Dél-Korea - K League 2Seongnam Tancheon Sports ComplexAz adatok állapota: 2026. november 03.

Seongnam - Daegu: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Seongnam–Daegu: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Seongnam a(z) K League 2 (Dél-Korea) sorozatban játszik a(z) Daegu ellen. A mérkőzést 2026. november 7. napjára tűzték ki. Helyszín: Seongnam Tancheon Sports Complex.

Aktuális forma

Seongnam: 0-2-3, 0,40 pont mérkőzésenként. Daegu: 3-1-1, 2,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Seongnam: 1,10 szerzett és 1,34 kapott gól mérkőzésenként. Daegu: 1,97 szerzett és 1,38 kapott gól. Ligaátlag: 2,76 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Seongnam 66%, Daegu 72%. Over 2.5: Seongnam 48%, Daegu 66%. Ligaátlag: BTTS 62%, Over 2.5 53%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Seongnam 1,45, Daegu 1,79. Lövések mérkőzésenként: Seongnam 11,2, Daegu 14,1. Átlagos labdabirtoklás: Seongnam 52%, Daegu 53%.

Első és második félidő

Seongnam: félidei vezetés 31%, második félidei gólok 0,59. Daegu: félidei vezetés 28%, második félidei gólok 1,28.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Seongnam esetében 76-90+ (7), Daegu esetében pedig 76-90+ (19). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

K League 2: 2,76 gól mérkőzésenként, BTTS 62%, Over 2.5 53%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 1 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-0-1. Átlagos gólszám: 5,00, BTTS: 100%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(3.91)
(3.64)
(1.74)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1.1Szerzett gól / meccs1.97
SeongnamDaegu
1.34Kapott gól / meccs1.38
SeongnamDaegu
52%Átlagos labdabirtoklás53%
SeongnamDaegu
3.76Kaput eltaláló lövések / meccs5.59
SeongnamDaegu

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

11.21Lövések meccsenként14.1
SeongnamDaegu
3.76Kaput eltaláló lövések5.59
SeongnamDaegu
9.8%Lövésértékesítés13.9%
SeongnamDaegu
52%Labdabirtoklás53%
SeongnamDaegu
1.45xG szerzett1.79
SeongnamDaegu
1.44xG kapott1.51
SeongnamDaegu

Lövésminőség

Seongnam: KiegyensúlyozottDaegu: Támadó
SeongnamDaegu
Pontosság (kaput eltaláló lövések)34%40%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.130.13
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.290.35

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Daegu 400%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

0.4 pont / meccs - Seongnam · 2 pont / meccs - Daegu

Seongnam
DLLLD
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
24% W38% D38% L
Idény (Gy-D-V)
7-11-11
1.10 pont / meccs · gólkülönbség -7
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-2-3
0.40 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-7-4
Utolsó 5 hazai pályán
1-2-2
WDDLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 2.2xG: 1.18Ellenfél xG-je: 1.94BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Daegu
WLWWD
Idénybeli eredménybontás
52% W28% D21% L
Idény (Gy-D-V)
15-8-6
1.83 pont / meccs · gólkülönbség +17
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-1-1
2.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
6-5-3
Utolsó 5 idegenben
3-1-1
WWDLW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.6Kapott gólok: 1.6xG: 1.82Ellenfél xG-je: 1.69BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Daegu 79%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.1 gól / meccs - Seongnam · 1.97 gól / meccs - Daegu

Seongnam gólszerzési profilja: erős

Seongnam a meccsek 69%-án szerez gólt (20 a 29 meccsből), míg Daegu 28%-ban tart Clean sheetet (8 a 29 meccsből).

Daegu gólszerzési profilja: nagyon erős

Daegu a meccsek 93%-án szerez gólt (27 a 29 meccsből), míg Seongnam 14%-ban tart Clean sheetet (4 a 29 meccsből).

32Szerzett gólok (idény)57
SeongnamDaegu
39Kapott gólok (idény)40
SeongnamDaegu
2.45Átlagos gólszám a meccsen3.34
SeongnamDaegu
6Szerzett gólok (utolsó 5)13
SeongnamDaegu
11Kapott gólok (utolsó 5)8
SeongnamDaegu

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

69%1 gól93%
SeongnamDaegu
34%2 gól52%
SeongnamDaegu
7%3 gól34%
SeongnamDaegu
0%4 gól14%
SeongnamDaegu

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

86%1 gól72%
SeongnamDaegu
38%2 gól45%
SeongnamDaegu
10%3 gól14%
SeongnamDaegu
0%4 gól3%
SeongnamDaegu

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

17%BTTS a félidőben31%
SeongnamDaegu
7%BTTS mindkét félidőben14%
SeongnamDaegu
17%Mindkét félidőben gólt szerzett34%
SeongnamDaegu

BTTS és gólszám

48%Legalább 3 gól és BTTS62%
SeongnamDaegu
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül3%
SeongnamDaegu
80%BTTS – legutóbbi 5100%
SeongnamDaegu

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

66%Legalább 1 gól a félidő előtt69%
SeongnamDaegu
24%Legalább 2 gól a félidő előtt41%
SeongnamDaegu
10%Legalább 3 gól a félidő előtt21%
SeongnamDaegu

