Japán - J2 LeagueAz adatok állapota: 2026. október 15.

Sagan Tosu - Fujieda MYFC: mérkőzésstatisztikák

Sagan Tosu címere
Sagan Tosu
1 : 0félidő 0:0
Fujieda MYFC címere
Fujieda MYFC

Sagan Tosu–Fujieda MYFC: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Sagan Tosu a(z) J2 League (Japán) sorozatban játszott a(z) Fujieda MYFC ellen. A mérkőzést 2026. október 10. napján játszották. Végeredmény: 1:0.

Aktuális forma

Sagan Tosu: 1-0-4, 0,60 pont mérkőzésenként. Fujieda MYFC: 0-4-1, 0,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Sagan Tosu: 0,89 szerzett és 1,33 kapott gól mérkőzésenként. Fujieda MYFC: 1,44 szerzett és 1,11 kapott gól. Ligaátlag: 2,66 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Sagan Tosu 33%, Fujieda MYFC 67%. Over 2.5: Sagan Tosu 33%, Fujieda MYFC 33%. Ligaátlag: BTTS 52%, Over 2.5 50%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Sagan Tosu 1,64, Fujieda MYFC 1,20. Lövések mérkőzésenként: Sagan Tosu 15,0, Fujieda MYFC 10,0. Átlagos labdabirtoklás: Sagan Tosu 58%, Fujieda MYFC 44%.

Első és második félidő

Sagan Tosu: félidei vezetés 22%, második félidei gólok 0,56. Fujieda MYFC: félidei vezetés 44%, második félidei gólok 0,67.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Sagan Tosu esetében 0-15 (2), Fujieda MYFC esetében pedig 0-15 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

J2 League: 2,66 gól mérkőzésenként, BTTS 52%, Over 2.5 50%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-1-0. Átlagos gólszám: 0,50, BTTS: 0%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Sagan Tosu hazai pályán enyhe előnyben van: hazai mérkőzéseinek 50%-át megnyerte, míg a Fujieda MYFC idegenbeli meccseinek 25%-án győzött. A hazaiak otthon átlagosan 1,61 xG értékű helyzeteket alakítanak ki mérkőzésenként, a vendégek pedig idegenben 1,16 xG-t érnek el, ami arra utal, hogy a Sagan több lehetőséghez juthat. Mindkét csapat átlagosan 1,5 gólt szerez ilyen körülmények között, a Fujieda azonban idegenben 1,75 gólt kap mérkőzésenként, míg a Sagan hazai pályán 1,5-öt. Az előrejelzést árnyalja a hazaiak formája: az utóbbi 5 mérkőzésükből 4-et elveszítettek, bár a vendégek sem nyertek az utolsó öt meccsük egyikén sem. A Fujieda három döntetlenje ebben az időszakban azt jelenti, hogy a pontok megosztása is reális lehetőség, de a Sagan helyzetkialakítási minősége a hazaiak mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A BTTS az Sagan Tosu mérkőzéseinek 60%-ában, a Fujieda MYFC találkozóinak pedig 75%-ában fordult elő, ami a mindkét csapat gólt szerez forgatókönyvnek kedvez. A Sagan hazai pályán átlagosan 1,4 gólt szerez, a Fujieda pedig idegenben 1,75 gólt kap, és még egyetlen idegenbeli mérkőzésén sem őrizte meg a kapuját. A vendégek idegenben átlagosan 1,5 gólt szereznek, miközben a Sagan az utolsó öt mérkőzésén átlagosan 1,6 gólt kapott. Az óvatosság azonban indokolt: a hazaiak hazai mérkőzéseik 40%-ában nem kaptak gólt, a vendégek pedig az utolsó öt találkozójukon átlagosan mindössze 0,8 gólt szereztek. Ennek ellenére a BTTS gyakorisága és a Fujieda védekezésének sebezhetősége alapján a „igen” valamivel valószínűbb választás.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Sagan Tosu mérkőzésein az esetek 20%-ában esett 3,5 gólnál több, míg a Fujieda MYFC találkozóin ez az arány 50% volt, ezért a 3,5 gólos határ nagyobb mozgásteret kínál, mint a 2,5 gólos. Az óvatos előrejelzést a csapatok legutóbbi gólszerző formája is alátámasztja: a Sagan az előző öt mérkőzésén átlagosan 0,6, a Fujieda pedig 0,8 gólt szerzett. A hazaiak ugyanakkor ebben az időszakban 1,52-es xG-t produkáltak, így gyengébb helyzetkihasználásukat nem érdemes tartósnak tekinteni; emellett a vendégek idegenben átlagosan 1,75 gólt kapnak mérkőzésenként. A Sagan 1,48, a Fujieda 1,02 gólos előrejelzése összesen 2,50 gólt jelent, ami a magas gólszámú eredmények korábbi gyakorisága mellett is a 3,5 gól alatti opció felé billenti a mérleg nyelvét.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A félidei döntetlen a legvalószínűbb kimenetel, mivel a Sagan Tosu az 5 hazai mérkőzéséből 3 alkalommal döntetlennel zárta az első félidőt, az utolsó 5 meccsén pedig összesen 4-szer. A hazaiak az utóbbi 5 mérkőzésük egyikén sem szereztek gólt a szünet előtt, ami szintén az ellen szól, hogy korán vezetést szerezzenek. A szünet után viszont a Sagan felé billen a mérleg: hazai pályán átlagosan 0,8 gólt szerez a második félidőben, míg a Fujieda idegenben átlagosan 1,0 gólt kap ebben az időszakban, és az ilyen mérkőzések 75%-ában elveszítette a második félidőt. A Sagan eddig nem kapott ki otthon, a Fujieda pedig idegenbeli mérkőzéseinek 50%-át elveszítette, ezért a félidei döntetlen és a hazai győzelem a legerősebb egyedi forgatókönyv. A rendes játékidő végi döntetlen kockázata azonban továbbra is jelentős, mivel a Sagan hazai mérkőzéseinek 60%-a döntetlennel végződött, és az utolsó 5 meccséből 4-et elveszített.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

