Argentína - Primera DivisiónEstadio Presidente Juan Domingo PerónAz adatok állapota: 2026. október 17.

Racing Club - Boca Juniors: mérkőzésstatisztikák

Racing Club címere
Racing Club
1 : 1félidő 1:1
Boca Juniors címere
Boca Juniors

Racing Club–Boca Juniors: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Racing Club a(z) Primera División (Argentína) sorozatban játszott a(z) Boca Juniors ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 24. napján játszották. Helyszín: Estadio Presidente Juan Domingo Perón. Végeredmény: 1:1.

Aktuális forma

Racing Club: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként. Boca Juniors: 1-3-1, 1,20 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Racing Club: 1,00 szerzett és 1,04 kapott gól mérkőzésenként. Boca Juniors: 1,32 szerzett és 0,86 kapott gól. Ligaátlag: 2,07 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Racing Club 52%, Boca Juniors 50%. Over 2.5: Racing Club 43%, Boca Juniors 36%. Ligaátlag: BTTS 43%, Over 2.5 35%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Racing Club 1,40, Boca Juniors 1,62. Lövések mérkőzésenként: Racing Club 12,5, Boca Juniors 14,0. Átlagos labdabirtoklás: Racing Club 56%, Boca Juniors 61%.

Első és második félidő

Racing Club: félidei vezetés 26%, második félidei gólok 0,52. Boca Juniors: félidei vezetés 32%, második félidei gólok 0,77.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Racing Club esetében 76-90+ (8), Boca Juniors esetében pedig 76-90+ (10). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Primera División: 2,07 gól mérkőzésenként, BTTS 43%, Over 2.5 35%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 5 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-2-1. Átlagos gólszám: 2,20, BTTS: 40%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Boca Juniors egyértelműen jobb formában érkezik: az utóbbi 5 mérkőzésén veretlen maradt, 11 pontot szerzett és 10 gólt lőtt, miközben a Racing mindössze egyszer nyert, 4 pontot gyűjtött és 3 gólt szerzett. A vendégek idegenben is hatékonyabbak: mérkőzésenként átlagosan 1,55 gólt szereznek 13%-os lövéskonverzió mellett, szemben a hazaiak 1,00 góljával és mindössze 7%-os mutatójával. A Racing ugyan több minőségi helyzetet alakít ki hazai pályán, átlagos xG-je ugyanis 1,62, míg a Boca idegenbeli értéke 1,45, de ezt nem tudja gólokra váltani, és hazai mérkőzéseinek 30%-án nem talált be. A Boca idegenben átlagosan 1,09 gólt kap, és az ilyen találkozók 36%-án megőrizte kapuját a góltól, ami várhatóan korlátozza a Racing legutóbbi mérkőzéseken mutatott eredménytelen támadójátékát. A döntetlen reális lehetőség marad a Boca 27%-os idegenbeli döntetlenaránya és a Racing hazai pályán elért 30%-os döntetlenaránya miatt, ám a jelenlegi forma, valamint a vendégek hatékonyabb helyzetkihasználása a győzelmük mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS „Nem” kimenetelét elsősorban a Racing korlátozott gólerőssége támogatja: a csapat ebben a szezonban átlagosan 1,09 gólt szerez mérkőzésenként, az utóbbi 5 meccsen azonban csak 0,6-ot. A Boca ugyanebben az időszakban mindössze 0,6 gólt kapott meccsenként, és a találkozók 36%-án nem kapott gólt, ami növeli annak az esélyét, hogy a hazaiak nem találnak be. A Racing védekezése szintén nagyon stabil: a szezonban meccsenként csupán 0,64 gólt kapott, és a mérkőzések 55%-án kapott gól nélkül zárt. A Boca jó támadóformája azonban – az utóbbi 5 mérkőzésen szerzett 2,0 góllal és 2,42-es xG-vel – reális esélyt ad a vendégeknek a gólszerzésre. A Racing mérkőzésein a BTTS aránya 45%, míg a ligában ez az átlag mindössze 43%, ezért valószínűbb az olyan eredmény, amelyben legalább az egyik csapat nem szerez gólt.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb jelzés a legalább 4 gólos mérkőzések alacsony aránya: a Racing esetében ez mindössze 9%, a Boca esetében pedig 18%. A Racing hazai pályán nagyon jól korlátozza az ellenfeleit, átlagosan 0,64 gólt kap, az ellenük szóló átlagos xG pedig mindössze 0,94. A Boca az utóbbi időben jó támadóformában van: öt mérkőzésen átlagosan 2,0 gólt szerzett, az xG-je pedig 2,42 volt, a Racing azonban ebben az időszakban meccsenként csupán 0,6 gólt szerzett. Az argentin liga mérkőzésenkénti gólátlaga mindössze 2,07, és a találkozók 65%-a 2.5 gólnál kevesebbel zárul, ezért a 2.50 gólos előrejelzés továbbra is egyértelműen a 3.5 gól alatti opciót támogatja.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Boca Juniors jelenlegi formája egyértelműen jobb: az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 2,0 gólt szerzett, mindössze 0,6-ot kapott, és egyetlen meccset sem veszített el, miközben a Racing átlagosan 0,6 gólt szerzett, és 3 vereséget szenvedett. A vendégek a szezon mérkőzéseinek 45%-ában, az utolsó öt találkozójuk 40%-ában vezettek a szünetben, míg a Racing ebben az utóbbi mintában a mérkőzései 40%-ában hátrányban volt a félidőben. A Boca a szünet után átlagosan 0,91 gólt szerez, ezzel szemben a Racing az utolsó 5 mérkőzésén mindössze 0,2 gólt lőtt a fordulás után. Bár a Racing hazai pályán szilárd védekezést mutat, mérkőzésenként átlagosan 0,64 kapott góllal, a Boca jelenleg hatékonyabb, és várhatóan már a szünet előtt kihasználja fölényét, majd a mérkőzés végéig megőrzi vezetését.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
0 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

