Sochaux - Boulogne: mérkőzésstatisztikák
Sochaux–Boulogne: forma, gólok és főbb statisztikák
A mérkőzés bemutatása
Sochaux a(z) Ligue 2 (Franciaország) sorozatban játszott a(z) Boulogne ellen. A mérkőzést 2026. október 9. napján játszották. Helyszín: Stade Auguste-Bonal. Végeredmény: 1:1.
Aktuális forma
Sochaux: 2-3-0, 1,80 pont mérkőzésenként. Boulogne: 0-4-1, 0,80 pont mérkőzésenként.
Gólstatisztikák
Sochaux: 0,57 szerzett és 0,71 kapott gól mérkőzésenként. Boulogne: 0,43 szerzett és 0,71 kapott gól. Ligaátlag: 2,57 gól.
BTTS és Over/Under
BTTS: Sochaux 29%, Boulogne 43%. Over 2.5: Sochaux 14%, Boulogne 14%. Ligaátlag: BTTS 59%, Over 2.5 46%.
xG, lövések és labdabirtoklás
xG mérkőzésenként: Sochaux 0,96, Boulogne 1,30. Lövések mérkőzésenként: Sochaux 9,1, Boulogne 11,7. Átlagos labdabirtoklás: Sochaux 42%, Boulogne 43%.
Első és második félidő
Sochaux: félidei vezetés 14%, második félidei gólok 0,43. Boulogne: félidei vezetés 14%, második félidei gólok 0,29.
Gólok percenként
A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Sochaux esetében 61-75 (2), Boulogne esetében pedig 46-60 (2). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.
Ligakörnyezet
Ligue 2: 2,57 gól mérkőzésenként, BTTS 59%, Over 2.5 46%.
Egymás elleni mérleg
Az adatbázisban nincs megfelelő egymás elleni minta.
Archivált mérkőzés előtti elemzés
Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.
Általános mérkőzéselemzés
A Sochaux a 8. helyen áll, és az utolsó 5 mérkőzésén veretlen maradt, míg a 17. helyezett Boulogne ezalatt egyszer sem nyert. A hazai pálya előnye a házigazdák mellett szól: 3 hazai mérkőzésükből 2-t megnyertek, a Boulogne pedig 3 idegenbeli találkozón mindössze 2 pontot szerzett, és gólt sem lőtt. A Sochaux gólszerzési hatékonysága ugyanakkor szintén korlátozott: hazai pályán átlagosan 0,67 gólt szerez, miközben az xG-je 1,08, így nehéz egyértelmű favoritként tekinteni rá. A vendégek idegenben meccsenként mindössze 0,33 gólt kapnak, támadásban pedig 1,29-es xG-t produkálnak, annak ellenére, hogy még nem találtak be, ezért a döntetlen is reális forgatókönyv. A hazaiak jobb eredményei és a Boulogne eddigi gólképtelensége azonban a Sochaux győzelme felé billenti a mérleg nyelvét.
Statisztikai áttekintés megtekintéseBTTS – szerez mindkét csapat gólt?
A mindkét csapat gólszerzése ellen szóló legerősebb jel a Boulogne idegenbeli mérlege: átlagosan 0,00 gólt szereztek, és az ilyen mérkőzések 100%-ában nem találtak be. A vendégek idegenbeli meccseik 67%-ában kapott gól nélkül zártak, miközben a Sochaux hazai pályán átlagosan mindössze 0,75 gólt szerez. Igaz, a két csapat xG-értéke hasonló — a Sochaux-é 1,30, a Boulogne-é 1,29 —, az utolsó 5 mérkőzésen pedig mindkét csapat meccseinek 60%-ában mindkét fél betalált, így ez a forgatókönyv továbbra is reális lehetőség. A Boulogne idegenbeli góltalansága és az utolsó 5 mérkőzésén elért mindössze 0,60-as gólátlaga azonban a BTTS „Nem” kimenetel felé billenti a mérleg nyelvét, vagyis legalább az egyik csapat nem szerez gólt.
BTTS-statisztikák megtekintéseOver/Under – gólelemzés
A legerősebb jelzés a 3,5 gólnál kevesebb: Sochaux eddigi hazai és Boulogne eddigi idegenbeli mérkőzésein egyszer sem lépték át ezt a határt. Mindkét csapat legutóbbi 5 mérkőzésén az esetek mindössze 20%-ában esett 2,5 gólnál több, Sochaux pedig átlagosan 0,6 gólt kapott, míg Boulogne 0,8-at. Boulogne idegenben még nem szerzett gólt, bár az átlagos xG-je 1,29, így a kialakított helyzetek alapján nem indokolt teljesen kizárni a vendégek gólját. Sochaux hazai pályán átlagosan 0,75 gólt szerez 1,30-as xG mellett, ami szintén visszafogott gólszámra utaló előrejelzést támaszt alá. A várható 1,83-as összgólszám mellett a 3,5 gólnál kevesebb nagyobb biztonsági tartalékot kínál, mint a 2,5 gólnál kevesebb, annak ellenére, hogy a bajnoki átlag 2,57 gól.
Over/Under-statisztikák megtekintéseHT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv
A félidőben a döntetlen a legvalószínűbb: a Boulogne mindhárom idegenbeli mérkőzésén döntetlenre állt 45 perc után, a Sochaux pedig a 4 hazai meccséből 2-n. Ezeken a mérkőzéseken a Boulogne az első félidőben sem gólt nem szerzett, sem gólt nem kapott, így kevésbé valószínű, hogy bármelyik csapat korán vezetést szerez. A szünet után a hazaiak felé billen a mérleg: a Sochaux az utolsó 5 mérkőzésén átlagosan 0,75 gólt szerzett a második félidőben, míg a Boulogne 0,6 gólt kapott ebben a játékrészben. A Sochaux az utolsó 5 mérkőzéséből 2-t megnyert, és egyet sem veszített el, a Boulogne pedig ebben az időszakban egyetlen győzelmet sem aratott. Az X/1-es forgatókönyvnek tehát ez szól a legerősebben, bár a Boulogne idegenbeli mérkőzéseinek 67%-án született döntetlen miatt az X/X szinte ugyanilyen valószínű.
