Lengyelország - 3 Liga Group 2Stadion MiejskiAz adatok állapota: 2026. október 18.

Wda Świecie - Flota Świnoujście: mérkőzésstatisztikák

Indoklás:

Teljes elemzés és tipp az alkalmazásban

Tekintse meg a mérkőzés fogadási elemzését, tippjét, Value Bet ajánlatát és teljes indoklását.

Elemzés és tipp megtekintése

Wda Świecie–Flota Świnoujście: forma, gólok és főbb statisztikák

A mérkőzés bemutatása

Wda Świecie a(z) 3 Liga Group 2 (Lengyelország) sorozatban játszik a(z) Flota Świnoujście ellen. A mérkőzést 2026. október 18. napjára tűzték ki. Helyszín: Stadion Miejski.

Aktuális forma

Wda Świecie: 1-1-3, 0,80 pont mérkőzésenként. Flota Świnoujście: 0-1-4, 0,20 pont mérkőzésenként.

Gólstatisztikák

Wda Świecie: 1,58 szerzett és 1,50 kapott gól mérkőzésenként. Flota Świnoujście: 1,25 szerzett és 1,75 kapott gól. Ligaátlag: 3,56 gól.

BTTS és Over/Under

BTTS: Wda Świecie 75%, Flota Świnoujście 42%. Over 2.5: Wda Świecie 67%, Flota Świnoujście 50%. Ligaátlag: BTTS 68%, Over 2.5 64%.

xG, lövések és labdabirtoklás

xG mérkőzésenként: Wda Świecie 1,39, Flota Świnoujście 1,63. Lövések mérkőzésenként: Wda Świecie 9,4, Flota Świnoujście 6,6. Átlagos labdabirtoklás: Wda Świecie 47%, Flota Świnoujście 25%.

Első és második félidő

Wda Świecie: félidei vezetés 33%, második félidei gólok 1,00. Flota Świnoujście: félidei vezetés 25%, második félidei gólok 0,92.

Gólok percenként

A legerősebb történelmi gólszerzési időszak Wda Świecie esetében 76-90+ (8), Flota Świnoujście esetében pedig 76-90+ (6). Ez a korábbi gólok eloszlása, nem a gólszerzés percére vonatkozó előrejelzés.

Ligakörnyezet

3 Liga Group 2: 3,56 gól mérkőzésenként, BTTS 68%, Over 2.5 64%.

Egymás elleni mérleg

A mérkőzés előtt 2 korábbi egymás elleni találkozó adata volt elérhető: 2-0-0. Átlagos gólszám: 3,00, BTTS: 50%.

Mérkőzés előtt

1X2 oddsok

(2.00)
(3.75)
(3.00)

Meccs előtti profil— mit mondanak az idény számai?

Ez az idényadatokon és a formán alapuló csapatprofil. A meccs alakulásának statisztikái csak a mérkőzés lejátszása után jelennek meg.

Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1.58Szerzett gól / meccs1.25
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1.5Kapott gól / meccs1.75
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
47%Átlagos labdabirtoklás25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
4.58Kaput eltaláló lövések / meccs2.75
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Csapatstatisztikák— ki hatékonyabb?

A két csapat támadó- és védekezési mutatóinak összehasonlítása az aktuális idényben.

9.42Lövések meccsenként6.58
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
4.58Kaput eltaláló lövések2.75
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
16.8%Lövésértékesítés19%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
47%Labdabirtoklás25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1.39xG szerzett1.63
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1.52xG kapott1.56
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Lövésminőség

Wda Świecie: KontratámadóFlota Świnoujście: Kontratámadó
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
Pontosság (kaput eltaláló lövések)49%42%
Helyzetminőség (xG/lövés)0.150.25
Befejezés (gól/kaput eltaláló lövés)0.340.45

A körülbelül 0,08-as xG/lövés általában távoli próbálkozásokat jelent; a 0,15 vagy magasabb érték többnyire tizenhatoson belüli helyzeteket. A játékstílus címkéje a labdabirtoklásból, a lövések számából és az értékesítésből származik.

