Anglia - Premier LeagueThe City GroundAz adatok állapota: 2026. október 15.

Nottingham Forest - Arsenal: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Nottingham Forest–Arsenal: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Nottingham Forest a(z) Premier League (Anglia) sorozatban játszik a(z) Arsenal ellen. A mérkőzést 2026. október 18. napjára tűzték ki. Helyszín: The City Ground.

Aktuális forma

Nottingham Forest: 1-2-2, 1,00 pont mérkőzésenként. Arsenal: 4-0-1, 2,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Nottingham Forest: 0,83 szerzett és 1,33 kapott gól mérkőzésenként. Arsenal: 1,67 szerzett és 0,83 kapott gól. Ligaátlag: 2,95 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Nottingham Forest 50%, Arsenal 33%. Over 2.5: Nottingham Forest 50%, Arsenal 67%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 57%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Nottingham Forest 1,75, Arsenal 1,56. Lövések mérkőzésenként: Nottingham Forest 17,7, Arsenal 13,0. Átlagos labdabirtoklás: Nottingham Forest 49%, Arsenal 59%.

Első és második félidő

Nottingham Forest: félidei vezetés 17%, második félidei gólok 0,50. Arsenal: félidei vezetés 17%, második félidei gólok 1,17.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Nottingham Forest esetében 0-15 (1), Arsenal esetében pedig 46-60 (4). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Premier League: 2,95 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 57%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-1. Átlagos gólszám: 1,50, BTTS: 0%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(5.69)
(4.26)
(1.65)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Nottingham ForestArsenal
0.83Szerzett gól / meccs1.67
Nottingham ForestArsenal
1.33Kapott gól / meccs0.83
Nottingham ForestArsenal
49%Átlagos labdabirtoklás59%
Nottingham ForestArsenal
3.83Kaput eltaláló lövések / meccs5
Nottingham ForestArsenal

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

17.67Lövések meccsenként13
Nottingham ForestArsenal
3.83Kaput eltaláló lövések5
Nottingham ForestArsenal
4.7%Lövésértékesítés12.8%
Nottingham ForestArsenal
49%Labdabirtoklás59%
Nottingham ForestArsenal
1.75xG szerzett1.56
Nottingham ForestArsenal
1.29xG kapott1.17
Nottingham ForestArsenal

Lövésminőség

Nottingham Forest: TámadóArsenal: Kiegyensúlyozott
Nottingham ForestArsenal
Pontosság (kaput eltaláló lövések)22%38%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.100.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.220.33

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Arsenal 140%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1 pont / meccs - Nottingham Forest · 2.4 pont / meccs - Arsenal

Nottingham Forest
DDWLL
Idénybeli eredménybontás
17% W33% D50% L
Idény (Gy-D-V)
1-2-3
0.83 pont / meccs · gólkülönbség -3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-2-2
1.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-1-2
Utolsó 5 hazai pályán
0-1-2
LDL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.4xG: 1.84Ellenfél xG-je: 1.31BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Arsenal
WWWLW
Idénybeli eredménybontás
83% W0% D17% L
Idény (Gy-D-V)
5-0-1
2.50 pont / meccs · gólkülönbség +5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
4-0-1
2.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-0-1
Utolsó 5 idegenben
2-0-1
WWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 1.0xG: 1.44Ellenfél xG-je: 1.29BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Arsenal 101%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.83 gól / meccs - Nottingham Forest · 1.67 gól / meccs - Arsenal

Arsenal 60%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.33 gól / meccs - Nottingham Forest · 0.83 gól / meccs - Arsenal

Nottingham Forest gólszerzési profilja: vegyes

Nottingham Forest a meccsek 50%-án szerez gólt (3 a 6 meccsből), míg Arsenal 50%-ban tart Clean sheetet (3 a 6 meccsből).

Arsenal gólszerzési profilja: nagyon erős

Arsenal a meccsek 83%-án szerez gólt (5 a 6 meccsből), míg Nottingham Forest 17%-ban tart Clean sheetet (1 a 6 meccsből).

5Szerzett gólok (idény)10
Nottingham ForestArsenal
8Kapott gólok (idény)5
Nottingham ForestArsenal
2.17Átlagos gólszám a meccsen2.5
Nottingham ForestArsenal
5Szerzett gólok (utolsó 5)7
Nottingham ForestArsenal
7Kapott gólok (utolsó 5)5
Nottingham ForestArsenal

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

50%1 gól83%
Nottingham ForestArsenal
33%2 gól67%
Nottingham ForestArsenal
0%3 gól17%
Nottingham ForestArsenal
0%4 gól0%
Nottingham ForestArsenal

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

83%1 gól50%
Nottingham ForestArsenal
33%2 gól17%
Nottingham ForestArsenal
17%3 gól17%
Nottingham ForestArsenal
0%4 gól0%
Nottingham ForestArsenal

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

17%BTTS a félidőben17%
Nottingham ForestArsenal
0%BTTS mindkét félidőben0%
Nottingham ForestArsenal
17%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
Nottingham ForestArsenal

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS33%
Nottingham ForestArsenal
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül33%
Nottingham ForestArsenal
60%BTTS – legutóbbi 540%
Nottingham ForestArsenal

