Egyesült Államok - MLS Next ProProvidence ParkAz adatok állapota: 2026. október 17.

Portland Timbers II - Austin II: mérkőzésstatisztikák

Portland Timbers II–Austin II: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Portland Timbers II a(z) MLS Next Pro (Egyesült Államok) sorozatban játszott a(z) Austin II ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 30. napján játszották. Helyszín: Providence Park. Végeredmény: 2:1.

Aktuális forma

Portland Timbers II: 3-2-0, 2,20 pont mérkőzésenként. Austin II: 3-2-0, 2,20 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Portland Timbers II: 1,38 szerzett és 1,08 kapott gól mérkőzésenként. Austin II: 2,00 szerzett és 0,79 kapott gól. Ligaátlag: 3,31 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Portland Timbers II 38%, Austin II 50%. Over 2.5: Portland Timbers II 54%, Austin II 46%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 66%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Portland Timbers II 1,66, Austin II 1,66. Lövések mérkőzésenként: Portland Timbers II 13,9, Austin II 13,6. Átlagos labdabirtoklás: Portland Timbers II 45%, Austin II 51%.

Első és második félidő

Portland Timbers II: félidei vezetés 17%, második félidei gólok 1,00. Austin II: félidei vezetés 54%, második félidei gólok 1,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Portland Timbers II esetében 61-75 (10), Austin II esetében pedig 31-45+ (12). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

MLS Next Pro: 3,31 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 66%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-1-0. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Austin II vezeti a tabellát, és az egész szezonban 24 mérkőzéséből 16-ot megnyert, míg a Portland Timbers II 13 győzelmet aratott és 4 vereséget szenvedett. A vendégek különösen megbízhatóak idegenben: egyetlen mérkőzésüket sem veszítették el, találkozóik 64%-át megnyerték, miközben meccsenként mindössze 0,36 gólt kaptak, és az idegenbeli mérkőzéseik 64%-án nem kapituláltak. A Portland hazai pályán több minőségi helyzetet alakít ki, átlagos xG-je 1,98 az Austin 1,68-as értékével szemben, ez azonban csak meccsenként 1,18 gólra elég, ráadásul hazai fellépéseinek 36%-án nem szerzett gólt. Az Austin idegenben átlagosan 1,82 gólt szerez, lövéseinek hatékonysága 13%, szemben a hazaiak 7%-os mutatójával, és az elmúlt öt mérkőzésén mindössze 2 gólt kapott. Mindkét csapat veretlen maradt az utolsó öt fordulóban, de a stabilabb védekezés és a vendégek egyértelműen jobb helyzetkihasználása előnyt jelent számukra.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS „Nem” melletti legerősebb érv az Austin II védekezése: a csapat mérkőzésenként átlagosan mindössze 0,36 gólt kap, és a meccsek 64%-án megőrzi kapuját a góltól, míg a Portland Timbers II esetében ez az arány 38%. A BTTS az Austin II mérkőzéseinek csupán 36%-án jött létre, ami jóval elmarad a 62%-os ligátlagtól, miközben mindkét csapat legutóbbi öt fellépésén ez a mutató egyaránt 40% volt. A Portland hazai pályán rendkívül hatékony, mérkőzésenként átlagosan 2,15 gólt szerez, ezért a BTTS nélküli legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a hazaiak betalálnak, az Austin II azonban nem tud válaszolni. A jelenlegi védekező forma szintén ezt a forgatókönyvet támasztja alá: a Portland az utóbbi 5 mérkőzésén 3 gólt kapott, az Austin pedig mindössze 2-t. Bár az Austin mérkőzésenként 1,68 xG értékű helyzeteket alakít ki, mindkét védelem stabil sorozata csökkenti annak esélyét, hogy mindkét csapat felkerüljön a gólszerzők közé.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb jelzés az under 3.5, mivel az Austin II idegenben átlagosan mindössze 0.36 gólt kapott meccsenként, és a mérkőzések 64%-án érintetlen maradt a hálója. Mindkét védelem aktuális formája szintén korlátozza a nyílt mérkőzés esélyét: a Portland Timbers II az utóbbi 5 mérkőzésén mindössze 3 gólt kapott, míg az Austin II csupán 2-t. A Portland támadósora a szezon során elért 2.15 gólos átlag ellenére az utóbbi öt fellépésén mérkőzésenként 1.6 gólt szerzett, az Austin pedig ebben az időszakban 1.4 gólt jegyzett. Az xG-adatok mérsékeltek maradnak, mivel a két csapat várható gólszerzési mutatója rendre 1.67 és 1.56, ugyanakkor a vendégek stabil védelme várhatóan csökkenti a hazaiak hatékonyságát. Történelmileg a Portland mérkőzéseinek 54%-a, az Austin találkozóinak pedig akár 82%-a végződött 3.5 gól alatt, ami a körülbelül 2.20 gólos előrejelzést támasztja alá.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legvalószínűbb forgatókönyv a félidei döntetlen, majd az Austin II győzelme, mivel a legutóbbi öt mérkőzésen Portland a találkozók 80%-ában döntetlenre állt 45 perc után, míg Austin esetében ez az arány 60% volt. Mindkét csapatot nehéz meglepni a szünet előtt: Portland ekkor átlagosan mindössze 0,31 gólt kap, Austin pedig 0,27-et, a vendégek pedig a mérkőzések 73%-ában kapott gól nélkül zárták az első félidőt. Austin a szezonban egyetlen mérkőzést sem veszített el, teljes meccsenként átlagosan csupán 0,36 gólt kapott, és a második félidők 91%-ában nem engedte gólt szerezni ellenfelének. Portland hazai pályán nagyon veszélyes, átlagosan 2,15 gólt szerez és a mérkőzések 69%-át megnyeri, legutóbbi gólszerző formája azonban mérkőzésenként 1,6 gólra esett vissza, ami növeli a jól védekező vendégek esélyét arra, hogy a szünet után döntsék el a mérkőzést.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 1
1. félidő
2 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

