Bolívia - LFPBAz adatok állapota: 2026. október 18.

Real Tomayapo - Gualberto Villarroel SJ: mérkőzésstatisztikák

Real Tomayapo–Gualberto Villarroel SJ: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Real Tomayapo a(z) LFPB (Bolívia) sorozatban játszott a(z) Gualberto Villarroel SJ ellen. A mérkőzést 2026. október 17. napján játszották. Végeredmény: 1:0.

Aktuális forma

Real Tomayapo: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként. Gualberto Villarroel SJ: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Real Tomayapo: 0,71 szerzett és 1,86 kapott gól mérkőzésenként. Gualberto Villarroel SJ: 1,19 szerzett és 1,81 kapott gól. Ligaátlag: 3,07 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Real Tomayapo 48%, Gualberto Villarroel SJ 67%. Over 2.5: Real Tomayapo 48%, Gualberto Villarroel SJ 67%. Ligaátlag: BTTS 60%, Over 2.5 62%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Real Tomayapo 1,18, Gualberto Villarroel SJ 1,38. Lövések mérkőzésenként: Real Tomayapo 11,0, Gualberto Villarroel SJ 13,4. Átlagos labdabirtoklás: Real Tomayapo 43%, Gualberto Villarroel SJ 44%.

Első és második félidő

Real Tomayapo: félidei vezetés 5%, második félidei gólok 0,57. Gualberto Villarroel SJ: félidei vezetés 19%, második félidei gólok 0,81.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Real Tomayapo esetében 61-75 (5), Gualberto Villarroel SJ esetében pedig 61-75 (7). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

LFPB: 3,07 gól mérkőzésenként, BTTS 60%, Over 2.5 62%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 3 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-2. Átlagos gólszám: 4,00, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Real Tomayapónak előnyt jelent a hazai pálya: hazai mérkőzéseinek 20%-át megnyerte, míg a Gualberto Villarroel SJ idegenben még nem győzött, és az ilyen találkozók 60%-át elveszítette. A hazaiak otthon átlagosan 1,2 gólt kapnak, a vendégek pedig idegenben 2,0-t, ami növeli annak esélyét, hogy a Real betaláljon. Mindkét csapat átlagosan 0,8 gólt szerez ezeken a mérkőzéseken, a hazaiak azonban valamivel jobb helyzeteket alakítanak ki: xG-mutatójuk 1,32, szemben a vendégek 1,29-es értékével. Az utóbbi öt mérkőzésén a Real 5 pontot szerzett, a Gualberto Villarroel SJ pedig 3-at, miközben mindkét csapat 10 gólt kapott ebben az időszakban. A hazaiak gyenge helyzetkihasználása, valamint az, hogy mindkét csapat a hazai, illetve idegenbeli mérkőzéseinek 40%-án döntetlent játszott, azt jelenti, hogy a döntetlen továbbra is komoly kockázatot jelent ennél a tippnél.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS a Real Tomayapo mérkőzéseinek 70%-ában, a Gualberto Villarroel SJ találkozóinak pedig 60%-ában jött be, ami mindkét csapat gólszerzése mellett szól. Mindkét védelem sebezhető: a hazaiak átlagosan 1,7, a vendégek 2,0 gólt kapnak; az utolsó 5 mérkőzésükön mindkét csapat átlagosan 2,0 gólt kapott. A hazaiak kihasználhatják ellenfelük védelmének gyengeségét, amely az utolsó 5 találkozón átlagosan 2,37-es xG-jű helyzeteket engedett. A vendégek esélyeit ugyanakkor az 1,29-es átlagos xG-jük is erősíti, szemben a Real által engedett helyzetek 1,67-es xG-jével. Az „igen” tipp kockázata, hogy a vendégek mérkőzéseik 40%-ában nem szereztek gólt, a hazaiak pedig az utolsó 5 találkozón mindössze 3 gólt lőttek, de az összkép mégis a BTTS mellett szól.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A legerősebb választás az 1,5 gól feletti eredmény: mindkét csapat mérkőzéseinek 80%-ában átlépte ezt a határt. A Real Tomayapo átlagosan 1,7 gólt kap, a Gualberto Villarroel SJ pedig 2,0-t, ami mindkét csapat gólszerzésének kedvez. A hazaiak átlagosan 1,37 xG-t, míg a vendégek 1,29 xG-t dolgoznak ki; ezek és a gyenge védekezések alapján összesen 2,90 gólra számítok. A 2,5-ös határ mellett is szólnak érvek, hiszen a hazaiak meccseinek 70%-án, a vendégek mérkőzéseinek pedig 60%-án született ennél több gól, de ez kevésbé biztos, mint az 1,5 feletti eredmény. A magasabb határ óvatosságra intő tényezője, hogy mindkét csapat mérkőzéseinek 70%-a legfeljebb három gólt hozott.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legvalószínűbb forgatókönyv a félidei döntetlen és a Real Tomayapo győzelme a mérkőzés végén: a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésükből 4-en döntetlenre álltak a félidőben, és ebben az időszakban egyik csapat sem vezetett az első félidő után. A későbbi fordulat mellett szól, hogy a hazaiak átlagosan 1,0 gólt szereztek a szünet után, míg a vendégek 0,6-ot, valamint az is, hogy a Gualberto Villarroel SJ mérkőzésenként átlagosan 2,0 gólt kapott. A Real Tomayapo szezonbeli góllövési átlaga is jobb: 1,3 a vendégek 0,8-as mutatójával szemben, a vendégek pedig a statisztikában szereplő 10 mérkőzésük egyikét sem nyerték meg. A tipp azonban nem túl erős: a hazaiak az utolsó 5 meccsükön átlagosan mindössze 0,6 gólt szereztek, ezért továbbra is komoly alternatíva a döntetlen, illetve az, hogy a hazaiak már a félidőben vezetnek.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 0
1. félidő
0 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