* Az xG (várható gól) azt mutatja, hány gólt kellene szereznie egy csapatnak a helyzeteiből. Ha a tényleges gólok száma meghaladja az xG-t, a befejezés átlag feletti; ha alatta marad, a helyzetek kimaradnak.

Csapatforma— ki van jobb formában?

Az utolsó öt meccs és az idénybeli mérleg, összesítve, valamint hazai és idegenbeli bontásban.

Wda Świecie 300%-kal jobb ebben: utolsó 5 meccs formája.

0.8 pont / meccs - Wda Świecie · 0.2 pont / meccs - Flota Świnoujście

Wda Świecie
DLLLW
Idénybeli eredménybontás
50% W25% D25% L
Idény (Gy-D-V)
6-3-3
1.75 pont / meccs · gólkülönbség +1
Utolsó 5 (Gy-D-V)
1-1-3
0.80 pont / meccs
Mérleg hazai pályán (W-D-L)
3-0-2
Utolsó 5 hazai pályán
3-0-2
WWWLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 1.2Kapott gólok: 2.2xG: 1.31Ellenfél xG-je: 1.79BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Flota Świnoujście
DLLLL
Az utolsó 5 meccsen nyeretlen
Idénybeli eredménybontás
33% W17% D50% L
Idény (Gy-D-V)
4-2-6
1.17 pont / meccs · gólkülönbség -6
Utolsó 5 (Gy-D-V)
0-1-4
0.20 pont / meccs
Mérleg idegenben (W-D-L)
2-1-3
Utolsó 5 idegenben
1-1-3
DWLLL
Utolsó 5 meccs – átlagok
Szerzett gólok: 0.2Kapott gólok: 2.4xG: 1.45Ellenfél xG-je: 1.59BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Gólok— hogyan szereznek és kapnak gólt a csapatok?

A két csapat szerzett és kapott góljainak száma, valamint hogy milyen gyakran tartanak Clean sheetet vagy maradnak gól nélkül.

Wda Świecie 26%-kal jobb ebben: meccsenként szerzett gólok.

1.58 gól / meccs - Wda Świecie · 1.25 gól / meccs - Flota Świnoujście

Wda Świecie 17%-kal jobb ebben: meccsenként kapott gólok.

1.5 gól / meccs - Wda Świecie · 1.75 gól / meccs - Flota Świnoujście

Wda Świecie gólszerzési profilja: nagyon erős

Wda Świecie a meccsek 83%-án szerez gólt (10 a 12 meccsből), míg Flota Świnoujście 17%-ban tart Clean sheetet (2 a 12 meccsből).

Flota Świnoujście gólszerzési profilja: nagyon erős

Flota Świnoujście a meccsek 58%-án szerez gólt (7 a 12 meccsből), míg Wda Świecie 8%-ban tart Clean sheetet (1 a 12 meccsből).

19Szerzett gólok (idény)15
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
18Kapott gólok (idény)21
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
3.08Átlagos gólszám a meccsen3
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
6Szerzett gólok (utolsó 5)1
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
11Kapott gólok (utolsó 5)12
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Milyen gyakran szereznek legalább ennyi gólt...

83%1 gól58%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
42%2 gól33%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
17%3 gól17%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
17%4 gól8%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Milyen gyakran kapnak legalább ennyi gólt...

92%1 gól83%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
33%2 gól33%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
17%3 gól25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
8%4 gól17%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

* A statisztikák a két csapat aktuális szezonbeli hazai és idegenbeli mérkőzéseit is tartalmazzák.

Mindkét csapat gólt szerzett (BTTS)— milyen gyakran szerez mindkét csapat gólt?

Milyen gyakran esik gól mindkét oldalon a két csapat mérkőzésein, a bajnoki átlaghoz képest.

Gólos mintázatok

17%BTTS a félidőben8%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
0%BTTS mindkét félidőben0%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
25%Mindkét félidőben gólt szerzett25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

BTTS és gólszám

50%Legalább 3 gól és BTTS25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
17%Legalább 3 gól BTTS nélkül25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
60%BTTS – legutóbbi 520%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Gólszám (Over/Under)— milyen gyakran lépik át ezek a mérkőzések a gólhatárokat?