45Labdabirtoklás (%)55
Portland Timbers IIAustin II
19Lövések8
Portland Timbers IIAustin II
3Kaput eltaláló lövések4
Portland Timbers IIAustin II
1.85xG1.29
Portland Timbers IIAustin II
1Szögletek1
Portland Timbers IIAustin II
62Veszélyes támadások69
Portland Timbers IIAustin II
11Szabálytalanságok17
Portland Timbers IIAustin II
2Lapok4
Portland Timbers IIAustin II

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Portland Timbers IIAustin II
1.38Szerzett gól / meccs2
Portland Timbers IIAustin II
1.08Kapott gól / meccs0.79
Portland Timbers IIAustin II
45%Átlagos labdabirtoklás51%
Portland Timbers IIAustin II
5.13Kaput eltaláló lövések / meccs5.42
Portland Timbers IIAustin II

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

13.88Lövések meccsenként13.58
Portland Timbers IIAustin II
5.13Kaput eltaláló lövések5.42
Portland Timbers IIAustin II
9.9%Lövésértékesítés14.7%
Portland Timbers IIAustin II
45%Labdabirtoklás51%
Portland Timbers IIAustin II
1.66xG szerzett1.66
Portland Timbers IIAustin II
1.38xG kapott1.38
Portland Timbers IIAustin II

Lövésminőség

Portland Timbers II: KiegyensúlyozottAustin II: Hatékony befejezés
Portland Timbers IIAustin II
Pontosság (kaput eltaláló lövések)37%40%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.270.37

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Portland Timbers II
WWDWD
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
54% W29% D17% L
Idény (Gy-D-V)
13-7-4
1.92 pont / meccs · gólkülönbség +7
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-2-0
2.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
4-5-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-1-2
LWLWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.6Kapott gólok: 0.6xG: 1.67Ellenfél xG-je: 1.38BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Austin II
DWWDW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
67% W25% D8% L
Idény (Gy-D-V)
16-6-2
2.25 pont / meccs · gólkülönbség +29
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-2-0
2.20 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
7-4-0
Utolsó 5 idegenben
2-3-0
WWDDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 0.4xG: 1.54Ellenfél xG-je: 1.54BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Austin II 45%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.38 gól / meccs - Portland Timbers II · 2 gól / meccs - Austin II

Austin II 37%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.08 gól / meccs - Portland Timbers II · 0.79 gól / meccs - Austin II

Portland Timbers II gólszerzési profilja: erős

Portland Timbers II a meccsek 75%-án szerez gólt (18 a 24 meccsből), míg Austin II 50%-ban tart Clean sheetet (12 a 24 meccsből).

