Olaszország - Serie AMAPEI Stadium - Città del TricoloreAz adatok állapota: 2026. augusztus 31.

Sassuolo - Torino: mérkőzésstatisztikák

Sassuolo címere
Sassuolo
2 : 1félidő 1:1
Torino címere
Torino

Sassuolo–Torino: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Sassuolo a(z) Serie A (Olaszország) sorozatban játszott a(z) Torino ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 29. napján játszották. Helyszín: MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Végeredmény: 2:1.

Aktuális forma

Sassuolo: 0-0-1, 0,00 pont mérkőzésenként. Torino: 0-0-1, 0,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Sassuolo: 1,00 szerzett és 2,00 kapott gól mérkőzésenként. Torino: 1,00 szerzett és 2,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,36 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Sassuolo 100%, Torino 100%. Over 2.5: Sassuolo 100%, Torino 100%. Ligaátlag: BTTS 36%, Over 2.5 36%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Sassuolo 2,27, Torino 0,82. Lövések mérkőzésenként: Sassuolo 22,0, Torino 8,0. Átlagos labdabirtoklás: Sassuolo 44%, Torino 41%.

Első és második félidő

Sassuolo: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00. Torino: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Sassuolo esetében 46-60 (1), Torino esetében pedig 76-90+ (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Serie A: 2,36 gól mérkőzésenként, BTTS 36%, Over 2.5 36%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-2. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 50%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Mindkét csapat 1:2-es vereséggel zárta eddigi egyetlen szezonbeli mérkőzését, ezért a Torino előnye elsősorban a jelenlegi formájukban mutatkozó egyértelmű különbségből fakad. A vendégek az utóbbi 5 mérkőzésükből 3-at megnyertek, és mérkőzésenként átlagosan 2,0 pontot szereztek, míg a Sassuolo mindössze 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el, 0,8-as meccsenkénti pontátlaggal. Mindkét csapat 7 gólt szerzett az utóbbi öt mérkőzésén, a Torino azonban ebben az időszakban mindössze 4, a Sassuolo pedig 9 gólt kapott. A védekezésben mutatkozó különbség arra utal, hogy hasonló támadóhatékonyság mellett a vendégeknek nagyobb esélyük van kihasználni helyzeteiket és megőrizni kedvező eredményüket. A döntetlen továbbra is reális lehetőség az azonos bajnoki rajt, valamint a hazai és idegenbeli mérkőzésekről rendelkezésre álló, nem kellően mérvadó adatok miatt, de a Torino formája enyhe vendéggyőzelem mellett szól.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A mindkét csapat szerez gólt (BTTS) piac melletti jelzés elsősorban a legutóbbi formából ered: a Sassuolo és a Torino az előző 5 mérkőzéséből 3-on, vagyis 60%-ban esetében mindkét csapat betalált. Mindkét együttes átlagosan 1,4 gólt szerzett ebben az időszakban, xG-értékük pedig rendre 1,44 és 1,23 volt, ami valós támadópotenciálra utal. A Sassuolo ugyanakkor az utóbbi öt fellépésén mérkőzésenként átlagosan 1,8 gólt kapott, így a Torinónak egyértelmű esélye lehet a gólszerzésre. A Torino stabilabb védekezést mutat, átlagosan 0,8 kapott góllal, a hazaiak azonban öt mérkőzésen 7 gólt szereztek, ezért valamivel valószínűbb a BTTS – Igen kimenetel, mint az a forgatókönyv, amelyben legalább az egyik csapat nem szerez gólt.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Sassuolo legutóbbi öt mérkőzésén átlagosan 3,2 gól született, mivel a csapat 1,4 gólt szerzett és 1,8-at kapott. A Torino ugyanebben az időszakban szintén átlagosan 1,4 gólt lőtt, mérkőzésein pedig átlagosan 2,2 gól esett, köszönhetően annak, hogy meccsenként mindössze 0,8 gólt kapott. Mindkét csapat támadópotenciálját alátámasztják az xG-értékek: 1,44 a Sassuolo, illetve 1,23 a Torino esetében, ami összesen körülbelül 2,62 gólos mérkőzést vetít előre. A Sassuolo legutóbbi öt mérkőzésének 80%-án legalább három gól született, a Torino védekezőbb profilja azonban csökkenti az over 2,5 esélyét. A legerősebb választás az over 1,5, mivel a két csapat rendszeres gólszerző teljesítménye magas valószínűséget jelent legalább két gólra.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Torino egyértelműen jobb aktuális formát mutat: az elmúlt 5 mérkőzésén 3 alkalommal nyert, és meccsenként átlagosan 2,0 pontot szerzett, míg a Sassuolo mindössze egyszer győzött, és 0,8 pontot átlagolt. A legerősebb jelzés az első félidőre vonatkozik, mivel a vendégek az utolsó 5 mérkőzésük 80%-ában vezettek a szünetben, míg a hazaiak csak 20%-ban álltak jobban, és 40%-ban hátrányban vonultak pihenőre. A Torino ezen az 5 mérkőzésen egyszer sem kapott gólt az első félidőben, miközben átlagosan 1,0 gólt szerzett, a Sassuolo viszont ebben a játékrészben átlagosan 0,8 gólt kapott. A fordulás után a hazaiak továbbra is sebezhetőnek tűnnek védekezésben, mivel az elmúlt 5 mérkőzésükön átlagosan 1,0 gólt engedtek ellenfeleiknek, a teljes meccseken pedig összesen 1,8 gólt kaptak. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a Torino a szünetben vezet, és ezt az előnyt a mérkőzés végéig megőrzi, bár a szezon adataiból rendelkezésre álló korlátozott mennyiség indokolttá teszi, hogy jelentős esélyt hagyjunk a döntetlenre vagy az eredmény megfordítására.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

