Anglia - ChampionshipSt. Mary's StadiumAz adatok állapota: 2026. szeptember 03.

Southampton - Stoke City: mérkőzésstatisztikák

Southampton címere
Southampton
3 : 1félidő 1:1
Stoke City címere
Stoke City

Southampton–Stoke City: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Southampton a(z) Championship (Anglia) sorozatban játszott a(z) Stoke City ellen. A mérkőzést 2026. augusztus 22. napján játszották. Helyszín: St. Mary's Stadium. Végeredmény: 3:1.

Aktuális forma

Southampton: 0-0-1, 0,00 pont mérkőzésenként. Stoke City: 0-0-1, 0,00 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Southampton: 1,00 szerzett és 2,00 kapott gól mérkőzésenként. Stoke City: 1,00 szerzett és 2,00 kapott gól. Ligaátlag: 3,00 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Southampton 100%, Stoke City 100%. Over 2.5: Southampton 100%, Stoke City 100%. Ligaátlag: BTTS 80%, Over 2.5 80%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Southampton 1,70, Stoke City 0,75. Lövések mérkőzésenként: Southampton 17,0, Stoke City 6,0. Átlagos labdabirtoklás: Southampton 66%, Stoke City 41%.

Első és második félidő

Southampton: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 1,00. Stoke City: félidei vezetés 0%, második félidei gólok 0,00.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Southampton esetében 46-60 (1), Stoke City esetében pedig 0-15 (1). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Championship: 3,00 gól mérkőzésenként, BTTS 80%, Over 2.5 80%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 1-0-1. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 50%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

Mindkét csapat 1:2-es vereséggel kezdte a jelenlegi szezont, ezért egy lejátszott bajnoki mérkőzés után minimális a különbség a tabellán: a Southampton a 21., a Stoke City pedig a 22. helyen áll. Többet mond az utolsó öt mérkőzés, amelyeken a Southampton 4 győzelmet aratott, 9 gólt szerzett és mindössze 4-et kapott, míg a Stoke 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget jegyzett 6:3-as gólkülönbséggel. A hazaiak támadásban egyértelműen hatékonyabbak, ebben az időszakban átlagosan 1,8 gólt szereztek, szemben a Stoke 1,2 góljával. A Stoke védekezése valamivel stabilabb, meccsenként 0,6 gólt kapott a Southampton 0,8 góljával szemben, de a hazaiak több győzelme és nagyobb gólszerzési potenciálja szűk Southampton-győzelmet valószínűsít. A kizárólag hazai és idegenbeli mérkőzésekre vonatkozó részletes adatok hiánya növeli a döntetlen kockázatát, a jelenlegi forma azonban enyhe előnyt ad a Southampton számára.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

BTTS-tipp: az „Igen” kimenetel enyhén preferált, mivel a Southampton legutóbbi 5 mérkőzésének 60%-án mindkét csapat szerzett gólt, míg a Stoke esetében ez az arány 40% volt, a nagyon magas, 83%-os bajnoki átlag mellett. A Southampton ebben a sorozatban átlagosan 1,8 gólt szerzett, és 1,75-ös xG-t produkált, míg a Stoke 1,2 gólt lőtt 1,01-es xG mellett, így mindkét csapatnak megvannak az alapjai a gólszerzéshez. Az elmúlt öt mérkőzésen azonban mindkét védelem stabilnak tűnt: a hazaiak meccsenként 0,8 gólt kaptak, a vendégek pedig 0,6-ot, ami jelentősen gyengíti annak a jelzését, hogy mindkét csapat gólt szerez. Az „Igen” forgatókönyve mellett szól az is, hogy a Southampton szezonbeli hazai mérkőzéseinek adatai szerint az összes találkozón mindkét csapat szerzett gólt, bár ez valószínűleg nagyon kis mintán alapul. A BTTS előnye tehát csekély, de a hazaiak támadóformája és mindkét csapat xG-szintje minimálisan amellett szól, hogy mindkét fél legalább egyszer betalál.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Southampton az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 1,8 gólt szerzett és 0,8-at kapott, míg a Stoke 1,2 gólt lőtt, és mindössze 0,6-ot kapott. A helyzetek minősége szintén mérsékelt gólszámra utal: a Southampton átlagos xG-je 1,75, szemben a Stoke által engedélyezett 1,02-es xG-vel, míg a Stoke 1,01-es xG-t alakít ki a hazaiak által engedélyezett 0,79-es xG mellett. Ez 2,30 gólos előrejelzést ad, ami jóval a négygólos küszöb alatt van, amelynél a 3,5 gól alatti fogadás vesztes lenne. Bár a bajnokságban mérkőzésenként átlagosan 2,83 gól születik, a Stoke legutóbbi öt mérkőzésének csupán 20%-án és a Southampton mérkőzéseinek 60%-án esett 2,5 gólnál több, a két csapat stabil védekezése pedig tovább erősíti a 3,5 gól alatti tippet.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A legerősebb forgatókönyv a döntetlen az első félidőben és a Southampton győzelme a mérkőzés végén, mivel a Stoke az utolsó 5 mérkőzésének 80%-ában döntetlenre állt a szünetben, míg a Southampton esetében ez az arány 40% volt. A hazaiak az utolsó 5 meccsükből 4-et megnyertek, és átlagosan 1,8 gólt szereztek, míg a Stoke ugyanebben az időszakban 3 győzelmet aratott, és átlagosan 1,2 gólt szerzett. A Southampton a szünet után átlagosan 1,0 gólt lőtt, és egyet sem kapott, míg a Stoke 1,0 gólt szerzett, de 0,2 gólt engedett ellenfeleinek. A hazaiak második félidei magas hatékonysága, amelyet a játékrész 80%-os megnyerése fejez ki, arra utal, hogy a Southampton a kiegyenlített kezdés után felülkerekedik, és végül győzelmet arat.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 1
1. félidő
2 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

