Izland - ÚrvalsdeildVíkingsvöllurAz adatok állapota: 2026. október 20.

Víkingur Reykjavík - Fram: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Víkingur Reykjavík–Fram: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Víkingur Reykjavík a(z) Úrvalsdeild (Izland) sorozatban játszik a(z) Fram ellen. A mérkőzést 2026. október 24. napjára tűzték ki. Helyszín: Víkingsvöllur.

Aktuális forma

Víkingur Reykjavík: 3-2-0, 2,20 pont mérkőzésenként. Fram: 0-2-3, 0,40 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Víkingur Reykjavík: 2,96 szerzett és 1,00 kapott gól mérkőzésenként. Fram: 2,38 szerzett és 2,04 kapott gól. Ligaátlag: 3,90 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Víkingur Reykjavík 69%, Fram 81%. Over 2.5: Víkingur Reykjavík 77%, Fram 81%. Ligaátlag: BTTS 72%, Over 2.5 72%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Víkingur Reykjavík 2,23, Fram 2,10. Lövések mérkőzésenként: Víkingur Reykjavík 19,4, Fram 18,5. Átlagos labdabirtoklás: Víkingur Reykjavík 57%, Fram 46%.

Első és második félidő

Víkingur Reykjavík: félidei vezetés 42%, második félidei gólok 1,81. Fram: félidei vezetés 38%, második félidei gólok 1,12.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Víkingur Reykjavík esetében 76-90+ (18), Fram esetében pedig 31-45+ (14). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

Úrvalsdeild: 3,90 gól mérkőzésenként, BTTS 72%, Over 2.5 72%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 5 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 3-2-0. Átlagos gólszám: 4,20, BTTS: 80%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(1.54)
(4.60)
(4.70)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Víkingur ReykjavíkFram
2.96Szerzett gól / meccs2.38
Víkingur ReykjavíkFram
1Kapott gól / meccs2.04
Víkingur ReykjavíkFram
57%Átlagos labdabirtoklás46%
Víkingur ReykjavíkFram
7.12Kaput eltaláló lövések / meccs5.96
Víkingur ReykjavíkFram

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

19.38Lövések meccsenként18.5
Víkingur ReykjavíkFram
7.12Kaput eltaláló lövések5.96
Víkingur ReykjavíkFram
15.3%Lövésértékesítés12.9%
Víkingur ReykjavíkFram
57%Labdabirtoklás46%
Víkingur ReykjavíkFram
2.23xG szerzett2.1
Víkingur ReykjavíkFram
1.09xG kapott1.55
Víkingur ReykjavíkFram

Lövésminőség

Víkingur Reykjavík: DominánsFram: Kontratámadó
Víkingur ReykjavíkFram
Pontosság (kaput eltaláló lövések)37%32%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.120.11
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.420.40

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Víkingur Reykjavík 450%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

2.2 pont / meccs - Víkingur Reykjavík · 0.4 pont / meccs - Fram

Víkingur Reykjavík
DWWDW
Az utolsó 5 meccsen veretlen
Idénybeli eredménybontás
73% W23% D4% L
Idény (Gy-D-V)
19-6-1
2.42 pont / meccs · gólkülönbség +51
Utolsó 5 (Gy-D-V)
3-2-0
2.20 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
9-4-0
Utolsó 5 hazai pályán
2-3-0
DWDWD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 2.4Kapott gólok: 1.4xG: 2.46Ellenfél xG-je: 1.04BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Fram
DLDLL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
50% W27% D23% L
Idény (Gy-D-V)
13-7-6
1.77 pont / meccs · gólkülönbség +9
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-2-3
0.40 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
7-4-1
Utolsó 5 idegenben
3-2-0
WWWDD
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.6Kapott gólok: 2.6xG: 2.41Ellenfél xG-je: 1.59BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Víkingur Reykjavík 24%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

2.96 gól / meccs - Víkingur Reykjavík · 2.38 gól / meccs - Fram

Víkingur Reykjavík 104%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1 gól / meccs - Víkingur Reykjavík · 2.04 gól / meccs - Fram

Víkingur Reykjavík gólszerzési profilja: nagyon erős

Víkingur Reykjavík a meccsek 100%-án szerez gólt (26 a 26 meccsből), míg Fram 12%-ban tart Clean sheetet (3 a 26 meccsből).