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

33%Legalább 1 gól a félidő előtt50%
Nottingham ForestArsenal
17%Legalább 2 gól a félidő előtt50%
Nottingham ForestArsenal
17%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Nottingham ForestArsenal

2. félidő

83%Legalább 1 gól a félidő után100%
Nottingham ForestArsenal
33%Legalább 2 gól a félidő után33%
Nottingham ForestArsenal
33%Legalább 3 gól a félidő után17%
Nottingham ForestArsenal

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Nottingham Forest — félidei állapot
17% vezet67% döntetlenre áll17% hátrányban van
Arsenal — félidei állapot
17% vezet67% döntetlenre áll17% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.17Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.17
Nottingham ForestArsenal
0.33Szerzett gólok (1. félidő)0.5
Nottingham ForestArsenal
0.33Kapott gólok (1. félidő)0.5
Nottingham ForestArsenal
0.67Átlagos gólszám (1. félidő)1
Nottingham ForestArsenal
83%Kapott gól nélküli félidő előtt67%
Nottingham ForestArsenal
67%Nem szerzett gólt a félidő előtt67%
Nottingham ForestArsenal

Félidő után (2. félidő)

0.67Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2.5
Nottingham ForestArsenal
0.5Szerzett gólok (2. félidő)1.17
Nottingham ForestArsenal
1Kapott gólok (2. félidő)0.33
Nottingham ForestArsenal
1.5Átlagos gólszám (2. félidő)1.5
Nottingham ForestArsenal
17%Kapott gól nélküli félidő után67%
Nottingham ForestArsenal
67%Nem szerzett gólt a félidő után17%
Nottingham ForestArsenal

Nottingham Forest — második félidei eredmények

17% W17% D67% L
7
Félidei pontok
2
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
4
Második félidei pontok
-3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.17
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 17%-án vezet a félidőben, és ezek 17%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.7

A szünet után meccsenként 0.7 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Arsenal — második félidei eredmények

83% W0% D17% L
7
Félidei pontok
3
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
15
Második félidei pontok
+5
Gólkülönbség (2. félidő)
1.17
PPG a félidő előtt
Előny megtartása488%

A meccsek 17%-án vezet a félidőben, és ezek 83%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.2

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Nottingham Forest — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.200.80
Szerzett gól / meccs0.40.6
Kapott gól / meccs0.41.0
Átlagos gólszám a meccsen0.81.6
1 gól40%80%
2 gól20%40%
3 gól20%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%20%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség0-2
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 2
Arsenal — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.802.40
Szerzett gól / meccs0.21.2
Kapott gól / meccs0.60.4
Átlagos gólszám a meccsen0.81.6
1 gól40%100%
2 gól40%40%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%60%
Nem szerzett gólt80%20%
Gólkülönbség-2+4
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 80% győzelem - 0% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Nottingham Forest
SzerzettKapott
1
0
0-15
1
0
16-30
0
2
31-45
1
3
46-60
1
1
61-75
1
2
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (3). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

Arsenal
SzerzettKapott
1
1
0-15
2
0
16-30
0
2
31-45
4
2
46-60
2
0
61-75
1
0
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.33
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.8 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
79%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
42%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-36%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
42%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
9%
0:0 kockázat
körülbelül minden 11. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Nottingham Forest

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.46
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.96
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.92
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.04
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
51%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
100%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.17
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 20%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 20% az első 15 percben esik.
20%

Arsenal

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.39
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.45
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.11
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.34
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
126%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
51%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.10
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.7
Késői gólok
A csapat góljainak 10%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 10% az első 15 percben esik.
10%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Premier League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Nottingham ForestLigaArsenal
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.172.95▼ 2.50
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 50%55%▼ 33%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 50%57%▲ 67%
Clean sheetek▼ 17%27%▲ 50%
Gól a félidő előtt▼ 33%58%▼ 50%
Gól a félidő után• 83%83%▲ 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.95
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
57%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
27%
Clean sheetek
1.62
Hazai gólok / mérkőzés
1.33
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+22%
Hazai támadói előny
+18%
Hazai védekezési előny
+8%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
58%
1 gól
37%
2 gól
17%
3 gól
5%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
83%
1 gól
50%
2 gól
28%
3 gól
13%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Nottingham Forest 0 - 1 - 1 Arsenal. Átlagos gólszám 1.50, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

Nottingham Forest FC
0 : 0
Arsenal FC
Arsenal FC
3 : 0
Nottingham Forest FC

GYIK

Mikor játszik egymással Nottingham Forest és Arsenal?

Nottingham Forest 2026. október 18. napján, a(z) The City Ground stadionban találkozik Arsenal csapatával a(z) Premier League keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Nottingham Forest és Arsenal egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Nottingham Forest 0 alkalommal nyert, Arsenal 1 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 1,50 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Nottingham Forest–Arsenal meccs előtt?

Nottingham Forest átlagosan 0,83 gólt szerez meccsenként, Arsenal pedig 1,67-at. A(z) Premier League átlaga 2,95 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 57%-án fordul elő. A BTTS Nottingham Forest meccseinek 50%-án és Arsenal meccseinek 33%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Nottingham Forest és Arsenal?

Az utolsó öt meccsen Nottingham Forest 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,00 pont meccsenként). Arsenal mérlege: 4 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (2,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Nottingham Forest–Arsenal meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Nottingham Forest–Arsenal meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.