46Labdabirtoklás (%)54
SassuoloTorino
19Lövések10
SassuoloTorino
7Kaput eltaláló lövések4
SassuoloTorino
2.17xG1.19
SassuoloTorino
4Szögletek3
SassuoloTorino
67Veszélyes támadások38
SassuoloTorino
12Szabálytalanságok9
SassuoloTorino
3Lapok1
SassuoloTorino

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1Szerzett gól / meccs1
SassuoloTorino
2Kapott gól / meccs2
SassuoloTorino
44%Átlagos labdabirtoklás41%
SassuoloTorino
8Kaput eltaláló lövések / meccs1
SassuoloTorino

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

22Lövések meccsenként8
SassuoloTorino
8Kaput eltaláló lövések1
SassuoloTorino
4.5%Lövésértékesítés12.5%
SassuoloTorino
44%Labdabirtoklás41%
SassuoloTorino
2.27xG szerzett0.82
SassuoloTorino
1.6xG kapott1.84
SassuoloTorino

Lövésminőség

Sassuolo: TámadóTorino: Kontratámadó
SassuoloTorino
Pontosság (kaput eltaláló lövések)36%13%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.100.10
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.131.00

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Sassuolo
L
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% R100% P
Idény (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 2.0xG: 2.27Ellenfél xG-je: 1.60BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Torino
L
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% R100% P
Idény (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 idegenben
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 2.0xG: 0.82Ellenfél xG-je: 1.84BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Sassuolo gólszerzési profilja: nagyon erős

Sassuolo a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Torino 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).

Torino gólszerzési profilja: nagyon erős

Torino a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Sassuolo 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).

1Szerzett gólok (idény)1
SassuoloTorino
2Kapott gólok (idény)2
SassuoloTorino
3Átlagos gólszám a meccsen3
SassuoloTorino
1Szerzett gólok (utolsó 5)1
SassuoloTorino
2Kapott gólok (utolsó 5)2
SassuoloTorino

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
SassuoloTorino
0%2 gól0%
SassuoloTorino
0%3 gól0%
SassuoloTorino
0%4 gól0%
SassuoloTorino

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
SassuoloTorino
100%2 gól100%
SassuoloTorino
0%3 gól0%
SassuoloTorino
0%4 gól0%
SassuoloTorino

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben0%
SassuoloTorino
0%BTTS mindkét félidőben0%
SassuoloTorino
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
SassuoloTorino

BTTS és gólszám

100%Legalább 3 gól és BTTS100%
SassuoloTorino
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
SassuoloTorino
100%BTTS – legutóbbi 5100%
SassuoloTorino

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt0%
SassuoloTorino
0%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
SassuoloTorino
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
SassuoloTorino

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
SassuoloTorino
100%Legalább 2 gól a félidő után100%
SassuoloTorino
0%Legalább 3 gól a félidő után100%
SassuoloTorino