Fram gólszerzési profilja: nagyon erős

Fram a meccsek 88%-án szerez gólt (23 a 26 meccsből), míg Víkingur Reykjavík 31%-ban tart Clean sheetet (8 a 26 meccsből).

77Szerzett gólok (idény)62
Víkingur ReykjavíkFram
26Kapott gólok (idény)53
Víkingur ReykjavíkFram
3.96Átlagos gólszám a meccsen4.42
Víkingur ReykjavíkFram
12Szerzett gólok (utolsó 5)8
Víkingur ReykjavíkFram
7Kapott gólok (utolsó 5)13
Víkingur ReykjavíkFram

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

100%1 gól88%
Víkingur ReykjavíkFram
88%2 gól73%
Víkingur ReykjavíkFram
50%3 gól42%
Víkingur ReykjavíkFram
35%4 gól23%
Víkingur ReykjavíkFram

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

69%1 gól88%
Víkingur ReykjavíkFram
31%2 gól62%
Víkingur ReykjavíkFram
0%3 gól35%
Víkingur ReykjavíkFram
0%4 gól12%
Víkingur ReykjavíkFram

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

35%BTTS a félidőben54%
Víkingur ReykjavíkFram
19%BTTS mindkét félidőben27%
Víkingur ReykjavíkFram
65%Mindkét félidőben gólt szerzett50%
Víkingur ReykjavíkFram

BTTS és gólszám

62%Legalább 3 gól és BTTS77%
Víkingur ReykjavíkFram
15%Legalább 3 gól BTTS nélkül4%
Víkingur ReykjavíkFram
100%BTTS – legutóbbi 5100%
Víkingur ReykjavíkFram

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

77%Legalább 1 gól a félidő előtt77%
Víkingur ReykjavíkFram
62%Legalább 2 gól a félidő előtt73%
Víkingur ReykjavíkFram
23%Legalább 3 gól a félidő előtt35%
Víkingur ReykjavíkFram

2. félidő

100%Legalább 1 gól a félidő után92%
Víkingur ReykjavíkFram
85%Legalább 2 gól a félidő után65%
Víkingur ReykjavíkFram
38%Legalább 3 gól a félidő után38%
Víkingur ReykjavíkFram

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Víkingur Reykjavík 7%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.73 pont / meccs - Víkingur Reykjavík · 1.62 pont / meccs - Fram

Víkingur Reykjavík — félidei állapot
42% vezet46% döntetlenre áll12% hátrányban van
Fram — félidei állapot
38% vezet46% döntetlenre áll15% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.73Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.62
Víkingur ReykjavíkFram
1.15Szerzett gólok (1. félidő)1.27
Víkingur ReykjavíkFram
0.46Kapott gólok (1. félidő)0.92
Víkingur ReykjavíkFram
1.62Átlagos gólszám (1. félidő)2.19
Víkingur ReykjavíkFram
58%Kapott gól nélküli félidő előtt38%
Víkingur ReykjavíkFram
31%Nem szerzett gólt a félidő előtt31%
Víkingur ReykjavíkFram

Félidő után (2. félidő)

2.31Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.19
Víkingur ReykjavíkFram
1.81Szerzett gólok (2. félidő)1.12
Víkingur ReykjavíkFram
0.54Kapott gólok (2. félidő)1.12
Víkingur ReykjavíkFram
2.35Átlagos gólszám (2. félidő)2.23
Víkingur ReykjavíkFram
50%Kapott gól nélküli félidő után27%
Víkingur ReykjavíkFram
4%Nem szerzett gólt a félidő után31%
Víkingur ReykjavíkFram

Víkingur Reykjavík — második félidei eredmények

69% W23% D8% L
45
Félidei pontok
30
Félidei gólok
+18
Gólkülönbség (1. félidő)
60
Második félidei pontok
+33
Gólkülönbség (2. félidő)
1.73
PPG a félidő előtt
Előny megtartása174%

A meccsek 42%-án vezet a félidőben, és ezek 73%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Fram — második félidei eredmények

27% W38% D35% L
42
Félidei pontok
33
Félidei gólok
+9
Gólkülönbség (1. félidő)
31
Második félidei pontok
0
Gólkülönbség (2. félidő)
1.62
PPG a félidő előtt
Előny megtartása132%