51Labdabirtoklás (%)49
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
20Lövések15
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
6Kaput eltaláló lövések2
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1.96xG1.44
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
3Szögletek3
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
39Veszélyes támadások48
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
14Szabálytalanságok14
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1Lapok3
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0.71Szerzett gól / meccs1.19
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1.86Kapott gól / meccs1.81
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
43%Átlagos labdabirtoklás44%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
3.76Kaput eltaláló lövések / meccs4.1
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

11Lövések meccsenként13.38
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
3.76Kaput eltaláló lövések4.1
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
6.5%Lövésértékesítés8.9%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
43%Labdabirtoklás44%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1.18xG szerzett1.38
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1.67xG kapott1.77
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Lövésminőség

Real Tomayapo: KiegyensúlyozottGualberto Villarroel SJ: Kiegyensúlyozott
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
Pontosság (kaput eltaláló lövések)34%31%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.10
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.190.29

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Real Tomayapo
WLLLD
Idénybeli eredménybontás
19% W24% D57% L
Idény (Gy-D-V)
4-5-12
0.81 pont / meccs · gólkülönbség -24
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-4-4
Utolsó 5 hazai pályán
0-2-3
DLDLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 1.4xG: 1.41Ellenfél xG-je: 1.57BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Gualberto Villarroel SJ
DLLLW
Idénybeli eredménybontás
14% W38% D48% L
Idény (Gy-D-V)
3-8-10
0.81 pont / meccs · gólkülönbség -13
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-4-6
Utolsó 5 idegenben
0-2-3
DLDLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.8Kapott gólok: 2.8xG: 1.52Ellenfél xG-je: 2.10BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Gualberto Villarroel SJ 68%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.71 gól / meccs - Real Tomayapo · 1.19 gól / meccs - Gualberto Villarroel SJ

Real Tomayapo gólszerzési profilja: nagyon erős

Real Tomayapo a meccsek 62%-án szerez gólt (13 a 21 meccsből), míg Gualberto Villarroel SJ 14%-ban tart Clean sheetet (3 a 21 meccsből).

