Uruguay - Primera DivisiónEstadio Campeón del SigloAz adatok állapota: 2026. november 02.

Peñarol - Wanderers: mérkőzésstatisztikák

Peñarol címere
Peñarol
1 : 1félidő 0:0
Wanderers címere
Wanderers

Peñarol–Wanderers: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Peñarol a(z) Primera División (Uruguay) sorozatban játszott a(z) Wanderers ellen. A mérkőzést 2026. október 31. napján játszották. Helyszín: Estadio Campeón del Siglo. Végeredmény: 1:1.

Aktuális forma

Peñarol: 1-3-1, 1,20 pont mérkőzésenként. Wanderers: 2-0-3, 1,20 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Peñarol: 1,60 szerzett és 0,80 kapott gól mérkőzésenként. Wanderers: 1,20 szerzett és 1,37 kapott gól. Ligaátlag: 2,39 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Peñarol 51%, Wanderers 51%. Over 2.5: Peñarol 46%, Wanderers 49%. Ligaátlag: BTTS 51%, Over 2.5 44%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Peñarol 1,68, Wanderers 1,32. Lövések mérkőzésenként: Peñarol 14,0, Wanderers 9,7. Átlagos labdabirtoklás: Peñarol 52%, Wanderers 48%.

Első és második félidő

Peñarol: félidei vezetés 37%, második félidei gólok 0,91. Wanderers: félidei vezetés 31%, második félidei gólok 0,60.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Peñarol esetében 76-90+ (17), Wanderers esetében pedig 31-45+ (12). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Primera División: 2,39 gól mérkőzésenként, BTTS 51%, Over 2.5 44%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 5 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 4-0-1. Átlagos gólszám: 3,00, BTTS: 40%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Peñarol a mérkőzés esélyese: hazai meccseinek 56%-át megnyerte, míg a Wanderers idegenbeli találkozóinak 50%-át elveszítette. A hazaiak otthon átlagosan 1,89 gólt szereznek, 1,84-es xG mellett, a vendégek pedig idegenben átlagosan 1,78 gólt kapnak, ellenfeleik xG-je pedig 1,47. A Peñarol több veszélyt is teremt: hazai pályán átlagosan 5,94 kaput eltaláló lövést jegyez, szemben a Wanderers idegenbeli 3,61-es átlagával. A hazaiak védelme otthon meccsenként átlagosan 1,06 gólt enged, míg a Wanderers idegenben 1,22 gólt szerez. Bár a Peñarol az utolsó 5 mérkőzéséből csak 1-et nyert meg, a vendégek ugyanebben az időszakban 3 vereséget szenvedtek, és 9 gólt kaptak, ami tovább erősíti a hazai győzelem esélyét.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

