolsó 5 idegenben
1-2-2
WLDLD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 1.8xG: 1.92Ellenfél xG-je: 1.49BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Newell's Old Boys 24%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.93 gól / meccs - Newell's Old Boys · 0.75 gól / meccs - Central Córdoba SdE

Newell's Old Boys gólszerzési profilja: erős

Newell's Old Boys a meccsek 64%-án szerez gólt (18 a 28 meccsből), míg Central Córdoba SdE 29%-ban tart Clean sheetet (8 a 28 meccsből).

Central Córdoba SdE gólszerzési profilja: erős

Central Córdoba SdE a meccsek 50%-án szerez gólt (14 a 28 meccsből), míg Newell's Old Boys 25%-ban tart Clean sheetet (7 a 28 meccsből).

26Szerzett gólok (idény)21
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
36Kapott gólok (idény)37
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
2.21Átlagos gólszám a meccsen2.07
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
3Szerzett gólok (utolsó 5)6
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
3Kapott gólok (utolsó 5)9
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

64%1 gól50%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
21%2 gól18%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
7%3 gól4%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0%4 gól4%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

75%1 gól71%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
36%2 gól39%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
11%3 gól14%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
4%4 gól4%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

4%BTTS a félidőben11%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
4%BTTS mindkét félidőben4%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
7%Mindkét félidőben gólt szerzett4%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

BTTS és gólszám

25%Legalább 3 gól és BTTS29%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
7%Legalább 3 gól BTTS nélkül4%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
40%BTTS – legutóbbi 580%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

50%Legalább 1 gól a félidő előtt50%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
14%Legalább 2 gól a félidő előtt29%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
7%Legalább 3 gól a félidő előtt7%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

2. félidő

82%Legalább 1 gól a félidő után61%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
50%Legalább 2 gól a félidő után36%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
18%Legalább 3 gól a félidő után11%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Newell's Old Boys — félidei állapot
14% vezet50% döntetlenre áll36% hátrányban van
Central Córdoba SdE — félidei állapot
11% vezet57% döntetlenre áll32% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.93Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.89
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0.21Szerzett gólok (1. félidő)0.25
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0.5Kapott gólok (1. félidő)0.64
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0.71Átlagos gólszám (1. félidő)0.89
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
61%Kapott gól nélküli félidő előtt57%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
86%Nem szerzett gólt a félidő előtt82%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Félidő után (2. félidő)

1.43Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.18
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0.71Szerzett gólok (2. félidő)0.5
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
0.79Kapott gólok (2. félidő)0.68
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
1.5Átlagos gólszám (2. félidő)1.18
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
43%Kapott gól nélküli félidő után57%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE
43%Nem szerzett gólt a félidő után64%
Newell's Old BoysCentral Córdoba SdE

Newell's Old Boys — második félidei eredmények

36% W36% D29% L
26
Félidei pontok
6
Félidei gólok
-8
Gólkülönbség (1. félidő)
40
Második félidei pontok
-2
Gólkülönbség (2. félidő)
0.93
PPG a félidő előtt
Előny megtartása179%

A meccsek 14%-án vezet a félidőben, és ezek 25%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Central Córdoba SdE — második félidei eredmények

21% W54% D25% L
25
Félidei pontok
7
Félidei gólok
-11
Gólkülönbség (1. félidő)
33
Második félidei pontok
-5
Gólkülönbség (2. félidő)
0.89
PPG a félidő előtt
Előny megtartása191%

A meccsek 11%-án vezet a félidőben, és ezek 21%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Newell's Old Boys — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.001.60
Szerzett gól / meccs0.20.4
Kapott gól / meccs0.40.2
Átlagos gólszám a meccsen0.60.6
1 gól60%60%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%80%
Nem szerzett gólt80%60%
Gólkülönbség-1+1
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1
Central Córdoba SdE — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.601.20
Szerzett gól / meccs0.60.6
Kapott gól / meccs1.20.6
Átlagos gólszám a meccsen1.81.2
1 gól80%60%
2 gól60%40%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%40%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség-30
Félidő: 0% vezet - 60% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 60% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Newell's Old Boys
SzerzettKapott
2
1
0-15
2
3
16-30
2
10
31-45
5
9
46-60
1
6
61-75
14
7
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (14 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (10). Késői gólok mérlege (76–90): +7 - a késői szakaszokban erős.

Central Córdoba SdE
SzerzettKapott
0
8
0-15
1
4
16-30
6
6
31-45
5
6
46-60
4
4
61-75
5
9
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (9). Késői gólok mérlege (76–90): -4 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.15
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.1 : 1.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
99%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
43%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+25%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
32%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
18%
0:0 kockázat
körülbelül minden 6. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Newell's Old Boys

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.27
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.09
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+3.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.29
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.20
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
77%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
136%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.06
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.5
Késői gólok
A csapat góljainak 54%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 8% az első 15 percben esik.
54%

Central Córdoba SdE

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.49
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.08
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+5.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.51
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.43
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
79%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
109%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.33
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.3
Késői gólok
A csapat góljainak 24%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
24%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Primera División átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Newell's Old BoysLigaCentral Córdoba SdE
Átlagos gólszám a meccsen• 2.212.16• 2.07
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 50%47%▼ 36%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 32%38%▼ 32%
Clean sheetek▼ 25%33%▼ 29%
Gól a félidő előtt▼ 50%61%▼ 50%
Gól a félidő után▲ 82%73%▼ 61%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.16
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
47%
Mindkét csapat szerzett gólt
38%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
33%
Clean sheetek
1.21
Hazai gólok / mérkőzés
0.95
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+27%
Hazai támadói előny
+21%
Hazai védekezési előny
+15%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
61%
1 gól
22%
2 gól
5%
3 gól
1%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
38%
2 gól
12%
3 gól
3%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (3): Newell's Old Boys 1 - 1 - 1 Central Córdoba SdE. Átlagos gólszám 2.67, mindkét csapat gólt szerzett 67% meccs.

Central Córdoba SdE
1 : 3
Newell's Old Boys
Newell's Old Boys
1 : 1
CA Central Córdoba de Santiago del Estero
CA Central Córdoba de Santiago del Estero
2 : 0
Newell's Old Boys

GYIK

Mikor játszik egymással Newell's Old Boys és Central Córdoba SdE?

Newell's Old Boys 2026. október 19. napján, a(z) Estadio Marcelo Alberto Bielsa stadionban találkozik Central Córdoba SdE csapatával a(z) Primera División keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Newell's Old Boys és Central Córdoba SdE egymás elleni mérlege?

Az utolsó 3 egymás elleni meccsen Newell's Old Boys 1 alkalommal nyert, Central Córdoba SdE 1 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,67 gól esett, és 67%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Newell's Old Boys–Central Córdoba SdE meccs előtt?

Newell's Old Boys átlagosan 0,93 gólt szerez meccsenként, Central Córdoba SdE pedig 0,75-at. A(z) Primera División átlaga 2,16 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 38%-án fordul elő. A BTTS Newell's Old Boys meccseinek 50%-án és Central Córdoba SdE meccseinek 36%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Newell's Old Boys és Central Córdoba SdE?

Az utolsó öt meccsen Newell's Old Boys 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Central Córdoba SdE mérlege: 0 győzelem, 3 döntetlen és 2 vereség (0,60 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Newell's Old Boys–Central Córdoba SdE meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.