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Sassuolo — félidei állapot
0% vezet0% döntetlenre áll100% hátrányban van
Torino — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
SassuoloTorino
0Szerzett gólok (1. félidő)0
SassuoloTorino
1Kapott gólok (1. félidő)0
SassuoloTorino
1Átlagos gólszám (1. félidő)0
SassuoloTorino
0%Kapott gól nélküli félidő előtt100%
SassuoloTorino
100%Nem szerzett gólt a félidő előtt100%
SassuoloTorino

Félidő után (2. félidő)

1Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0
SassuoloTorino
1Szerzett gólok (2. félidő)1
SassuoloTorino
1Kapott gólok (2. félidő)2
SassuoloTorino
2Átlagos gólszám (2. félidő)3
SassuoloTorino
0%Kapott gól nélküli félidő után0%
SassuoloTorino
0%Nem szerzett gólt a félidő után0%
SassuoloTorino

Sassuolo — második félidei eredmények

0% W100% R0% P
0
Félidei pontok
0
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
1
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
0.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Torino — második félidei eredmények

0% W0% R100% P
1
Félidei pontok
0
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
0
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után+2.0

A szünet után meccsenként 2.0 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Sassuolo — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.001.00
Szerzett gól / meccs0.01.0
Kapott gól / meccs1.01.0
Átlagos gólszám a meccsen1.02.0
1 gól100%100%
2 gól0%100%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%0%
Nem szerzett gólt100%0%
Gólkülönbség-10
Félidő: 0% vezet - 0% döntetlenre áll - 100% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 100% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Torino — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.00
Szerzett gól / meccs0.01.0
Kapott gól / meccs0.02.0
Átlagos gólszám a meccsen0.03.0
1 gól0%100%
2 gól0%100%
3 gól0%100%
Kapott gól nélküli mérkőzés100%0%
Nem szerzett gólt100%0%
Gólkülönbség0-1
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 0% döntetlenre áll - 100% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Sassuolo
SzerzettKapott
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Torino
SzerzettKapott
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
2
61-75
1
0
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
127%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
100%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-33%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Sassuolo

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.67
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.67
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-1.27
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.40
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
79%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
183%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

Torino

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-1.02
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.02
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.18
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.16
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
92%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
157%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 100%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
100%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Serie A átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

SassuoloLigaTorino
Átlagos gólszám a meccsen 3.002.36 3.00
Mindkét csapat szerzett gólt 100%36% 100%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 100%36% 100%
Clean sheetek 0%32% 0%
Gól a félidő előtt 100%45% 0%
Gól a félidő után 100%91% 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.36
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
36%
Mindkét csapat szerzett gólt
36%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
32%
Clean sheetek
1.27
Hazai gólok / mérkőzés
1.09
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+17%
Hazai támadói előny
+14%
Hazai védekezési előny
+-19%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
45%
1 gól
9%
2 gól
0%
3 gól
0%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
91%
1 gól
64%
2 gól
27%
3 gól
0%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. TorinoSárga lapGvidas Gineitis
  2. SassuoloGólCristian VolpatoGólpassz: Vasilije Adžić
  3. SassuoloSárga lapNemanja Matić
  4. SassuoloSárga lapCristian Volpato
  5. SassuoloCsereBeállt: Rafael Obrador BurgueraLejött: Josh Doig
  6. SassuoloSárga lapArmand Lauriente
  7. SassuoloCsereBeállt: Domenico BerardiLejött: Kieran Bowie
  8. SassuoloGólDomenico BerardiGólpassz: Fedde Leysen
  9. SassuoloCsereBeállt: Luca LipaniLejött: Nemanja Matić

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Sassuolo 0 - 0 - 2 Torino. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Sassuolo–Torino meccs eredménye?

A(z) Serie A meccse Sassuolo 2:1 Torino eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Sassuolo és Torino egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Sassuolo 0 alkalommal nyert, Torino 2 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Sassuolo–Torino meccs előtt?

Sassuolo átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Torino pedig 1,00-at. A(z) Serie A átlaga 2,36 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 36%-án fordul elő. A BTTS Sassuolo meccseinek 100%-án és Torino meccseinek 100%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Sassuolo és Torino?

Az utolsó öt meccsen Sassuolo 0 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Torino mérlege: 0 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (0,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Sassuolo–Torino meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.