Shrewsbury Town - Barnet: mérkőzésstatisztikák
Shrewsbury Town–Barnet: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Shrewsbury Town a(z) EFL League Two (Anglia) sorozatban játszott a(z) Barnet ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 22. napján játszották. Helyszín: Montgomery Waters Meadow. Végeredmény: 1:3.
Aktuális forma
Shrewsbury Town: 0-0-1, 0,00 pont mérkőzésenként. Barnet: 1-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Shrewsbury Town: 0,00 szerzett és 2,00 kapott gól mérkőzésenként. Barnet: 3,00 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,53 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Shrewsbury Town 0%, Barnet 100%. Over 2.5: Shrewsbury Town 0%, Barnet 100%. Ligaátlag: BTTS 33%, Over 2.5 47%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Shrewsbury Town 1,79, Barnet 2,23. Lövések mérkőzésenként: Shrewsbury Town 15,0, Barnet 20,0. Átlagos labdabirtoklás: Shrewsbury Town 57%, Barnet 46%.
Első és második félidő
Shrewsbury Town: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00. Barnet: félidei vezetés 100%, második félidei gólok 1,00.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Shrewsbury Town esetében 0-15 (0), Barnet esetében pedig 16-30 (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
League Two: 2,53 gól mérkőzésenként, BTTS 33%, Over 2.5 47%.
Egymás elleni mérleg
A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-1-0. Átlagos gólszám: 2,00, BTTS: 50%.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Barnet egyértelműen jobb formában várja a mérkőzést: az utóbbi öt találkozón 3 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség mellett 10 pontot szerzett, míg a Shrewsbury mindössze 2 pontot gyűjtött. A vendégek ebben az időszakban 14 gólt szereztek, ami mérkőzésenként átlagosan 2,8 gólnak felel meg, a hazaiak viszont csak 4-et, ami jelentős különbségre utal a helyzetkihasználásban. A Shrewsbury az utóbbi öt fellépésén átlagosan 2 gólt kapott meccsenként, mivel a védelme 10 alkalommal kapitulált. A jelenlegi szezonban a Barnet 3:1-es győzelemmel kezdett, míg a Shrewsbury 0:2-es vereséget szenvedett, ezért a vendégek támadójátékban mutatkozó minőségi fölénye várhatóan győzelmet eredményez.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A legutóbbi forma egyértelműen a mindkét csapat gólszerzését, vagyis a BTTS „Igen” kimenetelt támogatja: a Barnet az utolsó öt mérkőzésének 100%-án, a Shrewsbury pedig 60%-án hozta a BTTS-t. A vendégek ebben az időszakban átlagosan 2,8 gólt szereztek mérkőzésenként, míg a Shrewsbury 2,0 gólt kapott, ami nagyon erős alapot ad a Barnet gólszerzéséhez. A hazaiak az utolsó öt fellépésükön mindössze 0,8 gólt szereztek meccsenként, a Barnet viszont átlagosan 1,6 gólt kapott, és 1,37-es xG-ig engedte eljutni ellenfeleit. Emellett a Shrewsbury átlagosan 1,36-os xG-t alakított ki, így a gyengébb helyzetkihasználás ellenére reális esélye lehet kihasználni a vendégek védelmének sebezhetőségét. Az alacsony, 33%-os ligaszintű BTTS-arány csökkenti a tipp magabiztosságát, de a jelenlegi forma és a gólszámok összképe inkább a „igen” forgatókönyv mellett szól.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A legutóbbi forma egyértelműen a góloknak kedvez, mivel a Barnet az előző öt mérkőzésén átlagosan 2,8 gólt szerzett, míg a Shrewsbury meccsenként 2,0 gólt kapott. A vendégek az előző öt fellépésük mindegyikén átlépték a 2.5 gólos határt, és ezeken a mérkőzéseken mindkét csapat 100%-ban eredményes volt. A Shrewsbury támadásban kevésbé hatékony, az előző öt mérkőzésén átlagosan 0,8 gólt szerzett, ugyanakkor továbbra is átlagosan 1,33 xG-t engedélyez ellenfeleinek, míg a Barnet átlagosan 1,95 xG-t alakít ki. A 3,30 gólos összesített előrejelzés erős alapot ad az over 1.5-höz, és még a hazaiak korlátozott szerepvállalásával számoló forgatókönyvnek is elegendőnek kell lennie legalább két találathoz.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
