Görögország - Super LeagueStadio PanetolikouAz adatok állapota: 2026. október 15.

Panaitolikos - Olympiakos Piraeus: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Panaitolikos–Olympiakos Piraeus: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Panaitolikos a(z) Super League (Görögország) sorozatban játszik a(z) Olympiakos Piraeus ellen. A mérkőzést 2026. október 18. napjára tűzték ki. Helyszín: Stadio Panetolikou.

Aktuális forma

Panaitolikos: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként. Olympiakos Piraeus: 3-1-1, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Panaitolikos: 1,33 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Olympiakos Piraeus: 0,83 szerzett és 0,33 kapott gól. Ligaátlag: 2,57 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Panaitolikos 33%, Olympiakos Piraeus 17%. Over 2.5: Panaitolikos 50%, Olympiakos Piraeus 0%. Ligaátlag: BTTS 48%, Over 2.5 45%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Panaitolikos 0,98, Olympiakos Piraeus 1,96. Lövések mérkőzésenként: Panaitolikos 8,8, Olympiakos Piraeus 18,0. Átlagos labdabirtoklás: Panaitolikos 45%, Olympiakos Piraeus 59%.

Első és második félidő

Panaitolikos: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 1,00. Olympiakos Piraeus: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 0,33.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Panaitolikos esetében 76-90+ (4), Olympiakos Piraeus esetében pedig 31-45+ (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Super League: 2,57 gól mérkőzésenként, BTTS 48%, Over 2.5 45%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-2. Átlagos gólszám: 1,50, BTTS: 0%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(8.25)
(4.55)
(1.37)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

PanaitolikosOlympiakos Piraeus
1.33Szerzett gól / meccs0.83
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
1.5Kapott gól / meccs0.33
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
45%Átlagos labdabirtoklás59%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
2.67Kaput eltaláló lövések / meccs5
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

8.83Lövések meccsenként18
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
2.67Kaput eltaláló lövések5
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
15.1%Lövésértékesítés4.6%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
45%Labdabirtoklás59%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0.98xG szerzett1.96
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
1.76xG kapott0.96
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Lövésminőség

Panaitolikos: KontratámadóOlympiakos Piraeus: Domináns
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
Pontosság (kaput eltaláló lövések)30%28%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.500.17

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Olympiakos Piraeus 67%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

1.2 pont / meccs - Panaitolikos · 2 pont / meccs - Olympiakos Piraeus

Panaitolikos
WWLLL
Idénybeli eredménybontás
50% W0% D50% L
Idény (Gy-D-V)
3-0-3
1.50 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-0-1
Utolsó 5 hazai pályán
2-0-1
WWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.6xG: 1.03Ellenfél xG-je: 1.76BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Olympiakos Piraeus
WDLWW
Idénybeli eredménybontás
67% W17% D17% L
Idény (Gy-D-V)
4-1-1
2.17 pont / meccs · gólkülönbség +3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-1-1
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-1-0
Utolsó 5 idegenben
2-1-0
WDW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 0.4xG: 1.76Ellenfél xG-je: 0.99BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Panaitolikos 60%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.33 gól / meccs - Panaitolikos · 0.83 gól / meccs - Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus 355%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.5 gól / meccs - Panaitolikos · 0.33 gól / meccs - Olympiakos Piraeus

Panaitolikos gólszerzési profilja: vegyes

Panaitolikos a meccsek 67%-án szerez gólt (4 a 6 meccsből), míg Olympiakos Piraeus 67%-ban tart Clean sheetet (4 a 6 meccsből).

Olympiakos Piraeus gólszerzési profilja: nagyon erős

Olympiakos Piraeus a meccsek 83%-án szerez gólt (5 a 6 meccsből), míg Panaitolikos 33%-ban tart Clean sheetet (2 a 6 meccsből).

8Szerzett gólok (idény)5
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
9Kapott gólok (idény)2
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
2.83Átlagos gólszám a meccsen1.17
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
5Szerzett gólok (utolsó 5)4
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
8Kapott gólok (utolsó 5)2
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

67%1 gól83%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
50%2 gól0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
17%3 gól0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0%4 gól0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

67%1 gól33%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
50%2 gól0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
33%3 gól0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0%4 gól0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0%BTTS mindkét félidőben0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
33%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

BTTS és gólszám

33%Legalább 3 gól és BTTS0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
17%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
20%BTTS – legutóbbi 520%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

83%Legalább 1 gól a félidő előtt50%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
33%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után67%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
50%Legalább 2 gól a félidő után0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
17%Legalább 3 gól a félidő után0%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Olympiakos Piraeus 71%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.17 pont / meccs - Panaitolikos · 2 pont / meccs - Olympiakos Piraeus