51Labdabirtoklás (%)49
Racing ClubBoca Juniors
14Lövések15
Racing ClubBoca Juniors
5Kaput eltaláló lövések2
Racing ClubBoca Juniors
1.56xG1.33
Racing ClubBoca Juniors
5Szögletek1
Racing ClubBoca Juniors
44Veszélyes támadások34
Racing ClubBoca Juniors
11Szabálytalanságok9
Racing ClubBoca Juniors
3Lapok2
Racing ClubBoca Juniors

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Racing ClubBoca Juniors
1Szerzett gól / meccs1.32
Racing ClubBoca Juniors
1.04Kapott gól / meccs0.86
Racing ClubBoca Juniors
56%Átlagos labdabirtoklás61%
Racing ClubBoca Juniors
3.35Kaput eltaláló lövések / meccs4.55
Racing ClubBoca Juniors

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

12.48Lövések meccsenként14
Racing ClubBoca Juniors
3.35Kaput eltaláló lövések4.55
Racing ClubBoca Juniors
8%Lövésértékesítés9.4%
Racing ClubBoca Juniors
56%Labdabirtoklás61%
Racing ClubBoca Juniors
1.4xG szerzett1.62
Racing ClubBoca Juniors
1.29xG kapott1.15
Racing ClubBoca Juniors

Lövésminőség

Racing Club: KiegyensúlyozottBoca Juniors: Domináns
Racing ClubBoca Juniors
Pontosság (kaput eltaláló lövések)27%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.300.29

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Boca Juniors 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

0.8 pont / meccs - Racing Club · 1.2 pont / meccs - Boca Juniors

Racing Club
WDLLL
Idénybeli eredménybontás
30% W30% D39% L
Idény (Gy-D-V)
7-7-9
1.22 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-3-4
Utolsó 5 hazai pályán
1-2-2
DDWLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 1.4xG: 1.51Ellenfél xG-je: 1.37BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Boca Juniors
LDWDD
Idénybeli eredménybontás
41% W41% D18% L
Idény (Gy-D-V)
9-9-4
1.64 pont / meccs · gólkülönbség +10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-3-1
1.20 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
5-3-3
Utolsó 5 idegenben
2-2-1
WWLDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.4xG: 1.89Ellenfél xG-je: 1.13BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Boca Juniors 32%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1 gól / meccs - Racing Club · 1.32 gól / meccs - Boca Juniors

Boca Juniors 21%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.04 gól / meccs - Racing Club · 0.86 gól / meccs - Boca Juniors

Racing Club gólszerzési profilja: erős

Racing Club a meccsek 70%-án szerez gólt (16 a 23 meccsből), míg Boca Juniors 45%-ban tart Clean sheetet (10 a 22 meccsből).

