Olimpija - Nafta: mérkőzésstatisztikák
Olimpija–Nafta: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Olimpija a(z) PrvaLiga (Szlovénia) sorozatban játszott a(z) Nafta ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 21. napján játszották. Helyszín: Stadion Stožice. Végeredmény: 1:0.
Aktuális forma
Olimpija: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként. Nafta: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Olimpija: 0,40 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Nafta: 2,00 szerzett és 1,60 kapott gól. Ligaátlag: 2,64 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Olimpija 20%, Nafta 60%. Over 2.5: Olimpija 0%, Nafta 60%. Ligaátlag: BTTS 56%, Over 2.5 44%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Olimpija 1,60, Nafta 1,54. Lövések mérkőzésenként: Olimpija 13,2, Nafta 11,8. Átlagos labdabirtoklás: Olimpija 55%, Nafta 43%.
Első és második félidő
Olimpija: félidei vezetés 20%, második félidei gólok 0,20. Nafta: félidei vezetés 40%, második félidei gólok 1,20.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Olimpija esetében 31-45+ (1), Nafta esetében pedig 46-60 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
PrvaLiga: 2,64 gól mérkőzésenként, BTTS 56%, Over 2.5 44%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Nafta a 4. helyen áll, míg az Olimpija a kilencedik, és az elmúlt öt mérkőzésen a vendégek 7 pontot szereztek a hazaiak 4 pontjával szemben. Az Olimpija az egész szezonban mindössze 2 gólt szerzett, míg a Nafta 10-et, idegenben pedig átlagosan 2,00 gólt szerez mérkőzésenként. A hazaiak ugyan több minőségi helyzetet alakítanak ki otthon, átlagosan 1,87-es xG-vel a Nafta 1,46-os értékével szemben, ezeket azonban mérkőzésenként mindössze 0,67 gólra váltják, és lövéseiknek csupán 4%-át értékesítik. A Nafta egyetlen idegenbeli mérkőzését sem veszítette el, az ilyen találkozók 50%-án gólt sem kapott, és átlagosan mindössze 0,50 gólt engedélyezett. A vendégek nagyobb hatékonysága – minden idegenbeli mérkőzésükön betaláltak – előnyt jelent számukra, bár az idegenbeli döntetlenek magas aránya (50%) jelentős esélyt hagy a pontok megosztására.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A BTTS „Nem” kimenetel enyhe előnyt élvez, elsősorban az Olimpija jelenlegi, egyértelműen gyengébb támadójátéka miatt: az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 0,4 gólt szerzett meccsenként, és a BTTS csak a mérkőzései 20%-án fordult elő. A Nafta támadásban jóval stabilabb, átlagosan 2,0 gólt szerez mind a szezonban, mind az utóbbi öt mérkőzésén, miközben az Olimpija a szezon egyetlen mérkőzésén sem őrizte meg kapuját kapott gól nélkül. A vendégek ugyanakkor a mérkőzéseik 50%-án nem kaptak gólt, ami tovább erősíti annak lehetőségét, hogy a hazaiak az utóbbi öt fellépésükön elért 1,52-es xG-mutatójuk ellenére sem használják ki a helyzeteiket. A Nafta védelme ugyan átlagosan 2,01 xG-t engedélyez az ellenfeleknek, ez azonban az Olimpija alacsony góltermelésével együtt enyhén amellett szól, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A legerősebb választás a 1,5 gól feletti opció, mivel mindkét csapat eddigi mérkőzésein ez a határ az esetek 100%-ában teljesült. Az átlagos xG értéke az Olimpija esetében 1,60, a Naftánál pedig 1,46, miközben az ellenfeleik rendre 1,95, illetve 2,11 xG értékű helyzeteket alakítanak ki ellenük. A Nafta az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerzett, míg az Olimpija ebben az időszakban mérkőzésenként 1,0 gólt kapott. A hazaiak azonban gyengébb támadóformában vannak: az utolsó öt meccsükön mindössze 0,4 gólt szereztek mérkőzésenként, ami csökkenti a 2,5 gól feletti opcióba vetett bizalmat. A 2,70 gólos előrejelzés egyértelmű előnyt jelez az 1,5 gól feletti opció mellett, a magasabb határoknál azonban csak mérsékelt értéket mutat.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A Nafta eredményprofilja egyértelműen jobb: mérkőzésenként átlagosan 2,0 gólt szerez, mindössze 0,5 gólt kap, még veretlen, és a találkozói 50%-át megnyeri, miközben az Olimpija mérkőzéseinek 67%-át elveszítette, és átlagosan 2,33 gólt engedett ellenfeleinek. A vendégek félidei vezetésének forgatókönyvét erősíti, hogy a Nafta az első félidők 50%-ában vezetést szerzett, míg az Olimpija az esetek 67%-ában hátrányban vonult az öltözőbe. A hazaiak jelenlegi formája ráadásul gyengébb, hiszen az utolsó öt mérkőzésükön mindössze 0,4 gólt szereztek meccsenként, szemben a Nafta 2,0 gólos átlagával. A szünet után a Nafta átlagosan 1,5 gólt szerez, és egyet sem kap, ráadásul az eddig lejátszott mérkőzéseken ebben a játékrészben mindig megnyerte a második félidőt. