Tanzánia - Ligi kuu BaraBenjamin Mkapa National StadiumAz adatok állapota: 2026. október 15.

Simba - Mashujaa: mérkőzésstatisztikák

Simba címere
Simba
6 : 1félidő 2:0
Mashujaa címere
Mashujaa

Simba–Mashujaa: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Simba a(z) Ligi kuu Bara (Tanzánia) sorozatban játszott a(z) Mashujaa ellen. A mérkőzést 2026. október 13. napján játszották. Helyszín: Benjamin Mkapa National Stadium. Végeredmény: 6:1.

Aktuális forma

Simba: 5-0-0, 3,00 pont mérkőzésenként. Mashujaa: 3-0-2, 1,80 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Simba: 1,86 szerzett és 0,43 kapott gól mérkőzésenként. Mashujaa: 1,14 szerzett és 1,00 kapott gól. Ligaátlag: 2,48 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Simba 43%, Mashujaa 57%. Over 2.5: Simba 43%, Mashujaa 57%. Ligaátlag: BTTS 48%, Over 2.5 43%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Simba 1,70, Mashujaa 1,39. Lövések mérkőzésenként: Simba 9,0, Mashujaa 7,1. Átlagos labdabirtoklás: Simba 58%, Mashujaa 44%.

Első és második félidő

Simba: félidei vezetés 43%, második félidei gólok 1,14. Mashujaa: félidei vezetés 14%, második félidei gólok 1,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Simba esetében 61-75 (6), Mashujaa esetében pedig 76-90+ (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Ligi kuu Bara: 2,48 gól mérkőzésenként, BTTS 48%, Over 2.5 43%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-0. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 0%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Simba mind a 6 mérkőzését megnyerte ebben a szezonban, és az utolsó 5 találkozóján is győzött, míg a Mashujaa ugyanezen időszak alatt 3 győzelmet és 2 vereséget jegyzett. A hazai pálya előnye egyértelmű: a hazaiak minden otthoni mérkőzésüket kapott gól nélkül nyerték meg, a vendégek pedig 4 idegenbeli meccsükből 3-at elveszítettek. A Simba hazai pályán átlagosan 8 kaput eltaláló lövést ad le mérkőzésenként, szemben a Mashujaa idegenbeli 2,67-es átlagával, ami várhatóan több helyzetet eredményez. Ezt támasztja alá a hazaiak 2,35-ös otthoni xG-je, míg a vendégek idegenben 1,67-es xG-t engednek ellenfeleiknek. A Mashujaa idegenben átlagosan mindössze 0,5 gólt szerez, és ezeken a mérkőzéseken az esetek felében nem talált be, ezért a Simba győzelme a legvalószínűbb kimenetel.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A Simba egyértelmű esélyes arra, hogy gólt szerezzen: hazai pályán átlagosan 2,0 gólt lő, míg a Mashujaa idegenben mindössze 0,5 gólt szerez, és az ilyen mérkőzései 50%-ában nem talált be. Az utolsó 5 mérkőzésén a Simba mindössze 1 gólt kapott, vagyis meccsenként 0,2-t, ami csökkenti annak esélyét, hogy a vendégek feltörjék a védelmét. Az óvatosság mellett szól a Mashujaa 4%-os lövésmutatója is, bár az idegenbeli 1,30-as xG-je azt mutatja, hogy képes helyzeteket kialakítani. A két csapatra vonatkozó jelzések vegyesek: az utolsó 5 mérkőzésen a Simba meccseinek 20%-ában, a Mashujaa találkozóinak pedig 80%-ában mindkét csapat gólt szerzett. Erősebb érv azonban a vendégek gyenge idegenbeli helyzetkihasználása és a hazaiak aktuális védekezése együttvéve, ezért valószínűbb, hogy legalább az egyik csapat nem szerez gólt.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Simba hazai pályán átlagosan 2,0 gólt szerez, míg a Mashujaa idegenben mindössze 0,5-öt, így a gólok nagyobb részére a hazaiaktól lehet számítani. A Simba az utolsó 5 mérkőzésén 12 gólt szerzett, és mindössze 1-et kapott, ami korlátozza a vendégek gólszerzési esélyeit. Bár a Simba eddigi összes hazai mérkőzésén legalább 3 gól született, egyik sem lépte át a 3,5-ös határt; hasonlóképpen a Mashujaa egyetlen idegenbeli mérkőzésén sem esett legalább 4 gól. A magasabb gólszámokkal szembeni óvatosságot a mérkőzésenkénti 2,48 gólos ligaatlag is alátámasztja. Ezért a 2,5 összgólos előrejelzés mellett a 3,5 gól alatti opció a legerősebb választás, bár a Simba jó gólerőssége miatt a 3:1-es eredmény sem zárható ki.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A félidei döntetlen a legvalószínűbb: az utolsó 5 mérkőzésükből 3-on mindkét csapat döntetlennel vonult szünetre, Mashujaa pedig a szezonstatisztikákban szereplő mérkőzéseinek 75%-ában szintén döntetlenre állt az első félidő után. Simba megnyerte mind az 5 legutóbbi mérkőzését, ám ebben az időszakban csak 2 alkalommal vezetett a szünetben, ami arra utal, hogy a mérkőzés a térfélcsere után dőlhet el. A hazaiak ezeken a mérkőzéseken a második félidőkben átlagosan 1,6 gólt szereztek, és egyet sem kaptak, míg a vendégek a szünet után átlagosan 1,0 gólt kaptak. Emellett Simba hazai pályán mérkőzésenként átlagosan 2,0 gólt szerez, Mashujaa pedig idegenben csupán 0,5-öt, ezért a legerősebb forgatókönyv a félidei döntetlen és a hazai győzelem a mérkőzés végén.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