2. félidő

76%Legalább 1 gól a félidő után90%
SeongnamDaegu
55%Legalább 2 gól a félidő után66%
SeongnamDaegu
14%Legalább 3 gól a félidő után31%
SeongnamDaegu

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Seongnam — félidei állapot
31% vezet41% döntetlenre áll28% hátrányban van
Daegu — félidei állapot
28% vezet48% döntetlenre áll24% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.34Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.31
SeongnamDaegu
0.52Szerzett gólok (1. félidő)0.69
SeongnamDaegu
0.48Kapott gólok (1. félidő)0.69
SeongnamDaegu
1Átlagos gólszám (1. félidő)1.38
SeongnamDaegu
55%Kapott gól nélküli félidő előtt52%
SeongnamDaegu
62%Nem szerzett gólt a félidő előtt48%
SeongnamDaegu

Félidő után (2. félidő)

0.86Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.83
SeongnamDaegu
0.59Szerzett gólok (2. félidő)1.28
SeongnamDaegu
0.86Kapott gólok (2. félidő)0.69
SeongnamDaegu
1.45Átlagos gólszám (2. félidő)1.97
SeongnamDaegu
28%Kapott gól nélküli félidő után45%
SeongnamDaegu
52%Nem szerzett gólt a félidő után24%
SeongnamDaegu

Seongnam — második félidei eredmények

10% W55% D34% L
39
Félidei pontok
15
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
25
Második félidei pontok
-8
Gólkülönbség (2. félidő)
1.34
PPG a félidő előtt
Előny megtartása77%

A meccsek 31%-án vezet a félidőben, és ezek 24%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.

Védekezés a félidő után+0.4

A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Daegu — második félidei eredmények

52% W28% D21% L
38
Félidei pontok
20
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
53
Második félidei pontok
+17
Gólkülönbség (2. félidő)
1.31
PPG a félidő előtt
Előny megtartása186%

A meccsek 28%-án vezet a félidőben, és ezek 52%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Seongnam — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.600.80
Szerzett gól / meccs0.40.8
Kapott gól / meccs1.01.2
Átlagos gólszám a meccsen1.42.0
1 gól100%100%
2 gól20%60%
3 gól20%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%0%
Nem szerzett gólt80%40%
Gólkülönbség-3-2
Félidő: 20% vezet - 0% döntetlenre áll - 80% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 2
Daegu — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.602.00
Szerzett gól / meccs1.21.4
Kapott gól / meccs0.80.8
Átlagos gólszám a meccsen2.02.2
1 gól100%100%
2 gól60%80%
3 gól20%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%20%
Nem szerzett gólt20%20%
Gólkülönbség+2+3
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 20% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 6

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Seongnam
SzerzettKapott
3
2
0-15
6
5
16-30
6
7
31-45
6
10
46-60
4
2
61-75
7
13
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (7 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (13). Késői gólok mérlege (76–90): -6 - a késői szakaszokban gyenge.

Daegu
SzerzettKapott
6
7
0-15
7
7
16-30
7
6
31-45
7
5
46-60
11
6
61-75
19
9
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (19 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (9). Késői gólok mérlege (76–90): +10 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.90
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.2 : 1.7
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
105%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
69%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+73%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
64%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
2%
0:0 kockázat
körülbelül minden 50. meccsen
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Seongnam

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.01
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.25
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-3.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.35
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.10
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
76%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
102%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.70
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 22%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 9% az első 15 percben esik.
22%

Daegu

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.28
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.31
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-5.3 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.18
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.13
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
149%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
96%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.17
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.6
Késői gólok
A csapat góljainak 33%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 11% az első 15 percben esik.
33%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a K League 2 átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

SeongnamLigaDaegu
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.452.76▲ 3.34
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 66%62%▲ 72%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 48%53%▲ 66%
Clean sheetek▼ 14%23%▲ 28%
Gól a félidő előtt▼ 66%68%• 69%
Gól a félidő után▼ 76%79%▲ 90%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.76
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
62%
Mindkét csapat szerzett gólt
53%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
23%
Clean sheetek
1.44
Hazai gólok / mérkőzés
1.32
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+9%
Hazai támadói előny
+8%
Hazai védekezési előny
+5%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
68%
1 gól
30%
2 gól
11%
3 gól
2%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
79%
1 gól
52%
2 gól
25%
3 gól
7%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Előző találkozó: Seongnam 0 - 0 - 1 Daegu. Átlagos gólszám 5.00, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

GYIK

Mikor játszik egymással Seongnam és Daegu?

Seongnam 2026. november 7. napján, a(z) Seongnam Tancheon Sports Complex stadionban találkozik Daegu csapatával a(z) K League 2 keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Seongnam–Daegu meccs előtt?

Seongnam átlagosan 1,10 gólt szerez meccsenként, Daegu pedig 1,97-at. A(z) K League 2 átlaga 2,76 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 53%-án fordul elő. A BTTS Seongnam meccseinek 66%-án és Daegu meccseinek 72%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Seongnam és Daegu?

Az utolsó öt meccsen Seongnam 0 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,40 pont meccsenként). Daegu mérlege: 3 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség (2,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Seongnam–Daegu meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.