Franciaország - Ligue 2Stade Geoffroy-GuichardAz adatok állapota: 2026. október 16.

Saint-Étienne - Montpellier: mérkőzésstatisztikák

Saint-Étienne címere
Saint-Étienne
3 : 1félidő 1:1
Montpellier címere
Montpellier

Saint-Étienne–Montpellier: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Saint-Étienne a(z) Ligue 2 (Franciaország) sorozatban játszott a(z) Montpellier ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 5. napján játszották. Helyszín: Stade Geoffroy-Guichard. Végeredmény: 3:1.

Aktuális forma

Saint-Étienne: 4-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként. Montpellier: 2-2-0, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Saint-Étienne: 3,25 szerzett és 0,75 kapott gól mérkőzésenként. Montpellier: 0,75 szerzett és 0,25 kapott gól. Ligaátlag: 2,56 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Saint-Étienne 50%, Montpellier 25%. Over 2.5: Saint-Étienne 100%, Montpellier 0%. Ligaátlag: BTTS 56%, Over 2.5 44%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Saint-Étienne 2,00, Montpellier 1,68. Lövések mérkőzésenként: Saint-Étienne 17,8, Montpellier 15,8. Átlagos labdabirtoklás: Saint-Étienne 56%, Montpellier 53%.

Első és második félidő

Saint-Étienne: félidei vezetés 75%, második félidei gólok 1,25. Montpellier: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,75.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Saint-Étienne esetében 16-30 (5), Montpellier esetében pedig 46-60 (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Ligue 2: 2,56 gól mérkőzésenként, BTTS 56%, Over 2.5 44%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-0. Átlagos gólszám: 1,50, BTTS: 0%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Saint-Étienne lenyűgöző, sorozatban elért 5 győzelemből álló szériát tudhat maga mögött, amely során 17 gólt szerzett, míg a Montpellier az elmúlt öt mérkőzésén 3 alkalommal nyert, kétszer pedig döntetlent játszott. A hazaiak otthon meccseik 100%-át megnyerik, átlagosan 3,5 gólt szereznek, és 2,07 xG értékű helyzeteket alakítanak ki, miközben ellenfeleiknek mindössze 0,55 xG-t engedélyeznek. A Montpellier idegenben továbbra is veretlen, és még egyetlen gólt sem kapott vendégként, támadójátéka azonban mérkőzésenként átlagosan csak 1 gólt termel 1,31 xG mellett. A mérkőzés kulcsa a Saint-Étienne játéképítésben mutatkozó fölénye lehet: a hazaiak átlagosan 20 lövést adnak le, ebből 7 talál kaput, míg a vendégeknél ezek az értékek 11,5, illetve 4,5, emellett pedig az idő 63%-ában birtokolják a labdát. A Montpellier stabil védekezése csökkenti a nagyarányú vereség kockázatát, a listavezető támadófölényének mértéke azonban a hazaiak győzelme mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A „Nem” opciót elsősorban a Montpellier rendkívül stabil védekezése támasztja alá: a vendégek eddigi bajnoki mérkőzéseiken még nem kaptak gólt, 100%-os a kapott gól nélküli meccseik aránya, a BTTS-mutatójuk pedig 0%. A Saint-Étienne hazai pályán mindössze 0,5 gólt szerez mérkőzésenként, és az ilyen találkozók 50%-án nem tudott betalálni, annak ellenére, hogy átlagosan 20 lövéssel és 6 kaput eltaláló kísérlettel zárja a meccseket. A hazaiak ugyan kiváló formában vannak, az utóbbi 5 mérkőzésen átlagosan 3,4 gólt szereztek, a Montpellier azonban ugyanebben az időszakban mindössze 0,6 gólt kapott meccsenként. A Saint-Étienne utolsó öt fellépésének xG-értéke 1,80, de alacsony, 3%-os helyzetkihasználásuk csökkenti annak esélyét, hogy feltörjék ellenfelük védelmét. Ezért valamivel valószínűbb az a forgatókönyv, hogy legalább az egyik csapat gól nélkül marad, mint az, hogy mindkét fél betalál.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Saint-Étienne remek támadóformában van: az elmúlt 5 mérkőzésén átlagosan 3,4 gólt szerzett, meccsenként 1,8 xG mellett. A hazaiak otthon is számos helyzetet alakítanak ki, átlagosan 20 lövést és 6 kaput eltaláló lövést jegyeznek, miközben a Montpellier az elmúlt öt fellépésén 1,53 xG-t engedélyezett ellenfeleinek. A vendégek azonban óvatosabban játszanak, mivel ebben a sorozatban meccsenként mindössze 0,6 gólt kaptak, és legutóbbi mérkőzéseiknek csupán 20%-án esett 2,5 gólnál több. Emiatt a 2,80 gólos előrejelzés nem biztosít ugyanilyen erős előnyt az over 2,5 számára, bár legalább két találat magas valószínűségére utal. A legerősebb választás az over 1,5, amelyet a hazaiak támadóformája, valamint a két csapat együttes xG-potenciálja is alátámaszt.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv a Saint-Étienne félidei vezetése és a hazai győzelem, mivel a hazaiak az utolsó 5 mérkőzésüket megnyerték, míg a Montpellier 3 győzelmet és 2 döntetlent jegyzett. A Saint-Étienne az utolsó öt meccsének 80%-ában már a szünet előtt vezetett, és az első félidőkben átlagosan 2,0 gólt szerzett, a Montpellier viszont ugyanebben az időszakban egyetlen gólt sem lőtt a szünet előtt, és a mérkőzések 100%-ában döntetlenre állt 45 perc után. A hazaiak emellett egyértelműen több helyzetet alakítanak ki: átlagos xG-mutatójuk 2,07, szemben az ellenfelek 1,31-es értékével, míg a kaput eltaláló lövések száma 6,0 a Montpellier 4,5-ével szemben. A fordulás után a Saint-Étienne továbbra is átlagosan 1,4 gólt szerez az utolsó öt mérkőzésén, ami növeli annak esélyét, hogy megőrzi vagy tovább növeli előnyét. A Montpellier veretlen maradt, ám nagyon óvatos kezdése és kisebb támadópotenciálja inkább a hazaiak győzelme, mintsem a hátrány ledolgozása mellett szól.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
2 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