2 : 0
1. félidő
4 : 1
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

74Labdabirtoklás (%)26
SimbaMashujaa
16Lövések7
SimbaMashujaa
10Kaput eltaláló lövések2
SimbaMashujaa
2.02xG0.86
SimbaMashujaa
2Szögletek0
SimbaMashujaa
43Veszélyes támadások38
SimbaMashujaa
7Szabálytalanságok18
SimbaMashujaa
0Lapok0
SimbaMashujaa

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1.86Szerzett gól / meccs1.14
SimbaMashujaa
0.43Kapott gól / meccs1
SimbaMashujaa
58%Átlagos labdabirtoklás44%
SimbaMashujaa
4.14Kaput eltaláló lövések / meccs2.71
SimbaMashujaa

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

9Lövések meccsenként7.14
SimbaMashujaa
4.14Kaput eltaláló lövések2.71
SimbaMashujaa
20.6%Lövésértékesítés16%
SimbaMashujaa
58%Labdabirtoklás44%
SimbaMashujaa
1.7xG szerzett1.39
SimbaMashujaa
0.77xG kapott1.38
SimbaMashujaa

Lövésminőség

Simba: Hatékony befejezésMashujaa: Kontratámadó
SimbaMashujaa
Pontosság (kaput eltaláló lövések)46%38%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.190.19
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.450.42

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Simba 67%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

3 pont / meccs - Simba · 1.8 pont / meccs - Mashujaa

Simba
WWWWW
5 egymást követő győzelem
Idénybeli eredménybontás
100% W0% D0% L
Idény (Gy-D-V)
7-0-0
3.00 pont / meccs · gólkülönbség +10
Utolsó 5 (Gy-D-V)
5-0-0
3.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
3-0-0
WWW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.8Kapott gólok: 0.4xG: 1.89Ellenfél xG-je: 0.82BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Mashujaa
LWLWW
Idénybeli eredménybontás
57% W0% D43% L
Idény (Gy-D-V)
4-0-3
1.71 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-0-2
1.80 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
1-0-3
Utolsó 5 idegenben
1-0-3
WLLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.4Kapott gólok: 1.2xG: 1.26Ellenfél xG-je: 1.23BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Simba 63%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.86 gól / meccs - Simba · 1.14 gól / meccs - Mashujaa

Simba 133%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

0.43 gól / meccs - Simba · 1 gól / meccs - Mashujaa

Simba gólszerzési profilja: nagyon erős

Simba a meccsek 100%-án szerez gólt (7 a 7 meccsből), míg Mashujaa 14%-ban tart Clean sheetet (1 a 7 meccsből).

