Magyarország - NB IIVárosi StadionAz adatok állapota: 2026. október 17.

Tiszakécske - Szentlőrinc SE: mérkőzésstatisztikák

Tiszakécske–Szentlőrinc SE: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Tiszakécske a(z) NB II (Magyarország) sorozatban játszott a(z) Szentlőrinc SE ellen. A mérkőzést 2026. szeptember 5. napján játszották. Helyszín: Városi Stadion. Végeredmény: 2:0.

Aktuális forma

Tiszakécske: 3-2-0, 2,20 pont mérkőzésenként. Szentlőrinc SE: 2-1-2, 1,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Tiszakécske: 2,00 szerzett és 1,17 kapott gól mérkőzésenként. Szentlőrinc SE: 1,20 szerzett és 1,20 kapott gól. Ligaátlag: 2,88 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Tiszakécske 83%, Szentlőrinc SE 40%. Over 2.5: Tiszakécske 50%, Szentlőrinc SE 40%. Ligaátlag: BTTS 55%, Over 2.5 55%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Tiszakécske 1,59, Szentlőrinc SE 1,60. Lövések mérkőzésenként: Tiszakécske 8,0, Szentlőrinc SE 11,6. Átlagos labdabirtoklás: Tiszakécske 35%, Szentlőrinc SE 39%.

Első és második félidő

Tiszakécske: félidei vezetés 50%, második félidei gólok 1,00. Szentlőrinc SE: félidei vezetés 20%, második félidei gólok 0,20.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Tiszakécske esetében 76-90+ (3), Szentlőrinc SE esetében pedig 0-15 (3). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

NB II: 2,88 gól mérkőzésenként, BTTS 55%, Over 2.5 55%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 0-1-1. Átlagos gólszám: 2,50, BTTS: 100%.

Archivált mérkőzés előtti elemzés

Ez az elemzés a kezdés előtt készült. Következtetései kizárólag a mérkőzés előtt elérhető információkat használják, és nem tartalmazzák a végeredményt vagy a mérkőzés utáni statisztikákat.

Általános mérkőzéselemzés

A Tiszakécske 6 bajnoki mérkőzés óta veretlen, mérlege 3 győzelem és 3 döntetlen, az utóbbi öt találkozón pedig 11 gólt szerzett, és mérkőzésenként átlagosan 2,2 pontot gyűjtött. Hazai pályán a házigazdák a mérkőzések 67%-át megnyerik, átlagosan 2 gólt szereznek, miközben mindössze 0,67 gólt kapnak, ezzel szemben a Szentlőrinc SE eddigi valamennyi idegenbeli mérkőzését elveszítette, és ellenfelei átlagosan 3 gólt szereztek ellene. A Tiszakécske fölénye a helyzetkialakításban is megmutatkozik: a hazaiak mérkőzésenként 16 lövést adnak le, ebből 10 talál kaput, xG-mutatójuk pedig 2,09, míg a vendégek 8 lövésnél, 6 kaput eltaláló kísérletnél és 1,22-es xG-nél járnak. A Szentlőrinc SE idegenben még nem tudott kapott gól nélkül lehozni egy mérkőzést, az utóbbi 5 meccsen elszenvedett 2 vereségből álló sorozata pedig szintén amellett szól, hogy a hazaiak kihasználják a pályaelőnyt. A vendégek idegenben átlagosan 2 gólt képesek szerezni, így reális az eredményes játékuk, ám a Tiszakécske jóval stabilabb védekezése hazai győzelmet vetít előre.

Statisztikai áttekintés megtekintése
BTTS – szerez mindkét csapat gólt?

A mindkét csapat gólszerzésére (BTTS) vonatkozó tippet a Szentlőrinc rendkívül gyenge idegenbeli védekezése támogatja: a csapat átlagosan 3,0 gólt kap, még egyszer sem hozott le mérkőzést kapott gól nélkül, miközben a Tiszakécske hazai pályán 1,73 xG-t alakít ki. A hazaiak támadójátéka is lendületben van, hiszen az utolsó 5 mérkőzésükön átlagosan 2,2 gólt szereztek, és ezeken a meccseken 80%-ban mindkét csapat betalált. A Szentlőrinc idegenben átlagosan 2,0 gólt szerez, és eddigi összes idegenbeli mérkőzése mindkét csapat góljával zárult, bár a minta kicsi. A tipp bizonyos kockázatát a Tiszakécske hazai védelme jelenti, amely mindössze 0,75 gólt kap mérkőzésenként, és 50%-os arányban őrzi meg kapuját kapott gól nélkül, ugyanakkor a hazaiak legutóbbi 5 meccsén mérkőzésenként 1,2 kapott gól született. A vendégek utolsó öt fellépésének xG-je 1,61, szemben a Tiszakécske ezen időszakban kapott 1,41 xG-jével, ami reális alapot ad arra, hogy a vendégek legalább egyszer betaláljanak.