0 : 0
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

63Labdabirtoklás (%)37
Sagan TosuFujieda MYFC
25Lövések5
Sagan TosuFujieda MYFC
8Kaput eltaláló lövések2
Sagan TosuFujieda MYFC
2.62xG0.74
Sagan TosuFujieda MYFC
11Szögletek4
Sagan TosuFujieda MYFC
69Veszélyes támadások39
Sagan TosuFujieda MYFC
4Szabálytalanságok11
Sagan TosuFujieda MYFC
0Lapok0
Sagan TosuFujieda MYFC

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Sagan TosuFujieda MYFC
0.89Szerzett gól / meccs1.44
Sagan TosuFujieda MYFC
1.33Kapott gól / meccs1.11
Sagan TosuFujieda MYFC
58%Átlagos labdabirtoklás44%
Sagan TosuFujieda MYFC
3.89Kaput eltaláló lövések / meccs3.11
Sagan TosuFujieda MYFC

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

15Lövések meccsenként10
Sagan TosuFujieda MYFC
3.89Kaput eltaláló lövések3.11
Sagan TosuFujieda MYFC
5.9%Lövésértékesítés14.4%
Sagan TosuFujieda MYFC
58%Labdabirtoklás44%
Sagan TosuFujieda MYFC
1.64xG szerzett1.2
Sagan TosuFujieda MYFC
1.25xG kapott1.48
Sagan TosuFujieda MYFC

Lövésminőség

Sagan Tosu: DominánsFujieda MYFC: Kontratámadó
Sagan TosuFujieda MYFC
Pontosság (kaput eltaláló lövések)26%31%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.12
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.230.46

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Fujieda MYFC 33%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

0.6 pont / meccs - Sagan Tosu · 0.8 pont / meccs - Fujieda MYFC

Sagan Tosu
WLLLL
Idénybeli eredménybontás
22% W22% D56% L
Idény (Gy-D-V)
2-2-5
0.89 pont / meccs · gólkülönbség -4
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-0-4
0.60 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-0-2
Utolsó 5 hazai pályán
2-0-2
WLWL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.6Kapott gólok: 1.4xG: 1.59Ellenfél xG-je: 0.99BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Fujieda MYFC
DLDDD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
33% W44% D22% L
Idény (Gy-D-V)
3-4-2
1.44 pont / meccs · gólkülönbség +3
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-4-1
0.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-1-2
Utolsó 5 idegenben
1-1-2
LWLD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 1.2xG: 1.29Ellenfél xG-je: 1.36BTTS: 80%Over 2.5: 20%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Fujieda MYFC 62%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

0.89 gól / meccs - Sagan Tosu · 1.44 gól / meccs - Fujieda MYFC

Fujieda MYFC 20%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.33 gól / meccs - Sagan Tosu · 1.11 gól / meccs - Fujieda MYFC

Sagan Tosu gólszerzési profilja: erős

Sagan Tosu a meccsek 56%-án szerez gólt (5 a 9 meccsből), míg Fujieda MYFC 22%-ban tart Clean sheetet (2 a 9 meccsből).