Mashujaa gólszerzési profilja: vegyes

Mashujaa a meccsek 71%-án szerez gólt (5 a 7 meccsből), míg Simba 57%-ban tart Clean sheetet (4 a 7 meccsből).

13Szerzett gólok (idény)8
SimbaMashujaa
3Kapott gólok (idény)7
SimbaMashujaa
2.29Átlagos gólszám a meccsen2.14
SimbaMashujaa
9Szerzett gólok (utolsó 5)7
SimbaMashujaa
2Kapott gólok (utolsó 5)6
SimbaMashujaa

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól71%
SimbaMashujaa
86%2 gól43%
SimbaMashujaa
0%3 gól0%
SimbaMashujaa
0%4 gól0%
SimbaMashujaa

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

43%1 gól86%
SimbaMashujaa
0%2 gól14%
SimbaMashujaa
0%3 gól0%
SimbaMashujaa
0%4 gól0%
SimbaMashujaa

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

14%BTTS a félidőben0%
SimbaMashujaa
0%BTTS mindkét félidőben0%
SimbaMashujaa
43%Mindkét félidőben gólt szerzett14%
SimbaMashujaa

BTTS és gólszám

43%Legalább 3 gól és BTTS57%
SimbaMashujaa
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
SimbaMashujaa
40%BTTS – legutóbbi 580%
SimbaMashujaa

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

71%Legalább 1 gól a félidő előtt43%
SimbaMashujaa
29%Legalább 2 gól a félidő előtt0%
SimbaMashujaa
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
SimbaMashujaa

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után86%
SimbaMashujaa
29%Legalább 2 gól a félidő után57%
SimbaMashujaa
0%Legalább 3 gól a félidő után29%
SimbaMashujaa

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Simba 71%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.71 pont / meccs - Simba · 1 pont / meccs - Mashujaa

Simba — félidei állapot
43% vezet43% döntetlenre áll14% hátrányban van
Mashujaa — félidei állapot
14% vezet57% döntetlenre áll29% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.71Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
SimbaMashujaa
0.71Szerzett gólok (1. félidő)0.14
SimbaMashujaa
0.29Kapott gólok (1. félidő)0.29
SimbaMashujaa
1Átlagos gólszám (1. félidő)0.43
SimbaMashujaa
71%Kapott gól nélküli félidő előtt71%
SimbaMashujaa
43%Nem szerzett gólt a félidő előtt86%
SimbaMashujaa

Félidő után (2. félidő)

2.57Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.57
SimbaMashujaa
1.14Szerzett gólok (2. félidő)1
SimbaMashujaa
0.14Kapott gólok (2. félidő)0.71
SimbaMashujaa
1.29Átlagos gólszám (2. félidő)1.71
SimbaMashujaa
86%Kapott gól nélküli félidő után43%
SimbaMashujaa
14%Nem szerzett gólt a félidő után29%
SimbaMashujaa

Simba — második félidei eredmények

86% W0% D14% L
12
Félidei pontok
5
Félidei gólok
+3
Gólkülönbség (1. félidő)
18
Második félidei pontok
+7
Gólkülönbség (2. félidő)
1.71
PPG a félidő előtt
Előny megtartása233%

A meccsek 43%-án vezet a félidőben, és ezek 100%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Mashujaa — második félidei eredmények

43% W29% D29% L
7
Félidei pontok
1
Félidei gólok
-1
Gólkülönbség (1. félidő)
11
Második félidei pontok
+2
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Előny megtartása407%

A meccsek 14%-án vezet a félidőben, és ezek 57%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.4