46Labdabirtoklás (%)54
Saint-ÉtienneMontpellier
14Lövések6
Saint-ÉtienneMontpellier
5Kaput eltaláló lövések3
Saint-ÉtienneMontpellier
1.56xG0.83
Saint-ÉtienneMontpellier
5Szögletek4
Saint-ÉtienneMontpellier
45Veszélyes támadások31
Saint-ÉtienneMontpellier
18Szabálytalanságok21
Saint-ÉtienneMontpellier
1Lapok2
Saint-ÉtienneMontpellier

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

3.25Szerzett gól / meccs0.75
Saint-ÉtienneMontpellier
0.75Kapott gól / meccs0.25
Saint-ÉtienneMontpellier
56%Átlagos labdabirtoklás53%
Saint-ÉtienneMontpellier
8.25Kaput eltaláló lövések / meccs5.25
Saint-ÉtienneMontpellier

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

17.75Lövések meccsenként15.75
Saint-ÉtienneMontpellier
8.25Kaput eltaláló lövések5.25
Saint-ÉtienneMontpellier
18.3%Lövésértékesítés4.8%
Saint-ÉtienneMontpellier
56%Labdabirtoklás53%
Saint-ÉtienneMontpellier
2xG szerzett1.68
Saint-ÉtienneMontpellier
1xG kapott1.54
Saint-ÉtienneMontpellier

Lövésminőség

Saint-Étienne: DominánsMontpellier: Támadó
Saint-ÉtienneMontpellier
Pontosság (kaput eltaláló lövések)46%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.110.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.390.14

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Saint-Étienne 50%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

3 pont / meccs - Saint-Étienne · 2 pont / meccs - Montpellier

Saint-Étienne
WWWW
5 egymást követő győzelem
Idénybeli eredménybontás
100% W0% D0% L
Idény (Gy-D-V)
4-0-0
3.00 pont / meccs · gólkülönbség +10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
4-0-0
3.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
2-0-0
WW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 3.3Kapott gólok: 0.8xG: 2.00Ellenfél xG-je: 1.00BTTS: 50%Over 2.5: 100%
Montpellier
DWWD
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
50% W50% D0% L
Idény (Gy-D-V)
2-2-0
2.00 pont / meccs · gólkülönbség +2
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-2-0
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-0-0
Utolsó 5 idegenben
2-0-0
WW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.8Kapott gólok: 0.3xG: 1.68Ellenfél xG-je: 1.54BTTS: 25%Over 2.5: 0%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Saint-Étienne 333%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

3.25 gól / meccs - Saint-Étienne · 0.75 gól / meccs - Montpellier

Montpellier 200%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

0.75 gól / meccs - Saint-Étienne · 0.25 gól / meccs - Montpellier

Saint-Étienne gólszerzési profilja: erős

Saint-Étienne a meccsek 100%-án szerez gólt (4 a 4 meccsből), míg Montpellier 75%-ban tart Clean sheetet (3 a 4 meccsből).