Gualberto Villarroel SJ gólszerzési profilja: erős

Gualberto Villarroel SJ a meccsek 67%-án szerez gólt (14 a 21 meccsből), míg Real Tomayapo 24%-ban tart Clean sheetet (5 a 21 meccsből).

15Szerzett gólok (idény)25
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
39Kapott gólok (idény)38
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
2.57Átlagos gólszám a meccsen3
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
3Szerzett gólok (utolsó 5)9
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
7Kapott gólok (utolsó 5)14
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

62%1 gól67%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
10%2 gól33%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0%3 gól14%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0%4 gól5%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

76%1 gól86%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
52%2 gól57%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
33%3 gól33%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
14%4 gól5%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

10%BTTS a félidőben14%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0%BTTS mindkét félidőben10%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
5%Mindkét félidőben gólt szerzett14%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

BTTS és gólszám

33%Legalább 3 gól és BTTS52%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
14%Legalább 3 gól BTTS nélkül14%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
40%BTTS – legutóbbi 560%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)

1. félidő

62%Legalább 1 gól a félidő előtt81%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
29%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
10%Legalább 3 gól a félidő előtt19%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

2. félidő

81%Legalább 1 gól a félidő után76%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
43%Legalább 2 gól a félidő után57%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
19%Legalább 3 gól a félidő után19%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Gualberto Villarroel SJ 42%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

0.57 pont / meccs - Real Tomayapo · 0.81 pont / meccs - Gualberto Villarroel SJ

Real Tomayapo — félidei állapot
5% vezet43% döntetlenre áll52% hátrányban van
Gualberto Villarroel SJ — félidei állapot
19% vezet24% döntetlenre áll57% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0.57Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)0.81
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0.14Szerzett gólok (1. félidő)0.38
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0.9Kapott gólok (1. félidő)1
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1.05Átlagos gólszám (1. félidő)1.38
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
43%Kapott gól nélküli félidő előtt33%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
86%Nem szerzett gólt a félidő előtt71%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Félidő után (2. félidő)

1.33Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.43
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0.57Szerzett gólok (2. félidő)0.81
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
0.95Kapott gólok (2. félidő)0.81
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
1.52Átlagos gólszám (2. félidő)1.62
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
48%Kapott gól nélküli félidő után48%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ
48%Nem szerzett gólt a félidő után48%
Real TomayapoGualberto Villarroel SJ

Real Tomayapo — második félidei eredmények

33% W33% D33% L
12
Félidei pontok
3
Félidei gólok
-16
Gólkülönbség (1. félidő)
28
Második félidei pontok
-8
Gólkülönbség (2. félidő)
0.57
PPG a félidő előtt
Előny megtartása380%

A meccsek 5%-án vezet a félidőben, és ezek 19%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Gualberto Villarroel SJ — második félidei eredmények

33% W43% D24% L
17
Félidei pontok
8
Félidei gólok
-13
Gólkülönbség (1. félidő)
30
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
0.81
PPG a félidő előtt
Előny megtartása74%

A meccsek 19%-án vezet a félidőben, és ezek 14%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után-0.2

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Real Tomayapo — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.401.40
Szerzett gól / meccs0.00.6
Kapott gól / meccs1.00.4
Átlagos gólszám a meccsen1.01.0
1 gól60%60%
2 gól40%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt100%40%
Gólkülönbség-5+1
Félidő: 0% vezet - 40% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 80% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Gualberto Villarroel SJ — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.801.60
Szerzett gól / meccs0.81.0
Kapott gól / meccs1.81.0
Átlagos gólszám a meccsen2.62.0
1 gól100%80%
2 gól80%60%
3 gól60%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%40%
Nem szerzett gólt60%40%
Gólkülönbség-50
Félidő: 20% vezet - 20% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 4

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Real Tomayapo
SzerzettKapott
1
5
0-15
1
6
16-30
1
8
31-45
2
2
46-60
5
10
61-75
5
8
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (10). Késői gólok mérlege (76–90): -3 - a késői szakaszokban gyenge.