BTTS-statisztikák megtekintése
Over/Under – gólelemzés

A Tiszakécske az utóbbi öt mérkőzésén átlagosan 2,2 gólt szerzett, míg a Szentlőrinc ebben az időszakban meccsenként 1,2 gólt kapott, ami a hazaiak gólszerzésének kedvez. A hazaiak emellett átlagosan 1,59 xG értékű helyzeteket alakítanak ki, a vendégek pedig 1,60 xG-hez engedik az ellenfeleiket. A Szentlőrinc saját támadópotenciálja az utóbbi öt fellépésén 1,61 xG volt, miközben a Tiszakécske ezeken a mérkőzéseken átlagosan 1,2 gólt kapott. A vendégek mérkőzésein minden alkalommal legalább 2 gól született, míg a hazaiak legutóbbi öt találkozóján a 2,5 gólos határ 60%-ban dőlt meg. A legerősebb választás az over 1,5, mivel a 2,90 gólos előrejelzés egyértelműen e vonal felett van, bár az eredmények nagyobb változékonysága csökkenti az over 2,5 magabiztosságát.

Over/Under-statisztikák megtekintése
HT/FT – félidei és végeredmény-forgatókönyv

A Tiszakécske hazai mérlege egyértelműen jobb: mérkőzésenként átlagosan 1,0 gólt szerez, mindössze 0,75 gólt kap, és a találkozók 50%-át megnyerte, miközben a Szentlőrinc minden idegenbeli mérkőzését elveszítette, és meccsenként 3,0 gólt engedélyez ellenfeleinek. A hazaiak otthoni szerepléseik 25%-ában vezettek a szünetben, a vendégek pedig egyszer sem álltak vezetésre, és idegenbeli mérkőzéseik 100%-ában döntetlennel vonultak pihenőre. A jelenlegi forma tovább erősíti a Tiszakécske esélyeit: a csapat az utóbbi öt mérkőzésén 2,2 gólt szerzett, egyetlen találkozót sem veszített el, és 60%-os győzelmi arányt ért el. A második félidőben a hazaiak ebben a sorozatban átlagosan 1,2 gólt szereznek, miközben mindössze 0,4-et kapnak, a vendégek pedig csak 0,2 gólt lőnek. Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy a Tiszakécske már a szünet előtt előnyt alakít ki, és ezt a mérkőzés végéig megőrzi.

Első és második félidei statisztikák megtekintése

Félidőnként

1 : 0
1. félidő
1 : 0
2. félidő

Mérkőzésstatisztikák

-1Labdabirtoklás (%)-1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
-1Lövések-1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
-1Kaput eltaláló lövések-1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0xG0
TiszakécskeSzentlőrinc SE
-1Szögletek-1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0Veszélyes támadások0
TiszakécskeSzentlőrinc SE
-1Szabálytalanságok-1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
-1Lapok-1
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

TiszakécskeSzentlőrinc SE
2Szerzett gól / meccs1.2
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1.17Kapott gól / meccs1.2
TiszakécskeSzentlőrinc SE
35%Átlagos labdabirtoklás39%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
3.83Kaput eltaláló lövések / meccs4.4
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

8Lövések meccsenként11.6
TiszakécskeSzentlőrinc SE
3.83Kaput eltaláló lövések4.4
TiszakécskeSzentlőrinc SE
25%Lövésértékesítés10.3%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
35%Labdabirtoklás39%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1.59xG szerzett1.6
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1.39xG kapott1.59
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Lövésminőség

Tiszakécske: KontratámadóSzentlőrinc SE: Kiegyensúlyozott
TiszakécskeSzentlőrinc SE
Pontosság (kaput eltaláló lövések)48%38%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.200.14
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.520.27

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Tiszakécske 57%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