Kissé valószínűbb, hogy az egyik csapat nem szerez gólt: az utóbbi 5 mérkőzésen mindkét együttes csak a találkozók 40%-án talált be. Peñarol a szezonbeli meccseinek 41%-án nem kapott gólt, az utóbbi 5 mérkőzésén pedig átlagosan mindössze 0,6 gólt kapott, ami csökkenti a Wanderers gólszerzési esélyeit. A vendégek mostanában átlagosan 1,0 gólt szereztek meccsenként, 1,11-es xG mellett, így támadójátékuk nem jelent meggyőző ellenérvet a hazaiak védekezésével szemben. Másfelől a Wanderers ebben az időszakban átlagosan 1,8 gólt kapott, ezért reális esély van rá, hogy a Peñarol betalál, ez azonban nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindkét csapat gólt szerez.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb választás a 3,5 gól alatti opció: ezt a határt a Peñarol mérkőzéseinek 88%-ában, a Wanderers találkozóinak pedig 78%-ában nem lépték át. A hazaiak átlagosan 0,94 gólt kapnak meccsenként, az utóbbi öt találkozójukon pedig átlagosan 0,6 gólt szereztek és ugyanennyit kaptak, ami nem vetít előre sokgólos mérkőzést. A vendégek ugyan átlagosan 1,78 gólt kapnak, de a Peñarol mérkőzésenkénti gólátlaga 1,18, így a Wanderers gyengébb védelme önmagában nem elegendő ahhoz, hogy négy gólra számítsunk. A becsült összesen 2,4 gól a választott határ mellett szól, bár a vendégek utóbbi öt mérkőzésének 60%-án legalább három gól született, ami növeli a kockázatot az alacsonyabb, 2,5-ös határnál.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A félidei döntetlen a legvalószínűbb: a Peñarol az utolsó 5 mérkőzéséből 4-en, a Wanderers pedig 5-ből 3-on döntetlennel vonult az öltözőbe. A teljes vizsgált időszakban ez a meccsek 53%-át, illetve 39%-át jelentette, bár a hazaiak gyakrabban vezettek a félidőben: a mérkőzések 41%-ában, szemben a vendégek 22%-ával. A Peñarol végső győzelme mellett a védekezés szól: átlagosan 0,94 gólt kap mérkőzésenként, míg a Wanderers 1,78-at, a vendégek pedig az utolsó 5 fellépésükből 3-at elveszítettek. Különösen fontos lehet a második félidő, amelyben a Wanderers legutóbb átlagosan 1,4 gólt kapott, a Peñarol viszont csak 0,4 gólt szerzett. Ezért az adatok leginkább azt a forgatókönyvet támasztják alá, hogy a félidőben döntetlen az állás, majd a hazaiak nyernek, ám a Peñarol közelmúltbeli gyenge helyzetkihasználása csökkenti a választásba vetett bizalmat.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
1 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

52Labdabirtoklás (%)48
PeñarolWanderers
18Lövések9
PeñarolWanderers
2Kaput eltaláló lövések4
PeñarolWanderers
1.97xG1.21
PeñarolWanderers
5Szögletek4
PeñarolWanderers
96Veszélyes támadások48
PeñarolWanderers
8Szabálytalanságok9
PeñarolWanderers
6Lapok1
PeñarolWanderers

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1.6Szerzett gól / meccs1.2
PeñarolWanderers
0.8Kapott gól / meccs1.37
PeñarolWanderers
52%Átlagos labdabirtoklás48%
PeñarolWanderers
5.17Kaput eltaláló lövések / meccs3.83
PeñarolWanderers

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

14Lövések meccsenként9.69
PeñarolWanderers
5.17Kaput eltaláló lövések3.83
PeñarolWanderers
11.4%Lövésértékesítés12.4%
PeñarolWanderers
52%Labdabirtoklás48%
PeñarolWanderers
1.68xG szerzett1.32
PeñarolWanderers
1.22xG kapott1.4
PeñarolWanderers

Lövésminőség

Peñarol: TámadóWanderers: Kiegyensúlyozott
PeñarolWanderers
Pontosság (kaput eltaláló lövések)37%40%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.14
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.310.31

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Peñarol
DWDLD
Idénybeli eredménybontás
57% W23% D20% L
Idény (Gy-D-V)
20-8-7
1.94 pont / meccs · gólkülönbség +28
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-3-1
1.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
10-4-4
Utolsó 5 hazai pályán
3-1-1
WLWWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 0.6xG: 1.60Ellenfél xG-je: 1.21BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Wanderers
WWLLL
Idénybeli eredménybontás
40% W23% D37% L
Idény (Gy-D-V)
14-8-13
1.43 pont / meccs · gólkülönbség -6
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-0-3
1.20 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
7-2-9
Utolsó 5 idegenben
1-1-3
LLDWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.6xG: 1.08Ellenfél xG-je: 1.33BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Peñarol 33%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.6 gól / meccs - Peñarol · 1.2 gól / meccs - Wanderers

Peñarol 71%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

0.8 gól / meccs - Peñarol · 1.37 gól / meccs - Wanderers

Peñarol gólszerzési profilja: nagyon erős

Peñarol a meccsek 80%-án szerez gólt (28 a 35 meccsből), míg Wanderers 34%-ban tart Clean sheetet (12 a 35 meccsből).