Boca Juniors gólszerzési profilja: nagyon erős

Boca Juniors a meccsek 86%-án szerez gólt (19 a 22 meccsből), míg Racing Club 35%-ban tart Clean sheetet (8 a 23 meccsből).

23Szerzett gólok (idény)29
Racing ClubBoca Juniors
24Kapott gólok (idény)19
Racing ClubBoca Juniors
2.04Átlagos gólszám a meccsen2.18
Racing ClubBoca Juniors
4Szerzett gólok (utolsó 5)5
Racing ClubBoca Juniors
7Kapott gólok (utolsó 5)7
Racing ClubBoca Juniors

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

70%1 gól86%
Racing ClubBoca Juniors
26%2 gól32%
Racing ClubBoca Juniors
4%3 gól9%
Racing ClubBoca Juniors
0%4 gól5%
Racing ClubBoca Juniors

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

65%1 gól55%
Racing ClubBoca Juniors
30%2 gól23%
Racing ClubBoca Juniors
9%3 gól9%
Racing ClubBoca Juniors
0%4 gól0%
Racing ClubBoca Juniors

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

13%BTTS a félidőben14%
Racing ClubBoca Juniors
0%BTTS mindkét félidőben0%
Racing ClubBoca Juniors
13%Mindkét félidőben gólt szerzett18%
Racing ClubBoca Juniors

BTTS és gólszám

39%Legalább 3 gól és BTTS23%
Racing ClubBoca Juniors
4%Legalább 3 gól BTTS nélkül14%
Racing ClubBoca Juniors
60%BTTS – legutóbbi 560%
Racing ClubBoca Juniors

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

65%Legalább 1 gól a félidő előtt64%
Racing ClubBoca Juniors
26%Legalább 2 gól a félidő előtt32%
Racing ClubBoca Juniors
4%Legalább 3 gól a félidő előtt5%
Racing ClubBoca Juniors

2. félidő

70%Legalább 1 gól a félidő után64%
Racing ClubBoca Juniors
35%Legalább 2 gól a félidő után32%
Racing ClubBoca Juniors
4%Legalább 3 gól a félidő után18%
Racing ClubBoca Juniors

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Boca Juniors 19%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.22 pont / meccs - Racing Club · 1.45 pont / meccs - Boca Juniors

Racing Club — félidei állapot
26% vezet43% döntetlenre áll30% hátrányban van
Boca Juniors — félidei állapot
32% vezet50% döntetlenre áll18% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.22Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.45
Racing ClubBoca Juniors
0.48Szerzett gólok (1. félidő)0.55
Racing ClubBoca Juniors
0.48Kapott gólok (1. félidő)0.45
Racing ClubBoca Juniors
0.96Átlagos gólszám (1. félidő)1
Racing ClubBoca Juniors
61%Kapott gól nélküli félidő előtt68%
Racing ClubBoca Juniors
61%Nem szerzett gólt a félidő előtt55%
Racing ClubBoca Juniors

Félidő után (2. félidő)

1.13Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.59
Racing ClubBoca Juniors
0.52Szerzett gólok (2. félidő)0.77
Racing ClubBoca Juniors
0.57Kapott gólok (2. félidő)0.41
Racing ClubBoca Juniors
1.09Átlagos gólszám (2. félidő)1.18
Racing ClubBoca Juniors
52%Kapott gól nélküli félidő után73%
Racing ClubBoca Juniors
57%Nem szerzett gólt a félidő után41%
Racing ClubBoca Juniors

Racing Club — második félidei eredmények

22% W48% D30% L
28
Félidei pontok
11
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
26
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.22
PPG a félidő előtt
Előny megtartása115%

A meccsek 26%-án vezet a félidőben, és ezek 30%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Boca Juniors — második félidei eredmények

36% W50% D14% L
32
Félidei pontok
12
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
35
Második félidei pontok
+8
Gólkülönbség (2. félidő)
1.45
PPG a félidő előtt
Előny megtartása128%