A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Simba — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.203.00
Szerzett gól / meccs0.41.4
Kapott gól / meccs0.40.0
Átlagos gólszám a meccsen0.81.4
1 gól60%100%
2 gól20%40%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés60%100%
Nem szerzett gólt60%0%
Gólkülönbség0+7
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 100% győzelem - 0% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 20% - Félidei gólok összesen: 2
Mashujaa — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.201.40
Szerzett gól / meccs0.21.2
Kapott gól / meccs0.21.0
Átlagos gólszám a meccsen0.42.2
1 gól40%100%
2 gól0%80%
3 gól0%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés80%20%
Nem szerzett gólt80%20%
Gólkülönbség0+1
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 20% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Simba
SzerzettKapott
1
1
0-15
2
1
16-30
2
0
31-45
2
0
46-60
6
1
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 61-75 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Mashujaa
SzerzettKapott
0
1
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
2
2
46-60
2
2
61-75
3
1
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (2). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.21
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.4 : 0.8
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
89%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
50%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
+13%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
71%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Simba

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.93
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.50
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.16
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.34
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
126%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
43%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 8% az első 15 percben esik.
0%

Mashujaa

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.01
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.13
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.1 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.25
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.38
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
114%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
68%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.09
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.9
Késői gólok
A csapat góljainak 38%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
38%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Ligi kuu Bara átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

SimbaLigaMashujaa
Átlagos gólszám a meccsen▼ 2.292.48▼ 2.14
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 43%48%▲ 57%
Legalább 3 gól (Over 2.5)• 43%43%▲ 57%
Clean sheetek▲ 57%27%▼ 14%
Gól a félidő előtt▼ 71%76%▼ 43%
Gól a félidő után▲ 100%71%▲ 86%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.48
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
48%
Mindkét csapat szerzett gólt
43%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
27%
Clean sheetek
1.48
Hazai gólok / mérkőzés
1.00
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+48%
Hazai támadói előny
+32%
Hazai védekezési előny
+26%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
76%
1 gól
38%
2 gól
9%
3 gól
3%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
71%
1 gól
31%
2 gól
16%
3 gól
3%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

Hazai csapat

Cserék

3Nickson Clement Kibabagebeállt 1'
11Matlala Keletso Makgalwabeállt 1'
18Morice Michael Abraham⚽ 1 · beállt 1'
37Hussein Daudi Semfukobeállt 1'
47Ibrahim Abass Nindibeállt 1'

Vendégcsapat

Cserék

5Abdallah Mfukobeállt 1'
38Mishamo Daud Michaelbeállt 1'

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. SimbaGólMorice Michael Abraham
  2. SimbaGólIsmau00ebl Olivier Toure

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Simba 2 - 0 - 0 Mashujaa. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 0% meccs.

Mashujaa
0 : 3
Simba
Simba
2 : 0
Mashujaa

GYIK

Mi lett a(z) Simba–Mashujaa meccs eredménye?

A(z) Ligi kuu Bara meccse Simba 6:1 Mashujaa eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Simba és Mashujaa egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Simba 2 alkalommal nyert, Mashujaa 0 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 0%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Simba–Mashujaa meccs előtt?

Simba átlagosan 1,86 gólt szerez meccsenként, Mashujaa pedig 1,14-at. A(z) Ligi kuu Bara átlaga 2,48 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 43%-án fordul elő. A BTTS Simba meccseinek 43%-án és Mashujaa meccseinek 57%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Simba és Mashujaa?

Az utolsó öt meccsen Simba 5 győzelmet, 0 döntetlent és 0 vereséget ért el (3,00 pont meccsenként). Mashujaa mérlege: 3 győzelem, 0 döntetlen és 2 vereség (1,80 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Simba–Mashujaa meccshez?

Használd ezt az oldalt a(z) Simba–Mashujaa meccs számai mögött rejlő adatok összehasonlításához. A fogadási elemzésért, tippért, Value Betért és annak magyarázatáért nyisd meg a NoFluffPicks appot.