Milyen gyakran lépik át a két csapatot érintő mérkőzések a gólküszöböket a teljes mérkőzésen és mindkét félidőben.

1. félidő

83%Legalább 1 gól a félidő előtt67%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
25%Legalább 2 gól a félidő előtt25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
8%Legalább 3 gól a félidő előtt17%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

2. félidő

83%Legalább 1 gól a félidő után92%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
67%Legalább 2 gól a félidő után50%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
42%Legalább 3 gól a félidő után25%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Mérkőzésfélidők— mikor szereznek gyakrabban gólt a csapatok?

A csapatok teljesítményének megoszlása az első és a második félidő között: gólok, pontok, kapott gól nélküli mérkőzések és félidei állás.

Wda Świecie 7%-kal jobb ebben: első félidei forma (félidei pontok).

1.25 pont / meccs - Wda Świecie · 1.17 pont / meccs - Flota Świnoujście

Wda Świecie — félidei állapot
33% vezet25% döntetlenre áll42% hátrányban van
Flota Świnoujście — félidei állapot
25% vezet42% döntetlenre áll33% hátrányban van

Félidő előtt (1. félidő)

1.25Mérkőzésenkénti pontok (1. félidő)1.17
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
0.58Szerzett gólok (1. félidő)0.33
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
0.58Kapott gólok (1. félidő)0.92
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1.17Átlagos gólszám (1. félidő)1.25
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
50%Kapott gól nélküli félidő előtt58%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
50%Nem szerzett gólt a félidő előtt67%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Félidő után (2. félidő)

1.58Mérkőzésenkénti pontok (2. félidő)1.17
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1Szerzett gólok (2. félidő)0.92
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
0.92Kapott gólok (2. félidő)0.83
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
1.92Átlagos gólszám (2. félidő)1.75
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
33%Kapott gól nélküli félidő után33%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście
42%Nem szerzett gólt a félidő után50%
Wda ŚwiecieFlota Świnoujście

Wda Świecie — második félidei eredmények

42% W33% D25% L
15
Félidei pontok
7
Félidei gólok
0
Gólkülönbség (1. félidő)
19
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.25
PPG a félidő előtt
Előny megtartása152%

A meccsek 33%-án vezet a félidőben, és ezek 50%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után+0.3

A szünet után meccsenként 0.3 góllal többet kap — a védekezés színvonala visszaesik a második félidőben.

Flota Świnoujście — második félidei eredmények

33% W17% D50% L
14
Félidei pontok
4
Félidei gólok
-7
Gólkülönbség (1. félidő)
14
Második félidei pontok
+1
Gólkülönbség (2. félidő)
1.17
PPG a félidő előtt
Előny megtartása132%

A meccsek 25%-án vezet a félidőben, és ezek 33%-át megnyeri. A félidei vezetés nélküli meccseit is megnyeri.

Védekezés a félidő után-0.1

A védekezés a teljes mérkőzésen stabil marad.

Wda Świecie — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs1.200.80
Szerzett gól / meccs0.60.6
Kapott gól / meccs0.61.6
Átlagos gólszám a meccsen1.22.2
1 gól100%100%
2 gól20%80%
3 gól0%40%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%0%
Nem szerzett gólt60%60%
Gólkülönbség0-5
Félidő: 40% vezet - 0% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 20% győzelem - 20% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 3
Flota Świnoujście — az utolsó öt meccs félidőnként
1. félidő2. félidő
Pont/meccs0.400.40
Szerzett gól / meccs0.00.2
Kapott gól / meccs1.41.0
Átlagos gólszám a meccsen1.41.2
1 gól60%80%
2 gól20%40%
3 gól20%0%
Kapott gól nélküli mérkőzés40%20%
Nem szerzett gólt100%80%
Gólkülönbség-7-4
Félidő: 0% vezet - 40% döntetlenre áll - 60% hátrányban van
2. félidő: 0% győzelem - 40% döntetlenre áll - 60% vereség
BTTS a félidőben (legutóbbi 5): 0% - Félidei gólok összesen: 0

* A táblázatok színei az események gyakoriságát mutatják: a zöld gyakori, a sárga közepes, a piros ritka. Ez gyakoriság, nem csapaterősségi értékelés.