A meccsek 32%-án vezet a félidőben, és ezek 41%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Racing Club — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.601.20
Szerzett gól / meccs0.40.4
Kapott gól / meccs1.00.4
Átlagos gólszám a meccsen1.40.8
1 gól80%60%
2 gól60%20%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%60%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség-30
Félidő: 0% vezet - 60% döntetlenre áll - 40% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 60% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 2
Boca Juniors — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.600.80
Szerzett gól / meccs0.60.4
Kapott gól / meccs0.80.6
Átlagos gólszám a meccsen1.41.0
1 gól80%40%
2 gól40%40%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%60%
Nem szerzett gólt40%60%
Gólkülönbség-1-1
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 80% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Racing Club
SzerzettKapott
1
2
0-15
5
4
16-30
5
5
31-45
1
5
46-60
3
1
61-75
8
7
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (8 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (7). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Boca Juniors
SzerzettKapott
1
5
0-15
3
2
16-30
8
3
31-45
5
4
46-60
2
3
61-75
10
2
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (10 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (5). Késői gólok mérlege (76–90): +8 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.11
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
0.9 : 1.2
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
102%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
51%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+4%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
60%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
4%
0:0 kockázat
körülbelül minden 25. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Racing Club

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.11
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.15
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-5.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.40
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.25
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
85%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
116%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.42
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 35%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 4% az első 15 percben esik.
35%

Boca Juniors

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.47
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.01
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-10.2 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.30
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.29
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
147%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
74%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.44
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 34%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 3% az első 15 percben esik.
34%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Primera División átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Racing ClubLigaBoca Juniors
Átlagos gólszám a meccsen• 2.042.07▲ 2.18
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 52%43%▲ 50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 43%35%• 36%
Clean sheetek• 35%35%▲ 45%
Gól a félidő előtt▲ 65%59%▲ 64%
Gól a félidő után• 70%71%▼ 64%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.07
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
43%
Mindkét csapat szerzett gólt
35%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
35%
Clean sheetek
1.17
Hazai gólok / mérkőzés
0.90
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+30%
Hazai támadói előny
+23%
Hazai védekezési előny
+15%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
59%
1 gól
21%
2 gól
5%
3 gól
1%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
71%
1 gól
36%
2 gól
11%
3 gól
3%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Boca JuniorsSárga lapAyrton Enrique Costa
  2. Racing ClubSárga lapEzequiel Cannavo
  3. Boca JuniorsCsereBeállt: Facundo Ezequiel HerreraLejött: Ayrton Enrique Costa
  4. Boca JuniorsCsereBeállt: Tomás BelmonteLejött: Milton Delgado
  5. Racing ClubCsereBeállt: Francisco FragaLejött: Elías Torres
  6. Racing ClubCsereBeállt: Federico Matías ZarachoLejött: Gastón Andrés Lodico
  7. Boca JuniorsCsereBeállt: Sebastián Villa CanoLejött: Leonel Benjamín Flores
  8. Racing ClubCsereBeállt: Duván Andrés Vergara HernándezLejött: Matko Miljevic
  9. Boca JuniorsSárga lapTomás Belmonte
  10. Racing ClubSárga lapLeonel Ulises Pérez

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (5): Racing Club 2 - 2 - 1 Boca Juniors. Átlagos gólszám 2.20, mindkét csapat gólt szerzett 40% meccs.

Boca Juniors
0 : 0
Racing Club
CA Boca Juniors
0 : 1
Racing Club de Avellaneda
CA Boca Juniors
1 : 1
Racing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda
2 : 0
CA Boca Juniors
Boca Juniors
4 : 2
Racing Club

GYIK

Mi lett a(z) Racing Club–Boca Juniors meccs eredménye?

A(z) Primera División meccse Racing Club 1:1 Boca Juniors eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Racing Club és Boca Juniors egymás elleni mérlege?

Az utolsó 5 egymás elleni meccsen Racing Club 2 alkalommal nyert, Boca Juniors 1 alkalommal, 2 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,20 gól esett, és 40%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Racing Club–Boca Juniors meccs előtt?

Racing Club átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Boca Juniors pedig 1,32-at. A(z) Primera División átlaga 2,07 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 35%-án fordul elő. A BTTS Racing Club meccseinek 52%-án és Boca Juniors meccseinek 50%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Racing Club és Boca Juniors?

Az utolsó öt meccsen Racing Club 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,80 pont meccsenként). Boca Juniors mérlege: 1 győzelem, 3 döntetlen és 1 vereség (1,20 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Racing Club–Boca Juniors meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.