Lengyelország - 3 Liga Group 1Az adatok állapota: 2026. augusztus 31.

Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki: mérkőzésstatisztikák

Olimpia Elbląg–Wigry Suwałki: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Olimpia Elbląg a(z) 3 Liga Group 1 (Lengyelország) sorozatban játszott a(z) Wigry Suwałki ellen. A mérkőzést 2026. május 13. napján játszották. Végeredmény: 1:3.

Aktuális forma

Olimpia Elbląg: 0-0-5, 0,00 pont mérkőzésenként. Wigry Suwałki: 3-1-1, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Olimpia Elbląg: 1,30 szerzett és 1,90 kapott gól mérkőzésenként. Wigry Suwałki: 1,77 szerzett és 1,27 kapott gól. Ligaátlag: 3,34 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Olimpia Elbląg 63%, Wigry Suwałki 57%. Over 2.5: Olimpia Elbląg 60%, Wigry Suwałki 63%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 66%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Olimpia Elbląg 1,26, Wigry Suwałki 1,50. Lövések mérkőzésenként: Olimpia Elbląg 7,3, Wigry Suwałki 7,7. Átlagos labdabirtoklás: Olimpia Elbląg 36%, Wigry Suwałki 38%.

Első és második félidő

Olimpia Elbląg: félidei vezetés 30%, második félidei gólok 0,60. Wigry Suwałki: félidei vezetés 47%, második félidei gólok 0,83.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Olimpia Elbląg esetében 0-15 (8), Wigry Suwałki esetében pedig 16-30 (12). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

3 Liga Group 1: 3,34 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 66%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-1. Átlagos gólszám: 5,00, BTTS: 100%.

Félidőnként

0 : 3
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

-1Labdabirtoklás (%)-1
Olimpia ElblągWigry Suwałki
-1Lövések-1
Olimpia ElblągWigry Suwałki
-1Kaput eltaláló lövések-1
Olimpia ElblągWigry Suwałki
0xG0
Olimpia ElblągWigry Suwałki
-1Szögletek-1
Olimpia ElblągWigry Suwałki
0Veszélyes támadások0
Olimpia ElblągWigry Suwałki
-1Szabálytalanságok-1
Olimpia ElblągWigry Suwałki
-1Lapok-1
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.3Szerzett gól / meccs1.77
Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.9Kapott gól / meccs1.27
Olimpia ElblągWigry Suwałki
36%Átlagos labdabirtoklás38%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
2.5Kaput eltaláló lövések / meccs3.07
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

7.33Lövések meccsenként7.7
Olimpia ElblągWigry Suwałki
2.5Kaput eltaláló lövések3.07
Olimpia ElblągWigry Suwałki
17.7%Lövésértékesítés22.9%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
36%Labdabirtoklás38%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.26xG szerzett1.5
Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.48xG kapott1.67
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Lövésminőség

Olimpia Elbląg: KontratámadóWigry Suwałki: Kontratámadó
Olimpia ElblągWigry Suwałki
Pontosság (kaput eltaláló lövések)34%40%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.170.19
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.520.58

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Olimpia Elbląg
LLLLL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
30% W20% R50% P
Idény (Gy-D-V)
9-6-15
1.10 pont / meccs · gólkülönbség -18
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-5
0.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
5-3-7
Utolsó 5 hazai pályán
1-0-4
WLLLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 2.4xG: 1.02Ellenfél xG-je: 1.70BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Wigry Suwałki
WLDWW
Idénybeli eredménybontás
57% W17% R27% P
Idény (Gy-D-V)
17-5-8
1.87 pont / meccs · gólkülönbség +15
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-1-1
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
6-3-5
Utolsó 5 idegenben
2-1-2
LDWLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 0.6xG: 1.79Ellenfél xG-je: 1.77BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Wigry Suwałki 36%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.3 gól / meccs - Olimpia Elbląg · 1.77 gól / meccs - Wigry Suwałki

Wigry Suwałki 50%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.9 gól / meccs - Olimpia Elbląg · 1.27 gól / meccs - Wigry Suwałki

Olimpia Elbląg gólszerzési profilja: nagyon erős

Olimpia Elbląg a meccsek 80%-án szerez gólt (24 a 30 meccsből), míg Wigry Suwałki 30%-ban tart Clean sheetet (9 a 30 meccsből).

Wigry Suwałki gólszerzési profilja: nagyon erős

Wigry Suwałki a meccsek 80%-án szerez gólt (24 a 30 meccsből), míg Olimpia Elbląg 17%-ban tart Clean sheetet (5 a 30 meccsből).

39Szerzett gólok (idény)53
Olimpia ElblągWigry Suwałki
57Kapott gólok (idény)38
Olimpia ElblągWigry Suwałki
3.2Átlagos gólszám a meccsen3.03
Olimpia ElblągWigry Suwałki
3Szerzett gólok (utolsó 5)7
Olimpia ElblągWigry Suwałki
12Kapott gólok (utolsó 5)3
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

80%1 gól80%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
33%2 gól53%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
13%3 gól27%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
3%4 gól10%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

83%1 gól70%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
57%2 gól37%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
33%3 gól13%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
13%4 gól7%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

23%BTTS a félidőben27%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
7%BTTS mindkét félidőben7%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
20%Mindkét félidőben gólt szerzett33%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS50%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
10%Legalább 3 gól BTTS nélkül13%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
60%BTTS – legutóbbi 540%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

77%Legalább 1 gól a félidő előtt77%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
43%Legalább 2 gól a félidő előtt43%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
17%Legalább 3 gól a félidő előtt20%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