2.2 pont / meccs - Tiszakécske · 1.4 pont / meccs - Szentlőrinc SE

Tiszakécske
DWDWW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
50% W50% D0% L
Idény (Gy-D-V)
3-3-0
2.00 pont / meccs · gólkülönbség +5
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-2-0
2.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
2-1-0
Utolsó 5 hazai pályán
2-1-0
DWW
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.2Kapott gólok: 1.2xG: 1.59Ellenfél xG-je: 1.39BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Szentlőrinc SE
DWWLL
Idénybeli eredménybontás
40% W20% D40% L
Idény (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs · gólkülönbség 0
Utolsó 5 (Gy-D-V)
2-1-2
1.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
0-0-1
Utolsó 5 idegenben
0-0-1
L
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 1.2xG: 1.60Ellenfél xG-je: 1.59BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Tiszakécske 67%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2 gól / meccs - Tiszakécske · 1.2 gól / meccs - Szentlőrinc SE

Tiszakécske gólszerzési profilja: nagyon erős

Tiszakécske a meccsek 100%-án szerez gólt (6 a 6 meccsből), míg Szentlőrinc SE 40%-ban tart Clean sheetet (2 a 5 meccsből).

Szentlőrinc SE gólszerzési profilja: erős

Szentlőrinc SE a meccsek 60%-án szerez gólt (3 a 5 meccsből), míg Tiszakécske 17%-ban tart Clean sheetet (1 a 6 meccsből).

12Szerzett gólok (idény)6
TiszakécskeSzentlőrinc SE
7Kapott gólok (idény)6
TiszakécskeSzentlőrinc SE
3.17Átlagos gólszám a meccsen2.4
TiszakécskeSzentlőrinc SE
11Szerzett gólok (utolsó 5)6
TiszakécskeSzentlőrinc SE
6Kapott gólok (utolsó 5)6
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól60%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
50%2 gól40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
33%3 gól20%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
17%4 gól0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

83%1 gól60%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
17%2 gól40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
17%3 gól20%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0%4 gól0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

50%BTTS a félidőben40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0%BTTS mindkét félidőben0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
33%Mindkét félidőben gólt szerzett0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0%Legalább 3 gól BTTS nélkül0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
80%BTTS – legutóbbi 540%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő előtt60%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
50%Legalább 2 gól a félidő előtt40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
17%Legalább 3 gól a félidő előtt40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

2. félidő

67%Legalább 1 gól a félidő után60%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
33%Legalább 2 gól a félidő után0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
17%Legalább 3 gól a félidő után0%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Tiszakécske 53%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.83 pont / meccs - Tiszakécske · 1.2 pont / meccs - Szentlőrinc SE

Tiszakécske — félidei állapot
50% vezet33% döntetlenre áll17% hátrányban van
Szentlőrinc SE — félidei állapot
20% vezet60% döntetlenre áll20% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.83Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.2
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1Szerzett gólok (1. félidő)1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0.67Kapott gólok (1. félidő)0.8
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1.67Átlagos gólszám (1. félidő)1.8
TiszakécskeSzentlőrinc SE
33%Kapott gól nélküli félidő előtt40%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
17%Nem szerzett gólt a félidő előtt60%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Félidő után (2. félidő)

1.83Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1Szerzett gólok (2. félidő)0.2
TiszakécskeSzentlőrinc SE
0.5Kapott gólok (2. félidő)0.4
TiszakécskeSzentlőrinc SE
1.5Átlagos gólszám (2. félidő)0.6
TiszakécskeSzentlőrinc SE
67%Kapott gól nélküli félidő után60%
TiszakécskeSzentlőrinc SE
50%Nem szerzett gólt a félidő után80%
TiszakécskeSzentlőrinc SE

Tiszakécske — második félidei eredmények

50% W33% D17% L
11
Félidei pontok
6
Félidei gólok
+2
Gólkülönbség (1. félidő)
11
Második félidei pontok
+3
Gólkülönbség (2. félidő)
1.83
PPG a félidő előtt
Előny megtartása100%

A meccsek 50%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.2

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Szentlőrinc SE — második félidei eredmények

20% W40% D40% L
6
Félidei pontok
5
Félidei gólok
+1
Gólkülönbség (1. félidő)
5
Második félidei pontok
-1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.20
PPG a félidő előtt
Előny megtartása200%

A meccsek 20%-án vezet a félidőben, és ezek 40%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.4