Első és második félidei statisztikák megtekintéseFélidőnként
Mérkőzésstatisztikák
Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?
Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.
Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?
A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.
Lövésminőség
| Sochaux | Boulogne | |
|---|---|---|
| Pontosság (kaput eltaláló lövések) | 27% | 35% |
| Helyzetminőség (xG/lövés) | 0.11 | 0.11 |
| Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés) | 0.23 | 0.10 |
A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.
* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.
Csapatforma— ki van jobb formában?
Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.
Sochaux 125%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.
1.8 pont / meccs - Sochaux · 0.8 pont / meccs - Boulogne
Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?
A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.
Sochaux 33%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.
0.57 gól / meccs - Sochaux · 0.43 gól / meccs - Boulogne
Sochaux a meccsek 57%-án szerez gólt (4 a 7 meccsből), míg Boulogne 43%-ban tart Clean sheetet (3 a 7 meccsből).
Boulogne a meccsek 43%-án szerez gólt (3 a 7 meccsből), míg Sochaux 57%-ban tart Clean sheetet (4 a 7 meccsből).
Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...
Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...
* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.
Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?
Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.
Gólos mintázatok
BTTS és gólszám
Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?
Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.
Teljes mérkőzés – csapat-összehasonlítás (Over)
Over / Under - Sochaux
Over / Under - Boulogne
1. félidő
2. félidő
Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?
A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.
Boulogne 14%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).
1 pont / meccs - Sochaux · 1.14 pont / meccs - Boulogne
Félidő előtt (1. félidő)
Félidő után (2. félidő)
Sochaux — második félidei eredmények
A meccsek 14%-án vezet a félidőben, és ezek 29%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.
A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.
Boulogne — második félidei eredmények
A meccsek 14%-án vezet a félidőben, és ezek 0%-át megnyeri. Néha elveszíti a vezetést a szünet után.
A szünet után meccsenként 0.4 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.20 | 1.80 |
| Szerzett gól / meccs | 0.2 | 0.6 |
| Kapott gól / meccs | 0.2 | 0.2 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.4 | 0.8 |
| 1 gól | 40% | 60% |
| 2 gól | 0% | 20% |
| 3 gól | 0% | 0% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 80% | 80% |
| Nem szerzett gólt | 80% | 40% |
| Gólkülönbség | 0 | +2 |
| 1. félidő | 2. félidő | |
|---|---|---|
| Pont/meccs | 1.20 | 1.00 |
| Szerzett gól / meccs | 0.2 | 0.4 |
| Kapott gól / meccs | 0.2 | 0.6 |
| Átlagos gólszám a meccsen | 0.4 | 1.0 |
| 1 gól | 40% | 60% |
| 2 gól | 0% | 20% |
| 3 gól | 0% | 20% |
| Kapott gól nélküli mérkőzés | 80% | 60% |
| Nem szerzett gólt | 80% | 60% |
| Gólkülönbség | 0 | -1 |
* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.
Gólok percenként— mikor esnek a gólok?
A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.
Legveszélyesebb percek 61-75 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (4). Késői gólok mérlege (76–90): 0.
Legveszélyesebb percek 46-60 (2 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 76-90 (2). Késői gólok mérlege (76–90): -2 - a késői szakaszokban gyenge.
* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.
További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?
A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.
Mérkőzésprofil
Sochaux
Boulogne
* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.
Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?
A két csapat összevetése a Ligue 2 átlagával.
Csapatok a bajnoksághoz képest
| Sochaux | Liga | Boulogne | |
|---|---|---|---|
| Átlagos gólszám a meccsen | ▼ 1.29 | 2.57 | ▼ 1.14 |
| Mindkét csapat szerzett gólt | ▼ 29% | 59% | ▼ 43% |
| Legalább 3 gól (Over 2.5) | ▼ 14% | 46% | ▼ 14% |
| Clean sheetek | ▲ 57% | 26% | ▲ 43% |
| Gól a félidő előtt | ▼ 43% | 57% | ▼ 29% |
| Gól a félidő után | ▼ 43% | 79% | ▼ 57% |
^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.
Kezdők és játékosesemények
Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.
Hazai csapat
Kezdőcsapat
Vendégcsapat
Kezdőcsapat
Cserék
A mérkőzés eseményei
Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.
Játékvezető és edzők
Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.
GYIK
Mi lett a(z) Sochaux–Boulogne meccs eredménye?
A(z) Ligue 2 meccse Sochaux 1:1 Boulogne eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.
Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Sochaux–Boulogne meccs előtt?
Sochaux átlagosan 0,57 gólt szerez meccsenként, Boulogne pedig 0,43-at. A(z) Ligue 2 átlaga 2,57 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 46%-án fordul elő. A BTTS Sochaux meccseinek 29%-án és Boulogne meccseinek 43%-án fordul elő.
Milyen formában van jelenleg Sochaux és Boulogne?
Az utolsó öt meccsen Sochaux 2 győzelmet, 3 döntetlent és 0 vereséget ért el (1,80 pont meccsenként). Boulogne mérlege: 0 győzelem, 4 döntetlen és 1 vereség (0,80 pont meccsenként).
Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Sochaux–Boulogne meccshez?
A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.