2. félidő

83%Legalább 1 gól a félidő után77%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
50%Legalább 2 gól a félidő után50%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
23%Legalább 3 gól a félidő után27%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Wigry Suwałki 44%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.23 pont / meccs - Olimpia Elbląg · 1.77 pont / meccs - Wigry Suwałki

Olimpia Elbląg — félidei állapot
30% vezet33% döntetlenre áll37% hátrányban van
Wigry Suwałki — félidei állapot
47% vezet37% döntetlenre áll17% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.23Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.77
Olimpia ElblągWigry Suwałki
0.67Szerzett gólok (1. félidő)0.93
Olimpia ElblągWigry Suwałki
0.77Kapott gólok (1. félidő)0.5
Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.43Átlagos gólszám (1. félidő)1.43
Olimpia ElblągWigry Suwałki
50%Kapott gól nélküli félidő előtt57%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt40%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Félidő után (2. félidő)

1.03Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.47
Olimpia ElblągWigry Suwałki
0.6Szerzett gólok (2. félidő)0.83
Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.03Kapott gólok (2. félidő)0.77
Olimpia ElblągWigry Suwałki
1.63Átlagos gólszám (2. félidő)1.6
Olimpia ElblągWigry Suwałki
40%Kapott gól nélküli félidő után47%
Olimpia ElblągWigry Suwałki
53%Nem szerzett gólt a félidő után47%
Olimpia ElblągWigry Suwałki

Olimpia Elbląg — második félidei eredmények

27% W23% R50% P
37
Félidei pontok
20
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
31
Második félidei pontok
-13
Gólkülönbség (2. félidő)
1.23
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 30%-án vezet a félidőben, és ezek 30%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Wigry Suwałki — második félidei eredmények

37% W37% R27% P
53
Félidei pontok
28
Félidei gólok
+13
Gólkülönbség (1. félidő)
44
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.77
PPG a félidő előtt
Előny megtartása121%

A meccsek 47%-án vezet a félidőben, és ezek 57%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Olimpia Elbląg — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.800.80
Szerzett gól / meccs0.20.2
Kapott gól / meccs0.81.0
Átlagos gólszám a meccsen1.01.2
1 gól80%80%
2 gól20%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%40%
Nem szerzett gólt80%80%
Gólkülönbség-3-4
Félidő: 20% vezet - 20% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1
Wigry Suwałki — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.001.40
Szerzett gól / meccs1.00.4
Kapott gól / meccs0.40.2
Átlagos gólszám a meccsen1.40.6
1 gól80%40%
2 gól40%20%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%80%
Nem szerzett gólt40%60%
Gólkülönbség+3+1
Félidő: 60% vezet - 20% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 80% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 5

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Olimpia Elbląg
SzerzettKapott
8
7
0-15
5
7
16-30
8
12
31-45
6
13
46-60
7
10
61-75
5
8
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (8 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (13). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

Wigry Suwałki
SzerzettKapott
11
4
0-15
12
2
16-30
5
9
31-45
9
7
46-60
6
6
61-75
10
10
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (12 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (10). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.12
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.3 : 1.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
93%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
60%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+61%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
64%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
4%
0:0 kockázat
körülbelül minden 25. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Olimpia Elbląg

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.22
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.38
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+4.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.04
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.42
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
70%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
128%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-1.10
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 13%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 21% az első 15 percben esik.
13%

Wigry Suwałki

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.17
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.67
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.27
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.40
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
120%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
68%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.13
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 19%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 21% az első 15 percben esik.
19%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a 3 Liga Group 1 átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Olimpia ElblągLigaWigry Suwałki
Átlagos gólszám a meccsen 3.203.34 3.03
Mindkét csapat szerzett gólt 63%62% 57%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 60%66% 63%
Clean sheetek 17%20% 30%
Gól a félidő előtt 77%74% 77%
Gól a félidő után 83%85% 77%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.34
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
62%
Mindkét csapat szerzett gólt
66%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
20%
Clean sheetek
1.86
Hazai gólok / mérkőzés
1.48
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+26%
Hazai támadói előny
+20%
Hazai védekezési előny
+7%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
74%
1 gól
45%
2 gól
16%
3 gól
4%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
85%
1 gól
56%
2 gól
30%
3 gól
11%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

Hazai csapat

Vendégcsapat

Egyéb rögzített játékosok

Bartosz Guzdek⚽ 1
Jakub Kwiatkowski⚽ 1

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Wigry SuwałkiGólBartosz Guzdek
  2. Wigry SuwałkiGólJakub Kwiatkowski

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Olimpia Elbląg 0 - 0 - 1 Wigry Suwałki. Átlagos gólszám 5.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

Wigry Suwałki
4 : 1
Olimpia Elbląg

GYIK

Mi lett a(z) Olimpia Elbląg–Wigry Suwałki meccs eredménye?

A(z) 3 Liga Group 1 meccse Olimpia Elbląg 1:3 Wigry Suwałki eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Olimpia Elbląg–Wigry Suwałki meccs előtt?

Olimpia Elbląg átlagosan 1,30 gólt szerez meccsenként, Wigry Suwałki pedig 1,77-at. A(z) 3 Liga Group 1 átlaga 3,34 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 66%-án fordul elő. A BTTS Olimpia Elbląg meccseinek 63%-án és Wigry Suwałki meccseinek 57%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Olimpia Elbląg és Wigry Suwałki?

Az utolsó öt meccsen Olimpia Elbląg 0 győzelmet, 0 döntetlent és 5 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Wigry Suwałki mérlege: 3 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Olimpia Elbląg–Wigry Suwałki meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.