Wanderers gólszerzési profilja: erős

Wanderers a meccsek 77%-án szerez gólt (27 a 35 meccsből), míg Peñarol 34%-ban tart Clean sheetet (12 a 35 meccsből).

56Szerzett gólok (idény)42
PeñarolWanderers
28Kapott gólok (idény)48
PeñarolWanderers
2.4Átlagos gólszám a meccsen2.57
PeñarolWanderers
3Szerzett gólok (utolsó 5)5
PeñarolWanderers
3Kapott gólok (utolsó 5)8
PeñarolWanderers

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

80%1 gól77%
PeñarolWanderers
49%2 gól29%
PeñarolWanderers
23%3 gól9%
PeñarolWanderers
6%4 gól3%
PeñarolWanderers

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

66%1 gól66%
PeñarolWanderers
14%2 gól37%
PeñarolWanderers
0%3 gól17%
PeñarolWanderers
0%4 gól11%
PeñarolWanderers

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

14%BTTS a félidőben17%
PeñarolWanderers
0%BTTS mindkét félidőben3%
PeñarolWanderers
26%Mindkét félidőben gólt szerzett17%
PeñarolWanderers

BTTS és gólszám

37%Legalább 3 gól és BTTS37%
PeñarolWanderers
9%Legalább 3 gól BTTS nélkül11%
PeñarolWanderers
40%BTTS – legutóbbi 540%
PeñarolWanderers

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

69%Legalább 1 gól a félidő előtt69%
PeñarolWanderers
26%Legalább 2 gól a félidő előtt37%
PeñarolWanderers
11%Legalább 3 gól a félidő előtt3%
PeñarolWanderers

2. félidő

77%Legalább 1 gól a félidő után80%
PeñarolWanderers
34%Legalább 2 gól a félidő után40%
PeñarolWanderers
14%Legalább 3 gól a félidő után11%
PeñarolWanderers

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Peñarol 6%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.49 pont / meccs - Peñarol · 1.4 pont / meccs - Wanderers

Peñarol — félidei állapot
37% vezet37% döntetlenre áll26% hátrányban van
Wanderers — félidei állapot
31% vezet46% döntetlenre áll23% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.49Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.4
PeñarolWanderers
0.69Szerzett gólok (1. félidő)0.6
PeñarolWanderers
0.43Kapott gólok (1. félidő)0.54
PeñarolWanderers
1.11Átlagos gólszám (1. félidő)1.14
PeñarolWanderers
60%Kapott gól nélküli félidő előtt63%
PeñarolWanderers
57%Nem szerzett gólt a félidő előtt51%
PeñarolWanderers

Félidő után (2. félidő)

1.86Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.17
PeñarolWanderers
0.91Szerzett gólok (2. félidő)0.6
PeñarolWanderers
0.37Kapott gólok (2. félidő)0.83
PeñarolWanderers
1.29Átlagos gólszám (2. félidő)1.43
PeñarolWanderers
66%Kapott gól nélküli félidő után46%
PeñarolWanderers
37%Nem szerzett gólt a félidő után54%
PeñarolWanderers

Peñarol — második félidei eredmények

51% W31% D17% L
52
Félidei pontok
24
Félidei gólok
+9
Gólkülönbség (1. félidő)
65
Második félidei pontok
+19
Gólkülönbség (2. félidő)
1.49
PPG a félidő előtt
Előny megtartása154%

A meccsek 37%-án vezet a félidőben, és ezek 57%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Wanderers — második félidei eredmények

29% W31% D40% L
49
Félidei pontok
21
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
41
Második félidei pontok
-8
Gólkülönbség (2. félidő)
1.40
PPG a félidő előtt
Előny megtartása129%