Austin II gólszerzési profilja: erős

Austin II a meccsek 96%-án szerez gólt (23 a 24 meccsből), míg Portland Timbers II 54%-ban tart Clean sheetet (13 a 24 meccsből).

33Szerzett gólok (idény)48
Portland Timbers IIAustin II
26Kapott gólok (idény)19
Portland Timbers IIAustin II
2.46Átlagos gólszám a meccsen2.79
Portland Timbers IIAustin II
8Szerzett gólok (utolsó 5)7
Portland Timbers IIAustin II
3Kapott gólok (utolsó 5)2
Portland Timbers IIAustin II

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

75%1 gól96%
Portland Timbers IIAustin II
50%2 gól63%
Portland Timbers IIAustin II
13%3 gól29%
Portland Timbers IIAustin II
0%4 gól13%
Portland Timbers IIAustin II

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

46%1 gól50%
Portland Timbers IIAustin II
29%2 gól17%
Portland Timbers IIAustin II
21%3 gól8%
Portland Timbers IIAustin II
8%4 gól4%
Portland Timbers IIAustin II

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

21%BTTS a félidőben8%
Portland Timbers IIAustin II
13%BTTS mindkét félidőben0%
Portland Timbers IIAustin II
25%Mindkét félidőben gólt szerzett25%
Portland Timbers IIAustin II

BTTS és gólszám

38%Legalább 3 gól és BTTS33%
Portland Timbers IIAustin II
17%Legalább 3 gól BTTS nélkül13%
Portland Timbers IIAustin II
40%BTTS – legutóbbi 540%
Portland Timbers IIAustin II

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

54%Legalább 1 gól a félidő előtt67%
Portland Timbers IIAustin II
25%Legalább 2 gól a félidő előtt42%
Portland Timbers IIAustin II
8%Legalább 3 gól a félidő előtt17%
Portland Timbers IIAustin II

2. félidő

75%Legalább 1 gól a félidő után83%
Portland Timbers IIAustin II
58%Legalább 2 gól a félidő után42%
Portland Timbers IIAustin II
25%Legalább 3 gól a félidő után21%
Portland Timbers IIAustin II

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Austin II 73%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.13 pont / meccs - Portland Timbers II · 1.96 pont / meccs - Austin II

Portland Timbers II — félidei állapot
17% vezet63% döntetlenre áll21% hátrányban van
Austin II — félidei állapot
54% vezet33% döntetlenre áll13% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.13Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.96
Portland Timbers IIAustin II
0.38Szerzett gólok (1. félidő)1
Portland Timbers IIAustin II
0.5Kapott gólok (1. félidő)0.29
Portland Timbers IIAustin II
0.88Átlagos gólszám (1. félidő)1.29
Portland Timbers IIAustin II
63%Kapott gól nélküli félidő előtt79%
Portland Timbers IIAustin II
63%Nem szerzett gólt a félidő előtt46%
Portland Timbers IIAustin II

Félidő után (2. félidő)

1.92Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2
Portland Timbers IIAustin II
1Szerzett gólok (2. félidő)1
Portland Timbers IIAustin II
0.58Kapott gólok (2. félidő)0.5
Portland Timbers IIAustin II
1.58Átlagos gólszám (2. félidő)1.5
Portland Timbers IIAustin II
63%Kapott gól nélküli félidő után63%
Portland Timbers IIAustin II
38%Nem szerzett gólt a félidő után33%
Portland Timbers IIAustin II

Portland Timbers II — második félidei eredmények

54% W29% D17% L
27
Félidei pontok
9
Félidei gólok
-3
Gólkülönbség (1. félidő)
46
Második félidei pontok
+10
Gólkülönbség (2. félidő)
1.13
PPG a félidő előtt
Előny megtartása318%

A meccsek 17%-án vezet a félidőben, és ezek 54%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Austin II — második félidei eredmények

58% W25% D17% L
47
Félidei pontok
24
Félidei gólok
+17
Gólkülönbség (1. félidő)
48
Második félidei pontok
+12
Gólkülönbség (2. félidő)
1.96
PPG a félidő előtt
Előny megtartása124%