A meccsek 38%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.2

A szünet után meccsenként 0.2 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Víkingur Reykjavík — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.601.60
Szerzett gól / meccs1.41.0
Kapott gól / meccs0.80.6
Átlagos gólszám a meccsen2.21.6
1 gól100%100%
2 gól80%60%
3 gól40%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%40%
Nem szerzett gólt20%20%
Gólkülönbség+3+2
Félidő: 40% vezet - 40% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 40% győzelem - 40% döntetlenre áll - 20% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 7
Fram — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.800.60
Szerzett gól / meccs0.61.0
Kapott gól / meccs1.01.6
Átlagos gólszám a meccsen1.62.6
1 gól80%100%
2 gól80%80%
3 gól0%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés20%0%
Nem szerzett gólt40%20%
Gólkülönbség-2-3
Félidő: 0% vezet - 80% döntetlenre áll - 20% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 60% döntetlenre áll - 40% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 60% - Félidei gólok összesen: 3

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Víkingur Reykjavík
SzerzettKapott
7
5
0-15
10
2
16-30
13
5
31-45
14
9
46-60
15
0
61-75
18
5
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (18 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (9). Késői gólok mérlege (76–90): +13 - a késői szakaszokban erős.

Fram
SzerzettKapott
10
11
0-15
9
4
16-30
14
9
31-45
12
13
46-60
8
8
61-75
9
8
76-90

Legveszélyesebb percek 31-45 (14 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 46-60 (13). Késői gólok mérlege (76–90): +1 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

4.19
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
2.5 : 1.7
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
107%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
75%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
0%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
88%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
0%
0:0 kockázat
gyakorlatilag nulla
4+
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Víkingur Reykjavík

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+1.14
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.82
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
-7.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.73
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.09
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
138%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
57%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.22
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.7
Késői gólok
A csapat góljainak 23%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 9% az első 15 percben esik.
23%

Fram

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.55
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.21
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+0.9 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.28
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.49
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
136%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
95%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-1.37
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
-0.1
Késői gólok
A csapat góljainak 15%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 16% az első 15 percben esik.
15%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a Úrvalsdeild átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Víkingur ReykjavíkLigaFram
Átlagos gólszám a meccsen• 3.963.90▲ 4.42
Mindkét csapat szerzett gólt▼ 69%72%▲ 81%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 77%72%▲ 81%
Clean sheetek▲ 31%15%▼ 12%
Gól a félidő előtt▼ 77%83%▼ 77%
Gól a félidő után▲ 100%87%▲ 92%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.90
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
72%
Mindkét csapat szerzett gólt
72%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
15%
Clean sheetek
2.15
Hazai gólok / mérkőzés
1.75
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+23%
Hazai támadói előny
+19%
Hazai védekezési előny
+10%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
83%
1 gól
54%
2 gól
25%
3 gól
12%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
87%
1 gól
63%
2 gól
40%
3 gól
15%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (5): Víkingur Reykjavík 3 - 2 - 0 Fram. Átlagos gólszám 4.20, mindkét csapat gólt szerzett 80% meccs.

Víkingur Reykjavík
2 : 2
Fram
Fram
0 : 5
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
2 : 1
Fram Reykjavík
Fram Reykjavík
2 : 2
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
3 : 2
Fram Reykjavík

GYIK

Mikor játszik egymással Víkingur Reykjavík és Fram?

Víkingur Reykjavík 2026. október 24. napján, a(z) Víkingsvöllur stadionban találkozik Fram csapatával a(z) Úrvalsdeild keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Víkingur Reykjavík és Fram egymás elleni mérlege?

Az utolsó 5 egymás elleni meccsen Víkingur Reykjavík 3 alkalommal nyert, Fram 0 alkalommal, 2 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 4,20 gól esett, és 80%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Víkingur Reykjavík–Fram meccs előtt?

Víkingur Reykjavík átlagosan 2,96 gólt szerez meccsenként, Fram pedig 2,38-at. A(z) Úrvalsdeild átlaga 3,90 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 72%-án fordul elő. A BTTS Víkingur Reykjavík meccseinek 69%-án és Fram meccseinek 81%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Víkingur Reykjavík és Fram?

Az utolsó öt meccsen Víkingur Reykjavík 3 győzelmet, 2 döntetlent és 0 vereséget ért el (2,20 pont meccsenként). Fram mérlege: 0 győzelem, 2 döntetlen és 3 vereség (0,40 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Víkingur Reykjavík–Fram meccshez?

A meccs statisztikái itt nyilvánosak; a teljes fogadási elemzés és az ajánlott tipp a NoFluffPicks appban érhető el.