A meccsek 31%-án vezet a félidőben, és ezek 40%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Peñarol — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.60
Szerzett gól / meccs0.20.4
Kapott gól / meccs0.40.2
Átlagos gólszám a meccsen0.60.6
1 gól40%60%
2 gól20%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%80%
Nem szerzett gólt80%60%
Gólkülönbség-1+1
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 1
Wanderers — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.800.20
Szerzett gól / meccs1.00.0
Kapott gól / meccs0.21.4
Átlagos gólszám a meccsen1.21.4
1 gól60%80%
2 gól60%40%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%20%
Nem szerzett gólt40%100%
Gólkülönbség+4-7
Félidő: 40% vezet - 60% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 20% döntetlenre áll - 80% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 5

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Peñarol
SzerzettKapott
7
3
0-15
10
5
16-30
7
7
31-45
10
5
46-60
5
4
61-75
17
4
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (17 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (7). Késői gólok mérlege (76–90): +13 - a késői szakaszokban erős.

Wanderers
SzerzettKapott
5
7
0-15
4
6
16-30
12
6
31-45
9
7
46-60
5
10
61-75
7
12
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (12 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (12). Késői gólok mérlege (76–90): -5 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.49
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 1.0
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
104%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
51%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+21%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
62%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
5%
0:0 kockázat
körülbelül minden 20. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Peñarol

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.46
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.34
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-16.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.08
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.42
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
121%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
75%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.74
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 30%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 13% az első 15 percben esik.
30%

Wanderers

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.08
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.09
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+4.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.12
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.03
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
112%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
104%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.23
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 17%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 12% az első 15 percben esik.
17%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Primera División átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

PeñarolLigaWanderers
Átlagos gólszám a meccsen• 2.402.39▲ 2.57
Mindkét csapat szerzett gólt• 51%51%• 51%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 46%44%▲ 49%
Clean sheetek▲ 34%29%▲ 34%
Gól a félidő előtt▲ 69%67%▲ 69%
Gól a félidő után▲ 77%73%▲ 80%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.39
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
51%
Mindkét csapat szerzett gólt
44%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
29%
Clean sheetek
1.32
Hazai gólok / mérkőzés
1.07
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+23%
Hazai támadói előny
+19%
Hazai védekezési előny
+11%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
67%
1 gól
30%
2 gól
9%
3 gól
3%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
38%
2 gól
14%
3 gól
4%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. PeñarolSárga lapEric Daian Remedi
  2. WanderersCsereBeállt: Jonás LunaLejött: Renzo Sánchez Veiga
  3. PeñarolSárga lapIgnacio Alegre
  4. WanderersCsereBeállt: Tomás HernándezLejött: Facundo Labandeira Castro

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (5): Peñarol 4 - 0 - 1 Wanderers. Átlagos gólszám 3.00, mindkét csapat gólt szerzett 40% meccs.

Peñarol
5 : 1
Wanderers
Wanderers
1 : 0
Peñarol
CA Peñarol
3 : 0
Montevideo Wanderers Fútbol Club
CA Peñarol
2 : 0
Montevideo Wanderers Fútbol Club
Montevideo Wanderers Fútbol Club
1 : 2
CA Peñarol

GYIK

Mi lett a(z) Peñarol–Wanderers meccs eredménye?

A(z) Primera División meccse Peñarol 1:1 Wanderers eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Peñarol és Wanderers egymás elleni mérlege?

Az utolsó 5 egymás elleni meccsen Peñarol 4 alkalommal nyert, Wanderers 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,00 gól esett, és 40%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Peñarol–Wanderers meccs előtt?

Peñarol átlagosan 1,60 gólt szerez meccsenként, Wanderers pedig 1,20-at. A(z) Primera División átlaga 2,39 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 44%-án fordul elő. A BTTS Peñarol meccseinek 51%-án és Wanderers meccseinek 51%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Peñarol és Wanderers?

Az utolsó öt meccsen Peñarol 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget ért el (1,20 pont meccsenként). Wanderers mérlege: 2 győzelem, 0 döntetlen és 3 vereség (1,20 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Peñarol–Wanderers meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.