Gólok percenként— mikor esnek a gólok?

A mérkőzés azon szakaszai, amelyekben a két csapat a leggyakrabban szerez és kap gólt.

Wda Świecie
SzerzettKapott
4
2
0-15
2
3
16-30
1
2
31-45
2
2
46-60
2
5
61-75
8
4
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (8 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 61-75 (5). Késői gólok mérlege (76–90): +4 - a késői szakaszokban erős.

Flota Świnoujście
SzerzettKapott
2
2
0-15
1
5
16-30
1
4
31-45
2
3
46-60
3
3
61-75
6
4
76-90

Legveszélyesebb percek 76-90 (6 goals). Legtöbb kapott gól ebben az időszakban 16-30 (5). Késői gólok mérlege (76–90): +2 - a késői szakaszokban erős.

* A 31–45. és a 76–90. perces sáv a hosszabbításban szerzett gólokat is tartalmazza.

További csapatmutatók— mit mutat az xG, a hatékonyság és a forma?

A helyzetminőség, az eredmények és a trendek összehasonlítása az aktuális szezon lezárult mérkőzései alapján.

Mérkőzésprofil

3.04
Becsült gólszám
támadás az ellenfél védekezéséhez képest
1.7 : 1.4
Becsült góleloszlás
hazai : idegenbeli
85%
Tempó a bajnoksághoz képest
100% = bajnoki átlag
59%
Mindkét csapat szerzett gólt (BTTS)
a két csapat szezonátlagából
-1%
Derbi hatása
H2H-gólok a tipikus mérkőzésekhez képest
48%
BTTS-becslés
a két csapat gólszerzési gyakorisága alapján
7%
0:0 kockázat
körülbelül minden 14. meccsen
2-3
Leggyakoribb góltartomány
támadás a két csapat védekezéséhez képest

Wda Świecie

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
-0.13
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
+0.21
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+2.0 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
+0.19
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
+0.02
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
84%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
89%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.95
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.4
Késői gólok
A csapat góljainak 42%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 21% az első 15 percben esik.
42%

Flota Świnoujście

Nettó xG-mérleg
A kialakított és engedélyezett helyzetek minőségének különbsége mérkőzésenként.
+0.07
Eredmények az xG-hez képest
A tényleges gólkülönbség és az xG által jelzett mérleg különbsége.
-0.57
Pontok a játék alapján
A megszerzett pontok összevetése a csapat gólkülönbsége alapján várható pontokkal.
+1.8 pont
Befejezési hatékonyság
Értékesíti-e a csapat a helyzeteit? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek minősége alapján várhatónál több gólt szerez.
-0.38
Védekezési hatékonyság
Megmenti-e a csapatot a védelem vagy a kapus? A pozitív érték azt jelenti, hogy a helyzetek alapján várhatónál kevesebb gólt kap.
-0.19
Támadás a bajnoksághoz képest
Mennyivel szerez több vagy kevesebb gólt a csapat a szerepkör bajnoki átlagához képest. A 120% 20%-kal magasabb átlagnál.
74%
Védekezés a bajnoksághoz képest
Mennyivel kap több vagy kevesebb gólt a csapat a bajnoki átlaghoz képest. A 80% 20%-kal kevesebb kapott gólt jelent.
93%
Forma trendje
Az utolsó 5 mérkőzésen szerzett pontokat hasonlítja össze a teljes szezon átlagával.
-0.97
Erősebb második félidő?
Hány góllal szerez többet a csapat a félidő után, mint előtte.
+0.6
Késői gólok
A csapat góljainak 40%-a a 76. és 90. perc között születik. Összehasonlításként: 13% az első 15 percben esik.
40%

* A becsült összgólszámot és eloszlást, a BTTS-becslést, a 0:0 kockázatát és a góltartományt a két csapat nyilvános szezonátlagai és gyakorisági adatai alapján számítjuk. Ez statisztikai mérkőzésprofil, nem privát modell-előrejelzés vagy fogadási tipp. A többi mutató a szezon lezárult mérkőzéseit írja le.