Barnet egyértelműen jobb az utolsó öt mérkőzésen: átlagosan 2,8 gólt szerez, miközben 1,6-ot kap, és a mérkőzések 60%-át megnyerte, míg a Shrewsbury mindössze 0,8 gólt szerez, 2,0-t kap, és egyetlen győzelmet sem aratott. A vendégek fölénye különösen a szünet előtt mutatkozik meg, amikor átlagosan 1,8 gólt szereznek, szemben a hazaiak 0,2 góljával; a Barnet a mérkőzések 40%-ában vezetett 45 perc után, míg a Shrewsbury az esetek 60%-ában hátrányban volt. A hazaiak az utolsó öt mérkőzésük 80%-ában nem szereztek gólt az első félidőben, ezzel szemben a Barnet ezek 40%-ában kapott gól nélkül zárta az első játékrészt. A térfélcsere után a vendégek továbbra is átlagosan 1,0 gólt szereznek, a Shrewsbury pedig a mérkőzések 60%-ában elveszíti a második félidőt, ezért a legvalószínűbb forgatókönyv a Barnet félidei vezetése és végső győzelme, vagyis a HT/FT 1/1.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Shrewsbury Town | Barnet | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 33% | 40% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.12 | 0.11 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.00 | 0.38 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Barnet 100%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.
2 gól / meccs - Shrewsbury Town · 1 gól / meccs - Barnet
Shrewsbury Town a meccsek 0%-án szerez gólt (0 a 1 meccsből), míg Barnet 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).
Barnet a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Shrewsbury Town 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Shrewsbury Town
Over / Under - Barnet
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Shrewsbury Town — második félidei eredmények
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Barnet — második félidei eredmények
A meccsek 100%-án vezet a félidőben, és ezek 100%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A szünet után meccsenként 1.0 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 0.00 | 0.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.0 | 0.0 |
| Kapott gól / meccs | 1.0 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 1.0 | 1.0 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 0% | 0% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 0% | 0% |
| Nem szerzett gólt | 100% | 100% |
| Gólkülönbség | -1 | -1 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 3.00 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 2.0 | 1.0 |
| Kapott gól / meccs | 0.0 | 1.0 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 2.0 | 2.0 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 gól | 100% | 100% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 100% | 0% |
| Nem szerzett gólt | 0% | 0% |
| Gólkülönbség | +2 | 0 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 16-30 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Shrewsbury Town
Barnet
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a League Two átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Shrewsbury Town | Liga | Barnet | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 2.00 | 2.53 | ▲ 4.00 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 0% | 33% | ▲ 100% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 0% | 47% | ▲ 100% |
| Clean sheetek | ▼ 0% | 40% | ▼ 0% |
| Gól a félidő előtt | ▲ 100% | 67% | ▲ 100% |
| Gól a félidő után | ▲ 100% | 67% | ▲ 100% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Cserék
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
Egymás elleni mérkőzések
Legutóbbi találkozók (2): Shrewsbury Town 1 - 1 - 0 Barnet. Átlagos gólszám 2.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.
GYIK
Mi lett a(z) Shrewsbury Town–Barnet meccs eredménye?
A(z) EFL League Two meccse Shrewsbury Town 1:3 Barnet eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Milyen a(z) Shrewsbury Town és Barnet egymás elleni mérlege?
Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Shrewsbury Town 1 alkalommal nyert, Barnet 0 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Shrewsbury Town–Barnet meccs előtt?
Shrewsbury Town átlagosan 0,00 gólt szerez meccsenként, Barnet pedig 3,00-at. A(z) EFL League Two átlaga 2,53 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 47%-án fordul elő. A BTTS Shrewsbury Town meccseinek 0%-án és Barnet meccseinek 100%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Shrewsbury Town és Barnet?
Az utolsó öt meccsen Shrewsbury Town 0 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Barnet mérlege: 1 győzelem, 0 döntetlen és 0 vereség (3,00 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Shrewsbury Town–Barnet meccshez?
A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.


