Podlasie Biała Podlaska–Korona Kielce II: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Podlasie Biała Podlaska a(z) 3 Liga Group 4 (Lengyelország) sorozatban játszott a(z) Korona Kielce II ellen. A mérkőzést 2025. november 29. napján játszották. Végeredmény: 1:1.

Aktuális forma

Podlasie Biała Podlaska: 3-0-2, 1,80 pont mérkőzésenként. Korona Kielce II: 3-0-2, 1,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Podlasie Biała Podlaska: 1,61 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Korona Kielce II: 1,89 szerzett és 1,84 kapott gól. Ligaátlag: 3,29 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Podlasie Biała Podlaska 61%, Korona Kielce II 74%. Over 2.5: Podlasie Biała Podlaska 78%, Korona Kielce II 89%. Ligaátlag: BTTS 61%, Over 2.5 64%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Podlasie Biała Podlaska 1,23, Korona Kielce II 1,45. Lövések mérkőzésenként: Podlasie Biała Podlaska 6,4, Korona Kielce II 7,7. Átlagos labdabirtoklás: Podlasie Biała Podlaska 30%, Korona Kielce II 36%.

Első és második félidő

Podlasie Biała Podlaska: félidei vezetés 17%, második félidei gólok 0,67. Korona Kielce II: félidei vezetés 26%, második félidei gólok 0,47.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Podlasie Biała Podlaska esetében 0-15 (11), Korona Kielce II esetében pedig 0-15 (20). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

3 Liga Group 4: 3,29 gól mérkőzésenként, BTTS 61%, Over 2.5 64%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-0. Átlagos gólszám: 4,00, BTTS: 100%.

Félidőnként

0 : 1
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

45Labdabirtoklás (%)55
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
18Lövések15
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
6Kaput eltaláló lövések7
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.92xG1.75
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
7Szögletek4
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
51Veszélyes támadások43
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
-1Szabálytalanságok-1
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
-1Lapok-1
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.61Szerzett gól / meccs1.89
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.5Kapott gól / meccs1.84
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
30%Átlagos labdabirtoklás36%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
2.61Kaput eltaláló lövések / meccs3
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

6.39Lövések meccsenként7.74
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
2.61Kaput eltaláló lövések3
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
25.2%Lövésértékesítés24.5%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
30%Labdabirtoklás36%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.23xG szerzett1.45
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.51xG kapott1.41
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Lövésminőség

Podlasie Biała Podlaska: KontratámadóKorona Kielce II: Kontratámadó
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
Pontosság (kaput eltaláló lövések)41%39%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.190.19
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.620.63

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Podlasie Biała Podlaska
WWWLL
Idénybeli eredménybontás
50% W11% D39% L
Idény (Gy-D-V)
9-2-7
1.61 pont / meccs · gólkülönbség +2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-2
1.80 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
4-1-5
Utolsó 5 hazai pályán
2-0-3
LLLWW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 0.8xG: 1.26Ellenfél xG-je: 1.55BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Korona Kielce II
LLWWW
Idénybeli eredménybontás
47% W11% D42% L
Idény (Gy-D-V)
9-2-8
1.53 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-2
1.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
5-1-4
Utolsó 5 idegenben
3-1-1
WDWLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.2Kapott gólok: 2.0xG: 0.94Ellenfél xG-je: 2.13BTTS: 40%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Korona Kielce II 17%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.61 gól / meccs - Podlasie Biała Podlaska · 1.89 gól / meccs - Korona Kielce II

Podlasie Biała Podlaska 23%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.5 gól / meccs - Podlasie Biała Podlaska · 1.84 gól / meccs - Korona Kielce II

Podlasie Biała Podlaska gólszerzési profilja: nagyon erős

Podlasie Biała Podlaska a meccsek 78%-án szerez gólt (14 a 18 meccsből), míg Korona Kielce II 11%-ban tart Clean sheetet (2 a 19 meccsből).

Korona Kielce II gólszerzési profilja: nagyon erős

Korona Kielce II a meccsek 79%-án szerez gólt (15 a 19 meccsből), míg Podlasie Biała Podlaska 17%-ban tart Clean sheetet (3 a 18 meccsből).

29Szerzett gólok (idény)36
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
27Kapott gólok (idény)35
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
3.11Átlagos gólszám a meccsen3.74
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
5Szerzett gólok (utolsó 5)11
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
4Kapott gólok (utolsó 5)10
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

78%1 gól79%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
61%2 gól58%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
17%3 gól37%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
6%4 gól11%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

83%1 gól89%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
50%2 gól58%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
17%3 gól26%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
0%4 gól11%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

22%BTTS a félidőben21%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
0%BTTS mindkét félidőben11%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
17%Mindkét félidőben gólt szerzett32%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

BTTS és gólszám

61%Legalább 3 gól és BTTS74%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
17%Legalább 3 gól BTTS nélkül16%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
20%BTTS – legutóbbi 540%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

56%Legalább 1 gól a félidő előtt53%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
44%Legalább 2 gól a félidő előtt47%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
17%Legalább 3 gól a félidő előtt21%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