Bajnoki környezet— gólgazdag bajnokságról van szó?

A két csapat összevetése a 3 Liga Group 2 átlagával.

Csapatok a bajnoksághoz képest

Wda ŚwiecieLigaFlota Świnoujście
Átlagos gólszám a meccsen▼ 3.083.56▼ 3.00
Mindkét csapat szerzett gólt▲ 75%68%▼ 42%
Legalább 3 gól (Over 2.5)▲ 67%64%▼ 50%
Clean sheetek▼ 8%18%• 17%
Gól a félidő előtt▲ 83%79%▼ 67%
Gól a félidő után▼ 83%85%▲ 92%

^ zöld = bajnoki átlag felett, ˇ piros = bajnoki átlag alatt. Ez az eltérés irányát mutatja, nem a csapat értékelését.

3.56
Mérkőzésenkénti átlagos gólszám
68%
Mindkét csapat szerzett gólt
64%
Legalább 3 gól (Over 2.5)
18%
Clean sheetek
1.89
Hazai gólok / mérkőzés
1.68
Idegenbeli gólok / mérkőzés
+12%
Hazai támadói előny
+11%
Hazai védekezési előny
+7%
Teljes hazai előny
Gólok az 1. félidőben (teljes bajnokság)
79%
1 gól
42%
2 gól
21%
3 gól
10%
4 gól
Gólok a 2. félidőben (teljes bajnokság)
85%
1 gól
62%
2 gól
33%
3 gól
13%
4 gól

Egymás elleni mérkőzések

Legutóbbi találkozók (2): Wda Świecie 2 - 0 - 0 Flota Świnoujście. Átlagos gólszám 3.00, mindkét csapat gólt szerzett 50% meccs.

Flota Świnoujście
0 : 3
Wda Świecie
Wda Świecie
2 : 1
Flota Świnoujście

GYIK

Mikor játszik egymással Wda Świecie és Flota Świnoujście?

Wda Świecie 2026. október 18. napján, a(z) Stadion Miejski stadionban találkozik Flota Świnoujście csapatával a(z) 3 Liga Group 2 keretében. A pontos, időzónád szerinti kezdési idő a meccsoldal tetején látható.

Milyen a(z) Wda Świecie és Flota Świnoujście egymás elleni mérlege?

Az utolsó 2 egymás elleni meccsen Wda Świecie 2 alkalommal nyert, Flota Świnoujście 0 alkalommal, 0 pedig döntetlen lett. Ezeken a meccseken átlagosan 3,00 gól esett, és 50%-ukon mindkét csapat gólt szerzett.

Mit mutatnak a gólszerzési statisztikák a(z) Wda Świecie–Flota Świnoujście meccs előtt?

Wda Świecie átlagosan 1,58 gólt szerez meccsenként, Flota Świnoujście pedig 1,25-at. A(z) 3 Liga Group 2 átlaga 3,56 gól, az Over 2.5 pedig a meccsek 64%-án fordul elő. A BTTS Wda Świecie meccseinek 75%-án és Flota Świnoujście meccseinek 42%-án fordul elő.

Milyen formában van jelenleg Wda Świecie és Flota Świnoujście?

Az utolsó öt meccsen Wda Świecie 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget ért el (0,80 pont meccsenként). Flota Świnoujście mérlege: 0 győzelem, 1 döntetlen és 4 vereség (0,20 pont meccsenként).

Hol találom a tippet és a teljes elemzést a(z) Wda Świecie–Flota Świnoujście meccshez?

Ez az oldal bemutatja a statisztikai kontextust: forma, egymás elleni mérleg, gólok, BTTS és Over/Under. A fogadási tipp, a Value Bet és a teljes indoklás a NoFluffPicks appban érhető el.