Panaitolikos — félidei állapot
33% vezet17% döntetlenre áll50% hátrányban van
Olympiakos Piraeus — félidei állapot
50% vezet50% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.17Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)2
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0.33Szerzett gólok (1. félidő)0.5
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0.83Kapott gólok (1. félidő)0
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
1.17Átlagos gólszám (1. félidő)0.5
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
50%Kapott gól nélküli félidő előtt100%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
67%Nem szerzett gólt a félidő előtt50%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Félidő után (2. félidő)

1.67Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.33
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
1Szerzett gólok (2. félidő)0.33
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
0.67Kapott gólok (2. félidő)0.33
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
1.67Átlagos gólszám (2. félidő)0.67
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
33%Kapott gól nélküli félidő után67%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus
33%Nem szerzett gólt a félidő után67%
PanaitolikosOlympiakos Piraeus

Panaitolikos — második félidei eredmények

50% W17% D33% L
7
Félidei pontok
2
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.17
PPG a félidő előtt
Előny megtartása152%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.2

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Olympiakos Piraeus — második félidei eredmények

33% W33% D33% L
12
Félidei pontok
3
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
8
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
2.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása134%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Panaitolikos — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.40
Szerzett gól / meccs0.20.8
Kapott gól / meccs1.00.6
Átlagos gólszám a meccsen1.21.4
1 gól80%100%
2 gól40%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%40%
Nem szerzett gólt80%40%
Gólkülönbség-4+1
Félidő: 20% vezet - 20% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1
Olympiakos Piraeus — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.201.00
Szerzett gól / meccs0.60.2
Kapott gól / meccs0.00.4
Átlagos gólszám a meccsen0.60.6
1 gól60%60%
2 gól0%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%60%
Nem szerzett gólt40%80%
Gólkülönbség+3-1
Félidő: 60% vezet - 40% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Panaitolikos
SzerzettKapott
1
1
0-15
1
1
16-30
0
3
31-45
2
0
46-60
0
0
61-75
4
4
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (4 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Olympiakos Piraeus
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
3
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
2
1
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (1). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.8 : 1.2
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
78%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
25%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-25%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
56%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
6%
0:0 kockázat
körülbelül minden 17. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Panaitolikos

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.78
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.61
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.35
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.26
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
83%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
153%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.30
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.7
Késői gólok
A csapat góljainak 50%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 13% az első 15 percben esik.
50%

Olympiakos Piraeus

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+1.00
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.50
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-2.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-1.13
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.63
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
85%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
21%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.17
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 40%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
40%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Super League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

PanaitolikosLigaOlympiakos Piraeus
Átlagos gólszám a meccsen▲ 2.832.57▼ 1.17
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 33%48%▼ 17%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 50%45%▼ 0%
Clean sheetek▲ 33%29%▲ 67%
Gól a félidő előtt▲ 83%74%▼ 50%
Gól a félidő után▲ 100%76%▼ 67%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.57
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
48%
Mindkét csapat szerzett gólt
45%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
29%
Clean sheetek
1.60
Hazai gólok / mérkőzés
0.98
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+63%
Hazai támadói előny
+39%
Hazai védekezési előny
+17%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
74%
1 gól
36%
2 gól
5%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
76%
1 gól
45%
2 gól
17%
3 gól
5%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Panaitolikos 0 - 0 - 2 Olympiakos Piraeus. Átlagos gólszám 1.50, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

GYIK

Mikor játszik egymással Panaitolikos és Olympiakos Piraeus?

Panaitolikos 2026. október 18. napján, a(z) Stadio Panetolikou stadionban találkozik Olympiakos Piraeus csapatával a(z) Super League keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Panaitolikos és Olympiakos Piraeus egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Panaitolikos 0 alkalommal nyert, Olympiakos Piraeus 2 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 1,50 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Panaitolikos–Olympiakos Piraeus meccs előtt?

Panaitolikos átlagosan 1,33 gólt szerez meccsenként, Olympiakos Piraeus pedig 0,83-at. A(z) Super League átlaga 2,57 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 45%-án fordul elő. A BTTS Panaitolikos meccseinek 33%-án és Olympiakos Piraeus meccseinek 17%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Panaitolikos és Olympiakos Piraeus?

Az utolsó öt meccsen Panaitolikos 2 győzelmet, 0 döntetlent és 3 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Olympiakos Piraeus mérlege: 3 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Panaitolikos–Olympiakos Piraeus meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Panaitolikos–Olympiakos Piraeus meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.