Fujieda MYFC gólszerzési profilja: nagyon erős

Fujieda MYFC a meccsek 78%-án szerez gólt (7 a 9 meccsből), míg Sagan Tosu 33%-ban tart Clean sheetet (3 a 9 meccsből).

8Szerzett gólok (idény)13
Sagan TosuFujieda MYFC
12Kapott gólok (idény)10
Sagan TosuFujieda MYFC
2.22Átlagos gólszám a meccsen2.56
Sagan TosuFujieda MYFC
3Szerzett gólok (utolsó 5)5
Sagan TosuFujieda MYFC
7Kapott gólok (utolsó 5)6
Sagan TosuFujieda MYFC

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

56%1 gól78%
Sagan TosuFujieda MYFC
33%2 gól44%
Sagan TosuFujieda MYFC
0%3 gól22%
Sagan TosuFujieda MYFC
0%4 gól0%
Sagan TosuFujieda MYFC

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

67%1 gól78%
Sagan TosuFujieda MYFC
44%2 gól22%
Sagan TosuFujieda MYFC
22%3 gól11%
Sagan TosuFujieda MYFC
0%4 gól0%
Sagan TosuFujieda MYFC

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

11%BTTS a félidőben22%
Sagan TosuFujieda MYFC
11%BTTS mindkét félidőben0%
Sagan TosuFujieda MYFC
22%Mindkét félidőben gólt szerzett22%
Sagan TosuFujieda MYFC

BTTS és gólszám

33%Legalább 3 gól és BTTS33%
Sagan TosuFujieda MYFC
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Sagan TosuFujieda MYFC
20%BTTS – legutóbbi 580%
Sagan TosuFujieda MYFC

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

44%Legalább 1 gól a félidő előtt67%
Sagan TosuFujieda MYFC
22%Legalább 2 gól a félidő előtt33%
Sagan TosuFujieda MYFC
0%Legalább 3 gól a félidő előtt11%
Sagan TosuFujieda MYFC

2. félidő

78%Legalább 1 gól a félidő után89%
Sagan TosuFujieda MYFC
44%Legalább 2 gól a félidő után33%
Sagan TosuFujieda MYFC
22%Legalább 3 gól a félidő után11%
Sagan TosuFujieda MYFC

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Fujieda MYFC 34%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.33 pont / meccs - Sagan Tosu · 1.78 pont / meccs - Fujieda MYFC

Sagan Tosu — félidei állapot
22% vezet67% döntetlenre áll11% hátrányban van
Fujieda MYFC — félidei állapot
44% vezet44% döntetlenre áll11% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.33Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.78
Sagan TosuFujieda MYFC
0.33Szerzett gólok (1. félidő)0.78
Sagan TosuFujieda MYFC
0.33Kapott gólok (1. félidő)0.44
Sagan TosuFujieda MYFC
0.67Átlagos gólszám (1. félidő)1.22
Sagan TosuFujieda MYFC
78%Kapott gól nélküli félidő előtt67%
Sagan TosuFujieda MYFC
67%Nem szerzett gólt a félidő előtt44%
Sagan TosuFujieda MYFC

Félidő után (2. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.22
Sagan TosuFujieda MYFC
0.56Szerzett gólok (2. félidő)0.67
Sagan TosuFujieda MYFC
1Kapott gólok (2. félidő)0.67
Sagan TosuFujieda MYFC
1.56Átlagos gólszám (2. félidő)1.33
Sagan TosuFujieda MYFC
44%Kapott gól nélküli félidő után33%
Sagan TosuFujieda MYFC
56%Nem szerzett gólt a félidő után56%
Sagan TosuFujieda MYFC

Sagan Tosu — második félidei eredmények

22% W33% D44% L
12
Félidei pontok
3
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
9
Második félidei pontok
-4
Gólkülönbség (2. félidő)
1.33
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 22%-án vezet a félidőben, és ezek 22%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.7

A szünet után meccsenként 0.7 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Fujieda MYFC — második félidei eredmények