Gualberto Villarroel SJ
SzerzettKapott
3
6
0-15
1
6
16-30
4
9
31-45
6
1
46-60
7
7
61-75
4
9
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (7 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (9). Késői gólok mérlege (76–90): -5 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.79
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.3 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
91%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
58%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+44%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
42%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
13%
0:0 kockázat
körülbelül minden 8. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Real Tomayapo

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.49
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.66
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+8.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.47
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.19
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
39%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
152%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.01
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 7% az első 15 percben esik.
33%

Gualberto Villarroel SJ

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.39
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.23
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-2.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.19
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.04
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
98%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
98%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.01
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 16%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 12% az első 15 percben esik.
16%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a LFPB átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Real TomayapoLigaGualberto Villarroel SJ
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.573.07• 3.00
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 48%60%▲ 67%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 48%62%▲ 67%
Clean sheetek• 24%23%▼ 14%
Gól a félidő előtt▼ 62%76%▲ 81%
Gól a félidő után▼ 81%86%▼ 76%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.07
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
60%
Mindkét csapat szerzett gólt
62%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
23%
Clean sheetek
1.84
Hazai gólok / mérkőzés
1.22
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+51%
Hazai támadói előny
+34%
Hazai védekezési előny
+22%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
76%
1 gól
41%
2 gól
14%
3 gól
4%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
86%
1 gól
53%
2 gól
23%
3 gól
8%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Gualberto Villarroel SJSárga lapLuis José Vargas García
  2. Gualberto Villarroel SJSárga lapMatheus Celestino Moresche Rodrigues
  3. Gualberto Villarroel SJCsereBeállt: Luis Andrés Zeballos BarrientoLejött: Matheus Celestino Moresche Rodrigues
  4. Real TomayapoSárga lapLuis Fernando Cárdenas Montenegro
  5. Real TomayapoCsereBeállt: Javier GuerraLejött: Ramiro Eguez
  6. Real TomayapoCsereBeállt: Ricardo Suárez AnteloLejött: Cristian Alexis Arabe
  7. Gualberto Villarroel SJCsereBeállt: Sebastián ValdezLejött: Elmer José Quispe Frías
  8. Real TomayapoCsereBeállt: Jorge Nelson Orozco QuirogaLejött: Ruan Costa de Freitas
  9. Gualberto Villarroel SJSárga lapFernando Aguilar Dorado

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (3): Real Tomayapo 1 - 0 - 2 Gualberto Villarroel SJ. Átlagos gólszám 4.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

Gualberto Villarroel SJ
3 : 2
Real Tomayapo
CD Real Tomayapo
2 : 1
CD Gualberto Villarroel Deportivo San José
CD Gualberto Villarroel Deportivo San José
3 : 1
CD Real Tomayapo

GYIK

Mi lett a(z) Real Tomayapo–Gualberto Villarroel SJ meccs eredménye?

A(z) LFPB meccse Real Tomayapo 1:0 Gualberto Villarroel SJ eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Real Tomayapo és Gualberto Villarroel SJ egymás elleni mérlege?

Az utolsó 3 egymás elleni meccsen Real Tomayapo 1 alkalommal nyert, Gualberto Villarroel SJ 2 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 4,00 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Real Tomayapo–Gualberto Villarroel SJ meccs előtt?

Real Tomayapo átlagosan 0,71 gólt szerez meccsenként, Gualberto Villarroel SJ pedig 1,19-at. A(z) LFPB átlaga 3,07 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 62%-án fordul elő. A BTTS Real Tomayapo meccseinek 48%-án és Gualberto Villarroel SJ meccseinek 67%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Real Tomayapo és Gualberto Villarroel SJ?

Az utolsó öt meccsen Real Tomayapo 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,80 pont meccsenként). Gualberto Villarroel SJ mérlege: 1 győzelem, 1 döntetlen és 3 vereség (0,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Real Tomayapo–Gualberto Villarroel SJ meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.