58Labdabirtoklás (%)42
SouthamptonStoke City
18Lövések15
SouthamptonStoke City
5Kaput eltaláló lövések2
SouthamptonStoke City
1.75xG1.33
SouthamptonStoke City
4Szögletek2
SouthamptonStoke City
37Veszélyes támadások33
SouthamptonStoke City
10Szabálytalanságok21
SouthamptonStoke City
3Lapok5
SouthamptonStoke City

Meccs előtti profilmit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

1Szerzett gól / meccs1
SouthamptonStoke City
2Kapott gól / meccs2
SouthamptonStoke City
66%Átlagos labdabirtoklás41%
SouthamptonStoke City
3Kaput eltaláló lövések / meccs2
SouthamptonStoke City

Csapatstatisztikákki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

17Lövések meccsenként6
SouthamptonStoke City
3Kaput eltaláló lövések2
SouthamptonStoke City
5.9%Lövésértékesítés16.7%
SouthamptonStoke City
66%Labdabirtoklás41%
SouthamptonStoke City
1.7xG szerzett0.75
SouthamptonStoke City
1.37xG kapott1.01
SouthamptonStoke City

Lövésminőség

Southampton: DominánsStoke City: Kontratámadó
SouthamptonStoke City
Pontosság (kaput eltaláló lövések)18%33%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.100.13
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.330.50

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatformaki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Southampton
L
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% R100% P
Idény (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 hazai pályán
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 2.0xG: 1.70Ellenfél xG-je: 1.37BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Stoke City
L
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
0% W0% R100% P
Idény (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs · gólkülönbség -1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-0-1
0.00 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-0
Utolsó 5 idegenben
0-0-0
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.0Kapott gólok: 2.0xG: 0.75Ellenfél xG-je: 1.01BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólokhogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Southampton gólszerzési profilja: nagyon erős

Southampton a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Stoke City 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).

Stoke City gólszerzési profilja: nagyon erős

Stoke City a meccsek 100%-án szerez gólt (1 a 1 meccsből), míg Southampton 0%-ban tart Clean sheetet (0 a 1 meccsből).

1Szerzett gólok (idény)1
SouthamptonStoke City
2Kapott gólok (idény)2
SouthamptonStoke City
3Átlagos gólszám a meccsen3
SouthamptonStoke City
1Szerzett gólok (utolsó 5)1
SouthamptonStoke City
2Kapott gólok (utolsó 5)2
SouthamptonStoke City

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
SouthamptonStoke City
0%2 gól0%
SouthamptonStoke City
0%3 gól0%
SouthamptonStoke City
0%4 gól0%
SouthamptonStoke City

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

100%1 gól100%
SouthamptonStoke City
100%2 gól100%
SouthamptonStoke City
0%3 gól0%
SouthamptonStoke City
0%4 gól0%
SouthamptonStoke City

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

0%BTTS a félidőben100%
SouthamptonStoke City
0%BTTS mindkét félidőben0%
SouthamptonStoke City
0%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
SouthamptonStoke City

BTTS és gólszám

100%Legalább 3 gól és BTTS100%
SouthamptonStoke City
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
SouthamptonStoke City
100%BTTS – legutóbbi 5100%
SouthamptonStoke City

Gólszám (Over/Under)milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt100%
SouthamptonStoke City
100%Legalább 2 gól a félidő előtt100%
SouthamptonStoke City
0%Legalább 3 gól a félidő előtt0%
SouthamptonStoke City

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után100%
SouthamptonStoke City
0%Legalább 2 gól a félidő után0%
SouthamptonStoke City
0%Legalább 3 gól a félidő után0%
SouthamptonStoke City

Mérkőzésfélidőkmikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Southampton — félidei állapot
0% vezet0% döntetlenre áll100% hátrányban van
Stoke City — félidei állapot
0% vezet100% döntetlenre áll0% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

0Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1
SouthamptonStoke City
0Szerzett gólok (1. félidő)1
SouthamptonStoke City
2Kapott gólok (1. félidő)1
SouthamptonStoke City
2Átlagos gólszám (1. félidő)2
SouthamptonStoke City
0%Kapott gól nélküli félidő előtt0%
SouthamptonStoke City
100%Nem szerzett gólt a félidő előtt0%
SouthamptonStoke City