33% W22% D44% L
16
Félidei pontok
7
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
11
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
1.78
PPG a félidő előtt
Előny megtartása75%

A meccsek 44%-án vezet a félidőben, és ezek 33%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Sagan Tosu — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.800.80
Szerzett gól / meccs0.00.6
Kapott gól / meccs0.41.0
Átlagos gólszám a meccsen0.41.6
1 gól20%80%
2 gól20%40%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%40%
Nem szerzett gólt100%60%
Gólkülönbség-2-2
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Fujieda MYFC — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.601.00
Szerzett gól / meccs0.40.6
Kapott gól / meccs0.40.8
Átlagos gólszám a meccsen0.81.4
1 gól60%80%
2 gól20%40%
3 gól0%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%20%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség0-1
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 2

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Sagan Tosu
SzerzettKapott
2
1
0-15
0
0
16-30
1
2
31-45
1
3
46-60
2
2
61-75
2
4
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (4). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.

Fujieda MYFC
SzerzettKapott
3
0
0-15
1
1
16-30
3
3
31-45
3
2
46-60
1
1
61-75
2
3
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (3). Késői gólok mérlege (76–90): -1 - a késői szakaszokban gyenge.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.38
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.0 : 1.4
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
90%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-79%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
44%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
10%
0:0 kockázat
körülbelül minden 10. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Sagan Tosu

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.39
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.83
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.75
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.08
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
60%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
113%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.29
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.2
Késői gólok
A csapat góljainak 25%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 25% az első 15 percben esik.
25%

Fujieda MYFC

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.28
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.61
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-4.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.24
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.37
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
122%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
75%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.64
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 15%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 23% az első 15 percben esik.
15%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a J2 League átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Sagan TosuLigaFujieda MYFC
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.222.66▼ 2.56
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 33%52%▲ 67%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 33%50%▼ 33%
Clean sheetek▲ 33%28%▼ 22%
Gól a félidő előtt▼ 44%68%• 67%
Gól a félidő után▼ 78%80%▲ 89%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.66
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
52%
Mindkét csapat szerzett gólt
50%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
28%
Clean sheetek
1.48
Hazai gólok / mérkőzés
1.18
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+25%
Hazai támadói előny
+20%
Hazai védekezési előny
+15%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
68%
1 gól
37%
2 gól
11%
3 gól
6%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
80%
1 gól
42%
2 gól
18%
3 gól
3%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Fujieda MYFCCsereBeállt: Maki KitaharaLejött: Uheiji Uehata
  2. Sagan TosuCsereBeállt: Kanta JojoLejött: Rio Hyon
  3. Sagan TosuCsereBeállt: Shivatafari NagasawaLejött: Reiya Morishita
  4. Sagan TosuCsereBeállt: Kaito YoshinoLejött: Manato Yoshida
  5. Fujieda MYFCCsereBeállt: So NakagawaLejött: Takuya Okamoto
  6. Fujieda MYFCCsereBeállt: Keita MatsudaLejött: Shota Suzuki
  7. Sagan TosuGólHaruya Goto

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Sagan Tosu 1 - 1 - 0 Fujieda MYFC. Átlagos gólszám 0.50, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

Fujieda MYFC
0 : 0
Sagan Tosu
Sagan Tosu
1 : 0
Fujieda MYFC

GYIK

Mi lett a(z) Sagan Tosu–Fujieda MYFC meccs eredménye?

A(z) J2 League meccse Sagan Tosu 1:0 Fujieda MYFC eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Sagan Tosu és Fujieda MYFC egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Sagan Tosu 1 alkalommal nyert, Fujieda MYFC 0 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 0,50 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Sagan Tosu–Fujieda MYFC meccs előtt?

Sagan Tosu átlagosan 0,89 gólt szerez meccsenként, Fujieda MYFC pedig 1,44-at. A(z) J2 League átlaga 2,66 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 50%-án fordul elő. A BTTS Sagan Tosu meccseinek 33%-án és Fujieda MYFC meccseinek 67%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Sagan Tosu és Fujieda MYFC?

Az utolsó öt meccsen Sagan Tosu 1 győzelmet, 0 döntetlent és 4 vereséget ért el (0,60 pont meccsenként). Fujieda MYFC mérlege: 0 győzelem, 4 döntetlen és 1 vereség (0,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Sagan Tosu–Fujieda MYFC meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.