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a vendégek a szünet előtt előnyt alakítanak ki, és azt a lefújásig megőrzik.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Olimpija | Nafta | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 26% | 53% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.12 | 0.13 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.12 | 0.32 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Nafta 75%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
0.8 pont / meccs - Olimpija · 1.4 pont / meccs - Nafta
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Nafta 400%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
0.4 gól / meccs - Olimpija · 2 gól / meccs - Nafta
Olimpija 60%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
1 gól / meccs - Olimpija · 1.6 gól / meccs - Nafta
Olimpija a meccsek 40%-án szerez gólt (2 a 5 meccsből), míg Nafta 20%-ban tart Clean sheetet (1 a 5 meccsből).
Nafta a meccsek 80%-án szerez gólt (4 a 5 meccsből), míg Olimpija 20%-ban tart Clean sheetet (1 a 5 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Olimpija
Over / Under - Nafta
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Nafta 20%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1 pont / meccs - Olimpija · 1.2 pont / meccs - Nafta
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Olimpija — második félidei eredmények
A meccsek 20%-án vezet a félidőben, és ezek 20%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
Nafta — második félidei eredmények
A meccsek 40%-án vezet a félidőben, és ezek 40%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.00 | 0.80 |
| Szerzett gól / meccs | 0.2 | 0.2 |
| Kapott gól / meccs | 0.4 | 0.6 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.6 | 0.8 |
| 1 gól | 60% | 80% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 60% | 40% |
| Nem szerzett gólt | 80% | 80% |
| Gólkülönbség | -1 | -2 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.20 | 1.80 |
| Szerzett gól / meccs | 0.8 | 1.2 |
| Kapott gól / meccs | 1.0 | 0.6 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.8 | 1.8 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 40% | 40% |
| 3 gól | 40% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 20% | 40% |
| Nem szerzett gólt | 40% | 40% |
| Gólkülönbség | -1 | +3 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 31-45 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.
Legveszélyesebb percek 46-60 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Olimpija
Nafta
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a PrvaLiga átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Olimpija | Liga | Nafta | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 1.40 | 2.64 | ▲ 3.60 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 20% | 56% | ▲ 60% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 44% | ▲ 60% |
| Clean sheetek | ▼ 20% | 26% | ▼ 20% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 60% | 84% | ▲ 100% |
| Gól a félidő után | ▼ 80% | 84% | ▲ 100% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Olimpija–Nafta meccs eredménye?
A(z) PrvaLiga meccse Olimpija 1:0 Nafta eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Olimpija–Nafta meccs előtt?
Olimpija átlagosan 0,40 gólt szerez meccsenként, Nafta pedig 2,00-at. A(z) PrvaLiga átlaga 2,64 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 44%-án fordul elő. A BTTS Olimpija meccseinek 20%-án és Nafta meccseinek 60%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Olimpija és Nafta?
Az utolsó öt meccsen Olimpija 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,80 pont meccsenként). Nafta mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség (1,40 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Olimpija–Nafta meccshez?
Használd ezt az oldalt a(z) Olimpija–Nafta meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.