A meccsek 54%-án vezet a félidőben, és ezek 67%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Portland Timbers II — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.402.20
Szerzett gól / meccs0.61.0
Kapott gól / meccs0.40.2
Átlagos gólszám a meccsen1.01.2
1 gól60%80%
2 gól40%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%80%
Nem szerzett gólt40%20%
Gólkülönbség+1+4
Félidő: 20% vezet - 80% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 40% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 3
Austin II — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.802.00
Szerzett gól / meccs0.60.8
Kapott gól / meccs0.00.4
Átlagos gólszám a meccsen0.61.2
1 gól40%80%
2 gól20%20%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%60%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség+3+2
Félidő: 40% vezet - 60% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 20% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Portland Timbers II
SzerzettKapott
3
2
0-15
3
6
16-30
3
4
31-45
7
4
46-60
10
5
61-75
7
5
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (10 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (6). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

Austin II
SzerzettKapott
7
2
0-15
5
3
16-30
12
2
31-45
5
2
46-60
12
6
61-75
7
4
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (12 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (6). Késői gólok mérlege (76–90): +3 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.63
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.1 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
79%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
44%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-5%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
72%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
1%
0:0 kockázat
körülbelül minden 100. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Portland Timbers II

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.28
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.02
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.28
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.30
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
73%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
76%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.28
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.6
Késői gólok
A csapat góljainak 21%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 9% az első 15 percben esik.
21%

Austin II

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.28
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.93
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-8.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.34
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.59
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
141%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
42%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.05
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 15%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 15% az első 15 percben esik.
15%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a MLS Next Pro átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Portland Timbers IILigaAustin II
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.463.31▼ 2.79
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 38%62%▼ 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 54%66%▼ 46%
Clean sheetek▲ 54%21%▲ 50%
Gól a félidő előtt▼ 54%77%▼ 67%
Gól a félidő után▼ 75%84%• 83%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.31
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
62%
Mindkét csapat szerzett gólt
66%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
21%
Clean sheetek
1.89
Hazai gólok / mérkőzés
1.42
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+33%
Hazai támadói előny
+25%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
77%
1 gól
45%
2 gól
19%
3 gól
5%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
84%
1 gól
57%
2 gól
28%
3 gól
10%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Austin IIGólpasszJules Bery
  2. Austin IISárga lapDaniel Ciesla
  3. Portland Timbers IICsereBeállt: Connor FergusonLejött: Eric Izoita
  4. Austin IICsereBeállt: Dren DobrunaLejött: Daniel Ciesla
  5. Portland Timbers IIGólDaniel Cervantes
  6. Austin IICsereBeállt: Kenan HotLejött: Marcel Ruszel
  7. Portland Timbers IICsereBeállt: Bryce VanvoorhisLejött: Noah Santos
  8. Austin IISárga lapJules Bery
  9. Austin IIPiros lapDiego Abarca
  10. Portland Timbers IIPiros lapBryce Vanvoorhis
  11. Portland Timbers IIGólpasszNicklas Lund

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Portland Timbers II 1 - 1 - 0 Austin II. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

Austin FC II
1 : 2
Portland Timbers II
Portland Timbers II
1 : 1
Austin FC II

GYIK

Mi lett a(z) Portland Timbers II–Austin II meccs eredménye?

A(z) MLS Next Pro meccse Portland Timbers II 2:1 Austin II eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Portland Timbers II és Austin II egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Portland Timbers II 1 alkalommal nyert, Austin II 0 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Portland Timbers II–Austin II meccs előtt?

Portland Timbers II átlagosan 1,38 gólt szerez meccsenként, Austin II pedig 2,00-at. A(z) MLS Next Pro átlaga 3,31 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 66%-án fordul elő. A BTTS Portland Timbers II meccseinek 38%-án és Austin II meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Portland Timbers II és Austin II?

Az utolsó öt meccsen Portland Timbers II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 0 vereséget ért el (2,20 pont meccsenként). Austin II mérlege: 3 győzelem, 2 döntetlen és 0 vereség (2,20 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Portland Timbers II–Austin II meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Portland Timbers II–Austin II meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.