Félidő után (2. félidő)

3Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)0
SouthamptonStoke City
1Szerzett gólok (2. félidő)0
SouthamptonStoke City
0Kapott gólok (2. félidő)1
SouthamptonStoke City
1Átlagos gólszám (2. félidő)1
SouthamptonStoke City
100%Kapott gól nélküli félidő után0%
SouthamptonStoke City
0%Nem szerzett gólt a félidő után100%
SouthamptonStoke City

Southampton — második félidei eredmények

100% W0% R0% P
0
Félidei pontok
0
Félidei gólok
-2
Gólkülönbség (1. félidő)
3
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
0.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után-2.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Stoke City — második félidei eredmények

0% W0% R100% P
1
Félidei pontok
1
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
0
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.00
PPG a félidő előtt
Védekezés a félidő után0.0

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Southampton — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.003.00
Szerzett gól / meccs0.01.0
Kapott gól / meccs2.00.0
Átlagos gólszám a meccsen2.01.0
1 gól100%100%
2 gól100%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%100%
Nem szerzett gólt100%0%
Gólkülönbség-2+1
Félidő: 0% vezet - 0% döntetlenre áll - 100% hátrányban van
2. félidő: 100% győzelem - 0% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0
Stoke City — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.000.00
Szerzett gól / meccs1.00.0
Kapott gól / meccs1.01.0
Átlagos gólszám a meccsen2.01.0
1 gól100%100%
2 gól100%0%
3 gól0%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés0%0%
Nem szerzett gólt0%100%
Gólkülönbség0-1
Félidő: 0% vezet - 100% döntetlenre áll - 0% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 0% döntetlenre áll - 100% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 100% - Félidei gólok összesen: 1

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenkéntmikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Southampton
SzerzettKapott
0
1
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 46-60 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

Stoke City
SzerzettKapott
1
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (1 goal). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (1). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatókmit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.00
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.5 : 1.5
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
100%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
100%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-17%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
100%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Southampton

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.33
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-1.33
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.70
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.63
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
68%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
131%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 0% az első 15 percben esik.
0%

Stoke City

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.26
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.74
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.6 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.25
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.99
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
65%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
136%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-1.0
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 100% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezetgólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Championship átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

SouthamptonLigaStoke City
Átlagos gólszám a meccsen 3.003.00 3.00
Mindkét csapat szerzett gólt 100%80% 100%
Legalább 3 gól (Over 2.5) 100%80% 100%
Clean sheetek 0%13% 0%
Gól a félidő előtt 100%87% 100%
Gól a félidő után 100%87% 100%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.00
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
80%
Mindkét csapat szerzett gólt
80%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
13%
Clean sheetek
1.47
Hazai gólok / mérkőzés
1.53
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+-4%
Hazai támadói előny
+-4%
Hazai védekezési előny
+0%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
87%
1 gól
47%
2 gól
13%
3 gól
7%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
87%
1 gól
47%
2 gól
13%
3 gól
0%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. SouthamptonGólCyle Christopher LarinGólpassz: Flynn Downes
  2. SouthamptonSárga lapJames Bree
  3. Stoke CitySárga lapSam Gallagher
  4. SouthamptonSárga lapFlynn Downes
  5. SouthamptonSárga lapRyan Manning
  6. Stoke CitySárga lapEthan Stuart William Galbraith
  7. Stoke CityCsereBeállt: Róbert BoženíkLejött: George Hirst
  8. Stoke CityCsereBeállt: Svante IngelssonLejött: Sam Gallagher
  9. Stoke CitySárga lapMaksym Talovierov
  10. Stoke CitySárga lapSvante Ingelsson
  11. SouthamptonGólDivin MubamaGólpassz: Finn Azaz
  12. Stoke CitySárga lapSvante Ingelsson
  13. SouthamptonGólRyan Manning

Játékvezető és edzők

Nyisd meg idényprofiljukat a mérkőzésmutatók, gólok és fegyelmi trendek összehasonlításához.

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Southampton 1 - 0 - 1 Stoke City. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

Stoke City FC
0 : 2
Southampton FC
Southampton FC
1 : 2
Stoke City FC

GYIK

Mi lett a(z) Southampton–Stoke City meccs eredménye?

A(z) Championship meccse Southampton 3:1 Stoke City eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Southampton és Stoke City egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Southampton 1 alkalommal nyert, Stoke City 1 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Southampton–Stoke City meccs előtt?

Southampton átlagosan 1,00 gólt szerez meccsenként, Stoke City pedig 1,00-at. A(z) Championship átlaga 3,00 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 80%-án fordul elő. A BTTS Southampton meccseinek 100%-án és Stoke City meccseinek 100%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Southampton és Stoke City?

Az utolsó öt meccsen Southampton 0 győzelmet, 0 döntetlent és 1 vereséget ért el (0,00 pont meccsenként). Stoke City mérlege: 0 győzelem, 0 döntetlen és 1 vereség (0,00 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Southampton–Stoke City meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.