Montpellier gólszerzési profilja: erős

Montpellier a meccsek 75%-án szerez gólt (3 a 4 meccsből), míg Saint-Étienne 50%-ban tart Clean sheetet (2 a 4 meccsből).

13Szerzett gólok (idény)3
Saint-ÉtienneMontpellier
3Kapott gólok (idény)1
Saint-ÉtienneMontpellier
4Átlagos gólszám a meccsen1
Saint-ÉtienneMontpellier
13Szerzett gólok (utolsó 5)3
Saint-ÉtienneMontpellier
3Kapott gólok (utolsó 5)1
Saint-ÉtienneMontpellier

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól75%
Saint-ÉtienneMontpellier
100%2 gól0%
Saint-ÉtienneMontpellier
100%3 gól0%
Saint-ÉtienneMontpellier
25%4 gól0%
Saint-ÉtienneMontpellier

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

50%1 gól25%
Saint-ÉtienneMontpellier
25%2 gól0%
Saint-ÉtienneMontpellier
0%3 gól0%
Saint-ÉtienneMontpellier
0%4 gól0%
Saint-ÉtienneMontpellier

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

25%BTTS a félidőben0%
Saint-ÉtienneMontpellier
25%BTTS mindkét félidőben0%
Saint-ÉtienneMontpellier
75%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
Saint-ÉtienneMontpellier

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS0%
Saint-ÉtienneMontpellier
50%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
Saint-ÉtienneMontpellier
50%BTTS – legutóbbi 525%
Saint-ÉtienneMontpellier

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt0%
Saint-ÉtienneMontpellier
75%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
Saint-ÉtienneMontpellier
50%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
Saint-ÉtienneMontpellier

2. félidő

75%Legalább 1 gól a félidő után75%
Saint-ÉtienneMontpellier
50%Legalább 2 gól a félidő után25%
Saint-ÉtienneMontpellier
50%Legalább 3 gól a félidő után0%
Saint-ÉtienneMontpellier

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Saint-Étienne 150%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

2.5 pont / meccs - Saint-Étienne · 1 pont / meccs - Montpellier

Saint-Étienne — félidei állapot
75% vezet25% döntetlenre áll0% hátrányban van
Montpellier — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

2.5Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
Saint-ÉtienneMontpellier
2Szerzett gólok (1. félidő)0
Saint-ÉtienneMontpellier
0.25Kapott gólok (1. félidő)0
Saint-ÉtienneMontpellier
2.25Átlagos gólszám (1. félidő)0
Saint-ÉtienneMontpellier
75%Kapott gól nélküli félidő előtt100%
Saint-ÉtienneMontpellier
0%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
Saint-ÉtienneMontpellier

Félidő után (2. félidő)

2.5Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)2
Saint-ÉtienneMontpellier
1.25Szerzett gólok (2. félidő)0.75
Saint-ÉtienneMontpellier
0.5Kapott gólok (2. félidő)0.25
Saint-ÉtienneMontpellier
1.75Átlagos gólszám (2. félidő)1
Saint-ÉtienneMontpellier
50%Kapott gól nélküli félidő után75%
Saint-ÉtienneMontpellier
25%Nem szerzett gólt a félidő után25%
Saint-ÉtienneMontpellier

Saint-Étienne — második félidei eredmények

75% W25% D0% L
10
Félidei pontok
8
Félidei gólok
+7
Gólkülönbség (1. félidő)
10
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
2.50
PPG a félidő előtt
Előny megtartása133%

A meccsek 75%-án vezet a félidőben, és ezek 100%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Montpellier — második félidei eredmények