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Tiszakécske — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.602.20
Szerzett gól / meccs1.01.2
Kapott gól / meccs0.80.4
Átlagos gólszám a meccsen1.81.6
1 gól100%60%
2 gól60%40%
3 gól20%20%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%80%
Nem szerzett gólt20%40%
Gólkülönbség+1+4
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 60% győzelem - 40% döntetlenre áll - 0% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 5
Szentlőrinc SE — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.201.00
Szerzett gól / meccs1.00.2
Kapott gól / meccs0.80.4
Átlagos gólszám a meccsen1.80.6
1 gól60%60%
2 gól40%0%
3 gól40%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%60%
Nem szerzett gólt60%80%
Gólkülönbség+1-1
Félidő: 20% vezet - 60% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 40% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 40% - Félidei gólok összesen: 5

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Tiszakécske
SzerzettKapott
2
0
0-15
2
1
16-30
2
3
31-45
1
2
46-60
2
0
61-75
3
1
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 31-45 (3). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

Szentlőrinc SE
SzerzettKapott
3
3
0-15
0
0
16-30
2
1
31-45
1
0
46-60
0
2
61-75
0
0
76-90

Legveszélyesebb percek 0-15 (3 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 0-15 (3). Késői gólok mérlege (76–90): 0.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

2.79
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.6 : 1.2
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
97%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
62%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-10%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
60%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
0-1
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Tiszakécske

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.20
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.63
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-1.4 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.41
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.22
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
118%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
99%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
+0.20
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
0.0
Késői gólok
A csapat góljainak 25%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 17% az első 15 percben esik.
25%

Szentlőrinc SE

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.01
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.01
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-0.5 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.40
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.39
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
102%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
71%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
0.00
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.8
Késői gólok
A csapat góljainak 0%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 50% az első 15 percben esik.
0%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a NB II átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

TiszakécskeLigaSzentlőrinc SE
Átlagos gólszám a meccsen▲ 3.172.88▼ 2.40
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 83%55%▼ 40%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▼ 50%55%▼ 40%
Clean sheetek▼ 17%24%▲ 40%
Gól a félidő előtt▲ 100%73%▼ 60%
Gól a félidő után▼ 67%80%▼ 60%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

2.88
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
55%
Mindkét csapat szerzett gólt
55%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
24%
Clean sheetek
1.69
Hazai gólok / mérkőzés
1.18
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+43%
Hazai támadói előny
+30%
Hazai védekezési előny
+20%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
73%
1 gól
39%
2 gól
12%
3 gól
6%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
80%
1 gól
43%
2 gól
22%
3 gól
6%
4 gól

Kezdők és játékosesemények

Igazolt kezdők, cserék és a mérkőzés rögzített játékoseseményei.

A mérkőzés eseményei

Gólok, lapok és cserék időrendi sorrendben.

  1. TiszakécskeGólMyke Bouard Ramos
  2. TiszakécskeGólBence Pataki

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Tiszakécske 0 - 1 - 1 Szentlőrinc SE. Átlagos gólszám 2.50, mindkét csapat gólt szerzett 100% meccs.

GYIK

Mi lett a(z) Tiszakécske–Szentlőrinc SE meccs eredménye?

A(z) NB II meccse Tiszakécske 2:0 Szentlőrinc SE eredménnyel zárult. Az oldalon elérhetők a teljes meccsstatisztikák, a félidőnkénti bontás és az egymás elleni mérleg.

Milyen a(z) Tiszakécske és Szentlőrinc SE egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Tiszakécske 0 alkalommal nyert, Szentlőrinc SE 1 alkalommal, 1 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 2,50 gól esett, és 100%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Tiszakécske–Szentlőrinc SE meccs előtt?

Tiszakécske átlagosan 2,00 gólt szerez meccsenként, Szentlőrinc SE pedig 1,20-at. A(z) NB II átlaga 2,88 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 55%-án fordul elő. A BTTS Tiszakécske meccseinek 83%-án és Szentlőrinc SE meccseinek 40%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Tiszakécske és Szentlőrinc SE?

Az utolsó öt meccsen Tiszakécske 3 győzelmet, 2 döntetlent és 0 vereséget ért el (2,20 pont meccsenként). Szentlőrinc SE mérlege: 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség (1,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Tiszakécske–Szentlőrinc SE meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.