2. félidő

61%Legalább 1 gól a félidő után58%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
33%Legalább 2 gól a félidő után47%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
11%Legalább 3 gól a félidő után5%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Korona Kielce II 32%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1 pont / meccs - Podlasie Biała Podlaska · 1.32 pont / meccs - Korona Kielce II

Podlasie Biała Podlaska — félidei állapot
17% vezet50% döntetlenre áll33% hátrányban van
Korona Kielce II — félidei állapot
26% vezet53% döntetlenre áll21% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.32
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
0.5Szerzett gólok (1. félidő)0.58
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
0.67Kapott gólok (1. félidő)0.63
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.17Átlagos gólszám (1. félidő)1.21
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
56%Kapott gól nélküli félidő előtt63%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
67%Nem szerzett gólt a félidő előtt63%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Félidő után (2. félidő)

1.44Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.11
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
0.67Szerzett gólok (2. félidő)0.47
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
0.39Kapott gólok (2. félidő)0.63
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
1.06Átlagos gólszám (2. félidő)1.11
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
67%Kapott gól nélküli félidő után53%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II
61%Nem szerzett gólt a félidő után63%
Podlasie Biała PodlaskaKorona Kielce II

Podlasie Biała Podlaska — második félidei eredmények

33% W44% D22% L
18
Félidei pontok
9
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
26
Második félidei pontok
+5
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása294%

A meccsek 17%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.3

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Korona Kielce II — második félidei eredmények

16% W63% D21% L
25
Félidei pontok
11
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
21
Második félidei pontok
-3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.32
PPG a félidő előtt
Előny megtartása181%

A meccsek 26%-án vezet a félidőben, és ezek 47%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Podlasie Biała Podlaska — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.401.60
Szerzett gól / meccs0.40.6
Kapott gól / meccs0.20.2
Átlagos gólszám a meccsen0.60.8
1 gól20%60%
2 gól20%20%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%80%
Nem szerzett gólt80%60%
Gólkülönbség+1+2
Félidő: 20% vezet - 80% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 2
Korona Kielce II — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.60
Szerzett gól / meccs0.40.2
Kapott gól / meccs1.00.8
Átlagos gólszám a meccsen1.41.0
1 gól60%60%
2 gól60%40%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%40%
Nem szerzett gólt80%80%
Gólkülönbség-3-3
Félidő: 20% vezet - 40% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 60% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Podlasie Biała Podlaska
SzerzettKapott
11
11
0-15
4
8
16-30
2
1
31-45
3
2
46-60
5
1
61-75
4
4
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (11 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (11). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Korona Kielce II
SzerzettKapott
20
13
0-15
3
4
16-30
4
6
31-45
0
5
46-60
1
4
61-75
8
3
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (20 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (13). Késői gólok mérlege (76–90): +5 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.42
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.7 : 1.7
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
104%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
68%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+17%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
62%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
5%
0:0 kockázat
körülbelül minden 20. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Podlasie Biała Podlaska

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.28
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.39
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.38
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.01
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
93%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
96%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.19
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 14%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 38% az első 15 percben esik.
14%

Korona Kielce II

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.04
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.01
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.44
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.43
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
121%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
106%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.27
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 22%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 56% az első 15 percben esik.
22%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a 3 Liga Group 4 átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Podlasie Biała PodlaskaLigaKorona Kielce II
Átlagos gólszám a meccsen▼ 3.113.29▲ 3.74
Mindkét csapat szerzett gólt• 61%61%▲ 74%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 78%64%▲ 89%
Clean sheetek▼ 17%22%▼ 11%
Gól a félidő előtt▲ 56%54%• 53%
Gól a félidő után▲ 61%54%▲ 58%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.29
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
61%
Mindkét csapat szerzett gólt
64%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
22%
Clean sheetek
1.73
Hazai gólok / mérkőzés
1.56
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+11%
Hazai támadói előny
+10%
Hazai védekezési előny
+3%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
54%
1 gól
32%
2 gól
11%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
54%
1 gól
35%
2 gól
13%
3 gól
5%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 - 0 Korona Kielce II. Átlagos gólszám 4.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

Korona Kielce II
2 : 2
Podlasie Biała Podlaska

GYIK

Mi lett a(z) Podlasie Biała Podlaska–Korona Kielce II meccs eredménye?

A(z) 3 Liga Group 4 meccse Podlasie Biała Podlaska 1:1 Korona Kielce II eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Podlasie Biała Podlaska–Korona Kielce II meccs előtt?

Podlasie Biała Podlaska átlagosan 1,61 gólt szerez meccsenként, Korona Kielce II pedig 1,89-at. A(z) 3 Liga Group 4 átlaga 3,29 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 64%-án fordul elő. A BTTS Podlasie Biała Podlaska meccseinek 61%-án és Korona Kielce II meccseinek 74%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Podlasie Biała Podlaska és Korona Kielce II?

Az utolsó öt meccsen Podlasie Biała Podlaska 3 győzelmet, 0 döntetlent és 2 vereséget ért el (1,80 pont meccsenként). Korona Kielce II mérlege: 3 győzelem, 0 döntetlen és 2 vereség (1,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Podlasie Biała Podlaska–Korona Kielce II meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.