50% W50% D0% L
4
Félidei pontok
0
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
8
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Saint-Étienne — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs2.502.50
Szerzett gól / meccs2.01.3
Kapott gól / meccs0.30.5
Átlagos gólszám a meccsen2.31.8
1 gól100%75%
2 gól75%50%
3 gól50%50%
Kapott gól nélküli mérkőzés75%50%
Nem szerzett gólt0%25%
Gólkülönbség+7+3
Félidő: 75% vezet - 25% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 75% győzelem - 25% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 25% - Félidei gólok összesen: 8
Montpellier — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.002.00
Szerzett gól / meccs0.00.8
Kapott gól / meccs0.00.3
Átlagos gólszám a meccsen0.01.0
1 gól0%75%
2 gól0%25%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%75%
Nem szerzett gólt100%25%
Gólkülönbség0+2
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 50% győzelem - 50% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Saint-Étienne
SzerzettKapott
1
0
0-15
5
0
16-30
2
1
31-45
1
1
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Legveszélyesebb percek 16-30 (5 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

Montpellier
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
1
1
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.50
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.8 : 0.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
98%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
38%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-40%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
75%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Saint-Étienne

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+1.00
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+1.50
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+1.25
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.25
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
250%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
60%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.8
Késői gólok
A csapat góljainak 15%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 8% az első 15 percben esik.
15%

Montpellier

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.14
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.36
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-2.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.93
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+1.29
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
60%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
19%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.8
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
33%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Ligue 2 átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Saint-ÉtienneLigaMontpellier
Átlagos gólszám a meccsen▲ 4.002.56▼ 1.00
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 50%56%▼ 25%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 100%44%▼ 0%
Clean sheetek▲ 50%29%▲ 75%
Gól a félidő előtt▲ 100%58%▼ 0%
Gól a félidő után▼ 75%77%▼ 75%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.56
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
56%
Mindkét csapat szerzett gólt
44%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
29%
Clean sheetek
1.30
Hazai gólok / mérkőzés
1.26
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+3%
Hazai támadói előny
+3%
Hazai védekezési előny
+-2%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
58%
1 gól
33%
2 gól
16%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
77%
1 gól
35%
2 gól
26%
3 gól
9%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. Saint-ÉtienneGólMaxime BernauerGólpassz: Irvin Cardona
  2. Saint-ÉtienneSárga lapAugustine Boakye
  3. MontpellierGólDaylam MeddahGólpassz: Nordan Mukiele
  4. Saint-ÉtienneGólAugustine BoakyeGólpassz: Tamar Svetlin
  5. Saint-ÉtienneCsereBeállt: Benjamin Craig OldLejött: Maxime Bernauer
  6. MontpellierSárga lapNaoufel El Hannach
  7. Saint-ÉtienneCsereBeállt: Joshua DuffusLejött: Thierno Ballo
  8. Saint-ÉtienneCsereBeállt: Mahmoud JaberLejött: Zuriko Davitashvili
  9. MontpellierSárga lapDaylam Meddah
  10. MontpellierCsereBeállt: Jérémy HatchiLejött: Hichem Abderrebi
  11. Saint-ÉtienneGólJoshua DuffusGólpassz: Irvin Cardona
  12. MontpellierCsereBeállt: Théo ChennahiLejött: Naoufel El Hannach
  13. Saint-ÉtienneCsereBeállt: Jakob BreumLejött: Augustine Boakye
  14. Saint-ÉtienneCsereBeállt: João Diogo Fonseca FerreiraLejött: Kévin Pedro
  15. MontpellierCsereBeállt: Noah VidalLejött: Nicolas Pays

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Saint-Étienne 2 - 0 - 0 Montpellier. Átlagos gólszám 1.50, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

AS Saint-Étienne
1 : 0
Montpellier HSC
Montpellier HSC
0 : 2
AS Saint-Étienne

GYIK

Mi lett a(z) Saint-Étienne–Montpellier meccs eredménye?

A(z) Ligue 2 meccse Saint-Étienne 3:1 Montpellier eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Saint-Étienne és Montpellier egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Saint-Étienne 2 alkalommal nyert, Montpellier 0 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 1,50 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Saint-Étienne–Montpellier meccs előtt?

Saint-Étienne átlagosan 3,25 gólt szerez meccsenként, Montpellier pedig 0,75-at. A(z) Ligue 2 átlaga 2,56 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 44%-án fordul elő. A BTTS Saint-Étienne meccseinek 50%-án és Montpellier meccseinek 25%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Saint-Étienne és Montpellier?

Az utolsó öt meccsen Saint-Étienne 4 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget ért el (3,00 pont meccsenként). Montpellier mérlege: 2 győzelem, 2 döntetlen és 0 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Saint-Étienne–Montpellier meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Saint-Étienne–Montpellier meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.